logo MPWiK

MPWiK

Opinie o MPWiK

zyku 2010-05-04 22:00:11
Firma z tradycjami, gdzie wielu ludzi jest dumnych z tego co robi. Niestety sporo jest też leżących do góry [usunięte przez moderatora] to tzw beton który trzeba kopnąć aby coś zrobić. Mimo to bardzo miło wspominam czas pracy w tej firmie. Jedyna wada to płaca, raczej marna.
anonim 2010-09-25 17:19:13
Kumoterstwo ,układy, [usunięte przez moderatora]
prawie pracownik 2012-02-08 08:29:18
byłem bliski podjęcia pracy na oczyszczalni czajka, parokrotnie oglądałem tamtejsze instalacje i powiem, że dla automatyka jest to super ciekawy obiekt, mnóstwo niezrozumiałych dla mnie procesów podczas obróbki ścieków,... ta oczyszczalnia jest naprawdę nowoczesna i interesująca, pełna automatyka, szafy z pulpitami dotykowymi, bms, eplan full wypas można się wyżyć na maksa, pardzo się[usunięte przez moderatora] ale ostudziła mnie kwota proponowana przez mpwik. oczywiscie suma jest kwestją osobistą ale ja mając x lat doświadczenia, jakieś tam wykształcenie liczyłem na więcej, dla początkującgo ciekawskiego automatyka jak najbardziej polecam! - panstwowka
link 2013-04-17 11:52:27
Firma wyraźnie zmierza do prywatyzacji, niestety kolejne Zarządy są z nadania politycznego i w związku z tym uwikłane w układy partyjne. Nie są to fachowcy menedżerowie, lecz wykonawcy woli swoich promotorów.
Pracownik... 2013-07-13 11:36:39
Pracuję w MPWiK od 16 lat i był taki czas gdy do pracy chodziłem z dumą...Obecnie wstydzę się przyznać gdzie pracuję. Niestety od kilku lat widzę jak przedsiębiorstwo tonie, niczym Titanic... Osobiście jest mi przykro patrzeć jak nepotyzm i kumoterstwo rządzi w firmie. Gdy nie masz pleców zgnijesz na najniższym szczeblu.
Już czas szukać nowego zajęcia.
insp 2014-02-16 18:27:46
Pracowałem w firmie ogólnie jest to inny świat to co w prywatnych korporacjach wykonuje jedna osoba tam zajmują się trzy osoby zarobki w MPWIK inspektor zarabia 2400, obecnie jest tylko gorzej dużo zwolnien brak przyjęć jedynie po znajomościach
Prace wspominam bardzo dobrze
do pilk 2014-12-29 14:14:32
Przykłada do socjalu - umożliwia zakup talonów na ćwiczenia fitness hahaha...
inspektor 2014-12-30 12:47:42
Przepracowałem w MPWiK 25 lat. Po wykonaniu swojego zadania związanego z rozbudową OŚ Czajka, zostałem niespodziewanie zwolniony. Zrobiłem swoje i kopa w tyłek. Taki oto pracodawca.
DYZMAvelMAMUSIA 2014-12-31 23:37:04
TERAZ TO DOPIERO BĘDZIE SIECZKA POZDRAWIAMY
evi 2016-04-01 23:34:47
Firma z tradycjami. Z roku na rok pracuje się trudniej ze względu na walkę na górze.Mam nadzieję, że jak PIS dojdzie do władzy w Spółce to ludzie będą traktowani poważnie i doceniani za swoją ciężką pracę.
Alek 2016-05-14 20:40:03
Poszukują informatyków do pracy, bardzo fajna, wrocław, ogólnie słyszałem, że w firmie naprawde można się rozwinąć i polecam mieć to na uwadze, bardzo dobra firma, płaci na czas, można zrobić kontakty
Zostaw swoją opinię o MPWiK - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPWiK