Opinie o AB Limburg w Limburg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Limburg. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AB Limburg na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Limburg w Limburg

Hejka. Nie polecam pracy przez AB Limburg. To jest banda oszustów i nic więcej. Koordynatorki powinni zwolnić bo nic nie pomagaja a szkodza. Jest taki syf ze bajka. Wrocilam z tamtad miesiac temu i żałuje ze tam bylam. Nie zarobilam praktycznie nic.

miła

ja tam złego zdania powiedzieć nie mogę jeśli chodzi o wypłaty, lecz brak kart ubezpieczenia robi swoje.... :( ab limburg to duża firma, ludzie zmieniają sie czesto i gęsto, opinię wśród holendrów sami sobie wypracowaliśmy, niestety niektórzy zachowują się jak w chlewni...

park de brckt

ludzie to co tu sie dzieje to jest szok !!! mialem wypadek w pracy nikt sie tym nie nteresuje , nikt nie wiem czy inspekcja pracy cos wie o tym , protokołu nie ma spisanego ... maskara te dwie kordynatorki to zwolnilbym z miejsca w trybie natychmiastowym. To co tu sie dzieje to jest szok pieniadze wakacyjne uzbierne przezemnie przeznaczaj na domek ( barak) w ktorym sa dwa programy tv. odradzam AB LIMBURG!!! JEST WIELE INNYCH FIRM , a [usunięte przez administratora] to nigdy nic nie wiedza tak jak pisza wyzej zalllllll

zainteresowany

coś mi się wydaje ze masz rację , ale czy nikt więcej nie pracował w ostatnim czasie przez AB Job np. w Baarlo ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w AB Limburg się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Dzonski

Taaa po prostu wspaniale, nigdy nie zgadzaj sie solarisy, jak masz jakis problem to nikt nie moze Ci pomoc, a oczywiscie same problemy. Nikt nie byl Twoim kordynatorem jak pytales sie pani [usunięte przez administratora] to one jak zwykle nic nie wiedzialy. Jak mialy byc zalatwione jakies sprawy to pani [usunięte przez administratora] brala urlop potem przyjezdzala [usunięte przez administratora], ktora nic nie wiedziala o tym co miala zalatwic [usunięte przez administratora] i tak caly czas. Jak chciales do nich mowic normalnie to zaczynaly krzyczec na Ciebie. Naprawde odradzam ta firme. Ponoc AB Osst jest wporzadku natomiast ab limburg to syf.

No to sie mylisz, bo pracuje tam w cholere polakow. Szarych mrowek jak i tak samo w biurze u nich.

dero

jezeli pracujesz bezposrednio przez ab limburg jest naprawde bardzo dobrze , nie ma mowy o nie wyplacalnosci czy cos w tym stylu . zawsze pomoga , zadzwonia jak maja jakas sprawe. dlatego jest tak dobrze bo na szczescie nie pracuje tam zaden polak ani polka ;)

dero

biura w polsce nie maja, jest tylko ab job service przez ktore moze trafic sie tak ze bedziesz pracowal w hol przez ab limburg

kasiaPL

hej chcialabymzaytac czy ab limburg ma swoje biuro w Polsce?jesli tak to gdzie i prsze o wiecej info:) pozdrawiam

kasia

cześć ludziska czy ktoś może pracował lub pracuje z AB Limburg w Holandii przy zbieraniu pomidorów to niech się doda na naszej klasie do mojego profilu bo mam parę pytań siemka !!!

Zostaw merytoryczną opinię o AB Limburg - Limburg

• Jak się pracuje w AB Limburg?

Zobacz opinie na temat firmy AB Limburg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Limburg?

AB Limburg