Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

moni

Czy dzisiaj dzwonili do kogoś? chodzi mi o kobiety na hale ;)

kasia
@moni

A gdzie na hale na motzow czy scharik.Jedziesz któryś raz czy pierwszy bo najpierw dzwonia do tych co juz tam pracowali,dopiero jak jest wiecej osób potrzeba to dzwonia do reszty.

@kasia

Jade 9-ty raz na hale szarik ale jak widze cisza narazie

kasia
@moni

A jak jedziesz 9raz to znaczy że jeszcze nie potrzebują na halę,na pewno zadzwonią do Ciebie,bo myslałam że pierwszy raz to by mogli nie dzwonić.Może jeszcze kilka dni i ruszy,bo pogoda dobra.W zeszłym roku to koło 14 ruszyło,ale było zimniej.

jaskiniowiec2000

skąd do chol... oni mają moje dane - nigdy się z nimi nie kontaktowałam - wiecie kto handluje danymi osobowymi czy mam pisać do GIODO?

xyz

Skrzypek czy dobrze tam mozna zarobic.oplaca sie jechac.ja tez zlozylem na motzow.prosze daj znac.

@xyz

Dzisiaj pierwszy dzień akord. Jeszcze nie wiem po ile policzą. Pierwszy raz zawsze mniej zarobisz ale za drugim może być już naprawdę dobrze. Ja ucialem dziś około 150 kg. mój rekord osobisty poprawilem. Do toj neta mam niemieckiego w modemie z t-mob. Blau 5gb na miesiac 20 € ale pozniej zwalnia ale jest

robert
@skrzypek

a u kogo jests w grupie?i jaki hotel?

abi
@skrzypek

Napisz proszę jak możesz u kogo jesteś w grupie? Ile jest ogólnie osób i grup? Na jakich polach pracujecie? Czy szparagi jest dużo? I po ile godz dziennie teraz pracujecie? Z góry dzięki za info

miki
@robert

po ile w tym roku jest za kg szparaga?

@abi

Abu teraz jeszcze u Generała jestem, Ale tylko dlatego bo On był pierwszy, a Mirka jeszcze nie było. I za parę dni będę u Mirka, bo już jest i zostaje na Bine(pierwsza klatka). Robiliśmy na realu i raz na Bine. Cena 55 centów, ale pewnie wzrosnie bo dzisiaj nie będzie już takiego wysypu. Jeszcze z tydzień i tu. będzie komplet tylko później będą się wymieniać. Po 10 h od 7. Ja pirwszy dzien w akordzie zarobilem 81€. Dzwońcie, bo już potrzebują ludzi.

ttt

ludzie spokojnie mamy chwilowa pogode nie zachwalajcie ze bedzie udany sezon jest dopiero poczatek kwietnia. Bylem nieraz na poczatku sezonu i wiem jak jest. Nachodzicie sie po pustym polu i tyle bedziecie miec. Dniowki po 100 Euro sa Tylko takie pieniadze wyciagaja jedynie hapacze ktorzy maja spore doswiadczenie i kilka lat tam jezdza. Nawet jak bedzie duzo szparagu to i tak wam z stawke obniza. Jak trafisz na dobre pola to cos zarobisz.Po zeszlorocznym sezonie wielu doswiaczonych zbieraczy zrezygnowalo bo zarobki byly ponizej ludzkiej godnosci. Mozna to bylo zobaczyc na koncu sezonu jak desperacko probowal zatrzymac ludzi podnoszac cene

Serwisant

OK

Różne

Paulina

Mam pytanie w sprawie zbiorów truskawek. Jeśli chcę od połowy czerwca zacząc to i tak mam teraz podanie wysyłać ? i proszę o kilka informacji jak tam jest itp :)

@Paulina

W połowie czerwca to juz truskawka będzie sie kończyć i zacznie się borówka.

Paulina
@ja

dzięki za info ;)

nowa
@Paulina

czy jedziesz na zbiór truskawek w czerwcu bo ja się zastanawiam tez jak tam jest czy wiesz na truskawkach

spargel

Spokojnie grupowy nauczy ciąć, wszystko ci pokaże co i jak

Lukas

Osobom kture jada pierwszy raz pokarze ktos jak wycinac szparage?

kinga

Czy może mi ktoś powiedzieć czy hala na Schariku juz ruszyła,czy ściągają już kobiety na hale.

ass

w niedziele po tyle samo godz sie pracuje co w dni powszednie ?

@ass

My akurat jutro mamy wolne ale w sezonie to pracujemy jak w każdy dzien

ola
@skrzypek

skrzypek czy to prawda ze tej nienki Any juz niema i kto jest za nia.Niewiem czy to prawda tak slyszalam.BEDE wdzieczna gdy odpiszesz pozdrawiam.

abi
@ola

Tak to jest prawda ze Any juz nie ma zlożyła wypowiedzenie pod koniec marca

toj

skad masz neta?

krzys
@abi

potrzebujecie transport na motzow dzwońcie 609 166 582

skrzypek

Teraz 10 i 1 godzina przerwy.

ass

witam po ile godzin sie pracuje na polu i ile czasu jest przerwy ?

skrzypek

Motzow. Ja już jutro trzeci dzień będę w pracy. Jestem na Bine grupa około 50 osób i co dziwne dużo młodych. Zapowiada się jeden z najlepszych sezonów w tej firmie. Dzisiaj słońce ładnie grzało, a od niedzieli 20 stopni w cieniu noce 10 stopni. To szparag wystrzeli jak szalony. Pierwszego dnia ucialem 45kg, ale i tak na razie mamy jeszcze godzinowkę i dniowki 55 euro. Potrzebują dużo młodych. Dzwonić, bo zaraz dniowki po100 euro będą na akord

nnnnnn

co wy tu opowiadacie ciekawe kto do was dzwonil jak tam biuro do 16 robi

cezar

szparag ruszyl w niedziele wyjazd

lukas

witam jedzie ktoś własnym transportem na szarik w niedziele wieczorem z wlkp konin turek koło

Luna

Ile mniej wiecej mozna zarobic?

Imi

Chcialabym pojechac na zbiory,jestem z Wielkopolski,prosze o kontakt imelda@vp.pl

środy

ass

a w ktore dni sa najczesciej rejestracje ?

yeti

ja w poniedzialek rano mam byc na sharik telefon byl i narazie tylko grupa 50 osob bedzie na pole.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG