Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

Sękowo

Opinie o Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

anonim 2010-12-22 11:56:37
Pracowałam, jestem zadowolona. Pieniazki na czas, nawet nie zle, na uklady nie ma rady :) Jak ktos chce pracowac a nie "sie ukladac" bedzie zadowolony.
było pracownik 2010-12-24 10:57:44
Jak tak fajnie było to dlaczego odszedłeś??
bezrobotna 2011-03-03 12:50:54
o jej a ja tam właśnie chciałam aplikować do biura:( ( usunięte przez administratora )
roky 2011-04-27 15:42:38
ile zarabia przedstawiciel regionalny w firmie SANO? jaka jest podstawa minimalna/maxymalna netto? czy są premie od sprzedaży? jaka flota?
ja 2011-04-29 12:52:11
Czytając te wypowiedzi, można się zdrowo zniechęcić. Szukam pracy i chciałam do nich wysłać CV, ale się zastanawiam.( usunięte przez administratora ). Może ktoś podać jakie przynajmniej oferują wynagrodzenie na stanowiskach administracyjnych?
ex pracownica 2013-06-19 17:16:09
Nigdy więcej. [usunięte przez moderatora] Brak słów. Byłam pracownikiem biurowym parę lat temu, ale z tego co słyszę tam się zmienia jedynie na gorsze (a mam kontakt z kilkoma byłymi i kilkoma obecnymi pracownikami. (usunięte przez administratora)
sn 2014-02-20 10:02:41
jack - aplikuj ;)
jack 2014-02-21 13:19:39
Rozumiem, że piszesz z ironią i nie polecasz jednak aplikować, w sumie możesz miec rację, na ich stronie jest kilka ogłoszeń, chyba 7.
metes04 2014-03-04 18:49:05
Ja dziś miałam rozmowę wstępną i za 2 tygodnie będę mieć test ze znajomości żywienia trzody chlewnej i bydła. Ale po tym co przeczytałam to się zastanawiam . . . Widzę same negatywne komentarze:(
zainteresowany 2014-03-24 16:36:37
Ile zarobi Operator wózka? Stawka..
w 2014-05-14 15:43:40
omijać
ex 2014-05-22 12:18:26
trzeba zapomnieć o pracy w tej firmie.
mak 2014-09-15 19:44:15
niestety to wszystko prawda
matek 2015-01-23 02:53:20
Sano to chyba nawet znana firma w branży, ale napiszcie prosze jak oni obecnie traktują pracowników i gdzie własciwie mogę zapoznać sie z ich aktualnymi ogłoszeniami pracy, bowiem tu na goworku nie znalazłem. Czesto w ogóle przyjmują nowe osoby, tym bez doświadczenia także dają szansę? Pozdrawiam i dzięki za info.
miko 2015-03-24 13:23:36
no prosze, czyli jednak jest ktoś to naprawde coś robi, a nie tylko narzeka, bardzo dobrze @tej firmie podziękowałam, ludzie zostawiają takie sprawy i nic z tym nie robią. A powiedz, Tobie długo w sumie zajął cały proces do zakończenia? Przecież nie wydaje mi się, żeby teraz było jakoś inaczej, od lat się nie zmienia nic w firmie.
dawno_temu 2015-12-02 08:50:28
"atmosfera coraz lepsza" - świetny dowcip! naprawdę. Nie wiem co by w sano musiało się zmienić żeby poprawiła się atmosfera. Wymiana 100 % kadry zarządzającej może? :-)
sn 2015-12-06 17:12:14
;) jak się ludzie zwalniają to o czymś to świadczy. Zwalnia sie teren to teoretycznie moga zarobki wzrosnąć, pod warunkiem że nie zostanie zmniejszona prowizja od sprzedaży. W takim wypadku zasuwasz więcej za mniej
tyty 2015-12-11 18:00:18
@Utonek hmm no i ciekawe czy mozna faktycznie liczyc w firmie na podwyzke..albo chociaz jakies premie albo benefity..zwlaszcza teraz przed swietami..
ala 2016-01-03 18:00:59
kazdy zatrudiony na umowy ma prawo do odbycia przerwy, oczywiscie jest to nawe ustawowo ustalone wiec nikt nie powinien tego kwestionac,kazdy musi miec przerwe w pracy
Jan Kowalski 2016-01-05 10:58:08
Dziwię się pracownikom, którzy pozwalają sobie na takie komentarze - szczególnie teraz po świętach. Z okazji świąt każdy pracownik został obdarowany paczką bardzo dobrej jakości słodyczy, ponadto firma zorganizowała wyjazd na jarmark do Berlina. Niestety z kontekstu tych wywodów rozumiem, że liczy się tylko kasa. Z tego co mi wiadomo, można się w Sano z każdym dogadać tylko trzeba najpierw pójść, przedstawić problem i porozmawiać. Szkoda, że pracownicy wolą swój żal wylewać na portalach internetowych.
Jan Kowalski 2016-01-05 14:54:21
I znów się dziwię, że padają tylko te inicjały. Zupełnie jakby to były jedyne osoby zadowolone z pracy w Sano. Nie jestem ani J.G ani M.H. Jestem zadowolonym pracownikiem firmy i polecam pracę w Sano innym poszukującym na tym portalu osobom. Jest to niezmiernie przykre, że przez komentarze 2-3 osób wytwarza się tutaj tak nieprawdziwy obraz firmy. Powstaje tylko pytanie czy te 2-3 osoby nie myślały o zmianie pracy, skoro Sano jest nie dla nich???
Jan Kowalski 2016-01-05 15:17:49
Kiedyś ktoś mi powiedział: "Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one. Szef firmy lub właściciel dobiera sobie ludzi tak, aby realizować swoje cele. Firma stanowi zespół ludzi będących pracownikami z wyboru, pracujących z pasją i w zgodzie z własnym sumieniem. Jeżeli ideologia firmy rożni się od twojej, to zmień firmę lud dostosuj się do kultury firmy.
Najlepiej załóż własną firmę i niech rządzą u Ciebie pracownicy." Mądre słowa, prawda?
pracownik 2016-01-06 13:17:52
Ciekawe, jak firma zwalnia dobrego pracownika? Chcesz pracować, pracujesz, nie odpowiada ci firma to się zwolnij i poszukaj lepszego pracodawcy. W firmie pracuje ponad 200 osób, prawie 50% ze stażem powyżej 10 lat. w Okolicy jest dużo możliwości pracy. Można pracować w oddalonym o 15 km Tarnowie Podgórnym, w Buku 18 km. Tam jest mnóstwo nowoczesnych firm, w których z pewnością jest super atmosfera i nie trzeba pracować albo tylko wtedy gdy ma się na to ochotę , można siedzieć cały dzień na facebooku. Jeżeli szukasz pracy, a nie towarzystwa, to w Sano masz to. Nie pracuje się ani dla pierników, ani dla garniturów ale dla pensji.
truman 2016-01-06 16:02:14
Witam serdecznie. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym na temat podjęcia ewentualnej współpracy w tym miejscu. Mówił , że rzeczywiście tak jak piszesz @był kiedyś było lepiej
byly pracownik 2016-01-06 21:06:02
(usunięte przez administratora)"pracownik" co do Twojej wypowiedzi to właśnie do pracy idzie się pracować(usunięte przez administratora) a co do pensji to są frytki w stosunku do wykonywanej pracy i szkodliwych warunków.
Jan Kowalski 2016-01-07 17:37:12
Nie zgadzam się z argumentacją "ex". Jasne, każdy chciałby mieć pracę tuż za rogiem, a tam wysokie wynagrodzenie, trzynastki, wczasy pod gruszą etc. W Sano jeśli dajesz z siebie więcej to przełożeni to docenią. Nie wiem czego oczekuje "ex" albo "były pracownik"? Nagrody za publiczne niszczenie reputacji firmy?
pracownik 2016-01-08 10:08:38
To jest chyba portal dla ludzi niezadowolonych z pracy i życia. Taki "były pracownik uważa, że wyrzucanie odchodów, zbieranie kamieni jest poniżające. Dla niego to praca jest hańbą, każda praca! Zbierałem kamienie jeden dzień i jest ok. Szefostwo też zbierało i nie oszczędzali się. Wielcy intelektualiści z tytułem doktora zhańbią się dojeniem i wyrzucaniem odchodów. Pracować się nie chce?
Utonek 2016-01-10 03:05:08
Ciężko się Was czyta chłopaki, to portal do wymiany opinii i faktów, a nie takich żali pustych w temacie własnych słabości, lepiej mówcie wyliczając po kolei a nie tak
ala 2016-05-05 10:17:21
@miko ale skąd wiesz, że można sobie dorobić na pół etatu? To interesujące, ale takich ofert niestety nigdzie nie widzę.
janek 2016-10-03 15:15:27
no ale przecież każdy może mieć swoje zdanie o firmie jednym się praca pododoba a innym nie nie ma sensu tak uogólniać przecież najlepiej to jest wtedy kiedy każdy się przekonać na własnej skorze jak to wszystko przecież wygalda i niech sobie da szanse
Zostaw swoją opinię o Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. - Sękowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.