Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski

Opinie o Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski

durne zasady. Tyle.

Ela

niestety takie sa zasady to chyba nie powod zeby tak zmyslac? Skoro wylali Cie na pierwszym etapie to do kolejnych nie doszedles proste. Skype jest pierwszym etapem selekcji firmie nie oplaca sie z kazdym umawiac jak wiekszosc sie nie nadaje do pracy - a i oni oszczedzaja wtedy czas.

qwerty123

bo jestem na drugim roku i RAZ tylko RAZ pomyliłem się w wymogach maturalnych. ŻAŁOSNE OSTRZEGAM PRZED NIMI szkoda czasu.

czemu Cie nie przyjeli?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski na stanowisko od 40zł. na rękę za godzinę dla Studentów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
qwerty123

OSTRZEGAM! Z olbrzymimi wymaganiami, selekcją, czteroletnim doświadczeniem i min. III rokiem studiów - totalne oszustwo. Podczas jedynego etapu rekrutacji, jakim jest rozmowa przez Skype (umowa w której Ty zobowiązujesz się do dziesiątek obowiązków, a on tylko do regularnego kasowania pieniędzy, przychodzi pocztą) Rafałek każe kłamać swoim korepetytorom, że mają doświadczenie i kierunkowe wykształcenie w zależności od przedmiotu, z jakiego prowadzą lekcje. Jednego dnia studiujesz na IV roku matematyki, a drugiego na III historii - podczas gdy naprawdę jesteś na pierwszym budownictwa. Co więcej, jako że spamuje internet również fałszywymi "prywatnymi" anonsami stylizowanymi na pisane przez studentów, możliwe że przyjdzie wam przez cały czas korepetycji funkcjonować pod nieprawdziwym imieniem, które podał w ogłoszeniu. Spam który tutaj wyczynia jest już bardziej żałosny, niż śmieszny - wszystkie nicki "Pawel", "Ela", "Waldek" itp. - człowieku, ale że istnieje coś takiego jak nick i ludzie raczej tego używają, to wiedz... Może i da się tam coś zarobić, ale wszystkie okoliczności sprawiają, że wolałbym się trzymać od tej firmy z daleka

Pawel

tak to wlasnie wyglada jak opisuje Ela. Co do Alei pracuja tam bardzo dobrzy korepetytorzy i sa dobrze traktowani - zgodnie z umowa, uczciwie. Spedzilem ponad rok i byla to najlepsza moja praca :)

Ela

38 zl kosztuje godzina bo 30 idzie dla korepetytora a 8 to podatki (troche wiecej jak osiem no ale tlumacze Tomkowi wersje Piotrka). Naprawde to takie trudne dla Was ? nie wierze...powinniscie sie pozapisywac jako uczniowie a nie probowac byc nauczycielami

pracowalam dwa lata i faktycznie stawki przynajmniej w wawie sa od 25 do 40 netto a podatek jest odprowadzany co do zlotowki (przynajmniej u mnie). Atmosfera fajna chociaz tak naprawde w calej firmie poznalam tylko trzy osoby :( no ale narzekac nie mam na co i gdyby nie wyjazd za granice na pewno zostalabym dalej.

Ela

kluska zostalas nieprzyjeta na rozmowie wiec nie opowiadaj nzdet :) znam Twoja sprawe wrecz sa polewki z Ciebie w firmie :) a co do 38 no czytajcie ze zrozumieniem...30 dostaje korepetytor ale Aleje kosztuje to 38 czemu tu pisza tylko frustraci i ludzie z zerowym iq?:) forum zeszlo na psy juz dawno :p

kluska

Pracowałam tam. Nie polecam. Rozmowa kwalifokacyjna przypominająca spotkanie kolego z klasy. Zero profesjonalizmu. Jeśli chodzi o podatek to wątpię, aby go płacicli. Większość pewnie pracuje tam an czarno a i tak o tym nie wie.

Ela

czasem dostaje 35 czasem 25 a czasem najlepsi w ramach premii 40. a moze i wiecej wszystkiego nie wiem moge mowic o sobie.

piotru

Taka jedna uwaga. Korepetytor dostaje ,,na rękę" 30zł. Ale Aleja na tegoż korepetytora przeznacza 38zł, bo trzeba zapłacić podatek.

Ela

nikt Ci nie powie na ilu bo a) zalezy od ilosci chetnych b) zalezy czy jestes dobry c) nikt na forum na pewno nie bedzie znal lepiej ilosci uczniow niz oni sami :d wiec nie dziw sie ze forum nie jest po to bo nie jest.

Ela

zalosne komentarze nieslusznie obrazajace naprawde fajna szkole. Przynajmniej tam pracowalam i moge sie wypowiedziec rzetelnie. Nie wiem skad w was tyle zlosci/zazdrosci/glupoty/jadu/frustracji

Ela

kazda firma, ktora odrzuca wiekszosc kandydatow bedzie miala wrogow na forach pracowniczych ale cos za cos - dbajac o renome inaczej sie nie da

Waldek

jak komus sie nie podoba rozmowa na skype albo stawka to niech sie nie zapisuje ;) w czym jest problem???

Ela

bo na forum sie nie pyta o takie rzeczy to chyba jasne. Napisz do firmy xd myslcie tu troche

Ela

praca w Alei to czysta przyjemnosc. Wszystko zgodne z ogloszeniami i to co obiecuja faktycznie ma potem miejsce. Nie ma sie do czego przyczepic

Michal S.

a to rozmowy na skype sa przestepstwem? :p jest jakis powod zeby sie bronic z mieszkania w warszawie i dzialania w calej Polsce? niektore komentarze sfrustowanych ludzi sa tu ponizej jakiegokolwiek poziomu :)

UWAGA!

Oczywiście, że rozmowy się odbywają przez skype. Rafałek mieszka w Warszawie, a zatrudnia studencików za 25 zł za godzinę z dojazdem na terenie całej Polski. Rafałku, wszyscy wiemy już, że piszesz sobie tutaj pozytywne komentarze i kreujesz sam z sobą rozmowę. Stosujesz pewne triki marketingowe. Ale jednego się nie nauczyłeś. Swoje komentarze- odpowiedzi na negatywne opinie - piszesz natychmiast po tym, jak ktoś się połapał, na czym twój biznes polega. Zobaczymy, czy czegoś cię to nauczy. Porównaj sobie daty, jak się broniłeś. Wpadłeś niedoszły przedsiębiorco, oj wpadłeś.

Zostaw merytoryczną opinię o Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski?

Zobacz opinie na temat firmy Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski