Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

szalony

folia jest na akkordnie bylem slyszalem ze jest troche ciezko :nie ma jak kopac szparagi:) SZPARAGOWCY NIE MAJA UCZUC

Goja

Ciekawe jak to bedzie z tym wyjazdem w tym roku. Zima za oknem na całego mam nadzieje ze skonczy się o czasie i nie bedzie opozniala wyjazdu do pracy. Pozdrawiam wszystkich szparagowiczow

umcs
@Goja

Zima? Na wschodzie nie ma. Trochę popadało w nocy. Ja czekam na papiery i czekam. Już powątpiewam, żeby przysłali a naprawdę miałem chęć pojechać. Ehh...

@umcs

U nas zima na całego. Nie martw się na pewno dostaniesz papiery moja znajoma tez czeka i myslę że na dniach dostanie i ty pewnie tez.Pozdrawiam

Natalia

Cześć , jedzie ktoś w tym roku na borówki na początku lipca ? Jadę pierwszy raz , papiery mają mi przyjść w Marcu , a może ktoś z was dostał już wcześniej ? Możecie opowiedzieć jak to jest na segregacji , bo jak czytacie i widzicie nie jestem obeznania nic . Za wskazówki bym bardzo podziękowała ;)

sZALONY

jak masz na 9 to oni zadzwonia wczesniej dokladnie powiedza na kiedy masz byc bez tel z firmy nie jedz !!! 2miesiace to raczej spokojnie bedziesz tam a dalej kto wie i wracac mozna kiedy sie chce jest bez zadnego problemu mowisz grupowemu ze zjad do domu i za dzien dwa jedziesz :)i kasa jest wyplacona 100% bylem pierwszy raz ale wszystko jest i pierdoly ze grupowy jakis tak hu... czy cos to bzdura jesli roboisz co nalezy do cb nikt nic zlego nie powie

Serwisant

OK

Różne

pawelllll

Powiedz mi jeszcze czy jak mam na 9 marca to na ile bd mial umowe?I czy moge wczesniej zjechac i czy pieniadze mi wyplacą?

Proszę napiszcie mi który grupowy jest najgorszy proszę dokładnie o imię,I jakie są zarobki w pracy na polu ale mniejwięcej dokładnie to że niskie to wiem.Chodzi mi o prace w polu przed szparagami czyli tna folii.Będe bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.pozdrawiam

cezar
@Marta

wiec jerzdze do tej firmy 5lat jezeli chcesz odpowiedzi na ten temat to podaj mi numer do siebie

Natalia
@cezar

Nie może się obejść bez numeru ? :D

bella
@Marta

Hej Marta o którego grupowego ci chodzi od kobiet czy mężczyzn?

@bella

Chodzi mi o mężczyzn chciałabym też wiedzieć jakie zarobki są na folii bo nikt nic nie pisze a jestem ciekawa.Dziękuje

cezar
@Marta

Marta jestes kobietom i chcesz jechac na folie ha ha ha ha

pawelllll

A to wszystkie papiery trzeba wypelnic i odeslac te co przyszly ?I na jednej kartce pieczatka z gminy i tyle tak?i nigdzie wiecej pieczatek tak?

nu nu
@pawelllll

Tam pisze masz wytyczne na kartce co trzeba wypelnic czyli twoje dane pieczatka z gminy i soltys jesli jestes ze wsi i pitwierdzic termin i tyle wszystko pisze

ona27

Tak jest wliczony obiad ale rzadko kiedy dobry :) co do pieczaki jezeli mieszkasz we wsi to z urzedu gminy potwierdzeni zameldowania w twojej miejscowosci jezli w miescie to w urzedzi mista musisz miec ta kartke przy sobie ze potrzrbujesz takie potwierdzenie i masz . A na ty 4 stronnicowej kartce tylko dane i na 3 stronie gospodyni gospodarz pieczatka od soltysa. Oplaca sie jechac . Zatrudniali na 2 miesiace a od tego roku niby na 3

poo

cy ktos juz doslal papiery na szparagi ?

a
@poo

Ja dostalem pare dni temu na 30 marca termin ale moze sie opuznic zobaczymy jaka bd pogoda.pozdro

trytyty

wyczytałam gdzieś że w cenę mieszkania jest wliczony obiad, czy to prawda?

pawellll

Witam jedzie ktos z malopolski do thiermana na 9 marca 2015 roku?i czy musze miec jakaś pieczatke z gminy ?Prosze o pomoc jade tam pierwszy raz i nie wiem jak tam jest.Oplaca sie tam jechac?Na jaki czas zatrudniaja?

ona

Czy ktos moze juz dzwoil do biura? Chodzi mi o to czy juz tam jest ktos z kim po polsku mozna porozmawiac

ana73

hej, jadę drugi raz, mam termin na 13 kwietnia , jedzie ktoś w tym terminie ? Jestem z okolic Żagania

Goja

Tak ja tez mam zawsze z tym problem zwlaszcza w gminie ale jak się wykloce to w końcu podbija.

tomek

ja nie mam,mój wuja to soltys ;P

olka

Bardzo prosze piszcie czy Wy tez macie problem z przystawieniem pieczatki w Gminach i u soltysa na dokumentach do Thiermana Porazka

bella

Witam wszystkich dziś dowiedziałam się o tym forum od koleżanki wiec postanowiłam poczytać co tu się wypisuje i tak myślę ze może i ja coś dodam od siebie. Byłam na szparagach parę razy w tym roku tez pojadę bo praca jest całkiem ok pierwszy rok był trudny zanim załapałam co i jak potem było już tylko lepiej. Jeżeli chodzi o ludzi to różnie z tym bywa wiadomo jak to jest w tak dużym środowisku ale na pokoju w miarę zawsze się dogadywałam. Co do grupowych to wcześniej koleżanka dobrze napisała że jeden jest krzykliwy a drugi jest fajny i do tego przystojny:) Pozdrawiam wszysrkich

lubuskie

heh watpie zebym zostal alkoholikem bo jakos nigdy nie lubilem alkoholu i raczej nie polubie:-)Nigdy tam nie bylem bo zawsze jezdze do Skandynawii ale teraz mam jeszcze wolne to moze pojade i zobacze na wlasne oczy co tam sie wyprawia:-)to skoro tam tylu alkoholikow to jak Wy tam pracujecie?heh to cos czarno widze Wasza kondycje fizyczna:-)

Wielkopolska

Witam czy ktos z wielkopolski ma termin na 9 marca??

tomek

a jadą tam all stary z wlkp?z jakiego miasta?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG