Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski

Opinie o Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski

iga

A trudno jest się dostać? trzeba miec doswiadczenie z korepetycjami?

Tomasz

pracowalem dwa lata i polecam :) wczesniej bylem rok w konkurencyjnej firmie i podejscie do pracownika w Alejce jest o niebo lepsze

pytam , bo minął tydzień i zadnej odpowiedzi, ale pewnie trzeba jeszcze czekać

Martyna

nie wiem po ilu sekundach odpisuja ale pracowalam tam i szczerze z czystym sumieniem polecam. Podejscie pracodawcy bardzo uczciwe (nic nie zmienia sie w trakcie pracy - wszystkie zasady o ktorych mowa na rozmowie kwalifikacyjnej sa zachowywane). Zalezy im na uczciwosci i na sukcesach uczniow co na kazdym kroku jest podkreslane no i sprawdzane dosc czesto i szczegolowo, ale w praktyce nic to nie przeszkadza:)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski na stanowisko od 40zł. na rękę za godzinę dla Studentów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

2 sekundy osle

wie ktos moze kiedy odpisują na wysłany email w sprawie pracy?

Moni

Może ktoś napisać jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna?

teraz pisze ktos z Alejki;)

Nie bardzo wiem o co chodzi powyzej, ale po pierwsze rozmowy rekrutacyjne na skype sa juz rozwiniete w Europie (prosze sie doksztalcic w temacie) a po drugie no po to jest to forum zeby sie pracownicy wypowiadali...wiec? Wieksze oni maja prawo tu pisac o swoich przezyciach niz niedoszli kandydaci lub sfrustrowane osoby z zewnatrz oceniajace czyjes firmy..no ale nic mozna smialo pytac nie mamy nic do ukrycia:)

mary

TUTAJ DOWÓD ,Że firma sama wystawia sobie komentarze i wypisuje brednie . 60 zł za godzinę za jakość studenta? Sama kiedyś studiowałam i na 1 czy 2 roku bym wzięła. ALe potem żaden szanujący się i dobry lektor nie będzie pracować za 25 zł. No chyba ,że sam się dopiero uczy. W dniu 26.08.2013 napisałam jako MARY. W tym samym dniu komentarz niżej napisała MERY ( wydawać się może że to ta sama osoba ale nie :), pierwszą opinię pisałam ja a za MERY podszywa się ktoś z alejki :) Tonący brzytwy się chwyta!! mary - 2013-08-26 10:31:07 powiem z własnego doświadczenia. Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona jest ... PRZEZ SKYPE. Tego nie trzeba komentować. Pan Rafał nie szanuje swoich pracowników, klientów też nie dla niego liczy się tylko KASA. A ,że sam pisze większość komentarzy tego już dodawać nie trzeba. zdjecie uzytkownika Anka - 2013-08-26 11:53:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) przez skype to pierwsza czesc rozmowy, wstepna. Pewnie nie dostalas sie na kolejne (czasem sa i trzy) stad ten komentarz :) no ale trudno nie moga brac kazdego tam patrza i licza sie z jakoscia. A wypisywanie na forach glupot z powodu nie dostania pracy jest zalosne :) mery - 2013-08-26 11:58:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) nie dostalam pracy bo sie spoznilam na te rozmowe. Taki powod? Jeszcze bedzie mnie Pan Rafal pouczal ze uczniowie nie toleruja spoznien. To ich problem i moj chyba a nie jego?

Roksana

Ja tam pracowałam:) A świetni są wszyscy nie da się ukryć:)

Roksana

polecam wszystkim kandydatom nie ma nigdze lepszych warunkow nic w Alei :) a przynajmniej w zadnej innej szkole...a troche ich juz przerobilam :)

Dawid

polecam kazdemu Chetnemu pracownikowi Alejke:)) Nie ma sie do czego przyczepic.

robert

polecam wszystkim pracownikom ceniacym jasne zasady i obustronna uczciwosc

Iga

Na ten rok szkolny zakonczona jest juz dawno:P

Seba

warunki w Polsce dla pracownikow jakie sa kazdy wie, ale w zadnej innej firmie nie bylem lepiej traktowany:)

Iga

bzdura. Płacą tyle ile w umowie, a godziny sobie sami korepetytorzy z uczniami ustalają nikt tam niczego nie rozkazuje. Poza tym co w umowie typu punktualność itp., ale to chyba normalne. Rekrutacja tam i tak już zakończona więc chyba już bez różnicy.

?

szkola bardzo fajna polecam zarowno korepetytorom (slyszalam same pozytywy) jak i uczniom (sama zdalam mature bardzo dobrze z nimi) !:)

Korepetytor

Każdy nowy korepetytor to potencjalna konkurencja dla już pracujących korepetytorów w rozdysponowaniu uczniów więc nie dziwne, że nie będzie tu wielu aktywnych i zachęcających innych pracowników:)

...

pracownicy nie sa od udzielania inf na nieoficjalnych forach. Wrecz nie powinnni

?

a skad forumowicze maja to wiedziec :) Ty pisac lepiej do Alei albo zadzwonic :)

Zostaw merytoryczną opinię o Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski?

Zobacz opinie na temat firmy Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski