IDC POLONIA S.A KRAÓW

Kraków

Opinie o IDC POLONIA S.A KRAÓW

anonim 2011-07-26 18:29
Firma I.D.C POLNIA do tej pory wyrożnialo ze była przyjazna dla pracownikow [usunięte przez moderatora] Kontrole po za plecami pracownikow zastraszanie, ze moga byc zwolnieni,ze zabiora premie zmieniła całkowicie firme i zdanie ,o firmie Do tej pory każdy chciał tu pracować a teraz ,każdy ,kto przeczyta wpis zastanowi sie czy chce w takiej atmosferze pracowac.Uważajcie obecni pracownicy na kontrole za plecami
ph 2014-12-05 22:39
Lipa totalna kasa mala jestem bo na razie nie mam wyjscia
hubi 2016-04-29 14:43
A jak u nich wygląda struktura sprzedaży ? szukają Regionalnych teraz
gory 2017-07-07 10:49
Cześć. Obecnie firma szuka Ph ds Sieci zagranicznych. Czy mógłby ktoś napisać jakie warunki finansowe oferuje firma? Dzięki.
PH 2017-08-29 19:10
Widocznie się spieszyła ;)
Wafel 2017-09-04 20:59
Firma byla fajna jak rzadzil stary dyrektor. Obecny to typowy pan tabelka a do tego typ falszywca. Patrzy w oczy a swoje robi. Prezes obecnie jest jakby z innego swiata. Zwiazal sie z podwladna a zarazem pracownikiem. Wymagania jak w korpo a pieniazki coraz gorsze.. swiadczy o tym fakt ze odeszlo z tej firmy bardzo duzo zasluzonych ludzi. NIE POLECAM.
Zostaw swoją opinię o IDC POLONIA S.A KRAÓW - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IDC POLONIA S.A KRAÓW