KRATKI.PL MAREK BAL

Opinie o KRATKI.PL MAREK BAL

kazik

panowie nie ma się co dziwić przekręty były i są.nic dziwnego że ludziom puszczają nerwy.pan dyrektor może znajdzie kiedyś trochę czasu na rozmowę na razie jest chyba trochę zaganiany w końcu sezon.przecież ostatnio była rozmowa o kierowniku przy kierowniku;wyrok;procenty to wiedzą jak naliczać odpowiednie osoby.inni wypuszczają mniej towaru i mają większy procent jak 2linie masakra.

sky

Ty niewidoczny jak ci tak źle to czemu się nie zwolnisz z pracy i poszukasz lepszej!? Taki wpis w twoim przypadku ma na celu tylko i wyłącznie oczerniać a nie opiniować. Czemu nie napisałeś takiego e-maila do właściciela jak prosił we wpisie z dnia 24.11.2014!? Dla mnie sprawa jest jasna że są to kłamstwa, a prawnik opisał co może być następstwem takich oszczerstw.

prawnik

Nie wiem czy wiesz że : wypisywanie oszczerstw, bezpodstawnych pomówień oraz naruszenia dóbr osobistych jest karalne i niesie za sobą wiele konsekwencji min : kara grzywny, ograniczenie lub pozbawienie wolności do 1 roku czasu, rekompensata za szkodę poszkodowanego. Chcę podkreślić i uwrazliwić, że w internecie nie jesteśmy wcale tak anonimowi jak nam się wydaje, a przede wszystkim nie jesteśmy bezkarni, wiec pomyślmy przed umieszczeniem o kimś zniesławiającego komentarza na forum lub portalu społecznościowym. Taki z pozoru niewinny wpis może nas sporo kosztować.

Mk

Masz problem idz do dyrektora a nie (usunięte przez administratora) takie rzeczy na forum . Mi się podoba praca i jak mialem jakiś problem to wiedzialem gdzie isc i mialem wszystko czarne na białym

Aplikowałeś do KRATKI.PL MAREK BAL na stanowisko Menadżer salonu kominkowego? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
niewidoczny

ktoś tu mówił o oszustwach i rządach Łukaszka T.? ludzie dali mu szanse poprawy rok temu. rok minął i zaczyna sie wszystko od nowa. towaru wiecej wychodzi o minimum polowe a on twierdzi ze mniej. wywiesza procenty ktore rosna bardzo szybko do polowy miesiaca a pozniej wzrostu nie widac. nigdy nie wiesz ile wynosi minimum produkcji zeby dostac minimum premii. a dlaczego?? bo lukaszek znow kreci dla swojej rodzinki ktora opanowala polowe zakladu. przy wyplacie informuje ze bylo wyrobione 120% normy a ile bylo faktycznie tego sie nie dowiesz. ciekawy tylko czy Pan Adam wie ile wypracowalismy ile dostalismy a ile przygarnal "pan kierownik" i czy wie o potraceniach z premii za zwolnienia lekarskie. ogolnie robi przekrety.

Pan Łukasz znów wprowadza swoje rządy jak kiedyś, oszukuje ludzie rozwala zmiany w pracy wierzy innym co go okłamują jak chcecie podjąć pracę w Kratkach to nie u Pana Łukasza

Maciek

Odradzam pracy w tej firmie,tam tylko kumoterstwo i jedno wielkie oszustwo!!!

mlody

panowie nie ma co pisać.poproście dyrektora o spotkanie.a jak nie to;panie dyrektorze niech pan płaci wypłatę na mikołaja;wtedy porozmawiacie z szefem.

on

Witam ja juz w tej firmie nie pracuje.Co chodzi o wlasciciela to jest ok szkodaylko ze nie wie jak jego pracownicy z wiekszym stazem stosuja mobing z nowo przyjetymi pracownikami.Wszystko robia zeby uprzkrzyc zycie i osoba nie wytrzymuje psychicznie i odchodzi z pracy.Szef tej firmy powinien wyrzucic na zbity leb takich ludzi bo kalaja dobre imie wlasciciela

PRACOWNIK

NIE MA CO TU SŁODZIĆ JAK KRĘCILI PRACOWNIKÓW NA PRODUKCJI TAK KRĘCĄ.A MIAŁO BYĆ TAK BOBRZE ZAPOWIEDZI DYREKCJI.A TU NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO.CHYBA JEST PRZYZWOLENIE Z GÓRY SKORO ODCHODZĄ TAKIE PRZEKRĘTY.

poszeptamypocichutkupl

jak to cudownie samemu sobie posłodzić i nie zapomnieć o kilku słowach reklamy :)))

jest ok, zarobki na poziomie

maniek

Są może przyjęcia ?

Panie Marku kolejna fantastyczna impreza dla dzieci bardzo dziękuje wraz z rodziną za piknik rodzinny,oby więcej takich impres.

proszę o odpowiedź czy ktoś korzystał z takiej pomocy z firmy

ciasny stefan
@pracownik

daja musisz porozmawiac ze swoim przelozonym i mysle ze bez problemu dostaniesz daja nawet do 10000

mam pytanie czy w firmie są udzielane pożyczki dla pracowników

Witam, bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie, atmosfera jest bardzo fajna, a ludzie wzajemnie sobie pomagają. Popracowałem w innych firmach produkcyjnych i nigdzie nie trafiłem na lepszą kadrę zarządzającą (dyrekcja, kierownicy). Także nie ma co narzekać, a jak się nie podoba to spróbować gdzie indziej. Może kiedyś wyślę CV jeszcze raz ;) Pozdrawiam

aloalo

Jeżeli rzeczywiście w kopercie dostajesz połowę pensji to może dlatego żebyś mógł zakupić(usunięte przez administratora)

Kris

Pracuje w firmie kratki.pl już 4 lata, praca świetna, atmosferta motywująca do pracy no i codziene obiadki. Jedynym mankamentem jet to że polowę pensj dostaje się w kopercie. Dziwie się że tak poważny człowiek jak Pan Marek Bal pozwala sobie takie oszustwa. W firmie kratki.pl pracują ponad 300 osób...nic dodać nic ująć...

Pan A

w kratkach praca dobra i niekiedy lepsza niż gdzie indziej, tu jest gwarancja ze sie dostanie pieniądze na czas, a i zarobki są dobre tylko ludzie niektórzy na nieodpowiednim stanowisku, wszczegolnosci dotyczy to dwóch dyrektorów którzy powinni dbać o to by firma funkcjonowała jak należy zamiast go myślą tylko o swoim portfelu i nie mając pojęcia jak wyglada praca chcą za wszelka cenę pokazać ze coś robią nie wiedząc ze tym zachowaniem szkodzą firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o KRATKI.PL MAREK BAL - Wsola

• Jak się pracuje w KRATKI.PL MAREK BAL?

Zobacz opinie na temat firmy KRATKI.PL MAREK BAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRATKI.PL MAREK BAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KRATKI.PL MAREK BAL