Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Petrol Sp. z o.o. w Nowa Obra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Petrol Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Petrol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Petrol Sp. z o.o. w Nowa Obra

Magda Nowy wpis

Uważacie ze hotel szanuje swoj personel?

Profesor Szata Nowy wpis

Hotel " Pod szyszkami" w Krotoszynie okropnie zdziadział nawet po remoncie. Obydwa hotele pod szyszkami to tandeta.... Wciskają pokoje z małymi okienkami. Mizerne tandetne śniadania. Obiadki abonamentowe też dziadostwo. A jak coś z karty to okradzione i cena z kosmosu. Zamiast sauny małego basenu są jedynie korty i zwierzątka. To może też być, ale dzisiaj ważne jest aby hotel miał siłownię saunę itp. małe Spa. Na stronie internetowej jako nowości ciągle widnieje święto golonki z góralami. No ile można na to patrzeć. To też była tandeta. Pokoje mają za drogie. Personel w recepcji, a nawet sprzątaczki plotkują, a z niektórymi gośćmi gadają dość obcesowo. Drugie śniadania dają z łaski. Kiedyś to były fajne obiady niedzielne w formie bufetu, porządne śniadania z dobrą jajecznicą inną formą jajek do stołu i to bez proszenia. Gdyby ktoś przywołał dawne dzieje hotelu i dodał trochę nowości jak wyżej to wówczas dopiero warto będzie przyjeżdzać. Ten drugi hotel pełen much , nędznego śniadania w piwnicy bez okien z muchami i absolutnie śniadanie nie do zjedzenia. Pokoje nędzne Obiady nędzne monotonne niezgodne z tym co widnieje na stronie internetowej. No i te muchy - smród. Brak porzadnego internetu. Personel na każdym szczeblu w tych hotelach to chamstwo i amatorszczyzna niechluje. Widocznie jaka płaca taka praca. Ale co to gościa hotelowego czy w restauracji ma obchodzić ??? Rozlecicie się jak tak dalej będzie...

Pan R Nowy wpis
@Profesor Szata

Co za kpina i pełna jadu opinia zupełnie nie realna. Długo Pan myślał nad nickiem Panie K?

jomik

anonim6, to własnie sa dobre praktyki, bo ucza ciezkiej pracy i realiów, bo czasem zdarza sie tak pracować. Co do Hotelu, to wygląda on ładnie, czysto w pokojach, ale mam wrażenie, ze ceny mogłyby byc niższe.

anonim6

fatalnie tu sie ma praktyki ale sie czegos nauczysz tylko niewiesz o ktorej wyjdziesz i robisz jak ja uczen 10 12 godzin a mozesz tylko 8 wiec masakra

Firma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Petrol Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Poszukujemy Sprzątaczki. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Nick222

A ja nie wspominam dobrze czasu kiedy tam pracowałam... Jest to chyba najgorszy zakład pracy w okolicy Koźmina. Zwłaszcza podejście kierownika do ludzi-MASAKRA... Okazuje najniższy poziom kultury osobistej jaki mozna sobie wyobrazić. Praca ogólnie dobra jak to w gastronomii nie ma lekko, ale nie jest najgorzej. Natomiast jak już wspomniałam pana Sz.omijać szerokim łukiem! Umie tylko poniżać i wyszydzać innych, a sam nie jest idealny... Nie polecam...

Nick123 Nowy wpis
@Nick222

na szczęście już go tam nie ma ;)

nick1

ja zawsze miło wspominam czasy kiedy pracowałem w tym hotelu nie rozumiem pisania o otrzymywaniu wynagrodzenia po kilku miesiącach rzadko bywało, abym wynagrodzenie otrzymał choćby o dzień później. Jak ktoś lubi pracę w gastronomi to jest to dobry adres

nick

omijać ten hotel szerokim łukiem. wykorzystują pracownika nigdy nie wiesz kiedy prace skończysz i kiedy ją zaczniesz. obiecują świetne wynagrodzenie a zapłacone masz po kilku miesiącach. ogólnie przemyślcie czy chcecie tam pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Petrol Sp. z o.o. - Nowa Obra

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Petrol Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 75A
    63-720 Nowa Obra

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Petrol Sp. z o.o.