RBB-Stal

Opinie o RBB-Stal

Stary zawodnik

Kolejne ciekawostki Dlaczego od miesiąca spawalnia chodzi na jedną zmianę ? brak roboty ,ludzi ? czyżby Ukraina nie wróciła Dlaczego jeden dział jest zawalony robotą a na innym nie ma roboty a kasa i tak idzie do jednego worka na podział Zamiast patrzeć zwykłym pracownikom na ręce i winić ich za niskie premię bo taka się szykuje we wrześniu , może wystarczy wziąć na prześwietlenie Planowanie produkcji , może tam sobie nie radzą albo ich jest tam za dużo

Olo

Macie tam jakieś szkolenia bo będe składał CV

Stary zawodnik

Na agencji jest różnie , czasem dadzą taką stawkę że tylko się śmiać a jak im się grunt pali pod nogami to dadzą taką jak pracownikowi co pracuję już któryś rok albo i lepsza . Z resztą już nawet nie patrzą na kwalifikacje , biorą wszystkich co się da i tylko żeby był człowiek . Na agencji jest tak że możesz tak pracować i pracować , ale są osoby co byli na agencji i przeszli na Rbb szybciej niż te osoby które już pracują na niej któryś rok.

Wlkp

Nie mogę uwierzyć w te wszystkie komentarze, pracowałem w firmie w latach 09/11 i milo wspominam czasy i wielu współpracowników. Z tego co czytam to w tamtych latach można było zarobić ponad 2tys na rękę na produkcji. Przykre ze po tylu latach poziom płac stoi w miejscu.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie RBB-Stal? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Rysiek Frezer

Są tam tam u was dobre maszyny CNC? Z zewnątrz rbb wygląda na nowoczesną firmę, jakieś 5 osiowe frezarki? Marka model sterowanie? I czy da się tam zarobić pieniądze czy to robota jak wszystkie inne

Ehuhohah
@Rysiek Frezer

Widać że nawet nie wiecie co macie na firme... No ładnie

@Rysiek Frezer

Z zewnątrz wygląda na nowoczesną, ale mentalność pracodawcy z poziomu rewolucji przemysłowej, czyli XIX wiek. Zarobki żenada, jeśli chodzi o podejście do pracownika również - jesteś tylko trybikiem w maszynie z którym nikt się nie liczy. Jak się zużyjesz, to cię wy....Omijać.

OIlo

Ta firma to ewenement na skalę światową. Po podwyżkach (z 8.20 zł/h do 11.6-12.5zł) zarabiamy 200 zł mniej. Średnia z ostanich 6 miesięcy to 2200 zł. Omijać szerokim łukiem.

Ciekawy

Czy potrzebujecie pracownika na stanowisku magazynier?

@Ciekawy

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Zarobki magazyniera to 2100, w porywach 2200 zł.

P. P

Ile można zarobić na magazynie

Szału nie ma
@P. P

Bez nadgodzin ok 2100-2200 zależy jaka premia

Ile tam macie na godzinę? Choćby na cnc albo na spawalni?

Ile zarobi spawacz?

Zzzz
@Tomek

Zarobi takie jak w okolicy. Czasem się zdarzy trochę więcej ale nie ma co liczyć jak jakieś kokosy

Jack

Witam. Może ktoś rzeczowo odpowiedzieć na pytaie. Jak wyglądają zarobki handlowca w Rbb?

Izabela
@Jack

Charakter Twojego pytania wyraźnie wskazuje na to, że poważnie rozważasz zatrudnienie się w RBB-Stal, a to oczywiście bardzo dobrze. Szkoda, iż akurat ja nie jestem tą osobą, która byłaby w stanie Ci pomóc, ale jestem pewna, że ktoś inny to wkrótce uczyni. A czy posiadasz już jakieś doświadczenie w tej branży?

Jakie są zarobki przedstawiciela handlowego w firmie Rbb ?

Izabela
@Nowy

Jeśli już pytasz o takie kwestie, to musisz być dosyć poważnie zainteresowany aplikowaniem do RBB-Stal. Dziwne, że jeszcze nikt nie przekazał Ci tych informacji, bowiem na wątku o tym pracodawcy wypowiada się sporo osób. Złożyłeś już u nich swoje CV, czy jednak jeszcze z tym czekasz? Zachęcam Cię do informowania Nas na bieżąco o swoim aktualnym położeniu.

Jakie są zarobki handlowców ?

Pracownik1

(usunięte przez administratora) !Na święta Dać najmniej.Wypłaty po 1400 zł bo Prezesi na urlopy...(usunięte przez administratora) na ludzi którzy dla nich pracują.Brak słów. Moje sugestie dla RBB-Stal: Firma Upada i widać do gołym okiem. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zadbać bardziej o pracowników niż o swoje potrzeby

Alechandro
@Pracownik1

Łe nie. To może premia byla gwiazdkowa była?

Driver

(usunięte przez administratora) masakra jakaś w tej firmie

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy jakiś socjal ?

Byk
@Zainteresowany

Atmosfera spoko, socjal też zawsze coś się znajdzie . Ogólnie polecam !!!

Dżem lub marmolada
@Zainteresowany

Również potwierdzam odpowiedź "byka". Warunki pracy są super. Wiem o czym mówię mam doświadczenie podczas pracy za granicą m.in. we Francji i Niemczech i tam ciężko o zakłady, w których jest tam czysto i niewiele pyłów spawalniczych (wszystko zasługa wyciągów). Super zaklad, pieniądze są zawsze na czas a ludzie,którzym wciąż coś nie pasuje znajdą się zawsze. Co do pieniędzy - człowiek chce zawsze więcej czy to w naszym kraju czy na zachodzie. Więc polecam całym sercem tę prace wszystkim chętnym a szefostwu mogę tylko powiedzieć: tak dalej trzymać. Pozdrawiam

Szary Pracownik
@Dżem lub marmolada

Skoro pracowałeś za granicą i twierdzisz że jest super w rbb to w prawdziwych firmach tam nie robiłeś, nie mówię że jest w rbb źle bo jak na okolice jest bdb jeśli chodzi o stanowiska to super to takie trochę na wyrost

Kler
@Byk

Atmosfera jest taka że pracownicy siwieją w oczach!

Hej. W czwartek mam rozmowę w Steel -Rbb. Stanowisko niby kierownicze. Czy ktoś coś słyszał wczesniej, czy ludzie normalni na zakładzie z którymi idzie się dogadać itp?. Czy wiecie o jaka część Rbb chodzi bo z tego co słyszałem to mają szerokie spektrum w którym działają a jak każdy nie we wszystkim dobrze się czuje. Ja 16 lat doświadczenia w zakładach spawalniczych jako kierownik. Dziękuję za informację.

Śmieszek
@Rozmowa kwalifikacyjna

Kierownik? Kolejnego przyjmują... Zastanów się nad przyjściem tutaj bo jak będziesz za pracownikami to wyrzucą szybko. Chyba że podporządkujesz się szefostwu to zostawią. Co do pracowników nie ma co za dużo udzielać się w tej sprawie bo nawet oni (usunięte przez administratora) cię

Witold

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania tych bzdur? Szkoda!!

Stary zawodnik

Tak się poprawiło w Rbb że zaczynają kobiety zatrudniać bo nikt nie chce tutaj już przyjść. W firmie jest po prostu taki (usunięte przez administratora) że nikt nad tym nie panuję, każdy odpycha robotę tylko żeby mieć czyste rączki.

Kierowca

Dziwię się jak ta firma istnieje tyle lat skoro suwnicowy ściąga 1 auto na 3, 4 godziny. Firma wogole nie szanuje kierowców ani nie liczy się z ich zdaniem

Zostaw merytoryczną opinię o RBB-Stal - Jarocin

• Jak się pracuje w RBB-Stal?

Zobacz opinie na temat firmy RBB-Stal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RBB-Stal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RBB-Stal