RBB-Stal

Opinie o RBB-Stal

Na poludniu Polski stawki kręcą sie w okolicy 16 -17 zł . Ludzie szanujcie się, u nas juz nikt nie robi za takie stawki. Zapraszamy na Śląsk.

Pppppp

Mylisz się kolego! Mam okazję bywać nieraz na Śląsku i z tego co mi wiadomo to zarobki oscylują w granicach 11-12 zł na godzinę w przemyśle ciężkim . Więc nie wiem co masz na celu pisząc takie informacje ! Jak lubisz kopać pod kimś dołki to się zatrudnij jako grabarz. Pozdrawiam

ppp

Mylisz się kolego! Mam okazję bywać od czasu do czasu na Śląsku i z tego co słyszałem to zarobki oscylują w granicach 11-12 zł na godzinę w przemyśle ciężkim. Wiec nie wiem co ma na celu ta informacja, a jak lubisz kopać pod kimś dołki to zatrudnij się jako grabarz .

Ddj

Gościu ale teraz głupotę napisałeś. Pracuje za granicą i w mojej okolicy to 70% ludzi jest z Śląska bo bieda tam że aż piszczy. Ogólnie nigdy nie miałem do czynienia ze Ślązakami i teraz rozumiem te uprzedzenia do nich, strasznie fałszywi ludzie, na własną korzyść sprzedadzą cię bez mrugnięcia okiem.

Natalia

@wiewior, w jaki sposób Twoim zdaniem RBB-Stal okazuje brak szacunku? Czy możesz treść swojej opinii w jakiś sposób uargumentować? Aby forum to było wartościowym miejscem dla osób poszukujących informacji o tej firmie przed aplikowaniem do niej, warto zamieszczać tylko rzetelne i merytoryczne opinie o tym pracodawcy.

wiewiór
@Natalia

@Natalia ty już chyba od pół roku udzielasz się na tym formum i nic do dyskusji nie wnosisz chcesz to się zatrudnij w tym przybytku za najniższom krajowom bo na więcej nie możesz liczyć pracy jest pełno bo tu ludzie tylko się zwalniają nikt nowy nie przychodzi

Ził.

Sytuacja w rbb jest katastrofalna.

Natalia

@Ził., o jakim obszarze RBB-Stal w swoim wpisie wspominasz? Możesz tę kwestię rozwinąć? Jak poza tym ocenisz współpracę z tym pracodawcą? Jak długo ona już trwa? Warto ze względu na osoby odwiedzające ten wątek, zamieszczać konkretne i merytoryczne komentarze o zatrudnieniu w RBB-Stal.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie RBB-Stal? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Natalia

@Pracownik, od czego zależy wysokość premii w RBB-Stal? Czy pracodawca ten oferuje pracownikom okresowe podwyżki? Jak poza tym oceniasz tę firmę pod kątem zatrudnienia? Twoja opinia będzie interesująca dla potencjalnie przyszłych pracowników tej firmy.

Kulson

Szefostwo wysiliło się i zrobiło ankietę na temat benefitów jakie byśmy chcieli mieć. Nie było tylko najważniejszej rubryki pod tytułem "podwyżka". Czy (usunięte przez administratora)zł pensji to dziś uczciwa zapłata za tyranie w hałasie i pyle? W warunkach socjalnych przypominających czasy króla Ćwiczka, gdzie 2 toalety i 2 prysznice mamy na 30 osób na zmiane? Słyszałem, że nasza kochana szefowa powiedziała, że praca w RBB to prestiż. Nikt tu nie pracuje dla prestiżu, tylko dla PIENIĘDZY! Niech szefostwo wbije to sobie do swoich łbów! Jak nie będzie godziwej płacy, to nikt nie będzie wiązał się z tą chorą firmą na lata, tylko będzie starał się uciec z niej jak najszybciej. I tego życzę firmie z całego serca - braku pracowników. Może wtedy komuś się oczy otworzą. Oby nie za późno.

@Kulson

Byly podwyzki w zeszlym miesiacu ale ty widocznie sie nie zalapales-moze wiecej gadasz niz robisz? Ja zarabiam na hali ok 3 tys i nie nazekam a ankieta to fajna sprawa, moze dadza dodatki dla moich dzieciakow

Napisz ile nadgodzin miałeś

Misiu na produkci w rbb nie zarabiamy 3000 zł, także na produkcji nie pracujesz.

Miki

Podwyżki to mieli spawacze w S.A. od 48 gr. do 1.05 zł. Szok. 3000zł na hali to pewnie miałeś z nadgodzinami, i to dużą ich ilością, bo przy stawce 8.2 zł/h przy normalnych godzinach w lutym nie miałeś więcej jak 2200zł. Tak że nie pier... głupot o 3000. No chyba że jesteś jednym z brygadzistów.

Miki

A może zresztą przejdziesz się po hali w S.A. opowiadając ile to zarabiasz i że były podwyżki? Ludzie cię tu śmiechem zabiją.(usunięte przez administratora)do swojego biura i nie udzielaj się tu więcej.

Witam już się zaczyna, krótki miesiąc, wypłaty słabe. Co nam pracownikom po 500 zł karpiowego jak przez kolejne miesiące z naszych pensji jest to zabierane. Szefostwo chyba chce się pozbyć pracowników, przeczytajcie to co piszą pracownicy na dole tych waszych ankiet .

Natalia

Ostatnie opinie nie zachęcają innych do ubiegania się o współpracę z RBB-Stal. Moglibyście napisać co wpłynęło na Wasze zdanie o tej firmie jako pracodawcy? RBB-Stal funkcjonuje już 60 lat, tym samym ma ugruntowaną pozycję na rynku. Czy możecie przedstawić argumenty, które jednak mogą przemawiać za rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą?

Olo

Witam, kolejni doświadczeni pracownicy odchodzą z Rbb ale zarząd nie widzi w tym swojej winy, a kolejne osoby już planują odejście z firmy, specjaliści nie będą pracować za 2000 zł.

Stały pracownik
@Olo

Skończ już narzekać, mama mówiła: "było się uczyć" nie podoba się to szukaj innej pracy bo nikt nikogo nie zmusza tutaj do pracy.

ahmed
@Olo

Czy jest az tak zle bo moj maz wlasnie się stara tam o pracę

@ahmed

niech sobie da spokój i szuka gdzieś indziej

AA

Jakie bzdury. Firma rozwija pracownika o czym swiadcza licznne szkolenia oraz imprezy integracyjne. Firma placi duze premie. Jest duza zmiana na lepsze.

do AA
@AA

KOMU PLACA TE PREMIE ?JAKIE WYJAZDY INTEGRACYJNE? (ach te co wciaż jeżdza jedni i ci sami z biura) zapytaj zwyklego pracownika czy byl na takim wyjezdzie.zreszta oczym my tu muwimy jak zwykly pracownik swoj papier toaletowy musi nosic bo firmy niestac na to by mu to zapewnic w toalecie

@AA

na lepsze? dla kogo!!!!! bo na pewno nie dla ludzi na produkcji

izaba

chciałem dowiedzieć się coś o pracy w RBB-STAL i dlatego wszedłem na to forum. A tu prawie kłótnia. Jedni narzekają bardziej , drudzy mniej i mało jest chyba rozsądnych wpisów.

@izaba

daj sobie chłopie spokój z tą firmą, wiem co mówię

Więzień

Tu też pracują osoby wyuczone, i zarabiają mniej niż budowlaniec przy łopacie.tak że bez podniety...

Pablo

Prawda jest taka, że rodzice budują a młodzi rujnują cała prawda o tej firmie. Niestety kiedyś to była najlepsza firma w okolicy dziś jest zupełnie inaczej aż łezka się kręci w oku że można było zniszczyć coś co tak dobrze prosperowało :-(

prawda o firmie jest taka że nawet pracownicy z Ukrainy nie chcą pracować w RBB , pracownik produkcyjny z doświadczeniem zarabia (usunięte przez administratora)/ średnio/ nie wspominając o pensjach w styczniu średnio (usunięte przez administratora) zł. spróbujcie utrzymać za to rodzinę, każdy z nas musi gdzieś dorabiać a chyba nie o to chodzi, a nadgodzin nie ma sensu pracować bo wychodzi się grosze,

Natalia

@Malutka, wynagrodzenie na pewno jest jednym z najważniejszych czynników, którym kandydaci kierują się w trakcie poszukiwania zatrudnienia. Piszesz, że pensja jest satysfakcjonująca w RBB-Stal. Jak natomiast oceniasz pozostałe warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę?

Malutka

Ja polecam tą firmę ja i moja rodzina tu bardzo dobrze zarabia napewno nigdzie w okolicy nie mielibyśmy lepiej.

Natalia

@DP, to chyba pozytywny gest ze strony RBB-Stal, że w grudniu wypłaca pracownikom dodatkowe pieniądze. Czy oprócz tego pracodawca ten oferuje inne benefity?

Natalia

@Olo, @Extra, czy RBB-Stal przechodzi jakiś finansowy kryzys, którzy bezpośrednio przyczynił się do zmniejszenia wypłat? Został Wam podany powód tej decyzji? Wiecie coś na ten temat?

DP
@Natalia

w grudniu było tylko 144 h pracujących, dużo dni wolnych i urlopów dlatego wypłata była jaka była. Co roku każdy wie,ze wypłata grudniowa jest niższa dlatego w grudniu jest wypłacane "karpikowe" - dodatkowe 500 zł.

Extra

Dziękuję za te siano!!! Nawet na palete z pustkami mi nie starczy dosłownie wstyd bo moja kobieta więcej zarobiła niż ja z wieloletnim doświadczeniem..... Żal i brak słów.... Czas na zmianę....

Olo

Czas chyba zmienić pracę wypłaty w rbb spadły poniżej (usunięte przez administratora)zł brawo zarząd

Zostaw merytoryczną opinię o RBB-Stal - Jarocin

• Jak się pracuje w RBB-Stal?

Zobacz opinie na temat firmy RBB-Stal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RBB-Stal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RBB-Stal