Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski

Opinie o Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski

kola

raczej niewiele. To nie korpolandia ;) Kasa jest spora, na czas, ale multisportow nie daja ????

Eliza

polecam kazdemu Chetnemu pracownikowi Alejke:)) Nie ma sie do czego przyczepic. DarkStranger - 2013-09-20 11:19:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Poważnie nie idzie się załapać już do Alei? Bo jak czytałem to faktycznie z 60 zł jakie płaci klient 25 dla studenta, ale jest wymóg prowadzenia 2h, czy jeden kurs i 50 zł jest. Prawda to w ogóle? Roksana - 2013-09-20 23:25:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) polecam wszystkim kandydatom nie ma nigdze lepszych warunkow nic w Alei :) a przynajmniej w zadnej innej szkole...a troche ich juz przerobilam :) Lola - 2013-09-21 12:00:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Roksana, a czego Cię uczyli? Miałaś lekcje w jakim trybie? Możesz mi polecić dokładna osobę z alei do korepetycji jeśli chodzi o matematykę? Tylko nie pisz, że wszyscy sa świetni, czy coś.. Roksana - 2013-09-21 12:40:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Ja tam pracowałam:) A świetni są wszyscy nie da się ukryć:) Lola - 2013-09-22 11:45:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) To gratuluje skromności, nie ma to jak polecać samej siebie ;). W ogóle dlaczego już nie pracujesz, skoro tak fajnie było? Dawid - 2013-09-19 21:41:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) polecam kazdemu Chetnemu pracownikowi Alejke:)) Nie ma sie do czego przyczepic. Marta - 2014-07-15 20:43:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) pracowalam dwa lata i faktycznie stawki przynajmniej w wawie sa od 25 do 40 netto a podatek jest odprowadzany co do zlotowki (przynajmniej u mnie). Atmosfera fajna chociaz tak naprawde w calej firmie poznalam tylko trzy osoby :( no ale narzekac nie mam na co i gdyby nie wyjazd za granice na pewno zostalabym dalej. Robert - 2014-08-04 11:21:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) przynajmniej zasady są przestrzegane:) Zawsze kasa jest i wszystko tak jak w umowie (wysłanej, racja, poczta:P) Uczniowie raczej też nigdy nie narzekają - w końcu mają gwarancję lub zwrot pieniędzy, a odkąd pracuję nie było niezadowolonych z wyników uczniów. Renata - 2014-08-05 10:14:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Z tego co wiem to Aleja Maturalna jest właścicielem znanej przecież Maturolandii (www.maturolandia.pl) więc chyba nie mogą być źli Sandra - 2014-08-07 11:37:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Przerobiłam kilku pracodawców i jak dotąd tu jest najfajniej :) Czuję się traktowana z szacunkiem i zawsze można liczyć na pomoc szefa JZ - 2014-08-07 12:48:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) tak, ale na rozmowie sprawdzają bardzo dokładnie z wymogów maturalnych (klucze, zasady, zmiany od 2015 r.). Lepiej być na to przygotowanym idąc na rozmowę. Hej, pracowałam tam w 2013/2014 - skończyłam w maju i jeśli się przez trzy miesiące nic nie zmieniło to nie ma za bardzo się do czego przyczepić:-) ahhhh żeby wszędzie tam było - teraz doceniam bo pracuję w restauracji:/ Pozdrawiam wszystkich z Alejki:)) Ulka - 2014-09-27 10:39:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) UWAGA! Zadałam sobie trud i przeczytałam całe forum. Postaram się streścić. Zdecydowanie przeważają POZYTYWNE komentarze od pracowników bądź uczniów. Negatywne jak się zdarzają to są pisane przez nieprzyjętych kandydatów - wnioski proszę wyciągnąć samemu. Uczen Alei - 2014-09-27 10:40:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) dzięki temu, że przyjmują wybrańców ja zdałam dobrze maturę ! :) dzięki za miły rok udanej współpracy zdjecie uzytkownika tomek - 2014-10-29 18:33:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) no i bardzo dobrze, ze ta firma nie robi żadnych przekrętów finansowych i na pracowników też nie oszczędza, bo widzę, że są dobre stawki (te 25 - 40 netto to nadal aktualne?) a mi zależny głównie na wysokim wynagrodzeniu (jest tyko podstawa czy premię też idzie wyrobić do tego dodatkowo?) z góry dzięki za informacje.

Fedo

HaPaNa 10.05.2016 09:58 plusy: - uczciwosc pracodawcy (o wszystkim wiesz przed rozpoczeciem wspolpracy wiec jak akceptujesz warunki to juz Cie nic nie zaskoczy, kasa tez zawsze sie zgadza) - dogodne terminy lekcji ustalasz z uczniem i pracujesz wtedy kiedy mozesz (np w przerwie na uczelni, weekendy) - stawki (w innych szkolach placa sporo mniej) - wybierasz sobie region dzialania, ilosc uczniow - bardzo sprawny i szybki kontakt z centrala w razie jakis problemow (takze pomoc prawnika firmy) - mozliwosci awansow, premii (kolezanka zostala szefem regionu wielkopolskiego po dwoch latach pracy na stanowisku korepetytora i ma teraz stala prace na umowe o prace i 4000netto) minusy: - niezbyt zorganizowana integracja z innymi pracownikami - spory przesiew na rekrutacji, kontrola rozbudowana - lekcje u ucznia (a wiec dojazd do ucznia) reszta jest powiedzmy neutralna wiec nie bede juz sie rozpisywac:) wiadomo jednym pasuje innym nie. pomocna (0) odpowiedz don Tomasz 10.05.2016 09:51 wlasnie, podsumuj skoro masz porownanie na przestrzeniu 5 lat pomocna (0) odpowiedz cevin 10.05.2016 09:49 nie Ty pierwsza to mówisz. Co jest najlepsze? a co najgorsze? pomocna (0) odpowiedz HaPaNa 10.05.2016 09:49 pracowalam w 2011 u nich i teraz znow - zmiana o 80000 stopni na plus ! :D pomocna (0) odpowiedz Lovrent 10.05.2016 09:47 powodzonka pomocna (0) odpowiedz Szukasz kursu w Warszawie? kurs fryzjerski Warszawa kurs grafiki komputerowej Warszawa kurs HR Warszawa kurs kadrowo-płacowy Warszawa kurs kosmetyczny Warszawa kurs kucharski Warszawa kurs księgowości Warszawa kurs cukierniczy Warszawa kurs programowania Warszawa Nastal 10.05.2016 09:47 będę startował od lipca;) jak się uda!! pomocna (0) odpowiedz Lovrent 10.05.2016 09:46 no chwile musi trwać, muszą posprawdzać kandydtów to oczywiste, ale warto się "pomęczyć" bo praca jak mówiłem fajna. Zesztą do września czas masz :-P pomocna (0) odpowiedz Nastal 10.05.2016 09:45 zgloszenie wyslane, pozostaje czekac. Dlugo trwa rekrutacja? pomocna (0) odpowiedz Lovrent 10.05.2016 09:44 nie ma za co;) powodzenia w rekrutacji i miłej pracy pomocna (0) odpowiedz Nastal 10.05.2016 09:44 dzieki!! pomocna (0) odpowiedz Lovrent 10.05.2016 09:43 w ogłoszeniach proszą o kontakt e-mailowy pomocna (0) odpowiedz Nastal 10.05.2016 09:42 oo to fajnie, przez maila sie kontaktowac? telefonicznie? pomocna (0) odpowiedz Lovrent 10.05.2016 09:42 wydaje mi sie, ze trwa juz jakis czas na rok szkolny 2016/2017 pomocna (0) odpowiedz Nastal 10.05.2016 09:41 ciekawe kiedy będzie nowa rekrutacja pomocna (0) odpowiedz replay 10.05.2016 09:27 trey - 2016-05-10 09:18:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) w każdym razie polecam współpracę. przerobilem prace w innych tego typu firmach tu jest zdecydowanie najlepiej zdjecie uzytkownika yatam - 2016-05-10 09:19:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) to i ja sie powtorze: pracuję już trzeci rok i zdecydowanie polecam każdemu chętnemu dorobić sobie w czasie studiów. Jest uczciwie, stawki na tle konkurencji chyba najlepsze (40 na reke za godzine placa, a pod Warszawa to i wiecej). Pare lat temu bylo gorzej, ale rozwineli sie, ogarneli i firma dziala bardzo profesjonalnie zdjecie uzytkownika

TradePC

Bardzo dziwne zasady - to ze śledzeniem korepetytorów przez detektywów to niestety prawda - przynajmniej właściciel tak straszy. Pomijam, że praca jest bez umowy, trzeba udawać, że ma się inne imię niż w rzeczywistości (przez klientem). Dobrze, że długo tam nie byłem - jak zobaczyłem co się święci, chciałem się wyplątać, ale musiałem zrobić to sposobem, bo inaczej miałbym na głowie detektywów, jakąś firmę kontrolującą i właściciela. Przestrzegam jeśli ktoś chce pracować w normalnej atmosferze, uczciwie to nie tutaj.

@TradePC

Jak udało ci się z tego bagna wyplątać? Napisz, please aneczka1080@onet.pl

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski na stanowisko od 40zł. na rękę za godzinę dla Studentów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Zainteresowana

Aleja Maturalna to super pracodawca . Czy to jest powód tej ciszy na forum?

kako

szkoda ze treaz nie maja aktulanych ofert a wy tak zachwalacie

don Tomasz

wlasnie, podsumuj skoro masz porownanie na przestrzeniu 5 lat

cevin

nie Ty pierwsza to mówisz. Co jest najlepsze? a co najgorsze?

HaPaNa

pracowalam w 2011 u nich i teraz znow - zmiana o 80000 stopni na plus ! :D

powodzonka

Nastal

będę startował od lipca;) jak się uda!!

Nastal

zgloszenie wyslane, pozostaje czekac. Dlugo trwa rekrutacja?

Lovrent

nie ma za co;) powodzenia w rekrutacji i miłej pracy

dzieki!!

Lovrent

w ogłoszeniach proszą o kontakt e-mailowy

Nastal

oo to fajnie, przez maila sie kontaktowac? telefonicznie?

wydaje mi sie, ze trwa juz jakis czas na rok szkolny 2016/2017

Nastal

ciekawe kiedy będzie nowa rekrutacja

replay

trey - 2016-05-10 09:18:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) w każdym razie polecam współpracę. przerobilem prace w innych tego typu firmach tu jest zdecydowanie najlepiej zdjecie uzytkownika yatam - 2016-05-10 09:19:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) to i ja sie powtorze: pracuję już trzeci rok i zdecydowanie polecam każdemu chętnemu dorobić sobie w czasie studiów. Jest uczciwie, stawki na tle konkurencji chyba najlepsze (40 na reke za godzine placa, a pod Warszawa to i wiecej). Pare lat temu bylo gorzej, ale rozwineli sie, ogarneli i firma dziala bardzo profesjonalnie zdjecie uzytkownika Moli - 2016-05-10 09:21:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) a jak jest teraz z premiami i ta slawetna kontrola? Szkoły policealne Warszawa - zdobądź nowy zawód i pracę! Praca w Niemczech dla opiekunek. zdjecie uzytkownika Urosinski - 2016-05-10 09:22:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) kontrola jest caly czas dosc szczegolowa, ale i sprawiedliwa. Musi przeciez byc :) co do premii nie wiem..ja nie dostalem :P ale genralnie nie narzekam na prace tam, jest OK zdjecie uzytkownika Peter - 2016-05-10 09:24:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) byly miesiace, ze wyciagalem ponad 2tysiace na czysto jako korepetytor takze tez nie narzekalem. Teraz po maturach jest slabiej ale pewnie od wrzesnia znow ruszy

Zostaw merytoryczną opinię o Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski?

Zobacz opinie na temat firmy Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski