Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Lechu

Witam, mam zamiar wyjechać na szparagi termin na 16 lutego. Chciałbym dowiedzieć się od kogoś kto już tam pracował paru informacji. mój e-mail eloleniu@wp.pl

marek1972

jedzie ktos na 9 marca z okolic zielonej gory do tirmana

Dana

np na borowce sa osoby ktore zbieraja dziennie 120 kg to Ty musisz uzbierac conajmiej 70 kg dziennie jesli tego nie uzbierasz dostajesz kreske a tak moze byc ze jednego dnia masz kreske i premie jednoczesnie i gdy uzbierasz 10 kresek i zjazd do Polski :dyrekcja o tym nie wspomina bo by duzo osob nie przyjechalo

.,,

ktos byl w zeszlym roku i jeszcze nie dostal umowy?

Serwisant

OK

Różne

zadowolony

ja mam zamiar w tym sezonie 24tysie zgarnąć :D

@zadowolony

szparagowiec nigdy nie mowi ile zarobi przed sezonem poniewaz na sezon ma duzy wplyw pogoda zdrowie itd .Dla mnie z mojego doswiadczenia jestes slabym szparagowcem lub wogole nie byles na szparagach ze tach sie przechwalasz.

dawid
@cezar

Jak otrzymać dokumenty? Przesłałem zgłoszenie ale nic jeszcze nie dostałem. Ile czasu od zgłoszenia wysyłają dokumenty?

gosia
@cezar

no dokladnie cezar zgadzam sie z toba w 100% najwiecej maja do powiedzenia ci co niebyli

gosia
@zadowolony

no to powodzenia

@dawid

najlepiej zadzwon do biura co jest grane z twoimi papierami

Dana

Jesli nie wyrobisz normy i dostaniesz 10 kresek to masz zjazd do Polski

@Dana

Jakiej normy i za co te kreski o co chodzi???

bella

Pewnie że zarobki zależą od każdego z nas i od danego sezonu ale te zarobki o których pisze nika i xxx to jest prawda ale tylko dla tych którzy potrafią takie pieniądze zarobić. I nie trzeba od razu innych obrażac że to nie możliwe albo że dorabia na druga zmianę tylko dlatego że samemu nie zarabia się takich pieniędzy

skip
@bella

zgadza się. przecietny szary kowalski nie zarobi wiecej jak 5k na miesiąc

lubuskie

Ale miala chcice ze az 2 chciala heh:-) teraz juz wiesz ze na zone sie nie nadaje:-)

nika

Nikogo nie wprowadzam w błąd piszę jakie mam zarobki z własnego doświadczenia i koleżanek i nie ma w tym nic z kosmosu!!!Ja nie siedzę na rajkach i peplam tylko pracuje uczciwie!!! Owszem jak byłam pierwszy raz to tyle nie zarobiłam ale z każdym sezonem było już tylko lepiej. Nie wszystko sprowadza się do dawania dupy. Nie mierzy się wszystkich jedną miarą!

xxx

jesli chodzi o akkrd szparagi to jest tak jak stoisz i patrzysz sie w niebo to maxx8tys wyciagniesz przy dobrym sezonie jesli zapierniczsz i to tak naprawde to i 20uda sie ale nie komus kto jedzue tam pierwszy raz kto byl i kopal to wie ze pierwszy raz jest beznadziejny a nastepne sezony szparagowe o wiele latwiejsze i nie mozna sie podac po tygodniu bylem 3sezony i najwiecej zarobilem 18tys w 8tygodni

look

W 2014 roku pojechała moja dziewczyna do Szarika i zdradziła mnie z dwoma warszawiakami wzięli ją na dwa baty.

ana73

bylam w tamtym roku na sadzeniu i za 6 tyg przywiozłam na czysto 6 tys zł. teraz mam papiery na 13 kwietnia, jedzie ktos w tym terminie? kto nie był to mówie ze pogoda calkiem inna niz u nas, byłam częśc maja i czerwca to mało co ciepła bylo, ciagle zimno i deszcze a więc ciepłe ciuchu zabierzcie !

@ana73

DZIS DOSTAŁEM TEL OD PANI ANI ZAPISAŁA MNIE NA LISTE NA SZPARAGI JADE TAM PIERWSZY RAZ JAK WYCHODZI SIE NA AKORT

nika
@DM

Zarobki różne zależy jak pracujesz i jak długo jesteś ale za 2 miesiące wychodzi gdzieś około 12 do 16 tysięcy

gabi

kochana ta dycha z życia wzięta////a końcówka to zarobek na czysto'

Ulla

zarobki wzięte z kosmosu ! Byłam i wiem. W jakim celu ludzi wprowadzasz w błąd ? Ewentualnie jak któraś dorabia na nocną zmianę to się zgadzam. Realnie zarobki to jak ktoś pracuje naprawdę bardzo wydajnie to można zarobić za 2 miesiące do 10 tysięcy zł. Pozdrawiam grupę Jadzi

WITAM CZY KTOS PRACOWAL W SALEMM JAK TAM JEST

karol

ja dostalem termin na 14 lutego i nie dzwonia do mnie z potwierdzeniem przyjazdu,a odeslalem wszystkie dokumenty! poza tym prubowalem dzwonic kilka razy to automatyczna sekretarka mowi ze biuro nieczynne!!! CO JEST???

marek1972

Witam jedzie ktos na 9 marca do tirmana z okolic nowej soli jade samochodem moge zabrac

DM

jedzie ktos do gospodarstwa Salem na szparagi

monia

to na co jest ten formularz prowadzenia podwojnego gospodarstwa?napisali ze potracaja 5 % zarobku jak go nie otrzymaja

No właśnie nikt nic nie mówie co do kwestii finansowej także nie wiem jakie są zarobki ja mam małe dziecko także się nie wybieram może sprubuje na borówce na następny sezon.Dziękuje za każdą odpowiedź Buziaki

@Marta

Marta po co ci wiedziec jakie som zarobki jak tam niejedziesz

@cezar

Już wiem jakie są zarobki,są dosyć spore.

@Marta

Marta zarobki sa uzaleznione od samego siebie bo jest to akord jedni potrafiom zarobic drudzy nie trzeba miec werwe do roboty myszko

monia

ludzie pomozcie o co chodzi z tym formularzem prowadzenia podwojnego gospodarstwa?nie chca mi tego podbic a moge wyslac nap potwierdzenie zameldowania?? dzieki z gory

obst
@monia

a u kogo z tym byłaś ? to podbijają w gminie ewidencja ludności albo jeśli ktoś mieszka w bloku to administracja budynku , ja zawsze mówię że chodzi o pieczątkę potwierdzającą że jestem zameldowana pod tym adresem i nie ma problemu

ona
@monia

Podwójne gospodarstwo sie NIE WYPELNIA tylko o zameldowani przeciez pusze co trzeba wypełnić

obst
@ona

wypełnia się formularz 4 stronicowy na pierwszej stronie w punkcie 1 wpisujesz swoje dane następnie w jeśli jesteś gospodynią domową podbijasz u sołtysa w punkcie 6 (3 strona )jeżeli jesteś uczniem , studentem podbijasz w szkole punkt 4 na ostatniej stronie wpisujesz datę i podpisujesz i to wszystko

ona
@obst

Dokladnie tak sie wypelnia i wysyla

bella

Marta przeciez masz tam meza on nic nie mowil jakie są tam zarobki. Ja wiem tylko ze niezbyt wysokie ale konkretnej sumy nie potrafie ci podac. Hmm który najgorszy trudno powiedzieć wiem ze często na początku jest czarny Krzysztof ma naimie ale on jest w porządku

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG