KOSPEL zakład produkcyjny

Opinie o KOSPEL zakład produkcyjny

Aktualność
Dzień dobry,

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

Cieszymy się, że do nas zajrzałeś/aś, Twoja opinia jest dla nas ważna. Dokładamy wszelkich starań, żeby atmosfera w firmie sprzyjała owocnej pracy i dobremu samopoczuciu naszych pracowników. Dzięki platformie Gowork mamy możliwość poznać Wasze zdanie na różne tematy i stale doskonalić jakość pracy w Kospel.

Niemniej jednak prosimy o zachowanie poprawności i kultury merytorycznej – zgodnie z regulaminem platformy wypowiedzi niestosowne i nieetyczne będą blokowane. Jeśli chcecie podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami to zapraszamy również do kontaktu przez adres mailowy: rekrutacja@kospel.pl
Klient

Licze i liczę inaliczyłem 3 zakłady i to raczej przemysł 0.0. Manufactura. O ile Kospel zwiększył sprzedaż w od 2021 roku bo tutaj też mijacie się z prawdą? Gdzie jest 4 nowoczesny zakład? A co do najwyższej jakości i zadowolenia klienta to wystarczy poczytać wpisy klientów na ty forum. Kiedy zaczęło się psuć? Kiedy piotrowskiego pogoniliscie?

Witajcie, jak wygląda sprawa stabilności zatrudnienia na dziale zakupów? Teraz jest jeszcze dostępna oferta, na którą planuję się zgłosić, ale po komentarzach widzę, że chyba wcześniej też szukali a dodatkowo ludzie mieli jakieś wątpliwości co do tego czy przedłużają umowy. Na tym dziale też bywają z tym problemy?

Ktoś

Proszę brać pod uwagę to , że przy tych rządzących co są teraz to na każdym dziale jest taka możliwość . Z tego co chodzą słuchy mają zwalniać ludzi z administracji , po tym jak zrobili czystkę na produkcji . Więc jeśli zależy ci na stabilnym zatrudnieniu to nie polecam aplikować .

Masko

Jeśli masz inne możliwości to skorzystaj z innej firmy. Tu jest ogromna niepewność. Zatrudniają, zwalniają, nie przedłużają. Ogromny stres towarzyszy podczas końcówki umowy... To, czy przedłuża jest w tej organizacji dziwna historia obarczone dużym stresem i jeszcze zakupy to dział dyrektora dość osobliwego podejścia do zatrudnienia i rozwoju. Osobiście mając inna opcje absolutnie bym się na te nie zdecydował.

Prawda

Wyciągnij wnioski z tego, że dział ten istniał 20 lat. Zarządzał nim facet mający wiedzę. Przyszli nowi i rozwalił tak strukturę, że ludzi pozwalniali, potem zaczęli rekrutowac, nie przedłużali umow, a teraz znów szukają... Myślę jednak, że szukają na chwilę. Stabilizacji ciężko tu szukać. Kupa nerwów

Mlot Nowy wpis
@Prawda

Nie tylko nowi tego dokonali, stary i mocno zazdrosny odpowiednio pokierowal myślami nowych, którzy nadali dalszy tor. Ehhh ta logistyka

Pracownik Nowy wpis
@Mlot

Pytanie było o dział zakupów, a nie logistyki. Widać ktoś nie może się pogodzić, że go zwolnili z tej logistyki

Mlot Nowy wpis

Ale nikogo nie zwolnili z logistyki przecież. Co ty piszesz. Wiadomo że chodzi o dział logistyki jako nowego tworu który wchlonal zakupy. No chyba że zwołania mnie a jeszcze tego nie wiem. Co jest u nas już norma

Zbychu

Witam obecnie trwa wyciskanie ludzi na produkcji żeby szybciej robili za najniższa krajową pod presją zwolnienia brak podwyżek premii i facet z planami na 2050 a nie wie co będzie jutro serdecznie nie polecam Tego pracodawcy po przejęciu firmy przez Niemca.

Robol (w krotce były.(((
@Zbychu

Nie polecam. W momencie zatrudnienia stwierdziłam że to świetna firma. Pózniej przyszedł Niemiec. Było znosnie. Teraz nastał pan Pająk. No i się zaczęlo. Nie polecam tej firmy. Najlepszy jest Bartosz który ma duże plecy i zero wiedzy(ksywa zaraz będę. )zaraz po nim jest Anna (zero wiedzy. i perspektywa na awans?? (usunięte przez administratora). Gość którenu wydaje się że może zbawić firmę chyba że względu na staz bo doswiadczenia zero Teraz jego głównym atutem jest tablet pod pachą w którym zapisuje wszystkie uwagi. Czytaj donosy. . Siedzi tak głęboko w (usunięte przez administratora) Szkoda tych ludzi którzy tam dalej tyraja.Mi też mydlili oczy.Ze niby muszę znać wszystkie inne stanowiska coby podwyżkę dostać itd. No i poznałam. Nawet to za bramą Ja nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w tej firmie. Ale oni nie mają skrupułów. Zwalniają ludzi z ogromna wiedza i uprawnieniami .Dlaczego?Bo upominają się o swoje.v

Slusarz
@Robol (w krotce były.(((

Masz rację...dużo dobrych osób zwolnili,ale ty raczej do nich się nie zaliczasz czyż nie?? Skoro takie źle te osoby,ciekawe czy powiedziałaś im to w twarz,czy poprostu uśmiechając się do nich obrabiasz im du.. jak to masz w zwyczaju...

Racja. Nikt nie widzi ze nowe kierownictwo zjada tą firmę jak rak. Szkoda bo niszczą firme budowana przez lata przez pracowników z okolicy.

Buziqk

Lokalni zbudowali, starali sie, angazowali. Przyszli nowi nie z Koszalina i okolic i robia czystki, nowe wizje, burza strukture, dzialania po swojemu i jest, jak jest. Ocen sam co zaczynasz widziec dookola siebie.

Czak noris
@Zbychu

Problem jest w tym że Niemiec to się chyba nie bardzo orientuje jak Pan z przerośniętym ego sobie tu poczyna. Chiński model zarządzania + brak znajomości branży to przepis na położenie firmy.

@Czak noris

Powiem szczerze, ze patrzac jak postepuje dyrekcja i sciezki wyborow, wytyczane kierunki swoich pracownikow, wskazuja, ze firme poloza do polowy przyszlego roku. Jeszcze chwila a ludzie o takim sposobie myslenia zrownaja firme z ziemią

Do niczego
@Zbychu

Wyciskaja ludzi, bo niemalze wszystkich wyrzucono na bruk. Fi4ma odnotowyje straty, spadki sprzedazy tal duze, ze zwalniaja ludzi. Szukaja nowych osob, ktore swuezoscia beda ratować sprzedaz. To ogromne przeciążenie psychiczne, aby sprostac temu stad ja nie polecam, bo presja jest tak duza z oczekiwaniami wyllyniecia na poeierzchnie. Ponadto jesli nowy po 3 miesiacach nie wniesie poprawy, zegna sie z praca. Sa przypadki, w ktorych nowi musza dzwonic po innych dzialach i szukac potwierdzen slusznosci swoich dzialan w okresie probnym, w celu wykazania slusznosci przedluzenia umowy. Stres i tylko stres jaki oferuje to przedsiębiorstwo.

Syt

Szczyty to twór logistyki. Wymyślił człek, że zrobi logistykę i co... Kopiuje dokładnie to, co robiły inne działy, same, bez wymyslania na siłę narzędzi dodatkowo płatnych. Zatem tu pokazał dyrektor jak wygląda zarządzanie w najgorszym wydaniu. Wprowadzić dodatkowych pracowników, zapłacić, zakupić nowe narzędzia byleby kosztami odsunąć zła sytuację firmy. Ehhhh

Malo
@Syt

To pokazuje, że nowi nie umieją za wiele, skoro robią to samo co starzy pracownicy tyle lat, a do tego potrzebowali dodatkowo płatnych narzędzi

Cześć
@Malo

Albo ich szef niewiele wie, skoro pozwolił na wzrost kosztów obsługi zleceń, do tej pory obsługiwanych bez potrzeby użycia dodatkowych narzędzi. Niby specjaliści... Od mnożenia kosztów

Mrowka
@Cześć

Ich szef to się jeszcze szczyci, że nowy zaproponował coś płatnego, niepotrzebnego, bo tyle lat sobie dziewczyny bez tego radziły. Na siłę chciał wprowadzić chłopa, który liczyć nie umiał to narzucil programik, który liczy sam. Zatem faktycznie umysły ściśle poszły w zapomnienie. Taka innowacja pokazu braku umiejętności

@Cześć

Ten szef w ogóle niewiele.... sam nie wie, że po kilka razy opowiada ludziom te same wyuczone rzeczy, które w życiu są nieprzydatne. Nawimal komuś plachte na oczy dziwna gadka

Ba
@Malo

Bingo, tylko najgorsze jest to że nawet przy spadku pracy, braku sprzedaży dalej zostali. Pytanie po co taki ruch zamiast dać podwyżkę dziewczynom to gościu weźmie place i jeszcze naciagnie na koszty za programiki

Baba
@Cześć

Nowy specjalista to dopiero by pokazał co umie, a raczej jak niewiele umie, gdyby nadeszła konieczność zastępstwa jego koleżanki przy nadchodzących wakacjach. Ale zapewne wiedział, że wtedy pokaże jak niewiele umie i naciska, żeby do działu przyszedł ktoś jeszcze, bo zastępstwa muszą być i tym samym on nigdy nie zastąpi Kati i nikt nigdy się nie dowie jak mało umie. Tak się panisko zorganizowało. Sam nie będzie zastępować. Programik zakupiony więc nikt się nie dowie, że liczyć nie umiem. Znajomych nie mam więc jest giełda. I tym samym mądry już by widział wnioski

Naciągane towarzystwo Nowy wpis
@Do niczego

Awanse pod pozorem podniesienia płacy. Z planista to samo. Gdyby nie to że nowa Mag. odeszła, to aktualna byłaby już za brama.

Krystyna

Na każdym dziale może być tak jak ktoś napisał, że pracownicy są pod presja i obawiają się zwolnień? Wypowiedź nie jest skonkretyzowana a mnie zainteresowała ta nowa oferta dla specjalisty ds. jakości dostawców. Opowiedzcie mi coś więcej o samym dziale i pracy na nim, stawki negocjuje się na rozmowie?

@Krystyna

Wydawać by się mogło, że wystarczy mądry, z wiedzą zakupowiec aby otrzymać i przede wszystkim wybrać dobrego dostawcę.

PK
@Krystyna

Dział fajny, roboty dużo, o pieniądzach to najczęściej na rozmowie się mówi - standardowo - mówisz ile chcesz, oni się zastanawiają, negocjacje etc. Jak jesteś dobra to zapraszam - popracujemy ;)

Aleksandra
@PK

A jak wygląda kwestia podwyżek na tym dziale? co prawda mam już doświadczenie na podobnym stanowisku przy zarządzaniu jakością dostawców ale nie wiem ile uda się na start wynegocjować. Po dłuższym stażu jest szansa na coś więcej?

No
@Aleksandra

No i na pytanie zwykle zapadła cisza. Przyjdź, pokaz co umiesz i odejdź po 3 miesiącach. Taka praktyka, wyciągnąć i puścić z torbami

Kris

Obecnie nie przedłużają umów pracownikom, a jeśli już przedłużają to tym co mają "plecak" . Nie zatrudniają nowych. Nie ma zbyt wielu zamówień, dużo wad u klientów, na te chwilę chcą zwolnić jeszcze 30 paru pracowników by podnieść produktywność , która od dawna nie przekracza 5% premii w skali miesiąca... Zwalniają z produkcji, w biurach jak najbardziej przyjmują. Czy to oznacza upadek firmy? Możliwe, chodź chcą iść w coś innego, powstaje produkcja wymienników na innej hali. Coś od dawna gospodarze nie ogarniają co się dzieje, a może jest coś na rzeczy...

@Kris

Nie ogarniaja. Wiedziałam o tym widząc jak przez palce Podejmuja decyzję odnośnie kosztów. Słuchałam własnej intuicji i wiedziałam, że zostać i tego pracodawcy to zamawianie się o jutro. Ktoś tu już napisał... Zostali ci, których nikt inny nie przyjął i mają nocki z myślą kto nastepny

Bala
@Kris

Jak to jest że jednym przedłużają a drugim nie, coś w tym jest?A może co trzeba zrobić aby umowa została przedłużona?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie KOSPEL zakład produkcyjny? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Lukas

Zakupiony podgrzewacz okazał się pęknięty w środku - prawdopodobnie w trakcie transportu. Firma na reklamację urządzenia odp, że to moja wina i naprawa 250 zł...koszt nowego, to 310 zł.

Log
@Lukas

Te rzeczy wynikają że złego transportu. Fatalny transport

@Log

Nic się nie zmieni. Dyrektor logistyki miał coś zmieniać, a transport 1 do 1 jaki był, taki jest. Zmiana taka, że opłacalny dodatkowy dział.

Masko

Jak bez przesady. To nie frustracja, tylko realna drzazga. Zatrudniony facet, który dużo mówi, a problemy są cały czas te same. Jedyne co się zmienia to to, że dział rozbudowa niepotrzebnie bo kasa idzie w ramię żadnych zmian. To, co było jest 1 do 1.to jak można mówić, że nic się nie stało. Czyli mowa na wiatr

Riposta...
@Lukas

Zapłaciłem 250 zł i odesłali naprawiony podgrzewacz. Reasumując...koszt podgrzewacza + miesiąc bez ciepłej wody = prawie 600 zł i jest ok !

Xxx

To nie przezwiska tylko wyraz sympati.A sprawa jest ciekawa i intrygująca. Sytuacja potwierdza że Wódz zrobi wszystko by ochronić swoją ulubienice i zniszczy wszytko co stanie mu na drodze nawet jeżeli będzie to szkodą dla firmy. Taką mamy sytuację.

Nikt
@Xxx

Xxxx a może Wódz ma jakieś powody by chronić swoją ulubienicę .Może to nie do końca tak , że wódz każe ? Po prostu robi tak , aby było jej lepiej nie bez powodu. Ale to tylko domysły , ale obserwacje dużo dają do zrozumienia . Pozdrawiam mordeczki .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w KOSPEL zakład produkcyjny?

Nie ważne

Atmosfera jest do (usunięte przez administratora) . Pracownicy pod presją , obawiają się zwolnień . W tej firmie każdy dzień to zagadka . Nie wiadomo co tu cię spotka

@Nie ważne

Zgadza się. Przychodzisz i wiesz, że firma zwolniła tyłu ludzi, że tak naprawdę ludzie nie są ważni.... Plany długoterminowe w oparciu o sensowne badania. To nie jest tu ważne. Przychodzą bajkopisarze, którzy pozatrudniali kolejnych bajkopisarzy....i chyba słowo nieslownosc pasuje do aktualnego trendu tego pracodawcy.

Jak w końcu jest z tymi szkoleniami u was? Kiedyś jak były tutaj opinie to pisali, że jak najbardziej przysługują i chyba, że jest ich nawet dużo, potem jednak ktoś podkreślił, że Pracodawca nie dba o rozwój pracowników. Jest tak? jakieś programy szkoleniowe teraz obowiązują może?

NP

Pojawily sie jakies mozoiwosci, kilka osob zmienilo stanowiska, dzialy i na tych stanowiskach maja szkolenia. Bylo tez jakies szkolenie zewnetrze do obslugi maszyny, ale tylko dla kilku osob. Ktos poszedl do biura, ktos na inny dzial. Mowia, ze beda nowe mozliwosci, zobaczymy, zaczyna pojawiac sie znowu swiatelko w tunelu. Maja robic instrukcje i szkolic ludzi z worlda czy exela.

@NP

Ale te osoby dostały awans czy zmiana była na inne stanowisko ale na tym samym poziomie? A to szkolenie to czemu tylko dla kilku osób? Ze względu na ich stanowiska, rodzaj pracy itp czy to raczej kwestie finansowe?

NP

Jedna poszła z produkcji do biura do logistyki to chyba awans, inni z produkcji do robienia instrukcji na tym samym poziomie. Liderzy tez mieli jakies szkolenie czy spotkanie. W koncu ktos rozmawia z produkcja i angazuje ludzi do innych zadan a nie tylko rob, byle wiecej (chociaz to sie nie zmienilo)

@NP

Nie wiadomo przypadkiem jak to może na umowie teraz wyglądać? bo rozumiem z tego tyle, że zajmują się nowymi rzeczami, więc jak ten zakres obowiązków jest wynagradzany? Sporo było aneksów?

Omijac z daleka. Zatrudnienie, poczawszy od geniuszy z logistyki, jest utopia wiedzy... ktora spotkala niegdys swietna firme z Koszalina

Polikarp

Pracując w tej firmie możesz poczuć żenadę i żałość. Zarządzanie jest totalnym chaosem – szefowie kompletnie nie wiedzą, co robią. Nikt nie wie, jakie są cele ani, co się dzieje. Decyzje podejmowane są bez sensu, a pracownicy zostają w tym wszystkim zignorowani. Dodatkowo, szefowie są zupełnie niezaangażowani. Nie dbają o pracowników, nie słuchają, co mamy do powiedzenia. Atmosfera w pracy jest toksyczna. To sprawia, że trudno się skoncentrować i pracować efektywnie. Każdy dzień to niespodzianka, ale nie w pozytywny sposób. Obietnice awansów i szkoleń to czyste(usunięte przez administratora) – nikt nie dba o rozwój pracowników. Ostrzegam każdego przed podjęciem pracy w tej firmie. To miejsce, gdzie szacunek dla pracowników i jasne zasady działania są na ostatnim miejscu. Lepiej szukać innej pracy, gdzie docenią twoje wysiłki i będziesz mógł rozwijać się bez frustracji. (usunięte przez administratora)

Mama
@Polikarp

Lepiej tego nie mozna bylo opisac. Prawda w 100 procentach. Mnie zszokowalo zarzadzanie, a raczej totalny brak dyrekcji, szczegolnie tej nowej Panatonii etc., ktora mowi tak duzo i tak nie na temat, ze czlowiek wątpi czy to, czego sie uczyl ma sens...

Momot
@Mama

Bo to inny model zarzadzania. Zwolnic specjalistow, bo za duzo umueja. Zatrudnic zoltodziobow i pokazac co musza robic, wyhodowac ich na dodatek w atmosferze zwolnien, co by sie bali, ze przeszli z innej pracy i tu tez ich wyrzuca. Zatem raki nowy robi misz masz, czego nie bylo mowy, ze robic bedzie. Mialo byc pirknir, a koniec koncow ryra zoltodziub jak typowy biurowiec.

@Momot

Nie rozumiem chyba tego przytoczonego argumenty, że ktoś może za dużo umieć? Czy chodzi także o fakt, że kompetencje przewyższają założone stanowisko? pracownik jest w pewnym zastoju? Nie ma już gdzie wyżej kogoś pchnąć?

Maja

Jak dużo umiesz, to i masz oczekiwania. A tu oczekiwania pracowników nie są oczekiwane :)

@Maja

A nie mogą zaproponować innego stanowiska jeśli będzie widać, że ktoś na którymś dosłownie się marnuje? Które wyższe są lepiej opłacane? Znacie widełki?

Dzień

Tyłu dobrych zwolnili. Tu nie o wiedzę już chodzi. Z wiedzą, umiejętnościami ludzie to budowali. Teraz z przypadku są. Nie wiem skąd takie działania...

Karlino

Zwolnijcie dyrektora z karlina to człowiek gdzie ludzi ma w (usunięte przez administratora) zostawia tych co nic nie robią. Lider i lider pracuje na jednej linii i dostają dodatek! Za co dostają piotrowski był i było spoko

Evo
@Karlino

Lider ma dodatek ....tak z dodatkiem biorę 3550 na rękę, podczas gdy osoby przesiadajace po godz. W WC mają więcej a liderzy w Koszalinie siedzą na tyłkach w Karlinie na kolanach żeby nadrabiać chore wizję rozleniwionych przełożonych.

@Evo

Które to stanowiska? mam na myśli te osoby przesiadujące w łazience według Ciebie. Ile ponad tego 3,5 tys na rękę wyciągają? I czy znasz może zarobki w biurze? potrzebuje się po prostu dowiedzieć ile zgarnie młodszy spec ds. zakupów strategicznych. Aktualnie wisząca oferta mnie interesuje

Log
@Evo

Logistyka 4300 na łapkę.

Jak to jest ze jakiś czas temu pisali tutaj o jakichś redukcjach a ja normalnie widzę oferty o prace na takiej stronie? teraz akurat są ze trzy ale widzę tez wygasła wczoraj dla planisty. Ich ilu w zasadzie potrzeba? parę miesięcy temu ktoś we wpisach tez o te prace pytał, to rotacja jakaś?

Rownia

Kasuja niestety wszystkie komentarze, gdzie ludzie chcieli Ci odpowiedziec. Boli firme prawda. Pozwalniali tak duzo ludzi ibszukaja nowych, na ktirych jest możliwość wywierania presji, oczekiwan, moze nawet strach czy ci przedluza umowe. Generalnie w chwili obecnej nie polecam. Typowo korporacyjnie zaszczute osoby strachem przed zwolnieniem. Natomiast jesli masz wiedze to nade wszystko zderzysz sie z kadra dyrektorsko kierownicza, ktora pojecie ma tak przedziwne, ze zasadny ekonomii, sensu, logiki i przede wszystkim dzialania, bez lenistwa runa w twojej glowie przy pierwszym zetknieciu. Przedziwna firma. Nie polecam

W punkt
@Rownia

W punkt. Najgorzej trafic do nowego dyr. Na gorce. Fatalna wiedza.

Graźka

Czym umotywowane mogą być ostatnie zwolnienia? Ktoś o nich pisał a także o związanym z nimi stresem w trakcie pracy. zastanawiam się na jakiej zasadzie teraz wygląda podziękowanie za współpracę. Jakie są argumenty? I czy nie dają szansy żeby ktoś mógł się od tego jeszcze wybronić?

Pracownik?

Zwalniają,brak podwyżek a nowy Pan na stanowisko Marka to się znalazła płaca.Co nowego wniesie nowy Pan?Kolejne zwolnienia.? Szanujcie tych co pozostali bo będziecie robić samymi ścianami.

Zawodnik sumo
@Pracownik?

Teraz bedzie 1 dyrechtor albo kierownik na 10 osób

Baba
@Pracownik?

Po to zatrudnili nowych na gorce, aby pozbierali wiedze od wszystkich. Zbiora i beda zwolnienia. Zatrudnia nowych, za niska pensje i przekaza wiedze. Myslicie, ze po co tak wypytuja o procesy, blisko trzymaja pojedynczych ludzi, ktorzy mieli wiedze. Wypytalu, poznali procesy, zrobili notatki i specjalisci, ktorzy to budiwsli juz im nie sa potrzebni, bo po co im Wasze wymagania. Milczenie jest w tym eypadku karta przetargowa

Czy można liczyć w KOSPEL zakład produkcyjny na prywatną opiekę medyczną?

Aleksander

Czy ktoś z Państwa pracuje na stanowisku inżyniera produkcji? Z opisu podanego w rekrutacji wygląda na dość ciekawe.

@Aleksander

Aktualnie nie polecam. Praca nieadekwatna do otrzymywanego wynagrodzenia.

Bocki

I jsk juz pokazesz, sprzedasz swoja wiedze to nie bedziesz juz mial nic. Biora wiedze, nowosci i zwalniaja. Bardzo przestrzegam.

Piszesz, że ‘aktualnie’ czy to oznacza przede wszystkim, że występuje szansa na poprawę o ile warunki są złe? Oraz czy wcześniej było w takim razie bardziej w porządku? Ze względu na co dalej pracujesz?

Gosia

Jakie benefity przysługują pracownikom w biurach? Czy są wczasy pod gruszą, multisport?

@Gosia

Firma Kospel oferuje różnorodne benefity, w tym również dwa rodzaje kart Multisport. Pracownicy administracyjni mają możliwości rozwijania swoich umiejętności poprzez różnorodne szkolenia i studia podyplomowe. Organizowane są tutaj różne wydarzenia, jak piknik rodzinny, spotkania integracyjne i różnorodne aktywności sportowe (obecnie udział firmy w Velo Baltic). Ponadto karty przedpłacone na święta i owocowe poniedziałki w okresie jesienno-zimowym.

Renata

A trzeba coś dopłacac do tych benefitów?

Rudy
@Renata

Mniej płacą potem kupują ci za to benefity. Kg jabłek jogurt. Koszulkę firmową na velo bałtic i szafa gra. Sukces odtrąbiony.

To co wy w tych jogurtach macie, że warto po nie przyjść do firmy? :D w ogóle co z posiłkami regeneracyjnymi lub czymś w ten deseń? akurat w ofercie dla planisty wzmianki o nich nie widzę, ale zastanawiam się czy by się nie przydały? Były już sugerowane?

Bocki
@Gosia

Zadne. Przedluzenie umowy po udowodnieniu ze ktos cie slusznie chcial zatrudnić i wynagrodzenie równe temu w okresie próbnym. Takze good luck

Koszalin

Otwierają tą nową fabrykę? Jak się tam dostać?

Aktualność
Dzień dobry,

Klient

Madzia

Hej! Jak praca w kospel koszalin? Dalej zwalniają bo braki zamówień, czy raczej na odwrót?

Kitek
@Madzia

Zatrudniają owszem, ale na stanowiska biurowe. O pracy na produkcji nowi pracownicy mogą tylko pomarzyć. Z resztą premii nie ma, podwyżek również, co raz więcej zakazów, więc lepiej się poważnie zastanowić o podjęciu pracy w Kospel.

????
@Kitek

Czemu robota na produkcji to marzenie skoro piszesz o tych problemach z podwyżkami i tak dalej? to jakie warunki pracy maja starsi pracy przy tym? Opisze ktoś ich sytuacje tak dla jasności? Jaki teraz występuje standard pracy i czy są jakieś plany do końca tego roku?

@Kitek

Zatrudniaja nowych i bez przemyslenia. Marnuja im zycie i wprowadzaja w blad, bo zaraz ich zwolnia. Nieprzemyslane

Wik
@Madzia

Zaczynaja sie zwolnienia. Pojdzie fama na Koszalin, ze firma nie godna pracownikow. Zatrudnia cie i po chwili zwolnia. Jak mozna tak dzialac. Przeciez to robienie komuś bigisu w zyciu. Co za ludzie na stanoeiskach hr zedopuszczaja do tak pochopnych decyzji

Vox
@Madzia

Brak zamówień zwalniają ludzie ci konkretni odchodzą zostają lewusy i z nimi nic lepiej nie będzie więc firma sama sobie narobila bałaganu Karlino......szkoda czasu Damnica robi buble na maxa a Koszalin.....biedę klepie i kupuje Mercedesy a pan prezes znikł....

Dorian
@Vox

Co znaczy "pan prezes znikł"? O zwalnianych pracownikach już tu czytałem, ale o prezesie jeszcze nie. To kto w takim razie zarządza firmą?

Vox
@Dorian

Prosta odpowiedź ile było podwyżek płacy minimalnej 2 lub 3 przez państwo w. Tym czasie Kospel nic ludziom nie dał a wręcz ogolił z premi

@Vox

To, ze zostana lewusy to jasne. Z taka opinia i działaniami zachodzacymi nikt dobry nie zostawi losowi swej kariery, plynnosci. Takze oczywiste jest, ze tylko Ci, których nikt inny nie przyjal do pracy pozostali w Kospelu

Do niczego
@Madzia

Zwalniaja na potęgę. Dobre, naprawdę dobre osoby same odchodzą

Jeśli była już mowa o mówieniu komuś cos w twarz to jakie stosunki obecnie występują miedzy pracownikami a osobami pełniącymi funkcje na stanowiskach dyrektorskich? Tak jak jedna osoba już zauważyła widnieje oferta na produkcję w tym zakresie. Ciekawi mnie jakie podejście występuje wobec nowo zatrudnionych osób. Jak rozmowa rekrutacyjna wygląda w tym przypadku?

Zostaw merytoryczną opinię o KOSPEL zakład produkcyjny - Koszalin

• Jak się pracuje w KOSPEL zakład produkcyjny?

Zobacz opinie na temat firmy KOSPEL zakład produkcyjny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOSPEL zakład produkcyjny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOSPEL zakład produkcyjny