Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

jan

witam. mam pytanie czy jak pojadę na szparagi to praca jest tylko na 6 tyg.czy można jeszcze się dostać na dłuższą prace w ciągu całego roku,bardzo bym chciał wiedzieć bo jestem bezrobotny i może udało by mi się popracować dłużej.

Mateusz

Ponawiam pytanie: To po odesłaniu im tych wypełnionych dokumentów i pieczątek itp oni jeszcze przysyłają jakąś umowe? Mi babka powiedziała, że już doszły moje dokumenty i mam teraz tylko na telefon czekać. Wiec jak to w końcu jest?

@Mateusz

hej ja dostałam umowę na 31.03 jadę już po raz kolejny Nie patrz jak by co na datę bo oni dzwonią albo przed albo po terminie Ale coś powinno przyjść tzw. umowa wstępna masz tam koszty socjalu obiadu i niby termin Pozdrawiam

@koleżanka

ja mam na 28.04.A powiedz mi jak tam jest ciężka praca i ludzie czy są wporządku ja jade pierwszy raz

@PAULA

Lekko nie jest czas pracy nie wiesz jak wszystko przerobione to do hotelu zdarzają sie nocki ale powiem jedno wiesz za co robisz u nas bez szans aby tak zarobić

@koleżanka

Dzięki mam nadzieje że dam rade pozdro

Ja jestem z Lubuskiego.

@koleżanka

dzięki, a wiec będę musiał zadzwonić i dopytać co z tą umową, bo już spory czas temu wysłałem dokumenty.

vvcx
@Mateusz

bo szparag trwa przewaznie wiecej jak 2 miesiace jak przyjedziesz wczesniej i na koncu bedziesz zjezdal to przekroczysz 2 miesiace pozwola jednak pracowac do konca. Poczatek sezonu to jest kontrola pol niewiele w tym czasie zarobisz ale ktos ale zawsze cos Sezon konczy sie w okolicach 25 czerwca i wtedy juz jest obowiazkowy zjazd przejsc na truskawke moga tylko ci co przyjechali pozniej.

andzia

to prawda, to nie są wakacje, trzeba się narobić, ale nie ma co narzekać, zawsze można napić się piwa po pracy ze znajomymi, raz w tygodniu szef podstawia autobus, żeby pojechać na zakupy, do miasta jest 6km, dużo ludzi samochodem przyjeżdża, więc zawsze można z kimś podskoczyć na zakupy, jak nie ma pracy, to idzie się plewić, albo na rzepkę, znajdują zajęcie, żeby jakoś ta dniówka wyglądała.

andzia

Znam chłopaków co dniówki mieli po 100 euro w polu, fakt faktem szparaga była teraz trochę droższa bo nie było za dużo, ale dniówki i tak niezłe im wychodziły.

Serwisant

OK

Różne

andzia

Nie rozumiem w czym problem, pracowałyśmy po 14h dziennie, czasami 12, ale nigdy krócej, zarabiałyśmy uczciwie, w polu pracowali po 9h i mieli wszystko gdzieś, my musiałyśmy siedzieć dopóki nie przerobiłyśmy szparagi. A rejestrowana byłam w Niemczech.

kluzik

Sorki ŁUKASZ to było do andzia!!!!!

@kluzik

niema sprawy,ja nie mam pojęcia jak tam jest bo jadę pierwszy raz wiem że żeby zarobić trzeba pracować.a jak to będzie to się okaże.

Bardzo ważne !!! właśnie rozmawiałam z przewoźnikiem nazywa się Paweł Żelazny nr. tel.696860612 jeździ na trasie Niemcy-Holandia-Belgia ma busa 8-osobowego i zawozi na miejsce,nawet pytałam ile wynosi koszt przejazdu z Lublina do Thiermanna,300zł jeśli zbierze conajmniej 3 osoby -o matko ucieszyłam się ogromnie i dziele się ze wszystkimi bo busy ma prawie w całej Polsce

kapeć
@1313

bardzo drogo!!!

@1313

Drogo mój przewoznik z Leszna a jeżdziłam z kilkoma czy to Grześ czy Szymon a są też inni panowie sorki ale imion nie pamiętam biorą 50 euro.Są super pogadają wspierają na duchu jak to się u nas mówi faceci do tańca i do różańca.Polecam ich są ok

andzia

Jeśli trafisz na hale, to nie potrzeba dużo ubrań, 2-3 pary spodni na zmianę, kilka koszulek, jakaś bluza, kamizelka, musisz mieć na pewno kalosze, bo jak są kontrole to każą zakładać a tak to możesz w adidasach z grubą podeszwą chodzić.

andzia

Hej, ja byłam w zeszłym roku i było świetnie, pracowałam na sortowni, ludzie rewelacja, pokoje też fajne, zarobki ok, pracowałam 6 tygodni w tym 4 dni miałam wolne bo byłam chora i zarobiłam 1700 euro na czysto do tego miałam 350 euro zaliczek, czyli ponad 2 tysiące euro mi wyszło. Polecam jak najbardziej! :)

@andzia

Andzia a na której taśmie byłaś ?I skąd jesteś?Może uda nam się jechać razem ja z kujawsko pomorskiego

@koleżanka

Koleżanka a Ty jesteś z kujawsko pomorskiego i na kiedy masz termin?

@PAULA

na 31.o3 a ty?

on

moje tez jest pewnie nie bedzie problemu

On

piszecie tutaj ze przyjeżdzają i zabierają z umówionego miejsca a jak ktoś np jest bardzo daleko dajmy woj warm-mazurskie i miasto Ełk to też zabierają czy za daleko ?

Anka

witam ma ktos moze jakies namiary na busa do niemiec pod wskazany adres bede wdzieczna za odpowiedz.

???

CZY JEZDZI TAM KTOS MOZE ZZACHODNIO -POMORSKIEGO Z OKOLIC GRYFIC LUB PŁOT ??

zbychu23

Jesli mozna wiedziec jaka stawke macie za kg???? Ja rowiez jezdze na szparagi (od 5lat) ale w calkiem inne miejsce i chetnie podziele sie informacjami.

mariusz
@zbychu23

ja mam wyjazd w tym terminie, i będę jechał z przewożnikiem- kosiorkiem

@mariusz

A masz jakis kontakt do tego przewożnika? Moze orientujesz sie jak tam z miejscami? Ile dni wczesniej trzeba rezerwowac?

szparagowiec
@mariusz

Hej podaj mi namiar na (usunięte przez administratora)i skąd on jedzie Dzięki

ani

jedzie ktos z warm-maz na 31.04 i czym?

mjkl
@ani

kwiecien ma 30 dni. zapewne chodzi Ci o 31.03. z warm-maz w tym terminie jade np ja.

@mjkl

Zapewne chodzi mi o 31.03 :) a skad jedzie ten kosiorek?

mjkl
@ani

Bartoszyce, Barciany, Barczewo, Biskupiec, Bisztynek, Brodnica, Dobre Miasto, Ełk, Giżycko, Lubawa, Kętrzyn, Korsze, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Olsztyn, Ostróda, Reszel

@mjkl

Dziekuje:) jest moje miasto :) oby nie bylo problemu z miejscami

aga2014 02 28

czy ktoś jedzie z podlaskiego jestem okolice łomża jadę pierwszy raz dostałam papiery na14.04.2014 jeszcze nie odesłałam bo boje się jechać odpiszcie mi czy ktoś jedzie to może się wybiorę dzięki

I&G
@aga2014 02 28

Hej Aga,ja byłam w ubiegłym roku.Podaj maila to napiszę,mam ten sam termin co ty.

beti
@I&G

witam ja również jadę pierwszy raz i mam ten sam termin z kuj pomorskiego może się spotkamy

znajoma może
@beti

Witam jestem z kujawsko pomorskiego mam termin na 31.03 jedzie ktoś????

beti
@znajoma może

mój kolega ma termin 31 03 o ile wiem jedzie samochodem napisz skąd jesteś może się dogadacie i pojedziecie razem

sycia

jadę pierwszy raz i czy ktoś może mi poradzić co trzeba ze sobą zabrać. i jeszcze mam pytanie czy odesłane papiery gwarantują mi wyjazd.

kamyk
@sycia

sycia musisz wziasc przedewszystkim ubrania na zmiane rekawiczki no wiesz tam sa sklepy ceny sa troche drozsze niz w polsce pozatym obiady tam sa dobre

@sycia

skąd jesteś? bo Ja też jade pierwszy raz

@MONIKA

Ja mieszkam koło Konina a na kiedy masz termin

@MONIKA

ja też jestem z konińskiego,jadę pierwszy raz.

@ŁUKASZ

Ja jestem z Słupcy

@Monika

ja jestem z Grodźca,jak pisałem jadę pierwszy raz.

ŁUKASZ

mam pytanie czy jak odesłałem papiery i czkam za umową,to wyjazd jest pewien czy czy nie każdy ma to szczęście jechać?

MONIKA

Czy jedzie ktoś z wlkp w terminie 28.04?

@MONIKA

jestem z pow.konińskiego,wyjazd mam na połowę kwietnia.a skąd ty jesteś?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Thiermann GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 17 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG