Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski

Opinie o Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski

HaPaNa

plusy: - uczciwosc pracodawcy (o wszystkim wiesz przed rozpoczeciem wspolpracy wiec jak akceptujesz warunki to juz Cie nic nie zaskoczy, kasa tez zawsze sie zgadza) - dogodne terminy lekcji ustalasz z uczniem i pracujesz wtedy kiedy mozesz (np w przerwie na uczelni, weekendy) - stawki (w innych szkolach placa sporo mniej) - wybierasz sobie region dzialania, ilosc uczniow - bardzo sprawny i szybki kontakt z centrala w razie jakis problemow (takze pomoc prawnika firmy) - mozliwosci awansow, premii (kolezanka zostala szefem regionu wielkopolskiego po dwoch latach pracy na stanowisku korepetytora i ma teraz stala prace na umowe o prace i 4000netto) minusy: - niezbyt zorganizowana integracja z innymi pracownikami - spory przesiew na rekrutacji, kontrola rozbudowana - lekcje u ucznia (a wiec dojazd do ucznia) reszta jest powiedzmy neutralna wiec nie bede juz sie rozpisywac:) wiadomo jednym pasuje innym nie.

Pinokio
@HaPaNa

dobre podsumowanie

CSD
@Pinokio

100procent racji :-)

Janek
@CSD

w sumie tez potwierdzam :-)

Gregory
@Janek

przynajmniej merytoryczny, zgodny z rzeczywistością, sprawiedliwy wpis. Oby więcej takich na tym wątku :)

Obserwator

ruch tu jak na forach najwiekszych szkol jezykowych :) rozrosla sie Aleja w ostatnich latach widze no tylko ciekawe ile wpisow jest od konkurencji, ile od pracownikow PR Alei ????

Daniel
@Obserwator

niewazne co pisza, wazne, ze pisza, nie wiedziales? ????

Obserwator
@Daniel

no nie wiedziałem ;-)

Maciek O.

Aleja słabo naucza i tyle.

Grzegorz

na watku kazdej firmy to samo. Nie ma nigdzie merytorycznych opinii. Kiedys na goworku cos mozna sie bylo dowiedziec....:(

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski na stanowisko od 40zł. na rękę za godzinę dla Studentów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Maciek

Ja, Rafał Kłobukowski oświadczam zgodnie z wyrokiem Sądu Administracyjnego w Konstancinie-Jeziorna iż zostałem zobligowany do sprostowania nieprawdziwych opinii na temat swojej firmy Aleja Maturalna. Komentarze użytkowników "maciek", "mikołaj", "korepetytor" oraz wiele innych mających na celu poprawę PRu firmy na portalu GoWork są nieprawdziwe i zostały dodane przez właściciela firmy.

Grzes
@Maciek

sadu? Administracyjnego? W Konstancinie? Jest taki? Cos takie podszywanie sie pod wlasciciela firmy jest rowniez karalne. Sprawa zostanie zgloszona.

Kamil
@Grzes

Sądu takiego nie ma co tylko pokazuje poziom hejtu tych opinii tutaj nie majacego nic wspolnegk z prawde, ale sprawa jest zbyt poważna żeby bagatelizować. Podszywanie sie to przestepstwo. Po prostu. Pisanie o milionach czlowieka moze spowodowac, ze ktos zechce np. porwac jego dziecko. Co rowniez moze zostac zakwalifikowane jako czyn niedozwolony.

Rafałku boli negatywna opinia?
@Kamil

Studenciaku, straszyć to możesz 19-20 letniego studenta. Z czym ty do ludzi, palancie.

Grzes
@Grzes

Przepraszam, piszę głupoty... Maciej ma rację, Rafał to cfaniaczek.

kto tym razem? :)

sie tu tak inteligencją chwali? Znów będą oświadczenia słać z przeprosinami i kasę na domy dziecka? Panie Rafale Pan musi to publikować np. na stronie bo chyba tu każdy myśli, że się można podszywać pod każdego i pisać bzdury

Filip
@kto tym razem? :)

wyroki niech publikuje te co w biurze wiszą xd

Michal
@Filip

co do tego typa juz wstepnie tam ustalili tydzien temu ze on nie z wawy jest chyba w ogole. Mimo ze twierdzi ze jest. Odpuscili temat bo typ przestal pisac no ale teraz pewnie na nowo poszukaja

Lena
@Michal

nie siej fermentu Kamil mowil tylko, ze nie Konstancin :p poza tym nie pisz tu takich inf.... Dobra szef wroci z wojazy to ogarniemy

Michal
@Lena

dlaczego nie? fernu to nie nazwisko. wierzba dar... tez nie.

Artur z M jak Milosc :D

normalnie sie uwzial na szefie jak Artur na Marcina w emce ;p

lektor

widzicie? Sam się facet przyznaje do kłamania! Nic więcej nie trzeba dodawać

rafalek klobuszewski

krecisz i krecisz i na forum i w zyciu no ale inaczej milionow sie nie zarobi co???

Lektor

Rafał, nie odwalaj numerów bo mam 30 lat i mnie nie zastraszysz sądem za rozpowszechnianie złych opinii. Lada moment mogę zechciec wysłać do Urzędu Skarbowego zawiadomienie "uprzejmie donoszę..." i polecisz :) do tego Państwowa Inspekcja Pracy i twoje miliony szybko stopnieją ;) Nosił wilk razy kilka... ;)

Adam B.

Jak widać poniżej, pozytywne opinie dodawane są przez właściciela podającego się za "Tomka", "Elżbietę", "Grześka" itp. Prawda jest taka, że do tej karykatury prawdziwego szkolnictwa zatrudniają ludzi z pierwszego lepszego forum Facebooka i nie sprawdzają ich kompetencji. Wiem, ponieważ sam zostałem tak przyjęty i mam na to dowody :) Jeśli natomiast doda się prawdziwą opinię na Gowork to właściciel o którego poziomie nawet się nie wypowiem sam dodaje komentarze tak, aby wyjść na swoje. To chyba pokazuje wszystko. Podejrzewam, że pod tym postem w moim imieniu pojawi się także inny komentarz, z którego będzie wynikać, że nie znam się na rzeczy i chcę tylko oczernić tą karykaturę szkoły (tak jak w przypadku poniższych komentarzy), tak więc: Do wszystkich którzy rozważają korepetycje - ZDECYDOWANIE I Z SERCA ODRADZAM. Od studentów znalezionych na pierwszym lepszym portalu i bez doświadczenia raczej za wiele się nie nauczycie. Do ośmieszającego się własciciela - dodawanie pozytywnych opinii podając się za różne osoby i w ten sposób podnoszenie rankingu pokazuje wasz poziom. Tak samo jak dopisywanie komentarzy w imieniu osób dodających.

Katarzyna
@Adam B.

właśnie cały czas czekamy na te dowody:) Możesz podesłać na mail jeśli chcesz, w przywatnej wiadomości?

Ola
@Adam B.

Hejterzy nie maja dowodow, nie wiesz? na innych forach innych szkol wypisuje to samo. Glownie centra korepetytorskie. Wyglada wiec na konkurencje.

Korepetytorka
@Ola

ale jest ruch na stronie :P widac, ze rok szkolny sie zbliza bo tak chyba jest co roku na poczatku wrzesnia :)

@Korepetytorka

I znowu komentarze od właściciela. Dwa komentarze dodane w tym samym czasie znowu od osób typu "Kasia", "Ola", "Piotrek". Właściciel widzę dalej się ośmiesza. Na tej stronie podanie dowodów nic nie da, bo podam je samemu właścicielowi. Dodam je na Facebok i zobaczymy jaki wtedy będzie odzew :) Kolejna prywatna wiadomość - "Podam cie do sądu za oczernianie !!" ?

Katarzyna
@Adam B.

To podaj właścicielowi skoro twierdzisz, że to właściciel tu pisze. A skoro macie prywatny kontakt no to tym bardziej nie rozumiem tych wypocin Twoich tutaj. Obawiam się, że właściciel dopiero ustala kim jesteś bo w przeciwnym razie już pewnie wszyscy Twoi znajomi w pracy czy uczelni wiedzieliby z kim mają doczynienia. No chyba, że pozwoli sobie an to, ale ja bym raczej nie liczył na to.

@Katarzyna

zarzadzanie w sporcie AWFiS Gdansk?

EAS
@Piotr

priv.

Katalina
@Adam B.

Bardzo dobrze Adam B! Trzeba ostrzec ludzi przed tym sciemniaczem(usunięte przez administratora) Wciska maturzystom ludzi którzy sami ledwo sobie radzą z przedmiotami :)

22 sierpnia 2018

22 sierpnia 2018 Rafał właściciel chyba miał za dużo czasu wolnego bo zamieścił ponad 30 pozytywnych komentarzy na temat swojej firmy :) Utarg przez wakacje był słaby? Ojooooj.

Adam B.

Oświadczenie Oświadczam, iż zamieszczone przeze mnie informacje i opinie dotyczące Alei Maturalnej reprezentowanej przez Rafała Kłobukowskiego nie są zgodne z prawdą. Opinie te zamieszczone zostały na portalu GoWork przy użyciu pseudonimów „Adam B.”, „Uczeń”, „Prawdziwy uczeń”, „Przedstawiam się jako Tomasz” oraz „Tuszowanie złych opinii”. Dotyczyły one informacji, iż Aleja Maturalna nie sprawdza kompetencji osób przyjmowanych jako korepetytor, oraz że osoby te przyjmowane są tylko na podstawie odpowiedzi w portalach społecznościowych (takich jak Facebook), bez sprawdzania wspomnianych kompetencji. Opinie dotyczyły także informacji, iż pozytywne opinie na stronie GoWork.pl dodawane są przez samego właściciela i osoby zatrudnione w Alei Maturalnej. Jak już wspomniałem wyżej, opinie zamieszczone przy użyciu powyższych pseudonimów nie są zgodne z prawdą. Ze swojej strony chciałbym przeprosić Aleję Maturalną, oraz osoby poszkodowane w wyniku rozpowszechnienia tych informacji. Chciałbym również nadmienić, iż ze swojej strony nie będę już publikował mylnych informacji. Z poważaniem pełna treść oświadczenia wysłana z mojego adresu e-mail na e-maila Alei Maturalnej.

Rafał Kłobuck
@Adam B.

Dobry fejk Rafałku. Już zgłaszamy do Urzędu Skarbowego (usunięte przez administratora)

Dobiega mój drugi rok współpracy z Aleją Maturalną i nie mam się do czego przyczepić - wręcz przeciwnie. Kasa na czas, uczniowie przygotowani do matur i zadowoleni, wszystko jest tak jak było obiecane na rozmowie. Oczywiście każdy chciałby zarabiać zawsze więcej lub pracować jak najmniej^^ no ale porównując do innych firm Alejka wychodzi bardzo korzystnie.

Adm.
@pracownik

dziekujemy za opinie

@Adm.

czego uczysz?

Małgorzata
@Adm.

Na forum możemy posługiwać się różnorodnymi nickami, pod warunkiem, że spełniają one zasady regulaminu forum. Niemniej jednak nicki typu: Administracja, Adm. i Admin, zostawmy proszę dla prawdziwej administracji serwisu. To ważne by w przyszłości uniknąć nieporozumień.

Franek
@Małgorzata

gdyby moderatorzy i administratorzy poslugiwali sie loginami ich charakteryzujacymi (a nie imionami zwyklymi wprowadzajacymi w blad, zadaj slabe pytania na sile podtrzymujace watki ) to pewnie inni tez by tego nie robili :) tak?

Kamil

praca jak praca, fajnie, ze mozna wybrac godziny racy co wazne dla studentow jest no i ze ma sie kontakt z uczniami :-) jak ktos to lubi bedzie zadowolony

Mikołaj

Z tego co piszesz byłeś klientem firmy i nie wyrażasz się zbyt pochlebnie o korepetytorze. Czy kompetencje osób pomagających w lekcjach języka nie powinny być poparte odpowiednimi certyfikatami i można to zweryfikować?

Rafałek Kłębuszek
@Mikołaj

nie wiem ja chodze do gimnazjum i mama go rozbila xd

Maciek
@Rafałek Kłębuszek

wiesz jak Aleja miala zlecenie na nauke gimnazjalisty to moze i wyslala korepetytora bez znajomosci biznesowego angielskiego. Nie wiem czy to takie dziwne, ze w takiej sytuacji korepetytor sie zestresowal i nie wypadl najlepiej

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Iga

do 24 harujemy :)

Słyszał ktoś o pracy w firmie? Rzadko zamieszczacie tu swoje opinie, dlaczego?

Leszek

@Pinokio, czy chcesz podzielić się z nami informacjami na temat pracy w tym miejscu? Chciałbyś coś dodać do opinii użytkownika @HaPaNa, z którą jak rozumiem się zgadzasz? @NaOMi, w większości przypadków informacje zawarte w wątku są pomocne dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w firmie. Dlatego też w tym miejscu najbardziej istotne są opinie pracowników firmy (byłych i obecnych). Czy chciałabyś podjąć zatrudnienie w firmie czy może jesteś jedynie zainteresowany oferowanymi przez firmę usługami? @Hubert, trzymamy za Ciebie kciuki! Koniecznie daj nam znać jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna.

Doxi

dobre stawki, sprawny przeplyw informacji, uczciwie, fachowo - przynajmniej na tle branzowej konkurencji (z niejednego pieca chleb jadlem to troche w temacie wiem). Moge polecic. Dziwna jest troche jedynie rekrutacja. A dokladnie to, ze nie ma jednolitego systemu rekrutacji. Rozne osoby prowadza rozmowy. Raz przez internet w formie wideokonferencji, raz osobiscie. Raz dokladnie sprawdzaja wiadomosci, raz wyrywkowo. Czasami jest kilka rozmow przed decyzja, a czasami jedna . W kazdym razie moge polecic:)

Hubert
@Doxi

wlasnie sie szykuje na rozmowe, dzieki przyda sie kazde info :)

Oleander

Super się pracuje :) Fajne relacje z szefem. Jest sporo jakiś oświadczeń do podpisania, ale nic co by wychodziło poza standardy w innych firmach. Kontrola nieodczuwalna jak się dobrze i terminowo wypełnia raporty. Ja przynajmniej przez trzy lata współpracy żadnych kłopotów nie miałem.

Sandra
@Oleander

Pracujesz dalej?

Zostaw merytoryczną opinię o Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski?

Zobacz opinie na temat firmy Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski