watts

Landau in der Pfalz

Opinie o watts

2009-01-04 15:02:47
Słowa kojarzące się z Watts (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są w dobrych stosunkach. Nadal utrzymujemy kontakt.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200 EUR
Najbardziej podobało mi się w watts : ogólnie nie można narzekać , zakończyłem tam pracę ponieważ zlikwidowano moje miejsce pracy.
Najbardziej nie podobało mi się w watts to, że miałem smodzielne stanowisko pracy, umiem sam sobie ustawić pracę , nie potrzebuję bezpośredniego nadzoru pracodawcy (ale nie przeszkadza mi to), wypełniam swoje obowiązki profesjonalnie i bezbłędnie.
anonim 2013-07-01 12:14:22
Na jakie stanowisko się ubiegasz?
aal 2016-05-20 23:09:37
mam ogromny problem, jeśli chodzi o tę firmę. Szukam informacji na ich temat, między innymi na stronach www, ale podobnych Interstone Sp. z o.o. jest w Polsce kilka. Strasznie wprowadza to w szukanie na siłę i stratę czasu. Wie ktoś może która strona www jest ich??
Zostaw swoją opinię o watts - Landau in der Pfalz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie watts