Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski

Opinie o Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski

wertyl

Dawid - 2013-09-19 21:41:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) polecam kazdemu Chetn zdjecie uzytkownika heu - 2015-01-23 17:22:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Lola - 2013-09-21 12:00:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Roksana, a czego Cię uczyli? Miałaś lekcje w jakim trybie? Możesz mi polecić dokładna osobę z alei do korepetycji jeśli chodzi o matematykę? Tylko nie pisz, że wszyscy sa świetni, czy coś.. Roksana - 2013-09-21 12:40:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Ja tam pracowałam:) A świetni są wszyscy nie da się ukryć:) Lola - 2013-09-22 11:45:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) To gratuluje skromności, nie ma to jak polecać samej siebie ;). W ogóle dlaczego już nie pracujesz, skoro tak fajnie było? Dawid - 2013-09-19 21:41:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) polecam kazdemu Chetnemu pracownikowi Alejke:)) Nie ma sie do czego przyczepic. Marta - 2014-07-15 20:43:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) pracowalam dwa lata i faktycznie stawki przynajmniej w wawie sa od 25 do 40 netto a podatek jest odprowadzany co do zlotowki (przynajmniej u mnie). Atmosfera fajna chociaz tak naprawde w calej firmie poznalam tylko trzy osoby :( no ale narzekac nie mam na co i gdyby nie wyjazd za granice na pewno zostalabym dalej. Robert - 2014-08-04 11:21:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) przynajmniej zasady są przestrzegane:) Zawsze kasa jest i wszystko tak jak w umowie (wysłanej, racja, poczta:P) Uczniowie raczej też nigdy nie narzekają - w końcu mają gwarancję lub zwrot pieniędzy, a odkąd pracuję nie było niezadowolonych z wyników uczniów. Renata - 2014-08-05 10:14:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Z tego co wiem to Aleja Maturalna jest właścicielem znanej przecież Maturolandii (usunięte przez administratora) więc chyba nie mogą być źli Sandra - 2014-08-07 11:37:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Przerobiłam kilku pracodawców i jak dotąd tu jest najfajniej :) Czuję się traktowana z szacunkiem i zawsze można liczyć na pomoc szefa JZ - 2014-08-07 12:48:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) tak, ale na rozmowie sprawdzają bardzo dokładnie z wymogów maturalnych (klucze, zasady, zmiany od 2015 r.). Lepiej być na to przygotowanym idąc na rozmowę. Hej, pracowałam tam w 2013/2014 - skończyłam w maju i jeśli się przez trzy miesiące nic nie zmieniło to nie ma za bardzo się do czego przyczepić:-) ahhhh żeby wszędzie tam było - teraz doceniam bo pracuję w restauracji:/ Pozdrawiam wszystkich z Alejki:)) Ulka - 2014-09-27 10:39:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) UWAGA! Zadałam sobie trud i przeczytałam całe forum. Postaram się streścić. Zdecydowanie przeważają POZYTYWNE komentarze od pracowników bądź uczniów. Negatywne jak się zdarzają to są pisane przez nieprzyjętych kandydatów - wnioski proszę wyciągnąć samemu. Uczen Alei - 2014-09-27 10:40:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) dzięki temu, że przyjmują wybrańców ja zdałam dobrze maturę ! :) dzięki za miły rok udanej współpracy zdjecie uzytkownika tomek - 2014-10-29 18:33:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) no i bardzo dobrze, ze ta firma nie robi żadnych przekrętów finansowych i na pracowników też nie oszczędza, bo widzę, że są dobre stawki (te 25 - 40 netto to nadal aktualne?) a mi zależny głównie na wysokim wynagrodzeniu (jest tyko podstawa czy premię też idzie wyrobić do tego dodatkowo?) z góry dzięki za informacje zdjecie uzytkownika szalony wiesław h - 2015-01-28 18:29:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Aleja Maturalna jako pracodawca wydaje się dość ciekawym punktem zaczepienia na aktualnym rynku pracy. wyróżnia się, to cenne. natomiast nurtuję mnie pewne kwestie, czy naprawdę korepetytorzy są śledzeni przez wynajętych detektywów? firma musi spać na pieniądzach skoro ponosi takie koszty na inwigilację... a jako osoba związana z branżą detektywistyczną mam jakieś szanse na zatrudnienie u nich? zdjecie uzytkownika Dret - 2015-01-29 08:18:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) nie sądzę bo firma nie zatrudnia detektywów sama jak już tylko współpracuje z zewnętrznymi licencjonowanymi biurami. Nie ma w tym żadnej inwigilacji. Oczywiście, że jest kontrola:) ale inwigilacja to już przesada. Pracuje się tam bardzo przyjemnie, nie ma żadnych problemów z wypłatami itd. Uczeń jest dla nich bardzo ważny więc sprawdzają punktualność, jakość itp. Współpracują na stałe

dommy

Nie przesadzajmy już z tym poczuciem misji, żeby douczac nieuków. Misje może mieć nauczyciel, ale nie korepetytor. Taka prawda moim zdaniem. Trochę przerażająco brzmi ta kontrola pracowników, ale co się dziwić, jak korepetytor dostaje chyba mniej niż 50% z tego co płaci uczeń, to az chce się miec klienta dla siebie, ale reklama kosztuje.

Dret

nie sądzę bo firma nie zatrudnia detektywów sama jak już tylko współpracuje z zewnętrznymi licencjonowanymi biurami. Nie ma w tym żadnej inwigilacji. Oczywiście, że jest kontrola:) ale inwigilacja to już przesada. Pracuje się tam bardzo przyjemnie, nie ma żadnych problemów z wypłatami itd. Uczeń jest dla nich bardzo ważny więc sprawdzają punktualność, jakość itp. Współpracują na stałe z jakimiś firmami kontrolerskimi, ale wszystko jest jak najbardziej profesjonalnie.

heu

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski na stanowisko od 40zł. na rękę za godzinę dla Studentów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
tenia

Dawid - 2013-09-19 21:41:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) polecam kazdemu Chetnemu pracownikowi Alejke:)) Nie ma sie do czego przyczepic. DarkStranger - 2013-09-20 11:19:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Poważnie nie idzie się załapać już do Alei? Bo jak czytałem to faktycznie z 60 zł jakie płaci klient 25 dla studenta, ale jest wymóg prowadzenia 2h, czy jeden kurs i 50 zł jest. Prawda to w ogóle? Roksana - 2013-09-20 23:25:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) polecam wszystkim kandydatom nie ma nigdze lepszych warunkow nic w Alei :) a przynajmniej w zadnej innej szkole...a troche ich juz przerobilam :) Lola - 2013-09-21 12:00:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Roksana, a czego Cię uczyli? Miałaś lekcje w jakim trybie? Możesz mi polecić dokładna osobę z alei do korepetycji jeśli chodzi o matematykę? Tylko nie pisz, że wszyscy sa świetni, czy coś.. Roksana - 2013-09-21 12:40:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Ja tam pracowałam:) A świetni są wszyscy nie da się ukryć:) Lola - 2013-09-22 11:45:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) To gratuluje skromności, nie ma to jak polecać samej siebie ;). W ogóle dlaczego już nie pracujesz, skoro tak fajnie było? Dawid - 2013-09-19 21:41:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) polecam kazdemu Chetnemu pracownikowi Alejke:)) Nie ma sie do czego przyczepic. Marta - 2014-07-15 20:43:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) pracowalam dwa lata i faktycznie stawki przynajmniej w wawie sa od 25 do 40 netto a podatek jest odprowadzany co do zlotowki (przynajmniej u mnie). Atmosfera fajna chociaz tak naprawde w calej firmie poznalam tylko trzy osoby :( no ale narzekac nie mam na co i gdyby nie wyjazd za granice na pewno zostalabym dalej. Robert - 2014-08-04 11:21:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) przynajmniej zasady są przestrzegane:) Zawsze kasa jest i wszystko tak jak w umowie (wysłanej, racja, poczta:P) Uczniowie raczej też nigdy nie narzekają - w końcu mają gwarancję lub zwrot pieniędzy, a odkąd pracuję nie było niezadowolonych z wyników uczniów. Renata - 2014-08-05 10:14:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Z tego co wiem to Aleja Maturalna jest właścicielem znanej przecież Maturolandii (www.maturolandia.pl) więc chyba nie mogą być źli Sandra - 2014-08-07 11:37:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Przerobiłam kilku pracodawców i jak dotąd tu jest najfajniej :) Czuję się traktowana z szacunkiem i zawsze można liczyć na pomoc szefa JZ - 2014-08-07 12:48:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) tak, ale na rozmowie sprawdzają bardzo dokładnie z wymogów maturalnych (klucze, zasady, zmiany od 2015 r.). Lepiej być na to przygotowanym idąc na rozmowę. Hej, pracowałam tam w 2013/2014 - skończyłam w maju i jeśli się przez trzy miesiące nic nie zmieniło to nie ma za bardzo się do czego przyczepić:-) ahhhh żeby wszędzie tam było - teraz doceniam bo pracuję w restauracji:/ Pozdrawiam wszystkich z Alejki:)) Ulka - 2014-09-27 10:39:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) UWAGA! Zadałam sobie trud i przeczytałam całe forum. Postaram się streścić. Zdecydowanie przeważają POZYTYWNE komentarze od pracowników bądź uczniów. Negatywne jak się zdarzają to są pisane przez nieprzyjętych kandydatów - wnioski proszę wyciągnąć samemu. Uczen Alei - 2014-09-27 10:40:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) dzięki temu, że przyjmują wybrańców ja zdałam dobrze maturę ! :) dzięki za miły rok udanej współpracy zdjecie uzytkownika tomek - 2014-10-29 18:33:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) no i bardzo dobrze, ze ta firma nie robi żadnych przekrętów finansowych i na pracowników też nie oszczędza, bo widzę, że są dobre stawki (te 25 - 40 netto to nadal aktualne?) a mi zależny głównie na wysokim wynagrodzeniu (jest tyko podstawa czy premię też idzie wyrobić do tego dodatkowo?) z góry dzięki za informacje. zdjecie uzytkownika nact - 2014-12-08 15:36:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [UWAGA! - 2014-08-07 12:02:52]: Niestety, ale tam nikt nie sprawdza żadnych umiejętności korepetytorów. W dodatku mówi się korepetytorom żeby nie mówili prawdy o tym, na którym są roku studiów itp. Jedna wielka ściema. zdjecie uzytkownika RtZ - 2014-12-08 17:42:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Dawid - 2013-09-19 21:41:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) polecam kazdemu Chetn

Patrycja

dodaj tylko, że 40-50zł za godzinę dostają kilkuletni pracownicy w ramach premii za dobre wyniki :-)

BZT

stawki sa 25-50 zl.

RtZ

Ol.

Smerf

uczennica

Sądzę, że 120 zł za dwie godziny lekcji ze studentem to zdecydowanie za dużo!!!

Uczen Alei

Ulka

Ank

Pracowałeś w firmie Aleja Maturalna i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji. Renata - 2014-08-05 10:14:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Z tego co wiem to Aleja Maturalna jest właścicielem znanej przecież Maturolandii (www.maturolandia.pl) więc chyba nie są tacy źli :) to już przesada - 2014-08-06 14:58:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Powyższe dwie wypowiedzi pod nickiem 'qwerty123' nie należą do mnie, autora wpisu "OSTRZEGAM". Widać zresztą ewidentnie (już nie pierwszy raz w tym wątku) jak Rafałek podszywa się pod inne osoby sprowadzając dyskusję ze swoimi różnymi wcieleniami (Ela, Robert, Renata itd.) na wygodne dla siebie tory, z autora wpisu robiąc idiotę (proszę porównać sobie styl wypowiedzi w pierwszym wpisie i dwóch kolejnych, fałszywych). Oczywiście odpowiedzi pojawiły się już następnego dnia, widać że Rafałek nie spuszcza oczu z tego tematu. Nawet nie wiesz, jak tobą gardzę, marny cwaniaczku. Oczywiście że zostałem przyjęty (po rozmowie na Skype, która jest pierwszym i jedynym etapem 'selekcji'), w niczym się nie pomyliłem, sam odrzuciłem ofertę współpracy po zapoznaniu się z nieuczciwymi praktykami tej 'firmy' które opisałem w ww. poście. Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę z Aleją Maturalną. Ela - 2014-08-06 19:53:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) a ten dalej swoje xd nie moga tam zlokalizowac? Ela - 2014-08-06 19:54:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) spokojnie kwestia czasu. Takie oczernianie w publicznej przestrzeni jest karalne. Byly juz takie przypadki :) Tomek - 2014-08-06 20:01:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) niby jak ktos sie mogl zalogowac pod Twoj login i pisac jak Ty hahahah ale sie osmieszasz xd Wera - 2014-08-06 20:03:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) wszystkie szkoly maja swoje jakies systemy marketingowe o co tu sie tak spieracie i pocicie. Nie rozumiem. Ważne, że dobrze płacą i uczą:) Pawel - 2014-08-06 20:08:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) POLECAM tak to wlasnie wyglada jak opisuje Ela. Co do Alei pracuja tam bardzo dobrzy korepetytorzy i sa dobrze traktowani - zgodnie z umowa, uczciwie. Spedzilem ponad rok i byla to najlepsza moja praca :) Sandra - 2014-08-07 11:37:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Przerobiłam kilku pracodawców i jak dotąd tu jest najfajniej :) Czuję się traktowana z szacunkiem i zawsze można liczyć na pomoc szefa UWAGA! - 2014-08-07 12:02:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) UWAGA! Zadałam sobie trud i przeczytałam całe forum. Postaram się streścić. Zdecydowanie przeważają POZYTYWNE komentarze od pracowników bądź uczniów. Negatywne jak się zdarzają to są pisane przez nieprzyjętych kandydatów - wnioski proszę wyciągnąć samemu. JZ - 2014-08-07 12:48:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) tak, ale na rozmowie sprawdzają bardzo dokładnie z wymogów maturalnych (klucze, zasady, zmiany od 2015 r.). Lepiej być na to przygotowanym idąc na rozmowę. Kurs projektowania ogrodów Warszawa - 80h kod zawodu: 216201 Kurs projektowania wnętrz Warszawa - 140h tylko 1899zł Zaświadczenie MEN Kurs krawiecki z projektowaniem odzieży Warszawa 160h Kurs zarządzania nieruchomościami Warszawa 60h Kurs Florystyki I i II stopnia Warszawa 100h Zobacz wszystkie! (207) Ulka - 2014-08-07 13:08:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Hej, pracowałam tam w 2013/2014 - skończyłam w maju i jeśli się przez trzy miesiące nic nie zmieniło to nie ma za bardzo się do czego przyczepić:-) ahhhh żeby wszędzie tam było - teraz doceniam bo pracuję w restauracji:/ Pozdrawiam wszystkich z Alejki:)) uczen Alei - 2014-08-26 12:47:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) dzięki temu, że przyjmują wybrańców ja zdałam dobrze maturę ! :) dzięki za miły rok udanej współpracy oreo - 2014-09-05 12:39:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Witam, Jako były pracownik Alei mogę podzielić się opinią na temat pracy w tej firmie. Jeśli chodzi o ogólną współpracę, jest ok. Stawka to 25 zł dla korepetytora, ale nawet jeśli uczeń płaci 70 zł, korepetytor zawsze dostaje 25. Nie jest to oszustwo, bo od początku jest powiedziane, że stawka jest własnie taka niezależnie od ceny lekcji, dlatego jak ktoś chce zarabiać więcej to niech po prostu szuka uczniów samemu. Plusy: firma szybko płaci korepetytorowi oraz szybki kontakt z szefem, jeśli czegoś potrzebujemy. Trzeba prowadzić zeszyt lekcji, co jest dobrym rozwiązaniem, bo się nie pogubimy przy rozliczaniu. A jakie minusy? No cóż, miałem wraże

obserwatorka

Jeżeli byłabym rodzicem i dawałabym 60-70zł za korepetycje to chciałabym żeby moje dziecko uczył nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, a nie student 3-4 roku, który z pracą w szkole miał niewiele do czynienia (ale dla niego 25zł za godzinę to jest atrakcyjna stawka, szczególnie, że Aleja obiecuje, że do ucznia będzie się jeździło na 2h) Poza tym mam wrażenie, że za takie pieniądze, przy braku pomocy ze strony Alei (korepetytor na własną rękę musi kserować materiały, zaopatrywać się w jakieś pomoce naukowe itd.), za dużo się wymaga. Bynajmniej nie chodzi mi tutaj o wymaganie wiedzy i sumienności od korepetytora, ale o to, że musi on podpisać mnóstwo klauzul, które zawiązują mu pętlę na szyi, szczególnie że wymaga się od niego pracy na wyłączność (nie można brać innych uczniów poza Aleją). W mojej ocenie, jeśli mam coś takiego podpisać, muszę być odpowiednio wynagrodzona. Przy czym Aleja nie zobowiązuje się również do zagwarantowania mi jakiejś tam liczby uczniów, czyli nawet jak zorganizują mi tylko jednego ucznia, to nie mogę brać żadnych poza nimi i wychodzę na tym jak Zabłocki na mydle. Poza tym, nie chcą podać drogą mailową/telefoniczną wszystkich warunków pracy. Tłumaczą się tym, że kandydat i tak ich nie zrozumie i muszą mu to przedstawić osobiście (wyczuwam tutaj specjalistów od technik manipulacji i umiejętności wciskania komuś papierków do podpisania, z którymi człowiek nie ma nawet wystarczająco czasu żeby się zapoznać). Podsumowując: Aleja zachowuje się jak pośrednik, który nic z siebie nie daje żadnej ze stron, tylko kontroluje i inkasuje znaczną część pieniędzy. Uprzedzając fakty: tak, zaproponowali mi pracę. Nie zgodziłam się. Ze spokojem znalazłam sobie uczniów sama (a raczej oni znaleźli mnie :)) i jestem z tego bardzo zadowolona.

obserwatorka

Ela

rekrutacja korepetytorow zamknieta. Wspolpraca z firma detektywistyczna kwitnie :) ale nie nazwalabym tego "sledzeniem" jesli do tego u Ciebie doszlo musialo istniec uzasadnione podejrzenie dzialania na szkode firmy. Ewentualnie za te wpisy :)

Paula

jako była uczennica POLECAM! Świetne zaangażowanie korepetytorów pozwoliło miło i skutecznie przygotować się do matury z chemii i polskiego!:)

Sera

Przecież Aleja nie będzie z tym szła do sądu bez przesady - aż tak granic nie przekroczył. Nawet nie sądzę żeby ustalali kto to w ogóle pisze.

Samuraj

mozesz sie podpisywac prawdziwym imieniem i nazwiskiem :) skoro piszesz prawde, wybronisz sie przed sadem.

Zostaw merytoryczną opinię o Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski?

Zobacz opinie na temat firmy Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski