VCENTRUM SP. Z O.O.

Opinie o VCENTRUM SP. Z O.O.

On 2014-04-02 10:23
Szkoda czasu i nerwów. Właściciel kręci i kombinuje jak może. Mimo że na początku jest mowa o normalnej umowie o pracę, potem się okazuje że pracujesz na czarno bez umowy, co więcej namawia pracowników na zarejestrowanie się u urzędzie pracy, żeby móc na nich kasę z dotacji wyciągnąć. A to tylko jeden przykład nieuczciwości z jego strony...
Nowy 2014-11-06 10:49
Szczerze odradzam pracy w tej firmie no chyba ze lubisz dostawać pod stołem co łaska. Właściciel obiecuje złote góry niestety po rozpoczęciu pracy wszystko wygląda inaczej.
Gość 2016-02-03 14:09
Najlepszy zespół, z jakim miałam okazję współpracować. Do tego możliwość zdobycia nowej, często bardzo cennej wiedzy w branży motoryzacyjnej.Właściciel jest bardzo wyrozumiałym człowiekiem co w dzisiejszych czasach stanowi rzadkość. Zdecydowanie polecam.
GOść 2016-04-25 07:26
Praca na czarno, obiecują złote góry a później niestety nie ma to pokrycia z rzeczywistością. Zdecydowanie odradzam.
Zibi 2016-07-22 23:28
Nie wiem jak jest od strony zatrudnienia. Ale próbowałem kupić samochód Volvo XC 90 . W ofercie była informacja , że auto bezwypadkowe, a po sprawdzeniu okazało sie że miało wymienioną szybę przednią, ogómienie różni się terminem produkcji aż o 10 tygodni. Właściciel po tym wycofał się ze sprzedaży, . Coś z tym autem jest nie tak. Volvo XC90 czarne z przebiegiem 21 960 Link do tego auta(usunięte przez administratora)
Poszwa 2016-09-29 19:57
Profesjonalni sprzedawcy .Elastyczni, duża wiedza nie ma nachalności jak na Modlińskiej w komisach. Kupiłem E klasę jestem bardzo zadowolony. Ceny rozsądne terminy realne. Zero problemów z odkupem auta które chciałem zostawić w rozliczeniu. Polecam
Jacek-602498066
VCentrum 2017-01-21 18:00
Dzień dobry, odpowiadając na zarzuty przytoczę kilka faktów: Zanim zatrudnimy kogoś na umowę o pracę, stosujemy umowę zlecenie żeby sprawdzić kwalifikacje i jakość pracy nowej osoby.
Jeśli jest rozczarowanie w relacji pracownik pracodawca to po obu stronach, gdyż kandydat nie realizujący obietnic z rekrutacji nie jest w stanie otrzymać obiecanych profitów co wprost wynika z wcześniejszych ustaleń.
W naszych 3 firmach jest 70 pracowników i współpracowników więc nie mówmy o pracy na czarno, to absurdalny zarzut.
Mamy wysoki poziom lojalizacji pracownika, co świadczy o bardzo dobrych relacjach pracownik/pracodawca i dobrze zorganizowanej pracy zespołowej. Nasze kierownictwo i najlepsi specjaliści mechanicy pracują 11 lat tj. od początku istnienia firmy.
Korzystanie z różnych dotacji w tym Urzędu Pracy i innych dofinansowań nie jest kombinatorstwem, tylko efektywnym prowadzeniem przedsiębiorstwa, czego dowodem są już dwa oddziały VCentrum i baza niemal 10 tyś Klientów, oraz nienaganne opinie w internecie.
Osoby nastawione pozytywnie do pracy i zorientowane na sukces szybko asymilują się z naszym zespołem.
Zapraszam do kontaktu wszystkich otwartych na świat i szukających nowych wyzwań!
Pozdrawiam
Jacek Chmielewski
Prezes zarządu VCentrum
Zostaw swoją opinię o VCENTRUM SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VCENTRUM SP. Z O.O.