MediaExpert

Opinie o MediaExpert

odys

jaro - lepiej bym tego nie ujął. Zarobić się da, jak się chce popracować i jest się dokładnym. Stawki nie urywają, ale nie są złe - spokojnie wystarczają :) Wiadomo, że chciałoby się czasem więcej, ale myślę, że mniej-więcej wszędzie podobnie. Jedyne bardzo mocno na + to atmosfera w pracy, bo ludzi się poznaje dobrych! :)

@odys

"Kolego"chyba spadłeś z krzesła jak to pisałeś.Praca w tym miejscu to porażka.Pracowałem tam kilkanaście miesięcy i żałuje każdego dnia.Co to za godziny pracy?!Pięć zmian 14/16/18/22/24 !!Za te parę złotych?!Teraz mam dobrą pracę za prawdziwe pieniądze.Z tego co rozmawiam z chłopakami to każdy szuka innej.Ta firma to wyzysk w czystej postaci.Niejasne zasady premiowania!Jak ja się cieszę,że już tam nie pracuje!P.s: (usunięte przez administratora) to jest "normalna wypłata?"LOL!To są grosiki za bieganie z pralkami.Nawet Ci co kablowali się zwolnili,bo dobrze widzą,że ta firma upada.

jaro

Pracuje tu dluzszy czas. To jest tak... Powiedzmy ze 14zl brutto na godzine, dla zwyklego magazyniera na umowie (usunięte przez administratora)(jak nic zle nie wydasz i sie nie mylisz itd. inaczej moga cos uciac), do (usunięte przez administratora)ak sie ktos za bardzo nie obija), dodatek nocny (usunięte przez administratora) Za dodatkowe dni wychodzi na czysto 160-180zl na dzien wiec niezle. Normalna wyplata to powiedzmy (usunięte przez administratora)ak sie ma za duzo nadgodzin (powyzej 20) to lubia urywac premie itd. (jak wszedzie). Ogolnie bez rewelacji ale tez nie najgorzej. Praca z terminalem (skanerem), w miare ciekawie bo rozne rzeczy sie robi... zaladunki, rozladunki, wydania, przyjecia, kompletacja... Teraz kryzys w firmie to przyjmuja chyba kazdego. Rotacja potężna. Kilkanascie osob tylko w stalej ekipie. Atmosfera w miare spoko. Nachodzic sie trzeba i czasem troche podzwigac (choc bardziej dokucza to pierwsze). Ogolem praca fajna, nie ma co narzekac, nikt cie nie pogania. Ale najgorsze sa godziny pracy... 2 i 3 zmiana, czasem wypada 1sza... z tym ze 2ga i 3cia to w zaleznosci od polecen kierownika: od 14 do 22 i od 18 do 2, oraz od 22 do 6 i od 24 do 8. Praca zazwyczaj od niedzieli do czwartku. Praktycznie brak mozliwosci awansu chociaz roznie to bywalo na przestrzeni lat. Staz pracy + znajomosci mile widziane jezeli juz o awansie mowa. Koordynatorzy w porzadku. Terazniejszy kierownik troche sciemniacz :) firma ani zla ani dobra. Nie ma co narzekac. Z fizycznych aspektow trzeba wziac tylko pod uwage ze trzeba sie nadreptac przez ten caly dzien. A uprawnienia na wozki trzeba miec wewnetrzne i zeby jezdzic wozkami trzeba przepracowac w Tergu od 3 do 4 miesiecy. No to chyba tyle. Pozdrawiam, pracownik firmy Terg Mediaexpert. CDW :)

zak

kumpel chyba miał umowę o pracę u nich więc pewnie też dostaniesz

glft

Żadnych podwyżek nie uświadczysz Kolego.Straszna atmosfera.Daruj sobie pracę za 2400 brutto plus przymusowe nadgodziny.Naprawdę w tym kraju można mieć lepiej.No i nocki!Godziny pracy(podstawowe) 18.00-2.00 i 22-6.00 !Obcinają pensje!

Magazynier

Profesjonalna rozmowa, bez zbednych pytan. Od razu przyjmuja.

x

Omijać tą firmę z daleka.Praca po 8 godzin to fikcja.Kierowcy po 10-12 godzin.Magazynierzy też 9 lub 10.Godziny pracy tragedia.Pensje j.w.Rotacja pracowników ogromna.

x

Odradzam! Jako kierowca tyrasz od rana do nocy.Czasem zdarza się,że po dwa kursy dziennie.Jak zrobisz za dużo nadgodzin to dadzą Ci dzień wolny.Podstawa to (usunięte przez administratora) Z tego co wiem magazynierzy też nie mają lekko.Podstawa 2000 brutto plus premie,które raz mają,raz nie.Chłopaki pracują na 3 zmiany plus przymusowe nadgodziny:/

welcome in real - 2013-03-25 11:31:17 Na szczęście portal swoją drogą i rzeczywistość swoją drogą, dzięki dobrej gospodarce magazynierów i kierowców zespół PONOWNIE uzyskał 100% zwrot funduszu - GRATULACJE!Tylko że prawie wszystkich dobrych magazynierów się pozbyli bo im nie pasowali, a zostały same ciecie siedzący cichutko, którym dasz (usunięte przez administratora) zamiast czekolady a oni zjedzą i poproszą o dokładkę.

welcome in real

Zenek

Najpierw odzyskaj miedziaki za pracę za granicą ,he...he.

postaraj sie bardziej

Jak już ktos tak bardzo zalazł Ci za skóre i chcesz go zdyskredytować to postaraj się bardziej i nie pisz 15 opinii z jednego IP.

sucker

Panowie !! Dwa szybkie tematy :D :D

Dureń ma racje

Dureń ma racje, kierownictwo siedzi pierdzi i sie smieje a opinie nabijaja im kieszenie!

durnie

[usunięte przez moderatora] nie widzicie że te opinie są im na rękę!!!Wykonuja rozkazy i sie z was smieja [usunięte przez moderatora]!!!Wybaczcie koledzy ale troche pomyslunku w tym wszystkim!!!Tutaj nie ma dywanu!!!

kp pracus

twoje opinie sa juz nudne wczesniej czy pozniej odlepia cie od ulubionego biurka ludzie nie sa wieczni jak ty ze swojim chuckiem prawdy nieda sie schowac pod dywan kolego

Ranigast

na firma to jakiś żart

nowy

(usunięte przez administratora)??????????????za prace jako kierowca to chyba żart!!!!!!cos do tego?

Zenek

[usunięte przez moderatora], przestań pisać głupoty i bierz się do roboty.

kierowca

kierowcy sie krusza idzie wiosna dlatego podali do urzedu firma slaba pieniadze slabe tylko dynamiczna praca nikt tu juz niechce przyjsc kierownictwo to zaklamana banda 25 km od centrum areszte masz w postach szkoda paliwa na klamstwa jakie ci zaserwuja pozdrawiam

kierowca 222

Podejdź to ci wszystko wytlumaczą bo ten portal nie daje prawdy, umowa jest czytelna a kasa na czas i mało płacą za nadgodziny bo od 1550 jak wcześniej ktoś pisał i jest paru tutaj na nie i tutaj sobie piszą zamiast poszukać pracy która im odpowiada, dojazd jest do [usunięte przez moderatora] ale każdy na kazdego tutaj może liczyć. Jest robota do zrobienia bez kokosów bo dostaniesz to co na umowie i czasami usłyszysz dziekuję, normalna tyrka w Polskich [usunięte przez moderatora] warunkach.

nowy

Witam!Czytam i czytam opinie o pracy w firmie Mediaexpert jako kierowca kat C-bardzo proszę o podanie konkretnych reali pracy - ponieważ ostatnio pojawiło się ogłoszenie o naborze w urzędzie pracy na stanowisko kierowcy.Nie bardzo ponownie chciałbym się związać z firma która ma pracownika za niewolnika.Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi .

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Długołęka

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MediaExpert?

Kandydaci do pracy w MediaExpert napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MediaExpert