Hotel "Zajazd pod Szyszkami"

Krotoszyn

Opinie o Hotel "Zajazd pod Szyszkami"

nick 2014-12-09 14:27:42
omijać ten hotel szerokim łukiem. wykorzystują pracownika nigdy nie wiesz kiedy prace skończysz i kiedy ją zaczniesz. obiecują świetne wynagrodzenie a zapłacone masz po kilku miesiącach. ogólnie przemyślcie czy chcecie tam pracować
nick1 2015-04-26 14:33:36
ja zawsze miło wspominam czasy kiedy pracowałem w tym hotelu nie rozumiem pisania o otrzymywaniu wynagrodzenia po kilku miesiącach rzadko bywało, abym wynagrodzenie otrzymał choćby o dzień później. Jak ktoś lubi pracę w gastronomi to jest to dobry adres
Nick222 2015-07-16 15:41:30
A ja nie wspominam dobrze czasu kiedy tam pracowałam... Jest to chyba najgorszy zakład pracy w okolicy Koźmina. Zwłaszcza podejście kierownika do ludzi-MASAKRA... Okazuje najniższy poziom kultury osobistej jaki mozna sobie wyobrazić. Praca ogólnie dobra jak to w gastronomii nie ma lekko, ale nie jest najgorzej. Natomiast jak już wspomniałam pana Sz.omijać szerokim łukiem! Umie tylko poniżać i wyszydzać innych, a sam nie jest idealny... Nie polecam...
anonim6 2016-01-28 23:07:54
fatalnie tu sie ma praktyki ale sie czegos nauczysz tylko niewiesz o ktorej wyjdziesz i robisz jak ja uczen 10 12 godzin a mozesz tylko 8 wiec masakra
jomik 2016-04-23 23:23:43
anonim6, to własnie sa dobre praktyki, bo ucza ciezkiej pracy i realiów, bo czasem zdarza sie tak pracować. Co do Hotelu, to wygląda on ładnie, czysto w pokojach, ale mam wrażenie, ze ceny mogłyby byc niższe.
Zostaw swoją opinię o Hotel "Zajazd pod Szyszkami" - Krotoszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel "Zajazd pod Szyszkami"