MV Poland

Opinie o MV Poland

anonim 2010-02-18 10:12:19
Ktos wie cos na temat tej firmy i pracy jako PH???
anonim 2010-02-19 17:00:34
czesc, robilem w tej firmie dwa lata, daj sobie chlopie spokoj chyba ze chcesz zarabiac malo a charowac na maksa, premia jest nie do osiagniecia,,,specjalnie,,pozdro dla (usunięte przez moderatora)s dyra tej firmy, starego hhhhhh
anonim 2011-09-01 16:44:45
Proszę o jakieś informacje na stanowisko PH w tej firmie? jak to wszystko wygląda
hghg 2011-09-09 17:21:37
niestety nic ciekawego!!!!!!!!! przyszedł podobno nowy dyrektor i chce wszystkich ustawiac po kolei, koles z innej bajki opowiada jakies farmazony zeby uzdrowic sytuacje. nie polecam, nie znam goscia ale jest jakis nowy kierownik z wrocławia kawał k..... podobno
anonim 2014-07-12 23:23:14
Pracuje w tej firmie i ogólnie mogę polecić, fakt jest kierownik z Wrocławia i fakt kawał ku...wy ale ją na szczęście mam z nim niewiele do czynienia :-)
Wszystko tak naprawdę zależy od regionu na który aplikujecie bo są takie gdzie "samo chula" a są też takie gdzie trzeba się napocic aby plan zrobić. Ale idzie zrobić jak ktoś uczciwie pracuje. Premia osiagalna , praca zazwyczaj 8 max 9 godz. auto można używać prywatnie, nawet jak nie wyrabiasz planów to dają ci np. pół roku na zrobienie a jak i to nie pomoże to były przypadki że dalej goście pracowali.
Ogólnie polecam, jak nie jesteście z zachodu bo tam jest ten kierownik , walniety w czerep, gość nierefolmowalny, podobno wywalony z Wyborczej za mobing, nic tylko cyferki, człowiek nie istotny, lizi dupa, jakby mógł to by się wsliznal dyrektorowi bez mydła tylko żeby się wykazać.
ana 2014-07-23 07:51:51
podpowiedz cos jeszcze,,ja jestem z zachodniopomorskiego i zaprosili mnie na rozmowę..

mlk 2014-08-04 17:31:39
jakie samochody maja w flocie?
ooo 2014-10-06 16:50:36
Franciszek...litości!! Nawet idiota zauważy tą mierną kryptoreklame. Słabe to było.
mumin 2014-10-09 22:53:17
Witam, potrzebuję info o pracy handlowca w horece? warunki itp. Będę wdzięczny za informacje.
ooo 2014-10-13 13:29:03
URZEKŁA MNIE TWOJA HISTORIA...
Szczególnie :
"Ja jestem fanem szkockiej Scottish Leader, w Tesco 0,7 mozna kupić za około 42 zł, także stosunek cena/jakość jest super."
ech, co za znajomość pozycjonowania cenowego :)

A co sądzę o pracy w tej firmie? No coż - ja w niej nie pracuje, informacje tylko z rynku.
- firma jest mała - to może być atut dla ludzi którzy mają już dość korporacji
- mają słaby marketing - nawet cieńka osoba z dużej firmy może okazać się tam geniuszem
- raczej stabline zatrudnienie - w dziale handlowym nie ma za specjalnie wielu roszad. Jak PH rzetelnie pracuje to nie ma się czego obawiać. To moje zdanie.
- płaca - coż... duża firma to nie jest więc na duże pieniądze nie ma co liczyć.
- ciekawe portfolio produktów - firma znana głowienie z dystrybucji wódki ale mają kilka ciekwach "truknów". Uwagam że nie wykorzystują całej oferty.
- horeca - to specjalnie dla mimuna - to oni mają dział gastronomiczny?! Co za postęp!
mumin 2014-10-13 15:57:34
Jeśli kogoś szukają to albo mają taki dział albo mają zamiar mieć:)
misiek 2014-10-15 16:00:41
Witam, możecie powiedzieć coś o zarobkach na PH w tej firmie?
dzięki.
ooo 2015-01-05 18:25:00
na pewno odbiega od płacy minimalnej, ale wydaje mi się że na +. Szacuję że nowy PH ma podstawę lekko poniżej 2000 netto. Co do premii to ponoć różnie z tym jest. Samochód to chyba jakaś KIA
VITO 2015-07-01 10:14:22
Firma bardzo SŁABA, Uważają siebie za znaczącego gracza na rynku, a reprezentują poziom poniżej przeciętnego. Zatrudniają LUDZI całkowicie niekompetentnych. Nie mają zielonego pojęcia o HANDLU.
Lepiej iść do pracy fizycznej, niż pracować w firmie PSEUDO handlowej, wymagają wiele, a płacą GROSZE.
+++ 2015-07-10 20:42:05
tak też mówią na rynku - kasa słaba :( ale ponoć spokój, zero korpogłupot więc coś za coś.
malin 2015-10-15 08:05:58
miałem przyjemność uczestniczyc w drugim etapie rekrutacji w Warszawie z "prezesem". O ile pierwszy etap byl prowadzony na wysokim poziomie o tyle rozmowa z prezesem pokazala jak jedna osoba moze wplynac na negatywny wizerunek firmy. Ten czlowiek to chodzacy ignorant ktory wiedze i selekcje osob na rekrutacji zaczerpnąl z ksiazki o zarzadzaniu z poczatku lat 90'. "Blyskotliwe" wstawki, arogancki sposob rozmowy i nasmiewanie sie z poprzednich osob uczestniczacych w rekrutacji swiadcza tylko jaki poziom zaczerpnał z rodowitego kraju. Pieniadze to kpina...zero ubezpieczenia, zadnej opieki medycznej nic dostajhesz ( usunięte przez administratora ) i wio w teren na dobro pana "prezesa". Osobiscie uwazam ze ten czlowiek 50+ ma jakis kompleks korporacyjny albo niespelnione ambicje bo zal bylo sluchac jego durnych podtekstow odnosnie pracy i ludzi z korporacji. Z udzialem 1% w rynku i tak niekompetentnej osobie nie wierze w sukces tej firmy. Ludzie nie traccie czasu bo zrobicie sopbie tylko wycieczke do biura w Warszawie tylko po to zeby miec przyjemnosc zobaczenia zakompleksionego, ignoranta ktory jak na razie z ta firma nic wielkiego nie osiagnal a uwaza sie za alfe i omege.
Ciekawa 2015-11-03 19:39:10
Wiadomo coś nowego na temat Mv. Pokazało się ogłoszenie na Podkarpaciu. Idę na rozmowę więc dajcie znać jak jest na rekrutacji
pola123 2015-11-04 21:24:54
A czy ktoś startował na Junior Brand Mangaera i może podzielić się wrażeniami?
Ciekawa 2015-11-16 18:02:41
Dostałam się Do Mv zaczynam od 01.12. 2015 szkoda że nie trafiłam na szkolenia ale może w przyszłości coś będzie jeszcze organizowane
AAA 2016-03-05 01:38:26
do moser:nic sie nie zmieniło no chyba że na gorsze....
Anty 2016-06-14 23:53:37
Daj sobie spokój,jak usłyszysz jaka kasa podziękujesz za przestrogę... gratulacje za zamydlenie oczu nowej osobie na Kraków...chłopie nie rób tego błedu...
JSB 2016-09-06 00:08:10
Krótki ..bardzo krótki bo okręt tonie i biorą jak leci...ale przyjedż to poznasz inteligentne osoby inaczej...
Fiona 2016-10-21 17:44:36
Witam
Czy ktos wie cos wiecej o rozmowie rekrutacyjnej? Jak wyglada itp? Jakie warunki oferuja na start ? Jakimi autami jezdza ? Przeczytalam caly temat i nic sie nie dowiedzialam
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi
Fiona 2016-10-21 17:45:12
Witam
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi
JSB 2016-11-06 14:26:49
Święta prawda.
Zostaw swoją opinię o MV Poland - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MV Poland