Norstec AS

Ølsvågen

Opinie o Norstec AS

strazak 2011-10-02 23:15:10
dziekujemy za Twoje kontrole, teraz nie zrobimy juz zadnej nadgodziny dziekujemy Tobie bardzo nam pomogles!!!!!!!!!!!!
pracownik 2011-10-08 09:08:42
dla większości ludzi pracujących jesteś (usunięte przez administratora) ponieważ te twoje kontrole pozbawiły ludzi nadgodzin, a tobie i tobie podobnym nie pasował rytm pracy ponieważ może całe życie chuchała na ciebie mamusia i nie musiałeś pracować fizycznie!!!!
anonim 2011-11-17 11:31:13
sie ma. i jak dlugo (usunięte przez administratora) popracowaliscie w bergen??
**** 2012-02-09 10:48:10
Pzdr dla (usunięte przez administratora) z Norstec
pracownik 2012-09-12 21:34:12
I znowu robi się (usunięte przez administratora) w tej \"cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ej\" firmie. Przez ostatni rok było w miarę dobrze. Można było się czegoś dowiedzieć i załatwić nie tak jak teraz gdzie trzeba o wszystko prosić. Żądamy powrotu (usunięte przez administratora) do biura!!!!!
Głowacki 2013-03-17 01:31:55
(usunięte przez administratora) , ale się uśmiałem z tego coś napisał.
współczuję matce która cie wychowywała bo ty (usunięte przez administratora)po prosu jesteś a każdy to potwierdzi z chłopakow
czarek 2016-05-18 12:26:44
jasne, że tak.. firma, która rzadko szuka ludzi na pewno dobrze dba o obecnych pracowników :)
Zostaw swoją opinię o Norstec AS - Ølsvågen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norstec AS