Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

@oko

Na początku płacił 60 centów za kg teraz 45 na spinach

janek
@Dziadek

duzo tam jest ludzi? i ilu naszych? jakie dniowy wychodza?

Jasiek

A czy w obecnej sytuacji jest możliwy wyjazd do pracy za granicę? Ktoś to sprawdzał?

beton
@Jasiek

ja jade w przyszla srode

Mario

Ciekawe czy to prawda że geniusz płaci 20 euro za godzinę?

@Mario

Na godzinę płaci mało ale na akordzie za 8 kwietnia jeden z Rumunów miał 286 euro dniówkę więc chyba tragedii nie ma

Malinka25..

Czy ktoś wie jak tam z wyjazdem do Niemiec na szparage? Pojechał już ktoś.?

Tak
@Malinka25..

Zadzwon.pracuja juz. ;)

derio
@Malinka25..

ciekawe czym pojedzie jak busy nie jezdza

Tak
@derio

Jak busy nie jezdza to nie pojedzie,a moze ma swoj transport. ;)

@Tak

Tirman po Rumunów wysłał w czwartek samolot więc po was może też wyśle ????

Serwisant

OK

Różne

Leszek suwaliszki

Witam wszystkich starych wyjadaczy jak cenowo wygląda za kilogram w akordzie Moztow albo Lenin i najlepiej na wózkach jeździłem 7 lat najlepsza siłownia na świecie

@Leszek suwaliszki

Cześć z tego co wiem to w tym roku nici z szparagów nie mają gdzie pchać szparage niema zbytu kolega dzwonił z Niemiec tylko że on jest u małego rolnika bądźmy dobrej myśli że coś się poprawi w tamtym roku do lipca cieli szparage

jan

czesc ludzie wiecie moze jak tam sytuacja wyglada? pracuje tam ktos bo mam zamiar jechac napiszcie cos

@jan

Człowieku życie Ci nie miłe ????

@Kobietka

Jeżeli chodzi o zdrowie to w Niemczech cię dużo szybciej wyleczą niż w Polsce. Niemcy mają o wiele lepszą i bogatszą służbę zdrowia niż Polska.

Aha
@jan

Pracuja.jedz smialo ;)

@Andrzej

Wyleczą może szybciej ale jedziesz tam bez ubezpieczenia jako gospodyni domowa ????

tev
@Baktus

a co ma wspolnego ubezpieczenie z koronawirusem? na to Cie musza leczyc bez zadnego ubezpieczenia

@Andrzej

Bogatszą to będą mieli jeszcze bardziej jak zostawisz im za leczenie te wszystkie zrobione pieniądze...chociaż wątpię czy Ci starczy?

Ziom
@Andrzej

Niemcy mają lepszą, bogatszą służbę zdrowia, owszem... dla swoich.

@tev

jesli tak myslisz ze cie musza wyleczyc,to jestes odpowiednia osoba do pracy w polu,tunele juz zrzucili i folia na biało chca wychamowac szparagi ze wzgledu na Korone i brak ludzi do pracy dodatkowo maja problem ze zbytem szparagi.pozd i zdrowia zycze

Uwaga na firmę Josef Jakobs plantacja że szparagami nie radzę tam jechać a ten pseldo brygadzista powinien świnie paść lub kozy w Romuni(usunięte przez administratora)

Kobietka

Nachodzi mnie tylko jedna myśl czytając te wszystkie zapytania czy będzie praca w tym sezonie?Czy Wy ludzie jesteście niespełna rozumu?Pandemia panuje na całym świecie a ktoś chce się pchać do innego kraju po marne parę groszy. Czy to nie zbyt wysoka cena?Małe grupy?Brak kontaktu z nikim z zewnątrz. Przecież to nie realne. Wystarczy że ktoś z Polski pojedzie zakażony nie widząc nawet o tym?A ilu nowych Rumunów przyjeżdża w ciągu sezonu. Przecież na nich się bazuje. Myślicie że oni się badają u siebie w kraju. Nie sądzę skoro często nie mają tam nawet na normalne życie. Tak czy inaczej życzę powodzenia bo będzie bardzo potrzebne wszystkim chcącym wyjechać w tym roku na zbiór szparagów!!!

wojt
@Kobietka

dziekuje za troske,ale ja wyjezdzam ;)

SpelnaRozumu
@Kobietka

Na polu jest rozpozadzenie ze rumuni musza ciac szparag co trzecia rajke zeby zachowac min 3m odstepu. Na polu moze przebywac max 50 rumunow. Wszyscy pracuja w kombinezonach OP1 zeby zminimalizowac ryzyko zarazenia. Nie widze powodow zeby siac panike

@SpelnaRozumu

A w pokojach śpią pojedynczo i obiad też jedzą 5 metrów od siebie?Nie sądzę?A jak jeżdżą na pole?Każdy osobną taksówką?No w sumie po co ta panika?Nie ma się czego bać

Dzisiaj dzwoniłem do biora i powiem tak w tym roku nie ma szans jechac na zbiory szparagi nawet sie nie ludzcie

@pracownik

A dlaczego nie ma szans możesz coś więcej na ten temat napisać

@pracownik

A co ci powiedzieli bo napisałeś niema szansy ja dzwoniłem nikt nie odbiera

@pracownik

Dzisaj dzwoniłem ale gościu (usunięte przez administratora) piszesz już tną podgrzewane pola A na likent zaczynają wietrzyc pola czyli wycinać .będą małe grupy i nie będzie kontaktu z zewnątrz i pytali się kiedy chce przyjechać przed świętami czy po świętach. normalnie bedzie sezon tylko myślą jak to wszystko zaplanować .zapisala mnie przed świętami ????????????????

tgh

niby dlaczego??

Macko
@pracownik

Przeciez zbieraja szparag, nawet wczoraj dojechali ludzie.

Kajetan

ale jak wy chcecie jechac jak granice pozamykane co no jak

ona
@Kajetan

Polacy normalnie przekraczaja i wjezdzaja do Niemiec

ona

Czy juz ktos dostał tel w zwiazku z wyjazdem do pracy?

d54
@ona

od soltysa tylko w 6 punkcie i potwierdzenie zameldowania z urzedu gminy

Witam. Wie ktoś coś więcej na temat przyjazdów w związku z koronawirusem? Są już jacyś pracownicy? Sezon się zacznie normalnie? Mam termin na początek kwietnia, ale nie wiem czy się w tym roku nastawiać na wyjazd.

@Andrzej

Witam wystarczy zadzwonić do firmy tam siedzi polka i udziela informacji bedziesz wiedział czy masz się na co nastawić pozdrawiam

Dzióbek.

Ja dziś już wyjeżdżam. Mam być na poniedziałek ale nie mogłem ogarnąć busa więc jadę dzień wcześniej. Znajomi dawali mi znać że też ich zaproszono na poniedziałek. Oby przejechać granicę to będzie ok.

mano

co z koronowirusem będą przyjazdy

tyrty
@mano

WLASNIE TEZ SIE ZASTANAWIAM.DZWONIL KTOS DO NICH? BEDZIE PRACA W TYM SEZONIE W OGOLE???

Mario
@tyrty

Jest praca normalnie ja mam przyjazd w najbliższy poniedziałek

Alezecoo

Czy odbyły się już pierwsze wyjazdy?

Xyz

Jak wypelniacie te kwestionariusze ? Potrzebne te wszystkie pieczatki ?

Axax

Czy ktoś jeździ na halę na borówkę ? Jak tam jest ?

luna

Dobrze się tam pracuje. Ja jeżdżę już ładnych parę lat. Warunki też są dobre, obiad zawsze jest. Wiadomo jest to praca sezonowa i trzeba się napracować ale komu się nie chce niech nie przyjeżdża. Tym którym się nie chce pracować i po kilku dniach zjeżdżają piszą też takie a nie inne negatywne opinie. Spróbujcie, zawsze możecie wrócić do domu przecież.

klaudiaa

hej drogie panie kiedy rusza szparag? na kiedy macie terminy?

magda
@klaudiaa

23 marzec

Kristof

Niektórzy gadają (usunięte przez administratora) ja jeżdżę już 7 lat i nie narzekam jak komuś się nie chce pracować to nie będzie ja wszystkich grupowych znam i z biura wszystkich oraz tych co robią tam już bardzo długo więc proszę nie piszcie głupot na firmę

@Kristof

ja też jezdzę pare lat i jest spoko idzie zarobic i warunki nie najgorsze.

Weronika
@Marta

Czyli rozumiem, że polecasz pracę w Heinrich. Piszesz o dobrych zarobkach i warunkach pracy. A co trzeba umieć, by mieć szansę na pracę w firmie?

hana
@Weronika

Polecam wszystkim tym którzy chcą zarobić ale przede wszystkim pracować. Co trzeba umieć-hmm wystarczą chęci do pracy i tyle albo przede wszystkim resztę opanujesz na miejscu, nic trudnego, no może jeszcze odporność na innych ludzi może Ci się przydać.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG