Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

ass

a jaka pogoda na scharik ? bo dzwonilem 2 dni temu i pytalem kiedy mniej wiecej zaczna dzwonic i sciagac ludzi to nie potrafili okreslic bo kiepska pogoda :P

leszno

Ja tez dzisiaj jade juz w przyszlym tygodniu sie zaczniee Pompa w gore teraz wszystko w nogach rekach szparagowcow

woj
@leszno

jak to dzis?tam z leszna chyba jezdza pn sr pt? czy sie myle?pozdro

n

bywalec pojechałeś bo tak umilkłeś i po za tym brakuje mi twoich jakże cennych rad

moni

O rany jaka cisza , czyzby juz wszyscy pojechali hmmm....

Serwisant

OK

Różne

mała MI

Jedzie ktoś w tym lub przyszłym tygodniu do Scharringhausen. Miał już może ktoś telefon z biura?

jedzie ktos w maju z opolskiego ?

Patryk

jestem z wałbrzycha

wojtas

JEDZIE KTOS Z WIELKOPOLSKI???

Patryk

Chcialbym pojechac ale nie mam zadnego numeru tel zeby zadzwonic. Prosze o jakis numer

wojtas
@Patryk

004942739320970 SKAD JESTES?

cezar

w kture dni sa przyjazdy do firmy bo nie pamientam

yaka

Nie pisz, że męczą. Młodych męczy praca bo niektórzy nieprzyzwyczajeni. A jeśli pracujesz w grupie na akord to wiadomo gonić będą bo każdy przyjechał pracować a tym co się nie chce i za darmo kasę chcą dostawać to jest nacisk wiadomo nikt nie będzie pracował za drugiego bo komuś się nie chce a kase by chciał taką samą dostawać.

Jacek

bardzo

Kuba

Młodych bardzo dręczą tam?

Jacek

Byłem tam jedna wielka kicha w pkoju nie dalo sie dogadac wspollokatorami, jeden lepszy chcial byc od drugiego , poprobily sie tam grupy ktore trzymaja sie razem , mało tego dochodzilo do kradziezy pieniedzy

Nina

Witam, czy jakieś kobiety dostały telefon że mają jechać ciąć szparag?

ona 28
@Nina

hejka kobiety jeszcze nie ale szykuj sie na nastepny tydzien :D

skrzypek

Już od środy rusza szparag, bo ja jadę jutro. Ty jak chcesz jechać wcześniej to się przypominaj. Jak nie zmieniłeś terminu to nic już Ci nie przyjdzie tylko czekasz na telefon ew. sam dzwonisz

@skrzypek

o widzisz to jutro musze dzwonic i dopytywac bo mowila w biurze ze na 4 beda sciagac na ciecie a widze ze juz rusza ;)

Mam termin 2 maja, papiery wysłałem 14 marca , wiec mam pytanie . czy wysla jeszcze jakies papiery i czy to w maju rusza szparag..

marek

A jedzie ktoś w przyszłym tygodniu na na Scharik.

@marek

4 kwietnia niby ma ruszac i ludzi maja sciagac juz i czekam na telefon w tym tyg ;)

skrzypek
@ass

Ja miałem termin na 4 kwietnia a jadę już jutro do Motzow

spargel

Byl ktos moze na hostelu buchorst albo varel albo brumerloh

,,,
@spargel

ja bylem a co chcesz wiedziedziec?

cezar

nie wazne czy jestes alkocholikiem czy kryminalistom wazne zebys dobrze w raje szedl i mial jaja

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG