Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski

@Eliza

dokladnie.

LubOP
@Ilona

fajnie sie pracowalo w zeszlym roku, mam nadzieje, ze w nadchodzacym bedzie rowniez ok :)

Jon

Jon 26.03.2018 11:26 jesli chodzi o branze edukacyjna, porownanie do innyh centrow korepetytorskich no to Aleja radzi sobie bardzo dobrze. Maja chyba najwyzsze stawki godzinowe, duzo klientow, dobra atmosfere pracy. Jak widac na forum kazdy pracownik raczej zadowolony

Rafał
@Jon

maja jeszcze miejsca?

@Rafał

konczy sie rekrutacja.

Fedo

HaPaNa 10.05.2016 09:58 plusy: - uczciwosc pracodawcy (o wszystkim wiesz przed rozpoczeciem wspolpracy wiec jak akceptujesz warunki to juz Cie nic nie zaskoczy, kasa tez zawsze sie zgadza) - dogodne terminy lekcji ustalasz z uczniem i pracujesz wtedy kiedy mozesz (np w przerwie na uczelni, weekendy) - stawki (w innych szkolach placa sporo mniej) - wybierasz sobie region dzialania, ilosc uczniow - bardzo sprawny i szybki kontakt z centrala w razie jakis problemow (takze pomoc prawnika firmy) - mozliwosci awansow, premii (kolezanka zostala szefem regionu wielkopolskiego po dwoch latach pracy na stanowisku korepetytora i ma teraz stala prace na umowe o prace i 4000netto) minusy: - niezbyt zorganizowana integracja z innymi pracownikami - spory przesiew na rekrutacji, kontrola rozbudowana - lekcje u ucznia (a wiec dojazd do ucznia) reszta jest powiedzmy neutralna wiec nie bede juz sie rozpisywac:) wiadomo jednym pasuje innym nie. pomocna (0) odpowiedz don Tomasz 10.05.2016 09:51 wlasnie, podsumuj skoro masz porownanie na przestrzeniu 5 lat pomocna (0) odpowiedz cevin 10.05.2016 09:49 nie Ty pierwsza to mówisz. Co jest najlepsze? a co najgorsze? pomocna (0) odpowiedz HaPaNa 10.05.2016 09:49 pracowalam w 2011 u nich i teraz znow - zmiana o 80000 stopni na plus ! :D pomocna (0) odpowiedz Lovrent 10.05.2016 09:47 powodzonka pomocna (0) odpowiedz Szukasz kursu w Warszawie? kurs fryzjerski Warszawa kurs grafiki komputerowej Warszawa kurs HR Warszawa kurs kadrowo-płacowy Warszawa kurs kosmetyczny Warszawa kurs kucharski Warszawa kurs księgowości Warszawa kurs cukierniczy Warszawa kurs programowania Warszawa Nastal 10.05.2016 09:47 będę startował od lipca;) jak się uda!! pomocna (0) odpowiedz Lovrent 10.05.2016 09:46 no chwile musi trwać, muszą posprawdzać kandydtów to oczywiste, ale warto się "pomęczyć" bo praca jak mówiłem fajna. Zesztą do września czas masz :-P pomocna (0) odpowiedz Nastal 10.05.2016 09:45 zgloszenie wyslane, pozostaje czekac. Dlugo trwa rekrutacja? pomocna (0) odpowiedz Lovrent 10.05.2016 09:44 nie ma za co;) powodzenia w rekrutacji i miłej pracy pomocna (0) odpowiedz Nastal 10.05.2016 09:44 dzieki!! pomocna (0) odpowiedz Lovrent 10.05.2016 09:43 w ogłoszeniach proszą o kontakt e-mailowy pomocna (0) odpowiedz Nastal 10.05.2016 09:42 oo to fajnie, przez maila sie kontaktowac? telefonicznie? pomocna (0) odpowiedz Lovrent 10.05.2016 09:42 wydaje mi sie, ze trwa juz jakis czas na rok szkolny 2016/2017 pomocna (0) odpowiedz Nastal 10.05.2016 09:41 ciekawe kiedy będzie nowa rekrutacja pomocna (0) odpowiedz replay 10.05.2016 09:27 trey - 2016-05-10 09:18:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) w każdym razie polecam współpracę. przerobilem prace w innych tego typu firmach tu jest zdecydowanie najlepiej zdjecie uzytkownika yatam - 2016-05-10 09:19:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) to i ja sie powtorze: pracuję już trzeci rok i zdecydowanie polecam każdemu chętnemu dorobić sobie w czasie studiów. Jest uczciwie, stawki na tle konkurencji chyba najlepsze (40 na reke za godzine placa, a pod Warszawa to i wiecej). Pare lat temu bylo gorzej, ale rozwineli sie, ogarneli i firma dziala bardzo profesjonalnie zdjecie uzytkownika

Polina
@Fedo

nom. Zgadzam sie w 100%.

@Polina

generalnie mozna polecic.

Piotrek

Widac, ze Aleja sie rozlosla i jest zagrozeniem dla konkurencji, ale w sumie to dobrze dla nich. Spokojnie. Dzialaja od 2011 co mozna latwo sprawdzic w GDIG i raczej z ludzmi z fejsa bez kompetencji nie dojechali by za daleko :)

@Piotrek

Chyba zagrożeniem dla uczniów, którzy szukają czegoś sensownego.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski na stanowisko od 40zł. na rękę za godzinę dla Studentów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Uczeń

dodatkowo powiem, ze nie przyjeli mnie bo nie mam doswiadczenia, a sami wczesniej pisali, ze bedzie szkolenie. Gdzie tu sens? To kogo chca szkolic? Tych co maja doswiedzenie i umieja wszystko? Szukaja na fejsbukach ludzi a czepiaja sie szczegulow.

Groteska

brawo, wysoki poziom

@Groteska

To chyba nie czytałeś poniższego komentarza. Ktoś próbóje sfałszować prawdziwą opinię i wyjść "na czysto". To dopiero jest wysoki poziom.

@Uczeń

Powinni zająć się mieleniem mąki bo o relrutacji pojencia nie mają

Tomasz

dobra przestan juz spamowac

@Tomasz

Panie Rafale (znany także jako Tomasz, Elżbieta i inne osoby dodające opinie) , na prawdę chyba czas spojrzeć prawdzie w oczy. Podejrzewam, że 90% pozytywnych opinii na tej stronie jest dodanych przez Pana a to już jest śmieszne i pokazuje wasz poziom. Tak samo jak dodawanie komentarzy w imieniu osób, które je dodały.

Katarzyna
@Adam B.

Adam B, znany jako Uczen, Tomasz itp :) jak juz kogos o cos oskarzasz to zobacz jak sam sie kompromitujesz robiac to o co oskarzasz bezpodstawnie innych.

Elżbieta

Panie Rafale jest Pan swietnym szefem ! Prosze nie przejmowac sie opiniami zawistnych kandydatow, ktorzy nie przebrneli przez rekrutacje. To normalne i na kazdym forum tacy sie znajda ! :)

Alicja
@Elżbieta

tak szczegolnie, ze ten geniusz "uczen" podpisuje sie jako uczen, a pisze, ze byl korepetytorem ????

@Elżbieta

Samemu siebie nazywać świetnym szefem, no komedia :) Stanie się Pan niedługo gwiazdą facebooka, chętnie zapiszę sobie te posty i dołącze otrzymane od was maile.

Katarzyna
@Adam B.

sugerujesz komuś kilka nicków, a sam raz jestes Tomasz, raz Adam, raz uczen, raz korepetytor? Konkurencja czy frustracja?;)

Tuszowanie złych opinii

Wszystkim zdecydowanie odradzam tą pseudo szkołę. Jak widać poniżej po dodaniu prawdziwej opinii próbują ją zatuszować i dodają fałszywe informacje. Nie sprawdzają w żaden sposób czy ma się doświadczenie w tym co się robi, sam zostałem tam przyjęty tylko na podstawie matury, bez żadnego sprawdzenia moich kompetencji. Za te pieniądze lepiej pójść do sprawdzonej placówki takiej jak Empik czy SpeakUp (w przypadku języków obcych) lub innych renomowanych szkół. W przeciwnym wypadku stawiacię na osoby zatrudniane losowo i w większości bez kompetencji.

Tomasz
@Tuszowanie złych opinii

żeby jakkolwiek móc ocenić wiarygodność swoich opinii powinieneś się przedstawoć. Nie robiąc tego jasnym jest, że są to bezpodstawne oszczerstwa, które najczęściej wymyślane są przez nieprzyjęte do pracy osoby i jest to na tym portalu nagminne

Przedstawiam się jako Tomasz..
@Tomasz

A potem otrzymywać wiadomości od super właściciela straszącego sądem za wyrażenie prawdziwej opinii ? Nie dziękuje. Poza tym obwiniasz mnie o nie przedstawienie się a sam wypowiadasz się jako "Tomasz". No gratuluję, to ja tak samo mogę nazywać się Karol. Bezpodstawne oszczerstwa mówisz ? Ktoś kto dodaje post o poszukiwaniu "doświadczonych" korepetytorów na stronach studenckich, lub stronach typu "Sprzedam/Kupię" a następnie zatrudnia takie osoby raczej nie powinien używać takich słów.

Przedstawiam się jako Tomasz..
@Przedstawiam się jako Tomasz..

Szkoda mi się już produkować, bo jak widać połowę opinii na tej stronie dodaje sam właściciel wymyślając tylko nowe imiona osób - Eliza, Piotrek, Tomek itd. Z czasem sami przejedziecie się na tej karykaturze szkoły.

Przedstawiłem się jako Tomasz.
@Przedstawiam się jako Tomasz..

Nie zaproszą Cię nawet na rozmowę jak zrobisz jakiś błąd ortograficzny w zgłoszeniu, czepiają się szczegółów, a ludzi szukają na fejsie i chcą niewiadomo kogo. Niech się ogłoszą na poważnym portalu

Potier

naprawde nie sprawdzaja kompetencji? Az sie nie chce wierzyc. Mozesz napisac to jeszcze raz, aby bylo wiadomo, ze to jakis wpis jwdnorazowy z frustacji?

Grzesiek
@Potier

mnoe maglowali dokladnie ;) ale moze maja rozne standardy. Albo to konkurencja lub jakis nieprzyjety kandydat

Kaśka
@Grzesiek

mnie tez sprawdzali i wydawalo mi sie to dosc normalne.

@Kaśka

w moim przypadku sprawdzanie polegalo na przeslaniu wiadomosci "Jestem studentem takiego i takiego kierunku i chciałbym udzielać korepetycji z takiego przedmiotu" i odpowiedzi "Ok dodamy cię do naszej bazy".

Goska
@Adam B.

jasne, zadna firma nie prowadzi tak to widac z daleka, ze zajezdza tania prowokacja :) Nawet sie nie spotkales z rekruterem?

uczeń

Nie polecam. Zatrudniają ludzi z facebooka bez żadnego doświadczenia a potem każą mówić że jest się doświadczonym korepetytorem. Za te pieniądze lepiej już iść do profesjonalnej szkoły i spodziewać się na pewno lepszych rezultatów.

WZK
@uczeń

Wiele firm szuka pracownikow w internecie, w tym na FB, co w tym zlego? Rekrutacje maja rozbudowana i zatrudniaja profesjonalistow - jesli nie przeszedles rekrutacji to prosze sie podszkolic i nie wylewac swoich zali publicznie bo tylko sie kompromitujesz :)

Prawdziwy uczeń
@WZK

Oh widzę że Pan Rafał nie wytrzymał presji i musiał dopisać fałszywe opinie. Zatrudniacie ludzi z facebooka, którzy nigdy w życiu nie mieli żadnego doświadczenia jako korepetytor. Wiem, bo sam zotałem do was przyjęty tylko na podstawie zdanej matury !! Kpina. A tuszowanie prawdziwych opinii tylko świadczy o waszym poziomie.

Piotrek

Do "uczeń" - Twoje trzy wpisy raczej świadczą o Twoim zacofaniu, a na pewno nie negatywnie o szkole, która Cię nie chciała.

Prawdziwy uczeń
@Piotrek

Moja opinia to tylko ta dodana jako pierwsza, pozostałe to tylko próba zmazania złej opinii przez właściciela :) ja w przeciwieństwie do osoby, która dodała owe fałszywe komentarze w "moim" imieniu używam polskich znaków i szczegółów piszę przez ó ;)

uczeń

lepiej isc pracowac gdzies indziej

Ola

nie znam innego centrum korepetycji placacego minimim 40zl NA REKE za godzine. Do tego fajna atmosfera, szacunek ze strony klientow/uczniow.

Ola

Eliza

Eliza 03.07.2018 11:58 Eliza 23.01.2018 21:50 polecam kazdemu Chetnemu pracownikowi Alejke:)) Nie ma sie do czego przyczepic. DarkStranger - 2013-09-20 11:19:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Poważnie nie idzie się załapać już do Alei? Bo jak czytałem to faktycznie z 60 zł jakie płaci klient 25 dla studenta, ale jest wymóg prowadzenia 2h, czy jeden kurs i 50 zł jest. Prawda to w ogóle? Roksana - 2013-09-20 23:25:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) polecam wszystkim kandydatom nie ma nigdze lepszych warunkow nic w Alei :) a przynajmniej w zadnej innej szkole...a troche ich juz przerobilam :) Lola - 2013-09-21 12:00:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Roksana, a czego Cię uczyli? Miałaś lekcje w jakim trybie? Możesz mi polecić dokładna osobę z alei do korepetycji jeśli chodzi o matematykę? Tylko nie pisz, że wszyscy sa świetni, czy coś.. Roksana - 2013-09-21 12:40:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Ja tam pracowałam:) A świetni są wszyscy nie da się ukryć:) Lola - 2013-09-22 11:45:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) To gratuluje skromności, nie ma to jak polecać samej siebie ;). W ogóle dlaczego już nie pracujesz, skoro tak fajnie było? Dawid - 2013-09-19 21:41:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) polecam kazdemu Chetnemu pracownikowi Alejke:)) Nie ma sie do czego przyczepic. Marta - 2014-07-15 20:43:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) pracowalam dwa lata i faktycznie stawki przynajmniej w wawie sa od 25 do 40 netto a podatek jest odprowadzany co do zlotowki (przynajmniej u mnie). Atmosfera fajna chociaz tak naprawde w calej firmie poznalam tylko trzy osoby :( no ale narzekac nie mam na co i gdyby nie wyjazd za granice na pewno zostalabym dalej. Robert - 2014-08-04 11:21:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) przynajmniej zasady są przestrzegane:) Zawsze kasa jest i wszystko tak jak w umowie (wysłanej, racja, poczta:P) Uczniowie raczej też nigdy nie narzekają - w końcu mają gwarancję lub zwrot pieniędzy, a odkąd pracuję nie było niezadowolonych z wyników uczniów. Renata - 2014-08-05 10:14:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Z tego co wiem to Aleja Maturalna jest właścicielem znanej przecież Maturolandii (www.maturolandia.pl) więc chyba nie mogą być źli Sandra - 2014-08-07 11:37:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Przerobiłam kilku pracodawców i jak dotąd tu jest najfajniej :) Czuję się traktowana z szacunkiem i zawsze można liczyć na pomoc szefa JZ - 2014-08-07 12:48:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) tak, ale na rozmowie sprawdzają bardzo dokładnie z wymogów maturalnych (klucze, zasady, zmiany od 2015 r.). Lepiej być na to przygotowanym idąc na rozmowę. Hej, pracowałam tam w 2013/2014 - skończyłam w maju i jeśli się przez trzy miesiące nic nie zmieniło to nie ma za bardzo się do czego przyczepić:-) ahhhh żeby wszędzie tam było - teraz doceniam bo pracuję w restauracji:/ Pozdrawiam wszystkich z Alejki:)) Ulka - 2014-09-27 10:39:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) UWAGA! Zadałam sobie trud i przeczytałam całe forum. Postaram się streścić. Zdecydowanie przeważają POZYTYWNE komentarze od pracowników bądź uczniów. Negatywne jak się zdarzają to są pisane przez nieprzyjętych kandydatów - wnioski proszę wyciągnąć samemu. Uczen Alei - 2014-09-27 10:40:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) dzięki temu, że przyjmują wybrańców ja zdałam dobrze maturę ! :) dzięki za miły rok udanej współpracy zdjecie uzytkownika tomek - 2014-10-29 18:33:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) no i bardzo dobrze, ze ta firma nie robi żadnych przekrętów finansowych i na pracowników też nie oszczędza, bo widzę, że są dobre stawki (te 25 - 40 netto to nadal aktualne?) a mi zależny głównie na wysokim wynagrodzeniu (jest tyko podstawa czy premię też idzie wyrobić do tego dodatkowo?) z góry dzięki za informacje.

Leszek

@Eliza, @Jon, co miało na celu skopiowanie treści bieżącego wątku? Czy chcieliście nam przekazać coś konkretnego? @liza, może zechcesz wypowiedzieć się na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? @Jon, czy możesz powiedzieć nam coś odnośnie możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Osoby prowadzące zajęcia są rekrutowane na chybił trafił przez ogłoszenie na Facebooku. To chyba samo w sobie świadczy o poziomie zajęć jakich można się po nich spodziewać. Za te pieniądze już lepiej wysłać dziecko na sprawdzone korepetycje w renomowanych szkołach np. Empik (j.angielski).

Igor
@Anonim

to, ze ogloszenia sa na fb, olx czy gumtree to nie znaczy, ze nie ma rekrutacji :) Chyba kazda firma musi sie gdzies oglaszac i to raczej jest normalne. W Alei selekcja jest bardzo dokladna, rozsadna, ale drobiazgowa.

Jon

Zostaw merytoryczną opinię o Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski?

Zobacz opinie na temat firmy Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski