Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

Opinie o Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

A jest tu taka korzyść, że przyjmują bez doświadczenia i faktycznie da się czegoś na przyszłość nauczyć? Może są też szkolenia?

Tentyp Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) W biurach (usunięte przez administratora) smak talk niewskazany. Jak powiesz coś, co nie jest w kanonach firmy, od razu starzy pracownicy donoszą wyżej. Możesz dostać upomnienie nawet za złe siedzenie na krześle. Jak zapytasz się innych pracowników jak minął urlop to wyjdzie że jesteś wścibski i będziesz jeszcze przepraszać za swoje zachowanie. Grafika nie mogą poszukać, w ogłoszeniach że szukają osoby kreatywnej, a każdy nowy, świeży ciekawy pomysł odrzucany. Masz 30 minutową przerwę, ale każdy po zjedzeniu posiłku wraca do biurka bo tak ludzie boją się skorzystać z pełnych 30 minut bo wyjdzie że są leniwi i nie mają pracy.(usunięte przez administratora)Jak popełniłeś za dużo błędów to pretensje i wylot. Co lato na dziale produkcji wieczne pretensje, (usunięte przez administratora)się do nieistotnych rzeczy, tak aby zabrać premię- szczególnie na lato, lub zmniejszyć wymiar pracy, aby ludzie sami odeszli. Wyżsi kierownicy nie umieją uczyć się na błędach, jeżeli coś pójdzie nie tak, nie potrafią obronić strony pracowników- siedzą cicho i odbierają upomnienia/ nagany, przytakują górze bo wiedzą że za wypowiedzenie swojego zdania mogą być zwolnieni. Traktują ludzi jak leniwych pracowników i co rusz dodają dodatkowe obowiązki o których nie było mowy podczas podpisaniu umowy.(usunięte przez administratora)

Beata Nowy wpis

Firma Sano szuka kadrowej. Mogę uzyskać informacje o warunkach jakie oferuje firma ? Czy to samodzielne stanowisko czy osoba będzie częścią zespołu (jeśli tak to jak duży jest zespół?) Jak pracuje się w firmie Sano? Na jakie cechy firma zwraca szczególna uwagę?

Izabela

Chłopak kiedyś widział ofertę na operatora wózków widłowych. Wiadomo, czy jest taka praca tam dostępna nadal? I jeszcze kwestia kwalifikacji, czy jak się nie ma uprawnień to pracodawca pomoże je wyrobić?

Przedstawiciel Handlowy

Pisanie testu na wynajętej sali (było ok20 os). Test dosyć trudny tj niektóre pytania a niektóre banalne. Oczywiście test z wiedzy (ile % białka w owie, ile trawa ciąża u krowy i le u lochy, ile wody mają pić, jakie są masy ciała w różnych tyg życia świni - tj prosiak, tucznik, locha) fazy odchowu tuczniów. jakieś choroby. Tylko tyle pamiętam. Acha jeszcze było jakieś zadanie na ułożenie dawki pokarmowej dla krowy. Później każdy z aplikujących z karteczką w ręku szedł do pana dyr. i tam Pan sprawdzał test i dodatkowo pytał z kartki i tu pytania dowolne jak kto woli: 5 palcówka zootechniczna (co to , po co to itd.), zawartość różnych składników w paszy, skład mleka, skład siary, szczepienia trzody, coś o kukurydzy.

Helena

Zainteresowała mnie oferta pracy na stanowisko Przedstawiciel handlowy - wozy paszowe. Napisane jest, że trzeba być w gotowości na pracę w kilku województwach. Chciałam się jednak dowiedzieć, na terenie jakich województw ma miejsce praca? ;) Jak często, jak wtedy z dojazdem?

@Helena

Teren pracy dostosowany jest do miejsca zamieszkania kandydata oraz sąsiadujących innych przedstawicieli. Teren pracy obejmuje ok. 3 województwa. Szczegóły zatrudnienia są znane w procesie rekrutacji.

Wanda
@Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

Czy firma oferuje auto służbowe do tych tras? Można z nich korzystać także prywatnie? 3 województwa które obejmuje praca to trochę jest do przejechania

Mateusz
@Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

Znam ten rynek. Jedna bystra osoba jest wstanie obsłużyć pół Polski, a jak się uprze to nawet całą. Wozy są znane i cieszą się dobrą opinią. Jedno wojewodztwo to 2-3 miesiące pracy na start. Potem to tylko "pilnowanie" kalendarza. Pytanie czy można zarobić i na ile to jest stabilna praca.

@Mateusz

Jedno to znać rynek, a drugie to specyfikę danej firmy. Co Pan wie na temat pracy w Sano na stanowisku przedstawiciela handlowego? I czy jest Pan zorientowany w zarobkach, jakie przewidują?

Mateusz
@Andrzej

1. Gdybym miał zastrzeżenia do kultury korporacyjnej to po prostu bym nie kandydował. 2. Kapitał nie ma ojczyzny, ale kultura korporacyjna juz tak. A tak się składa, że niemiecką znam dobrze i wysoko sobie cenię. 3. Znajomosc rynku, to rowniez znajomosc podmiotow na nim obecnych. Nie oznacza to oczywiscie znajomosci wewnetrzych procedur czy siatki plac. 4. Skad taka gwałtowna reakcja? Prawda jest taka że rynek sie kurczy, a konkurencja jest co raz większa. Widzimy, że spada liczba gosporstw, spada pogłowie. Prawda jest tez taka że sprzedająs się wozy co raz droższe i coraz większe. Ze względy koszty serwisu mogą byc częsciej wymieniane. Moga nie muszą. Generalnie serwis nowoczesnych maszyn jest drogi, ale powstaje co raz wiecej niezaleznych serwisow. Do tego wprowadzane nowe rozwiazania techniczne wplywająna na zwiekszenie zywotnosci, redukcje kosztow eksploatacji i serwisu. Świadomosc zagrozen jest atutem, ktory pozwala je przezwyciezac.

jacckie

Średnia ocena z gwiazdek mówi sama za siebie.

Tomasz Przymusiński
@jacckie

Tak dobrze było? Wiesz najczęściej frustraci starają się odreagować. Dobrze by było jakby mieli odwagę z imienia i nazwiska to zrobić i przedstawić swoje zarzuty do konkretnych sytuacji.

Jan
@Tomasz Przymusiński

Masz racje. Ludzie lubią wylewać swoje żale ale często jest w tym ziarno prawdy. Ty widzę masz odmienne zdanie. Powiesz jak ci się pracuje?

Tomasz Przymusiński
@Jan

Ja tam nie pracuję.

zainteresowany
@Jan

Tez chciałbym się dowiedzieć.

Halina
@Tomasz Przymusiński

jeśli stoisz po stronie firmy tzn., że zostanie odbyło się w zgodzie? można dopytać po jakim czasie i co było ostatecznym powodem?

Kamil

Flota świeża auta w dobrym stanie, dobrze że małe to dużo na myjnie nie wychodzi

Wiktoria
@Kamil

A to jesteś przedstawicielem tutaj? Dasz znać jakiej marki jest to małe auto? Można korzystać prywatnie?

Łukasz M.

Myślicie że po fotowoltanice przyjmą do pracy? Bo nie wiem czy aplikować?

Kartofel
@Łukasz M.

A długo w fotowoltannice?

ktoś

czy w Sano po rozmowie otrzymuje się informację zwrotną w każdym przypadku czy tylko pozytywną odpowiedź?

Halina
@ktoś

Jeszcze rok temu padła odpowiedź, że zawsze info zwrotne się dostaje, więc wątpię, żeby do dziś mogło się cokolwiek w tym zakresie zmienić. Jesteś przed rozmową czy po?

tak
@ktoś

ja jestem po rozmowie i czekam już 2 tygodnie za odpowiedzią, ale chyba się nie doczekam. Na rozmowie byłam poinformowana, że dostanę odpowiedź nie zależnie czy pozytywną czy negatywną do końca zeszłego tygodnia. Chyba tylko tak mówią.

Ilona
@tak

2 tygodnie na odpowiedź to dosyć sporo w sumie. Udało się wreszcie otrzymać informację?

Ilona
@tak

Ja kiedyś czekałam miesiąc w innej firmie i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, ale nie ważne. Szukam dalej pracy. Dasz znać jakie warunki Ci zaproponowali?

XYZ

Pytanie do osób pracujących w biurze. Zastanawiam się czy aplikować... w ogłoszeniu praca stacjonarna. Nie ma możliwości w firmie pracy częściowo zdalnej? Jak wyglada struktura biurowa? Dużo podległości czy raczej struktura płaska? Na jakie zarobi może liczyć specjalista ds marketingu w Sano? Dodam, ze spełniam wszystkie wymagania z ogłoszenia, chyba nawet z nawiązką. Z góry dziekuje za odpowiedz.

@XYZ

Dzień dobry! W Sano obowiązuje co do zasady model pracy stacjonarnej, ale w indywidualnych okolicznościach przełożony może wyrazić zgodę na pracę zdalną. Nie obowiązuje rozbudowana, wielostopniowa hierarchia podległości. Bezpośrednim przełożonym specjalisty ds. marketingu jest zarząd spółki Sano. Zarobki na stanowisku specjalisty ds. marketingu są indywidualnie uzgadniane i zależne od modelu współpracy (umowa o pracę, kontrakt B2B). Zapraszamy do aplikowania. Zespół Sano.

XYZ
@Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Tym samym rozumiem, ze rekrutacja na stanowisko jest nadal otwarta? Dopiero natrafiłam na ogłoszenie.

@XYZ

Tak. Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Sano w Sękowie - wszystko odbyło się w miłej i profesjonalnej atmosferze. Tak trzymać ;).

Honorata
@Kandydat

Super, czyli jesteś już przedstawicielem :)Zdradzisz, jakie autko do dyspozycji, i czy można użytkować prywatnie?

Pytanko

Dzien dobry, czy w Sano po rozmowie o prace udzielają informacji zwrotnej w przypadku odmowy?

@Pytanko

Tak. Kandydat zawsze otrzymuje informację zwrotną.

Emilia

Cześć, widziałam ofertę pracy dla magazyniera w Sano. Czy aplikując na takie stanowisko konieczne jest posiadanie uprawnień na wózki widłowe? Czy może istnieje szansa aby je zrobić już w trakcie pracy? Czy warto w ogóle aplikować na takie stanowisko nie posiadając wspomnianych uprawnień?

kandytat

Jak wygląda praca na magazynie ? Same ładowanie aut czy większość czasu praca przy kompletacji ?

Jak można się dostać do sprzątania w firmie sano?

Premiks
@Monika

Trzeba złożyć CV

Emilia
@Premiks

Czy złożenie CV i chęć do pracy wystarczą? :D Czy może trzeba spełnić również jakieś konkretne wymagania? Jak to jest dokładnie w Sano?

Kamil

Widzieliście gdzieś nowe oferty pracy tej firmy ?

kandytat

Jak tam się spisuje nowy mechanik?

Elf

@Henryk Z a skoro narzekasz na hałas, to nie macie słuchawek ?

miki

Witam, Jestem zainteresowany pracą jako przedstawiciel handlowy/ regionalny - można się dowiedzieć czegoś na temat pensji, premii itp. ? Pozdrawiam

Henryk Z

Chłopaki bardzo wporzadku.praca nudna i koszmarny halas .

Weronika
@Henryk Z

Wspomniałeś, że praca w Sano jest nudna - no ale jest to kwestia gustu, no i może też stanowiska, które się obejmuje. Dobrze jednak, iż chociaż atmosfera Ci pasuje. Ja akurat szukam tu informacji o tej firmie. Wiesz, czy osobom, które dopiero tam zaczynają, zapewniany jest pakiet szkoleń wdrażających do pracy?

Karol
@Henryk Z

Potwierdzam, na produkcji straszny hałas i zapylenie, ale taka specyfika tego zakładu.

Weronika
@Karol

Taki hałas na pewno rozprasza wiele osób. No ale - jak sam wspomniałeś - taka jest zapewne specyfika tego zakładu. W Sano można obecnie ubiegać się (między innymi) o stanowisko Przedstawiciela Handlowego - oferty widnieją na stronie firmy. Czy pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy osobie na tym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. - Sękowo

• Jak się pracuje w Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.