Denon (Horn Distribution S.A.)

Opinie o Horn Distribution S.A.

Aktualność
Witamy na profilu Horn Distribution S.A.

Chcemy zaznaczyć, że głos naszych Pracowników oraz Kandydatów do pracy jest dla nas bardzo ważny.
Dlatego od pewnego czasu staramy się być na bieżąco z Państwa opiniami i pytaniami a także uczestniczyć w dyskusji. Wierzymy, że szczery, wspólny dialog, pozwoli nam odpowiedzieć na Państwa wątpliwości, unikać nieporozumień oraz stworzyć w naszej firmie satysfakcjonującą atmosferę.
Staramy się pochylić nad słowem krytyki, docenić uznanie i zrozumieć stronę Pracownika.
Każdy człowiek i każda firma zmienia się na przestrzeni lat, tak dzieje się i u nas. Chcemy oczywiście, by te zmiany zawsze chyliły się ku lepszemu. Zadajemy sobie sprawę, że mogą być w naszej firmie obszary wymagające poprawy. Jednocześnie nie możemy się też godzić z niesprawiedliwymi opiniami. Prosimy o merytoryczne wpisy i powoływanie się wyłączenie na potwierdzone informacje. Pragniemy wskazać, że za zgodą Administratora serwisu, wpisy łamiące jego Regulamin, mogą być archiwizowane.
W sprawach wymagających wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu bezpośredniego na adres job@horn.eu

Żadne pytanie nie pozostanie bez odbioru :)

Pozdrawiamy HORN DISTRIBUTION S.A.
#what
@Horn Distribution S.A.

A które wpisy według waszej firmy są przesiąknięte mową nienawiści? W żadnym nie ma wulgaryzmów, nie pada żadne imię, wpisy przedstawiają przeszłą i obecną sytuację, która dotyczy tego najlepszego do pracy miejsca na ziemi.

HornNOTwork

Dzień dobry , Wczoraj o 21 po tygodniu od rozmowy rekrutacyjnej dostałem informacje uwaga ….smsem ze dzisiejszy dzień próbny jest nie aktualny bo zatrudnili kogoś . (usunięte przez administratora)z rekrutacji spóźniła się na rozmowę później prawie nie brała w niej udziału a po umówieniu się na dzień próbny w którym musiałem wziąć wolne w swojej aktualnej pracy kilka godzin „przed „ smsem poinformowała ze dzień próbny się nie odbędzie . SMS do wglądu dla Ciekawskiego. Pracy nie poznałem ale rekrutacja tragiczna . @Pracodawca Tak się zwyczajnie nie robi . Myślałem ze marka coś oznacza .

Alex Nowy wpis
@HornNOTwork

Masz rację, niefajne zachowanie i podejście do potencjalnego pracownika:/ Też chce tu złożyć cv, a teraz to się trochę obawiam tak szczerze. Na jakie stanowisko aplikowałeś? Sama rozmowa jak przebiegała? Napiszesz o niej coś więcej? Na co kładli największy nacisk, czy o coś wypytywali szczególnie? Ten dzien próbny miał być płatny?

Nowy wpis

@HornNOTwork

@HORNNOTWWORK, dziękujemy za przekazanie nam informacji dotyczącej Pańskiego doświadczenia z procesu rekrutacji w naszej firmie.   Zawsze przykładany dużą wagę, do zapewnienia profesjonalnego podejście do całego procesu rekrutacji. Zarówno w doborze Kandydatów do stanowiska jak i w komunikacji staramy się być uważni. W opisanej sytuacji rzeczywiście miało miejsce niedopatrzenie komunikacyjne spowodowane odwołaniem spotkania. Jednak właśnie z chęci oszczędzenia czasu Kandydata, podjęta została ta decyzja. W procesie rekrutacyjnym zdecydowaliśmy się bowiem podjąć współpracę z innym kandydatem, o czym poinformowaliśmy, w uzgodnionym terminie. Chcielibyśmy również poinformować, że Rekruter i Manager byli czynnie obecni podczas całego spotkania z Kandydatem. Odpowiedź z naszej strony nastąpiła w kolejnym dniu roboczym, tj. uzgodnionym okresie, poprzez system rekrutacyjny. Niemniej jeśli poczuł się Pan w jakikolwiek sposób urażony, przepraszamy.   Dziękujemy za podzielenie się opinią. Każda sugestia jest dla nas cenna, by usprawniać procesy. Pozdrawiamy, Horn Distribution S.A.

Kuba Nowy wpis
@Horn Distribution S.A.

Niedopatrzenia się oczywiście zdarzają, bo przecież nie myli się ten, co nic nie robi, także to zrozumiałe, chociaż oczywiście trochę nieprzyjemne. Ale ja z innym pytaniem, mogliby Państwo powiedzieć czy kontaktują się z każdym kandydatem, nawet takim, który nie zostaje zatrudniony? W jakim zwykle czasie jeśli tak? Wiadomo, chodzi o feedback i żeby niepotrzebnie nie czekać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Czy Horn Distribution S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Firma oferuje pracownikom różne formy zatrudnienia, w zależności od oczekiwań kandydata i roli stanowiska. W większości jednak są to umowy o pracę. Pozdrawiamy, Horn Distribution S.A.

Robert

Dużo się nauczyłem, poznałem wielu wspaniałych ludzi, z którymi wiem, że będę trzymał sztamę. Jeśli wiesz czego chcesz i masz jasny plan na siebie - warto aplikować, bo można szybko (rok?) awansować. Tylko trzeba się starać (jak wszędzie). Jeśli nie wiesz jeszcze co chcesz robić, to warto spróbować, bo home audio w międzynarodowej firmie, z wielkimi aspiracjami to może być pomysł na życie. Nigdy nie narzekałem na nudę :)

@Robert

Nauka była tylko poprzez prace czy miałeś dodatkowe szkolenia albo kursy na koszt pracodawcy? Awans o którym wspomniałeś wiązał się też z podwyżką?

Nadia

Ja w sprawie pracy doradcy klienta w salonie w Poznaniu. Mowa tam o gotowości do pracy w godzinach pracy... Galerii Bałtyckiej. Pomyłka - kopia ogłoszenia dot. Trójmiasta? Zastanawia też ta praca od 9.00 do 21.00. Chyba muszą być jednak dwie zmiany? Jako 26+ mogłabym liczyć na uop zamiast zlecenia?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Horn Distribution S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Doradca Klienta w Salonie Denon Store.
zadowolony

Czytam opinie i nie wierze. Pracuje tu od 3 lat i jestem bardzo zadowolony. Niestety jak to bywa z opiniami - zadowoleni nie szukają rozgłosu, a jak ktoś chce pobierać tylko pensje, a nie za bardzo chce pracować wylewa swoją gorycz w internecie zdziwiony, że umowa nie została przedłużona.

Kornel
@zadowolony

A tobie przedłużają za każdym razem umowę? Czy jesteś już na takiej na czas nieokreślony? Tylko nowi mają terminowe umowy?

zadowolony
@Kornel

Na początku miałem umowę na czas określony - 1 rok. Po upływie tego czasu dostałem propozycję jej przedłużenia na czas nieokreślony. Dobrze mi się tu pracuje, więc ją podpisałem. Atmosfera jest naprawdę spoko. Benefity, które się sprawdzają, a nie tylko są, żeby to dobrze wyglądało. Do tego co jakiś czas są różne sportowe wydarzenia, dzięki którym mam motywację, żeby ruszyć się po pracy.

nie usuwać!

Przestrzegam ewentualnych zainteresowanych pracą w tej firmie podając kilka przykładów nadużyć, w tym przypadku akurat na przykładzie magazynu, którego niestety jeszcze jestem pracownikiem. Kierownik magazynu chyba zapomniał, że jest w pracy a nie w zakładzie karnym o zaostrzonym rygorze. Towar zdejmuje się z regałów w taki sposób, że pracownik staje na palecie i widlakiem w górę 10 metrów bez zabezpieczenia, wypadek to tylko kwestia czasu a kierownik udaje że nic nie widzi, do czasu jak wejdzie prokurator a on znajdzie się za kratami, bo przy takiej ilości góra-dół w ciągu dnia pracy, statystycznie w końcu wydarzy się tragedia. Sam nawet daje "wspaniały" przykład zachowania stając na samych widłach. Jeśli zdarzy Ci się za mocno podgrzać obiad na przerwie i trochę dłużej będziesz go spożywał(oczywiście z zachowaniem granic rozsądku i poszanowania miejsca pracy) to kierownik zbiega na dół do kuchni i odciąga Cię od posiłku, gdy postanowisz nie kończyć w danej chwili bo jednak jesteś głodny i chcesz dokończyć posiłek w spokoju to licz się z tym, że kierownik się na Ciebie obrazi i będzie Ci rzucał kłody pod nogi, z regularnym chodzeniem do prezesa z wymyślonymi skargami, które ostatecznie doprowadzą do utraty pracy(decyzja zarządu). Kierownik magazynu uprawia mobbing na swoich pracownikach i niestety jak dotąd każdy przymyka oko, biuro jakby w ogóle nie widzi problemu lub nie chcą widzieć, bo ich to nie dotyczy a cierpią na tym Bogu ducha winni pracownicy magazynu, młodzi ludzie, którzy boją się gdziekolwiek zgłosić ten fakt z obawy o utratę pracy i płynności finansowej. Pracownicy są zastraszeni przez wielmożnego pana kierownika, który jest tam na dożywociu i ma tam jak pączek w maśle i który pełni w tej firmie również funkcję szeroko pojętego człowieka od wszystkiego(kiedy prezesa nie ma w firmie a bywa rzadko) dlatego tak uwielbiany przez prezesa. W kwestii mobbingu uprawianego przez kierownika magazynu to sprawa wraz z licznymi materiałami dowodowymi będzie w niedługim czasie przekazana do sądu i pozostaje liczyć, że panu kierownikowi w końcu ktoś z zarządu przyjrzy się bliżej i zrozumie problem oraz go wyeliminuje, gdyż mobbing w pracy w dzisiejszych czasach jest niedopuszczalny, naraża pracowników na stres i zaburzenia psychiczne a firmę na utratę dobrego wizerunku na rynku. Niestety jak do tej pory HR tylko przyklaskuje panu kierownikowi magazynu a ludzie jak byli przestraszeni tak są cały czas i nie zanosi się, aby miało się to zmienić w najbliższym czasie. W takim wypadku pozostaje mi tylko szukać innej pracy z nadzieją polepszenia swojej kondycji psychicznej, która przez ten czas, który pracuje w tej firmie uległ drastycznemu pogorszeniu i konieczności leczenia. Jeszcze raz przestrzegam, ta firma pozbawia zdrowia. Mimo iż nadal jestem pracownikiem magazynu w tej firmie, to odważyłem się napisać tę opinię, żeby może w końcu ktoś dostrzegł istotę problemu, zwrócił uwagę na zachowanie kierownika oraz podjął niezbędne kroki dążące do wyeliminowania tego typu zachowań w miejscu pracy.

@nie usuwać!

Jestem pracownikiem spółki Horn już kilka lat, czytam ten wpis, i szczerze mówiąc mam wrażenie, że dotyczy jakiegoś innego kierownika w innej firmie... nie znam drugiego kierownika, który w ten sposób angażuje się w życie całego biura jak nasz kierownik magazynu. Zawsze można na niego liczyć, w każdej sprawie. Jestem też całkiem blisko z chłopakami pracującymi w magazynie i zdecydowanie wyglądają na zadowolonych, mało tego, tworzą bardzo zgrany zespół, który zwyczajnie się lubi. także odnoszę wrażenie, że jak to zwykle w internecie, ktoś rozstał się z firmą a teraz wylewa wszystkie swoje zażalenia w internecie...

@nie usuwać!

@nie usuwać! Twój wpis zawiera poważne oskarżenia w stosunku do firmy i pracowników. Nigdy wcześniej żadne z takich informacji nie dotarły do kierownictwa czy zarządu spółki. Po niniejszym wpisie odbyliśmy spotkanie z całym zespołem działu magazyn. Pracownicy nie tylko nie potwierdzili wpisów ale również poprosili o naszą reakcję, gdyż godzą one w nich samych. Pracownicy wiedzą, że są w firmie osoby, do których mogą się zwrócić, gdyby jakiekolwiek nadużycia miały miejsce. Z naszej strony nie ma zgody na oskarżanie i oszczerstwa, które godzą w dobre imię naszych pracowników, kierowników i firmy. Prosimy pamiętać, że serwis ma swój regulamin i należy go przestrzegać. Zachęcamy również do kontaktu bezpośredniego z nami za pomocą adresu e-mail job@horn.eu. Pozdrawiamy, Horn Distribution S. A.

Zofia
@pracownik

Może po prostu nigdy jeszcze nie pojawiłeś się na tym magazynie ha ha ha albo nie brałeś udziału w "inwentaryzacji" :)

Olga
@Zofia

A czemu inwentaryzacja miałaby zmienić jego opinie, jak rozumiem? Dopytuje, bo niestety nie jestem taka wtajemniczona w życie firmy. Czymś ci podpadł ten kierownik?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Horn Distribution S.A.?

Sylwester

Takie, że jesteś tylko kosztem dla firmy. Zarabiasz najmniej w dziale? Super - ciesz się, bo dlatego masz pracę. Nie śmiej się nawet upomnieć o podwyżkę. Pracuj po godzinach, za darmo rzecz jasna. Awans? Nie ma takiej opcji Cyba, że masz wazelinę.... this is true.

Aneta
@Sylwester

A co znaczy zarabiać najmniej w dziale? Ile to jest i o ile wsięcej inni zarabiają?

Sylwester
@Aneta

To zależy od działu, ale przez ponad 5 lat pracy 300 zł podwyżki chyba (usunięte przez administratora) nie urywa?

Tomasz
@Sylwester

No nie urywa. Masz racje. Szkoda że nie dają więcej. A są inne benefity, takie pozapłacowe? Np. pakiet prywatnej opieki medycznej?

@Tomasz

Czesc benefitow jest sporo, i slysze, ze coraz wiecej osob korzysta, sa standardowe jak opieka medyczna, multisport, owoce w biurze, ubezpueczenia, nauka angielskiego i to jest super. Ci co maja delegacje moga tez sie ubezpieczyc za granicą. Jest tez sporo szkolen i to sie jakos dalej rozwija. Mi sie podoba. Kasa- jak wszedzie, jak sa wyniki to jest i kasa. W tym roku byly podwyzki.

@Tomasz

Aha, slabe jest to ze ktos krytykuje tu publicznie a nie ma odwagi pojsc do szefa i porozmawiac. Albo zmienic pracy. Najważniejsza jest atmosfera i rozwoj. Chyba nie jest tak zle i mała rotacja ludzi tez o czymś swiadczy- ciagle dochodza nowe osoby, firma sie rozwija. Dla mnie super.

#Budweiser

Mała rotacja? Weź się zastanów! Jeśli chodzi o księgowość to co chwilę są oferty! Dzielone wynagrodzenie, bo szkoda dać pracownikowi normalną podstawę. Handlowcy ciepłej posadki pilnują bo głównie są na b2b i dorzucają wszystko do faktur. "Kierownicy" i "Dyrektorzy" też dobrze sobie radzą, narzekań nie słychać. Rozwój firmy to jest wtedy kiedy rozwija się w niej pracownik a nie kiedy otwiera się nowe oddziały i szary człowiek musi (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora), bo takie podejście właśnie ma Zarząd!

@#Budweiser

#BUDWEISER Dziękujemy za zwrócenie uwagi na kluczowe obszary rozwoju, jakie maja miejsce w naszej organizacji. Potwierdzamy małą rotacje i sporą ilość ofert pracy:) Obecnie otwartych jest kilkanaście procesów rekrutacji, wszystkie na nowe stanowiska. Otwierają się nowe oddziały, a pracownicy, którzy chcą się rozwijać biorą udział w nowych projektach. Oczywiście czasem narzekamy, bądź chcielibyśmy osiągnąć więcej … jednak, Ci z nas, którym zależy na prawdziwej zmianie, przychodzą i otwarcie rozmawiają, proponując nowe rozwiązania. Pozdrawiamy, Horn Distribution S.A.

@Horn Distribution S.A.

No tak, najlepszy jest darmowy rozwój - dostajesz więcej roboty, ale bez dodatkowej kasy. Stara, dobrze znana w tej firmie praktyka. Ok, 300 zł na dekadę robi wrażenie, to fakt. A wiadomo - "są fakty i opowieści "...

Sebastian
@#Budweiser

To lepiej mają nowi pracownicy pod względem zarobków? Bo starzy widzę nie są doceniani, 300 zł podwyżki w 10 lat ktoś pisał ech

@Horn Distribution S.A.

Mój komentarz miał inne znaczenie... nie ma rozwoju pracownika. To samo stanowisko przez kilka lat, przez prawie dekadę? Marne podwyżki i oszczędności właśnie na pracownikach. Tak jest.

@#Budweiser

#BUDWEISER Jest rozwój dla osób, które tego chcą, manager widzi w nich potencjach ale tez i dla osób, które sygnalizują potrzebę zmiany. Jeśli czujesz się niedoceniony, uważasz, ze zasługujesz na większą podwyżkę, rozwój czy zmianę stanowiska; zgłoś się do swojego przełożonego, bądź do Działu HR. Możesz również porozmawiać z innym managerem, któremu ufasz i który zadba o Ciebie. Tylko otwarta komunikacja coś zmieni. Pisanie anonimowo o potrzebie zmiany, niewiele zmieni. Tylko otwarta komunikacja może przynieść zmiany. Zachęcamy do rozmowy indywidualnej. Pozdrawiamy, HornDistribution S.A.

Dagmara
@Horn Distribution S.A.

Dla Was rozwój to tylko wciąż nowe obowiązki, praca za tę samą płacę przez kilka lat, praca na urlopie, po godzinach. Tak właśnie jest!

Sebastian
@Dagmara

To przez jaki czas nie było tu podwyżek? :(

SAMANTA
@#Budweiser

Nikt na siłę w żadnej organizacji nie będzie nikogo trzymać. Praca ma sprawiać przyjemność... A jak wywołuje w pracowniku same negatywne opinie to oznacza to, że coś jest nie tak i może trzeba ją zmienić.

Maja

Na te szkolenia się samemu decyduje, że się chce iść,czy są z góry narzucone?:

Kelly

Pracownik to zbędny koszt, najlepiej żeby był jak najtańszy, ale pracował 24h na dobę... w skrócie :)

Marzena
@Kelly

Aha... Przydałoby się jednak, żeby był przy tym jak najbardziej wydajny i skuteczny to jakoś chyba w takim razie mija się z tą perspektywą, którą prezentujesz. ;) Aktualnie chyba coś w nich inwestują czy nie bardzo?

Rick
@Horn Distribution S.A.

Otwierają wam się oczy dopiero jak człowiek rzuci papier. Ale to tylko marne obietnice, których nie warto przyjmować. Szacunku dla pracownika nigdy nie było w tej firmie. Firma to pracownicy, ale w tym miejscu... zdecydowanie odradzam!

Olga
@Rick

A jak ten brak się niby objawiał? Ciekawa jestem, co masz na myśli i gdzie jest lepiej właściwie. Daj znać jak wiesz

Rick
@Olga

Wszędzie jest lepiej, chyba że ktoś lubi pracę charytatywną, bez rozwoju i z tekstami typu, że póki mało zarabiasz to pracujesz.

Filipek

Firma jest ok. i płaci tak jak na to zapracujemy. Mam wrażenie, że zabrakło chęci do pracy

wtf
@Filipek

Płaci jak na to zapracujemy?! Że co proszę? Ci co się starają i pracują z pełnym zaangażowaniem na urlopie, po godzinach bo zwyczajnie się nie wyrabiają nie są w ogóle doceniani! A ktoś kto jest dobrym pozerem jest traktowany zupełnie inaczej. Nic dziwnego że brakuje chęci do pracy, w tej firmie nie ma równego i sprawiedliwego traktowania jak również podziału obowiązków!

pablo
@wtf

Prawda jest taka ze to sklepy ,servis ,ewntualnie outlet przynoszą kasę reszta pracowników to koszt

Lucius.A. Castus

Nie wiem jak się pracuje w Horn ... za to wiem, że bardzo słabo płacą. 10 miesięcy temu miałem okazję być na rozmowie o pracę i na szczęście odrzucili moją kandydaturę. Mówiąc na szczęście mam na myśli fakt, że w obecnej pracy netto zarabiam więcej niż Horn oferuje brutto. Na koniec dodam, że obserwuje ogłoszenia o pracę tej firmy i przez te 10 miesięcy ciągle szukają.

Jak wygląda sprawa grafiku w Horn Distribution S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

@Szanowny Użytkowniku, dziękujemy za pytanie. Grafik pracy jest zależny od działu w którym się pracuje. Bierzemy pod uwagę potrzeby pracownika. Biuro, serwis i magazyn jest czynne w godzinach 8-18. Pracownik wraz z przełożonym ustala przedział czasu dla 8 h dziennie. W naszych sklepach detalicznych grafik jest zależny od godzin pracy salonu, ustalany na miesiąc i tu również brane są pod uwagę potrzeby pracownika. Pozdrawiam, Horn Distribution S.A.

Direct

Tak, idzie na rękę, bo najlepiej to pracuj po 12 albo i więcej godzin... oczywiście ZA DARMO, bo kodeks pracy mają za nic i za nadgodziny nie płacą. Ciesz się, że pracujesz a nie żądasz jakichś (usunięte przez administratora) pieniędzy i szacunku! A grafik to tylko salonów w galeriach handlowych dotyczy. Chociaż niektórzy przychodzą jak chcą i wychodzą jak chcą, bo dziecko bo to, bo tamto... nierówne traktowanie, każdy dział inaczej.

Państwowa Inspekcja Pracy

Szanowny Hornie, czytam wasze próby wybielania się i oczom nie wierzę jak bardzo trzeba być zapatrzonym w swojego chlebodawcę(to chyba jakaś forma strachu przed nim), żeby ignorować sygnały o naruszeniach od zwykłych szeregowych pracowników/kolegów. Pracowałem u was dobre trzy lata i przez ten czas zdążyłem zauważyć jakich naruszeń dopuszcza się firma, zwłaszcza na magazynie, gdzie chłopaki popylają wózeczkami bez uprawnień, ale to że bez uprawnień to akurat żaden problem, bo jak pracodawca się godzi na używanie tego typu sprzętu to daje pisemną zgodę pracownikowi i może sobie jeździć(tylko czy taką zgodę na piśmie dał hmm), byleby poza teren firmy nie wyjeżdżał. Problem i to poważny pojawia się w momencie, kiedy to do gry wchodzi "słynna" paleta i stawanie na niej w celu podniesienia "ryzykanta" często i pod sam sufit, żeby ten ściągnął składowany tam towar. Sam nie raz też musiałem na owej paletce stanąć i hopla do góry po towar. Najlepiej to widać podczas corocznej inwentaryzacji, kiedy to nie tylko ludki z magazynu jeżdżą w górę, ale i ci z biura też - ktoś już tu wcześniej o tym wspominał :) Można by zarzekać się, że taka metoda w tak bogatej firmie nie może mieć miejsca... a jednak jest ktoś kto robi oszczędności kosztem bezpieczeństwa. Zgodności z zasadami BHP w takim działaniu nie widzę żadnej i zamiast się głupio wybielać to może warto byłoby podejść do okienka magazynu i popatrzeć jak jest naprawdę zamiast biednym ludziom mydlić oczy jak to u was jest wspaniale i jak to wy przestrzegacie wszelkich zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy? Odchodząc od tematu wózka widłowego i słynnej metody na ściąganie towarów z góry, to czy nie zastanawia was fakt, że 90% wpisów tutaj ma negatywny charakter? czego wy bronicie odpisując tutaj ludziom, którzy dodają merytoryczne opinie? Czy nie lepiej wykorzystać ten czas na zorientowanie się, co tak naprawdę się dzieje w firmie i zapobiegać takim sytuacjom? Nie macie czasu na to, bo jesteście zajęci wybielaniem się na gowork? Naprawdę usprawnijcie swoje podejście do bezpieczeństwa w tej firmie, bo jest tragedia, a jak docierają do was jakieś sygnały to nic sobie z tego nie robicie, tylko próbujecie nawijać makaron na uszy. Same cudowne komentarze na wasz temat można przeczytać w tym serwisie i przestańcie poświęcać czas na wybielanie się, bo to i tak nic nie da przy takiej ilości negatywnych opinii, lepiej ten czas spożytkujcie na obserwację tego, co dzieje się w firmie i spróbujcie coś polepszyć, żeby nie trzeba było na was pisać negatywnych opinii, a w tej chwili pisać trzeba, ponieważ narażacie zdrowie i życie i naprawdę zróbcie coś, bo zaraz ludzie zaczną pisać pisma do PiPu i będzie tak bekane, że ciepłe flaczki wam się z I Komunii Świętej uleją. To że macie pieniążki nie oznacza, że możecie wszystko, te czasy już dawno za nami. Żegnam czule was biedne ludziki i życzę wam przede wszystkim zdrowia i wolności, tej fizycznej jak i duchowej i pragnę przypomnieć, że świat nie kończy się na hornie i czasem warto coś w życiu zmienić na lepsze, żeby można było spojrzeć drugiemu człowiekowi w oczy z honorem i dumą a nie z poczuciem winy, jak to się upodliło swoją twarz za kilka złotych od chlebodawcy ;)

@Państwowa Inspekcja Pracy

@Szanowny Użytkowniku, dziękujemy za uwagi dot. bezpieczeństwa pracy na magazynie naszej firmy. Podjęliśmy działania w celu diagnozy i usprawnienia ewentualnych uchybień. Pozdrawiamy, Horn Distribution S.A.

Fin
@Państwowa Inspekcja Pracy

Bardzo dobrze powiedziane. Taka prawda, smutna prawda niestety. Ale światełko w tunelu jest, bo ja ten etap życia mam również za sobą. I bardzo się z tego cieszę. To co działo i dzieje się w tej firmie to żenada. Jakakolwiek kontrola powinna wreszcie coś wykazać i nauczyć! Na błędach człowiek się uczy.

Czy Horn Distribution S.A. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Martolini

Nie narzuca ale nie zapomnij mieć ze sobą laptopa żeby ogarniać swoją robotę :)

Happy
@Martolini

Dokładnie tak to wygląda. I nie ważne ile dni tego urlopu chcesz - musisz się wytłumaczyć po co, dlaczego i czy na pewno chcesz ten urlop. Oczywiście dotyczy to tylko zwykłych pracowników, manager robi co chce i kiedy chce, tylko się nie przepracowuje... zawsze można zrobić classic forward :)

Witamy, firma zdecydowanie nie narzuca pracownikom terminów urlopu. Nie może i nie chce tego robić. Pracownik sam wie kiedy potrzebuje dnia wolnego. Przypominamy jednak o urlopie zaległym i zachęcamy do wcześniejszego planowania długich nieobecności. Wcześniejsze planowanie bowiem, ma uchronić pracownika przed myśleniem o pracy podczas urlopu a firmie zapewnić ciągłość procesów. W przypadku pytań zachęcamy kandydatów do kontaktu pod adresem job@horn.eu a pracowników do indywidualnych rozmów. Pozdrawiamy, HORN DISTRIBUTION S.A.

@Horn Distribution S.A.

Długi urlop? Praktycznie żadne szanse na urlop dłuższy niż tydzień. Ale są równi i równiejsi, bo niektórzy mogą się urlopować kilka razy w roku a dla innych 2 dni już jest problemem dla przełożonych. Dodatkowo posiadanie dziecka to nie wymówka na wszystkie okazje!

@Horn Distribution S.A.

Jaki długi urlop? Niektórzy mają problem żeby dostać 2 dni a zastępstwa i tak nie ma więc trzeba brać laptopa i myśleć cały czas o pracy bo piszą i dzwonią. Nie ma równego traktowania w tej kwestii, bo niektórzy urlopują się kilka razy w roku. A posiadanie dziecka to nie jest wymówka na wszystkie okazje do urlopu, świąt czy wakacji!

@Śmiech na sali

@Śmiech na sali Jak już wskazaliśmy, wspomniane przez Ciebie praktyki dotyczące urlopu, nie leżą w naszych standardach. Do tej pory też nie odnotowaliśmy, żadnych skarg w takim zakresie. Jesteśmy gotowi, by zareagować, jeśli jakikolwiek pracownik mógł poczuć się gorzej lub niesprawiedliwie potraktowany, czy to w kwestii urlopu, czy jakiekolwiek innej. Musimy natomiast otrzymać odpowiednie zgłoszenie, by móc zweryfikować sytuację i ewentualnie wyeliminować stosowanie wszelkich praktyk nie zgodnych z przyjętymi zasadami. Dlatego prosimy o kontakt bezpośrednio z Przełożonym lub mailowo na adres: job@horn.eu Pozdrawiamy, HORN DISTRIBUTION S.A.

@Horn Distribution S.A.

Kwestia ta leżała u kierowników poszczególnych działów, ale nie było równego traktowania w kwestii urlopu. Jeśli nie można wziąć 2 tygodni urlopu a idąc na tylko kilka dni trzeba wziąć laptop bo jest problem z zastępstwem (jego brak) a inni z tego samego działu mogą bez problemu wykorzystać urlop to nic was nie wybieli. To był standard przez ładnych parę lat. W rok czy dwa podejście i sposób zarządzania ciężko zmienić.

@Śmiech na sali

@Śmiech na sali Nie chcemy, by nasi pracownicy czuli się nie sprawiedliwie traktowani. Jak już wspomnieliśmy jesteśmy gotowi, by reagować na takie sytuacje. Jednak, aby to było możliwe musimy uzyskać więcej szczegółów, najlepiej w wiadomości bezpośredniej, którą należy skierować na adres job@horn.eu. Tylko otwarta i szczera komunikacja pozwoli nam stworzyć atmosferę opartą na wzajemnym szacunku. Pozdrawiamy, HORN DISTRIBUTION S.A.

Obiektywna
@Martolini

Coś w tym jest????

Aqua
@Obiektywna

Tak, sama prawda. Roboty od groma, dorzucają tylko obowiązków, podwyżek brak, szans na urlop dłużej niż kilka dni - brak, umowa zlecenie (bo po co komu emerytura), za studia jednych na SGH zapłacą za cały semestr tyle co za rok na innej uczelni, ale innym karzą oddać, za opłacenie kursu wakacyjnego 2 lata lojalki... na "prestiżowe" kursy zarządzania ludźmi i mydlenia oczu rodem z korpo oddani poddani mogą liczyć (grunt to być dobrym pozerem czyli classic forward), za nadgodziny nie płacą, najlepiej być dostępnym 24h... jednym słowem? (usunięte przez administratora)

@Aqua

@AQUA Zapewniamy, że wszystkie kwestie dotyczące formy zatrudnienia oraz wyznaczanych obowiązków są omawiane z pracownikami. Wszelkie ustalenia w tym zakresie są zgodne z odpowiednimi przepisami. Pozdrawiamy, HORN DISTRIBUTION S.A.

Konrad
@Horn Distribution S.A.

No wiadomo, że nie narzuca bo jak narzucić coś czego się nie dostaje? Oczywiście niektórzy non stop się urlopują, ale jak Ty chcesz(usunięte przez administratora) 2 dni to jest problem. Bierz laptopa i pracuj !!!!!

Szukampracy

Cześć. Jak jest na magazynie w hornie? Jak atmosfera? Dużo roboty? :)

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Horn Distribution S.A.?

@PYTANIE, proces rekrutacji w grupie Horn to kilka etapów. Zaczynamy od kontaktu telefonicznego, następnie odbywa się spotkanie online, bądź osobiste z reprezentantem HR oraz Managerem działu, do którego poszukujemy pracownika. Podczas spotkania obie strony maja okazję poznać się nawzajem. Poznajemy kompetencje pracownika i informujemy o potrzebach i wizji stanowiska. Proces może przebiegać w oparciu o przygotowanie zadania dot. przyszłego stanowisk, bądź może zakończyć się kolejną rozmową. Zapraszamy ! HORN DISTRIBUTION S.A.

Worker
@Horn Distribution S.A.

Żadnej odpowiedzi zwrotnej, żenująca rozmowa kwalifikacyjna i mydlenie oczu. Jawna nieprawda, może jakiś naiwniak się nabierze...

@Worker

@ WORKER Zapewniamy, że proces kontaktu z kandydatami ustalamy na poziomie rekrutacji. Dokładamy też wszelkich starań aby rozmowa przebiegała w pełni profesjonalnie. Informacji zwrotnych udzielamy po zakończonym procesie. Priorytetem jest dla nas pozyskanie najbardziej dopasowanego kandydata, więc o 'mydleniu oczu' nie ma mowy. Pozdrawiamy, HORN DISTRIBUTION S.A.

Vinted
@Horn Distribution S.A.

Idealny tzn. pracujący najlepiej 24 h i 7 dni w tygodniu, niekorzystający z urlopu i za najniższą krajową na uop bo marna reszta jeśli stanowisko nie dotyczy stricte sprzedaży jest na zleceniu... szkolenia dla wybranych, z lojalką lub bez, zależy za ile, gdzie i czy kwota nie uszczupli przypadkiem budżetu na kolejne auto prezesa... nierówne traktowanie.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Horn Distribution S.A.?

@PYTANIE Awans w firmie jest możliwy. Nasi Pracownicy, w zależności od obszaru w jakim pracuja i poszerzają swoje kompetencje, mają możliwość awansu na wyższe stanowisko, inny zakres zadań. Również w przypadku wakatów, w pierwszej kolejności szukamy kompetencji wewnątrz organizacji. Zapraszamy! HORN DISTRIBUTION S.A.

Roman
@Horn Distribution S.A.

Awanse to tylko wśród managerów którzy i tak nic nie robią, bo potrafią tylko przesłać maila i "wydać" polecenie. Zarządzanie firmą? Żenada.

@Roman

@ROMAN Zapewniamy, że każdy pracownik ma u nas otwartą ścieżkę awansu. Zadanie pracowników, różnią się oczywiście w zależności od zajmowanego stanowiska, to naturalne. Jeżeli masz zastrzeżenia, prosimy zgłaszaj je nam bezpośrednio... Pozdrawiamy, HORN DISTRIBUTION S.A.

Aragorn
@Horn Distribution S.A.

Jeszcze 4 lata temu ścieżka kariery zawodowej nie była w ogóle określona. Stagnacja, zero szans na rozwój. Stanowisko to samo od początku zatrudnienia, tylko obowiązków dochodzi... oczywiście bez PLN za tym...

Aktualność
Dziękujemy naszym Pracownikom, że mimo dzielącej nas odległości, podjęli się udziału w kolejnych już biegach charytatywnych.
Takie inicjatywy zawsze nas cieszą. Z jednej strony pomogliśmy potrzebującym, a z drugiej zadbaliśmy o własną kondycję.

Gratulacje dla wszystkich uczestników!
I do zobaczenia w kolejnym sezonie!
Luiza

Nie ma to jak zmuszać pracowników do "treningów", bo prezes lubi to trzeba na pokaz...

@Luiza

@LUIZA O "zmuszaniu" nie ma mowy, żeby pomagać trzeba chcieć! Cieszy nas i jesteśmy ogromnie dumni z sukcesów naszych pracownikow i ich zaangażowaniu w akcje charytatywne :) Pozdrawiamy, HORN DISTRIBUTION S.A.

A ja poproszę o informacje odnośnie traktowania kobiet w ciąży w tejże firmie :)

Let me see

W skrócie - jeśli nie chcesz problemów to lepiej nie zachodzić w ciążę. Kombinacji jest naprawdę sporo, grunt żeby prezes nie stracił na zwolnieniu. Podwyżki nie dostaniesz bo jeszcze zajdziesz w ciążę... to też można usłyszeć.

@Let me see

@Let me see W pełni respektujemy prawa pracowników do przebywania na zwolnieniu lekarskim bez względu na jego okoliczności, czy też każdego rodzaju urlopie, w tym macierzyńskim lub wychowawczym, ojcowskim. Nigdy, też brak podwyżki nie był argumentowany w przytoczony sposób - możliwością zajścia w ciąże. Taka sytuacja była by niestosowana i jest dla nas niedopuszczalna. Nowy członek rodziny witany jest również przez członków zespołu :) W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub spraw wymagających wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod adres job@horn.eu Pozdrawiamy, HORN DISTRIBUTION S.A.

Let me see
@Horn Distribution S.A.

Trudno uwierzyć, że firma zmieniła podejście do macierzyństwa. Praktyki, które były stosowane odbywały się przez wiele lat i pracownice nie były zadowolone z rozwiązań, które przedstawiała firma. Pieniądz miał się zgadzać ale w kieszeni zarządu.

Yessss
@Horn Distribution S.A.

Czyli rozumiem ze mama po macierzyńskim ma zapewnione miejsce pracy w Waszej firmie?

Ojej
@Yessss

Żadne pytanie miało nie zostać bez odpowiedzi a to zostało ;(

@Yessss

@YESSSS Pracownice po macierzyńskim, jak i pracownice w ciąży należą do szczególnej grupy pracowników, traktowanych przez nas zgodnie z prawem pracy i normami ogólnie przyjętymi. Jesteśmy również przychylni by pomagać młodym rodzicom, jeśli potrzebują dnia wolnego czy innego wsparcia.. Dotychczas każda powracająca mama pracowała wg zaproponowanych przez siebie zasad. Pozdrawiamy HORN DISTRIBUTION S.A.

Just want to know
@Horn Distribution S.A.

W ogóle nie zgadzam się z tą wypowiedzią. Zasady to ustala kadra zarządzająca i godzisz się na nie albo nie. Kombinowania jest aż nadto. Co do zgodności postępowania firmy zgodnie z prawem w przypadku macierzyństwa to procedury zdecydowanie odbiegają od tego, co firma twierdzi powyżej. Umowy zlecenia jako część wynagrodzenia to tylko wierzchołek góry lodowej gry o jak najmniejsze koszty... kosztem pracowników.

Ojej
@Horn Distribution S.A.

Wszyscy wiedzą, że to nie jest prawda. Szok, ze nie dość ze łamiecie prawa pracownicze to jeszcze piszecie tu takie kłamstwa. Konkretnie- świeża sprawa, dziewczyna chce wrócić do pracy a słyszy od przełożonej ze nie ma dla niej miejsca. To jest to wasze respektowanie praw pracowniczych?!

@Ojej

@OJEJ Do kwestii macierzyństwa ustosunkowaliśmy się w powyżej publikowanych wpisach. Jeszcze raz podkreślamy, że działamy zgodnie z prawem pracy oraz w porozumieniu z pracownikami. Wiemy jak ważny jest komfort w miejscu zatrudnienia, który w gruncie rzeczy przekłada się na efektywność wykonywanych obowiązków, dlatego właśnie staramy się być elastyczni. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w siedzibie firmy lub pod adresem: job@horn.eu. Trudno polemizować z anonimowymi wpisami, podejmujemy tę próbę. Jednocześnie informujemy, iż nie będziemy biernie przyglądać się szerzeniu nieprawdziwych informacji na nasz temat. Pozdrawiamy, HORN DISTRIBUTON S.A.

Beat
@Ojej

Widać nic się nie zmieniło w tej kwestii... Ale oczywiście firma mydli oczy i wypisuje, że wszystko jest zgodnie z prawem a pracownik jest szanowany... dobre. Od dekady jest tam tak samo. Ryba psuje się od głowy.

Prawda
@Horn Distribution S.A.

Nieprawdziwe informacje to podaje pracodawca próbując się wybielić. Większość osób na forum jak widać zna prawdę.

Woow
@Just want to know

To ciekawe co piszecie, bo w przeciągu ostatnich kilku lat w firmie była tylko jedna kobieta w ciąży, i to tylko ze względu na to, że jest ich zwyczajnie niewiele. Także ciekawa opinia, domyślam się, że cały wątek wyszedł właśnie od tej niezadowolonej Pani, która przyszła do firmy i ledwie po okresie próbnym wynegocjowała cykl szkoleniowy, po czym szybciutko ogłosiła, że jest w ciąży i poszła na zwolnienie. Jeżeli rozpatrujemy więc to czy firma zachowała się w porządku, to myślę, że warto spojrzeć również na to, jak zachował się w stosunku do nich pracownik.

Chyba nie
@Woow

To dowiedz się lepiej jakie problemy miała pani z recepcji (wieloletni pracownik)

Married
@Woow

To może warto pomyśleć czemu kobiety w tej firmie nie chcą zachodzić w ciążę? Może właśnie przez problemy, kombinacje i to jak są traktowane? Pracujesz lub pracowałeś w ogóle w tej firmie???

Woow
@Married

Tak, pracuję w tej firmie :) i w mojej ocenie wiele zależy od samego Pracownika. Mamy rynek pracownika, praca podobno czeka wszędzie, także zastanawia mnie jedna rzecz: skoro jest tu tak źle, czemu rotacja na stanowiskach jest prawie żadna?

Married
@Woow

A na który dział patrzysz? Handlowcy to praktycznie ten sam skład (im bliżej sprzedaży tym bliżej źródełka czyli kasy), na magazynie, w księgowości - było sporo zmian. Niewiele zostało osób, które mają długoletni staż. A niektórzy z tych, co pracowali praktycznie od początku istnienia tej oazy nie zostali dobrze potraktowani. Pozostanie lub nie w tej firmie to indywidualna decyzja każdego, zależy na jak długo decydujesz się na takie warunki. Prawdą jest jednak to, że poza Hornem jest zdecydowanie lepiej. Nie ma już też rynku pracownika, polecam poczytać bieżące informacje ekonomiczne.

WTF
@Horn Distribution S.A.

"Nigdy, też brak podwyżki nie był argumentowany w przytoczony sposób - możliwością zajścia w ciąże." śmiem twierdzić, że było tak i że parę innych niestosownych deklaracji z ust zarządzających padało...(usunięte przez administratora) dla pracownika.

@Horn Distribution S.A.

Czy kontrole z ZUS to potwierdzą?

@Michał

@Michał Działamy na rynku od przeszło 30 lat. Przez ten czas nasza firma, jak każda organizacja była poddawana różnym kontrolom. To co przede wszystkim trzeba podkreślić to działamy, zatrudniamy i rozwijamy się. Widzimy, że piszesz jako Kandydat, zatem zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji :) Pozdrawiamy, HORN DISTRIBUTION S.A.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Horn Distribution S.A.?

@Pytanie. Jesteśmy otwarci na rekrutacje wewnętrzne oraz zewnętrzne. Szczególnie w czasach intensywnego rozwoju jesteśmy otwarci na liderów. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na job@horn.eu ! Pozdrawiamy, HORN DISTRIBUTION S.A.

Agusia

Pracuje w tej firmie od lat, nigdy nie byłam źle traktowana, ani nie doceniana. Atmosfera super, inwestycje w pracownika, szkolenia, coachingi... odnoszę wrażenie, ze te osoby, które oczerniają Horna, są sfrustrowani faktem, ze z uwagi nie wywiązywanie się wywiązywali się z obowiązków, odczuli tego konsekwencje. To naturalne, ze pracownik, który się stara, jest doceniany przez pracodawcę i w druga stronę działa to tak samo. Tyle

Nutella
@Agusia

Pracownik który się wywiązuje z obowiązków jest doceniany???!!! Dziewczyno, skąd Ty się wzięłaś???!!! Pracując przez prawie 10 lat w tej samej firmie, 80% dni spędzając tam po godzinach, być wyśmiewanym jeśli chodzi o podwyżkę, nie mając 2 tygodniowego urlopu wynikającego z kodeksu, żyjąc w stresie.... wybacz, ale mam inne zdanie na ten temat. Ale oczywiście, cieszę się Twoim szczęściem :)

Nutella
@Agusia

Podczas całego okresu zatrudnienia nie było ANI JEDNEGO szkolenia w tej firmie. Tylko dla kadry menedżerskiej, chociaż to rękami szeregowych przeciwników wypełniali swoje obowiązki. Forma zatrudnienia też odbiegała od poprawnej... ale co komu pasuje. Przepraszam, firma zapewniała ubezpieczenie medyczne, płatny angielski i karty sportowe... wyjątkowo jak na obecne czasy.

@Nutella

To ciekawe, że Agusiu pracujesz tyle lat, jak ja również pracuję wiele lat i żadnej Agnieszki w Hornie nie ma jakoś od... 2017? W tej firmie nigdy nie było żadnych szkoleń - jak mówi Nutella. Za to są bezpłatne nadgodziny, presja i nieodpowiedni poziom przygotowania kadry zarządzającej. Nie wiem co to za sfabrykowany wpis, ale jak chcecie sobie poprawić PR to nie w ten sposób, bo pachnie fejkiem na kilometr...

@Agusia

@AGUSIA, dziękujemy za miłe słowa. Cieszy nas, iż sami pracownicy doceniają starania firmy. Życzymy dalszego rozwoju w naszych strukturach ;) Pozdrawiamy, HORN DISTRIBUTION S.A.

@Karolina

@KAROLINA Dziękujemy za wpis, jednak jest on nie tylko krzywdzący, to zawiera nieprawidłowe informacje na temat naszej firmy. Przede wszystkim jednak wprowadza czarny „PR”, którego się nie obawiamy. Wiemy, co jest naszą siłą. Ludzie! Szkolimy ich, a zeszły rok był tego najlepszym dowodem – największa ilość godzin szkoleniowych od kilku lat. Na podstawie indywidualnych rozmów i potrzeb, na obecny rok zaplanowaliśmy kolejne cykle szkoleń. Szkolimy grupowo, indywidualnie, kompetencje miękkie i twarde, korzystając z firm zewnętrznych, ale i z kompetencji naszych pracowników. Życzymy dużo zdrowia i inspiracji dla dalszego rozwoju ! Pozdrawiamy HORN DISTRIBUTION S.A.

Odpowiedź
@Horn Distribution S.A.

Największa ilość szkoleń to owszem... jeśli było ich przez dekadę 0 :) a wysłanie kilku osób na szkolenie za 1500 zł i podpisanie lojalki na 2 lata również pomaga w rozwoju... To co pisze Karolina to prawda a nie czarny PR.

Agusia
@Karolina

To mój nickname jest. Podobnie jak Twój bo żadnej Karoliny nie pamietam. Podaj mi swoje dane a ja podam Ci swoje. Firma Horn daje duże szanse, a Ci co przestali w niej pracować świetnie sobie radzą w innych miejscach. Być może w Twoim przypadku zamiast siać takim jadem zmień otoczenie skoro Ci tak to nie pasuje.

Obiektywna
@Agusia

Komentarz jak dla mnie dziwny, Agusi w tej firmie na etacie nie kojarzę, poza jedna, aczkolwiek ani nie zostawiła by komentarza ani nie był by tej treści. Pytanie kto pisze ten komentarz. Pozdawiam i Horna i ludzi którzy w tej firmie pracują, bo niektórzy na pewno są niesamowici.

Ryszard Wilczyński Chełmża

Wspaniała rzeczowa i szybka obsługa. Sprzęt naprawiony i działa już bardzo dobrze. Zwrócony czysty /niekiedy różnie bywa/ ładnie zafoliowany, co świadczy o dbałości o klienta. Serwis godny polecenia. Zatem polecam profesjonalizm pracowników serwisu i serdecznie dziękuję Jestem bardzo zadowolony, chociaż początkowo byłem przerażony odległością. Niemniej nie stanowi to dziś problemu.

@Ryszard Wilczyński Chełmża

@Panie Ryszardzie, dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się , iż mogliśmy pomóc. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego staramy się by obsługa sprzedażowa ale i posprzedażowa była na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy, HORN DISTRIBUTION S.A.

Artur
@Ryszard Wilczyński Chełmża

A co to ma wspólnego z pracą w Horn? Taśmie wpisy są bez sensu...

Zostaw merytoryczną opinię o Horn Distribution S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Horn Distribution S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Horn Distribution S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Horn Distribution S.A.?

Horn Distribution S.A.