Zakład Informatyki Lasów Państwowych

Nowy Bedoń

Opinie o Zakład Informatyki Lasów Państwowych

aldona2343 2016-03-05 18:01:34
Zaklad informatyki lasow panstwowych w Sekocinie po warszawą szuka programisty. Po pierwsze w ogłoszeniu jest podana nieprawda, gdyż zakład informatyki nie mieści się w Warszawie jak podaje ogłoszenie- jest w Sękocinie nowym poza warszawą. Podają widełki płacowe co ma zachęcić do przyjazdu na rozmowe. Mając na uwadze info o błędnej lokalizacji sam oceń wiarygodność deklarowanego wynagrodzenia. Do wynagrodzenia nie zapomnij dodać wynagrodenia za czas na dojazd oraz koszty dojazdu do Sekocina. NIeprawdziwa lokalizacja oraz podanie widelek placowych ma zachęcić cie do przyjazdu na rozmowe. Zastanow sie czy warto brac wolny dzien w pracy- jesli jest to tak naprawde pierwsza rozmowa... zasugeruj postepowanie analogiczne jak w firmach- najpierw rozmowa online i ewentualne testy a potem wizyta na miejscu.
andriusza 2016-04-30 04:42:06
typowy urząd, biurokracja, rekrutacja mało efektywna, wzywanie na rozmowy które niczego nie wnoszą na sękocińskie zadu...pie, praktycznie w ogóle pytań merytorycznych, na każdej rozmowie prowadzący prowadzi monolog, mówi jak to jest źle, jak to w zakładzie "programiści są jedynie koderami". Z kolei programiści mówią, że na "szczęście w naszym gronie nie ma leśników". Uff no rzeczywiście szczęscie. Personel dziwny, nierynkowy. Na koniec matematyczna niunia bada chęmię z kandydatem-cyrk. Tam zagościła "dobra zmiana" PIS?, bylejakość i trzymanie się stołków za wszelką cenę. W zyciu nie przeszedłem durniejszej rekrutacji niż w tej organizacji. Doświadczenie zdobyte w takim środowisku jest niewiele warte. Przestrzegam przed marnowaniem czasu na to coś- niezależnie od tego na jakie stanowisko to i tak znudzą wam się dojazdy poza warszawę. Swoją drogą trzeba miec nierówno pod sufi...żeby umieścić kilkanaście kilometrów od warszawy zespół programistów
Zostaw swoją opinię o Zakład Informatyki Lasów Państwowych - Nowy Bedoń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Informatyki Lasów Państwowych