MV GROUP Distribution PL sp. Z. O.O.

Opinie o MV GROUP Distribution PL sp. Z. O.O.

Możecie mi opisać rozmowę rekrutacyjna dla specjalisty ds. sprzedaży i logistyki? w zeszłym miesiącu ktoś tu napisał, że nabory są spowodowane rozrostem działu a teraz znowu dodano ofertę, zastanawiam się czy po prostu jakoś trudno jest się dostać

Arunas

Nie wypłacili premii za 4Q, czyli ph pracują za najniższą krajową. Informacja dla potencjalnych kandydatów.

Euzebia Nowy wpis
@Arunas

Dla nie wtajemniczonych: idziesz tam pracować i nie wiadomo, czy dostaniesz premię za kwartał mimo że ją wypracowałeś. Co więcej nie wiesz czy w ogóle dostaniesz premię. Podstawa to 4,5 do 5 tys brutto,

@Euzebia

Zastanawiam się na ile ta premia jest trudna do wyrobienia, że nie można mieć nigdy co do niej pewności, ani nawet co do tego czy się ja w ogóle dostanie. jakie więc są minimalne zasady co do niej? To wszystko jest wpisane w umowie?

Euzebiusz Nowy wpis

Myślę że najwięksi frustraci, to Ci którzy jadą za gołe podstawy przez pół roku. Ja ma mam z tego niezły kabaret i to darmowy. Proszę o jeszcze .

Jakby nie patrzeć idzie końcówka kolejnego kwartału, jak wygląda sytuacja względem premii? jeszcze w styczniu ktoś zaznaczył, że za kwartał 4 niczego nie wypłacono, czy to się zgadza? do teraz? ile powinno wlecieć i co się szykuje na ten kolejny?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy MV Poland? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Przedstawiciel handlowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Cześć, co o specjaliście ds. obsługi klienta i logistyki możecie napisać? teraz jest dostępna właśnie taka oferta z oznaczeniem pracy od zaraz. Zastanawiam się czy to rozrost działu czy jednak może rotacja? na tym stanowisku jak wygląda kwestia premii? cos pisali, że handlowcy chyba mieli z nią problemy?

Osoba

Z tego co wiem to rekrutacja nie jest spowodowana rotacją pracowników ale rozrostem działu. Osoby, które pracują w tym dziale są długoletnimi pracownikami.

Znacie jakoś szerzej sytuacje tamtych premii, o których ktoś teraz niedawno wspomniał? czy faktycznie doszło do jakiegoś ich niewypłacenia? Co jest powodem? W jaki sposób wyjaśniane są okoliczności? i co mówią kandydatom na rozmowie?

MV Poland w mieście Warszawa poszukiwała pracowników na HR Manager. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Borys

Dział HR nie poszukiwał pracowników.

@Borys

Także widzę od firmy jedynie ofertę dla handlowca. Ale to do tego HR trudno jest się dostać czy po prostu faktycznie dawno nie potrzebowali nikogo? Biorą w ogóle tylko osoby z doświadczeniem czy bez tez może da rade się przyjąć? tutaj piszą o Managerze wiec pytam

Borys

Jest tylko jedno ogłoszenie na Poznań potrzebny Ph . Z doświadczeniem i to dość konkrety .w innym przypadku nie ma szans .

@Borys

Co masz na myśli teraz podczas pisania o dość konkretnym doświadczeniu? jakby nie patrzeć piszą jedynie o minimum roku w tej ofercie dla handlowca. Zgłasza się dość spora konkurencja, że trudno jest się wyróżnić?

Po tym jak komentarze zaczęły się tu pojawiać myślałem, że jakaś oferta jest dostępna ale faktycznie tez niczego nie widziałem jak na razie. mimo wszystko zaciekawiły mnie te różne narzędzia motywacyjne z opisu z jednej z ofert dla PH. Mam na myśli chociażby te wyjazdy i szkolenia, piszą też o konkursach sprzedażowych. Czy możecie je wszystkie opisać?

i jak tam? Fabie dalej na chodzie? :D co jaki czas wam tu auta zmieniają? Mam przed sobą ofertę dla handlowca z ubiegłego roku i była w niej podana kwota na poziomie 5000 zł to czysta podstawa, tak? czy w tym bieżącym jest ona wyższa i czy planowo wzrośnie? I czy odniesienie się teraz do samych obrotów oraz premii?

BORYS

Zawsze można przyjść na rozmowę i się przekonać jakie warunki panują w firmie i finansowe i te pozostałe .

@BORYS

Ano pewnie, że można a macie teraz zapotrzebowanie może na kogoś? Nie widzę ofert, ostatnia dla handlowca jest z tamtego roku a przynajmniej taka widzę tak jak poprzednik. Czy od kolejnego roku macie przyjęcia może?

Honorata

auto do uzytku o ktorym piszecie to mowicie o stanowisku przedstawiciela handlowego, bo watpie ze ktos z dzialu marketingu np ma takie do dyspozycji ???

@Honorata

Auta w marketingu tez są do użytku na stanowisku Brand Managera.

Honorata
@Odpowiedź

no to mnie zaskoczyłeś ze na tym stanowisku dostaje sie autko do dyspozycji, ciekawi mnie jakie ?

Arunas
@Honorata

Daję łaskawym gestem skodę fabię

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w MV Poland?

Odpowiedź

Zależy na jakie stanowisko.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w MV Poland?

Odpowiedź

Rekrutacja jest zazwyczaj w siedzibie firmy. Rozmowa z działem HR i bezpośrednim Kierownikiem, następnie decyzja. Szybka rekrutacja bez zbędnych kilku etapów.

Czekoladka

Hej, jakby ktoś chciał zostać pracownikiem, to serdecznie polecam. Do portfolio firmy weszły w szerokim zakresie litewskie słodycze; Czekolady, landrynki, bakalie, ciastka, bombonierki, żelki itd, itp.

Zadowololny pracownik
@Czekoladka

Firma cały czas się rozwija. Inwestuje i próbuje nowych rzeczy. A słodycze świetnie komponują się z winem. Czekolada i wino na wieczór...mmm pycha.

@Zadowololny pracownik

Hej, a możesz mi powiedzieć jakie są plany rozwojowe firmy MV na najbliższe lata- jakie działy będą się rozwijać i potrzebować pracowników?

@Czekoladka

Witaj @Czekoladka, wiesz może coś o aktualnych rekrutacjach do teamy MV? Nie udało mi się znaleźć żadnych informacji na ten temat w internecie.

@Renata

Spółka w tym roku zmieniła Dyrektora Generalnego. Zarząd nastawiony jest na rozwój firmy i budowanie dobrego biznesu i Zespołu w Polsce. Więc wszystko raczej idzie w dobrym kierunku. A jakie działy i rekrutację bedą niestety nie mam takiej wiedzy.

@Renata

W Internecie jest ogłoszenie do Marketingu, na Brand Managera.

@Renata

A co byś chciała robić w firmie MV .

@Zadowololny pracownik

Taaa. cały czas się rozwija tylko nie w tą stronę-piwo,kwas,rtd,czekolady, bombonierki, landrynki, ciastka, żelki-wszystko no namy z litwy zwiększa sprzedaż, ale nic to nie oznacza dla pracowników.

@Odpowiedź

Rozwój tak ,ale nic to nie znaczy dla pracowników, słabe auta, słabe podstawy, słabe premie, brak narzędzi.

Joanna
@Czekoladka

Z tego co wiem, szukają w MV młodszego specjalisty ds. administrowania systemami sprzedaży i przedstawiciela handlowego. Piszesz o autach, to chyba mi podpowiesz, na co może liczyć ten PH na Mazowieckie. Pensja 4 - 4,5 tys. brutto z ogłoszenia jest prawdą? PS. Czy jest deputat pracowniczy w wyrobach z Litwy? Konkretnie w batonikach serkowych...

Wierny
@Joanna

4.5 tys Brutto ? Takie sumy w MV to chyba po 5 latach dla nielicznych. Samochód to skoda fabia (krótka) 1.0 benzyna. Przedstawiciele na mazowieckie co chwile się zmieniają bo kto chciałby pracować za takie grosze ? Deputat pracowniczy brak. Prezentem od firmy jest 0.5 wódki raz na rok.

@Wierny

4.5 tysiąca a nawet więcej ludzie zarabiają. Wszystko zależy od zaangażowania . Jak się na Warszawie większości nie chce wykazać tylko przychodzi się na przeczekanie to tak się kończy ze jest rotacja . Są miasta w których ludzie pracują między 5 a 8 lat i spokojnie zarabiają 4.5 ale netto. Wystarczy chcieć i pracować razem z zespołem a nie narzekać ze na Warszawie to nic się nie da zrobić bo ciezki rynek . Wszędzie sie da tylko ta Stolica jakas odpalona . :)

Jakie są warunki zatrudnienia w MV Poland?

Umowa o pracę.

umowa o pracę Auto do użytku Telefon tablet

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie MV Poland? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Były

Nie jest to dzień wolny od pracy. Zazwyczaj pracuje się do południa

Kazimierz
@Były

Jak było w tym roku? Rzeczywiście praca była tylko i wyłącznie do południa? Tak na dobrą sprawę jutro jest Sylwester czyli ostatni dzień w roku i ciekawi mnie, czy z tego tytułu pracodawca ten daje z tego tytułu wolne, czy trzeba pracować?

Borys

Zawsze można wypisać wniosek urlopowy :)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w MV Poland?

Odpowiedź

Atmosfera w MV Poland jest bardzo przyjemna. Pracownicy tworzą zgrany Zespół, wspierają się nie tylko służbowo, ale i prywatnie. Firma dostrzega to i często organizuje wyjazdy, spotkania. np. do fabryk na Litwę.

@Odpowiedź

W takim razie, czy pracownicy MV spotykają się poza firmą? Piszesz o zgranym zespole, więc domyślam się, że nie ma dużej rotacji? Pozdrawiam serdecznie.

Renata

Czy w MV Poland organizowane są staże pracownicze? Zastanawiam się na jakich warunkach i jak traktuje się w firmie takie osoby. Macie może informacje na ten temat?

grzegorz

Cześć , byłem na rozmowie . Odpuszczam temat propozycja bez sensu , dostałem sporo lepszą .

ziomal
@grzegorz

Potwierdzam !

kazik
@grzegorz

Kiepskie warunki , a do tego nie słowni . Zobowiązali się dać odpowiedź bez względu na wynik i nic ,Słabo . Na szczęście nie czekałem zdecydowałem się na innego pracodawcę .Jeśli na początku są nie słowni to co dalej ??

Pomocny
@kazik

Żałosne warunki pracy, firma zatrzymała się z wynagrodzeniami w 2010 roku. Podstawa dla nowych pracowników 2500 na rękę - 20% w okresie pademii, Brak premii, brak socjalu, brak perspektyw na rozwój. Brak wsparcia marketingu w rynku. Odradzam !

Brak

Cześć, jakie auta dają PH w MV group?

Seba
@Brak

Skoda Fabia krótka.

maja

Pojawiło się ogłoszenie na ph Wawa. Nie dajcie się zwieść. Pensja bez premii, 3500-4500 brutto - 20% tarcza. Pozdrowienia dla litwinów:(

Zostaw merytoryczną opinię o MV GROUP Distribution PL sp. Z. O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w MV GROUP Distribution PL sp. Z. O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MV GROUP Distribution PL sp. Z. O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MV GROUP Distribution PL sp. Z. O.O.?

MV GROUP Distribution PL sp. Z. O.O.