Horn Distribution S.A.

Opinie o Horn Distribution S.A.

Daniel 2016-05-16 21:14
każda z ich ofert wygląda całkiem dobrze :) Obecnie poszukują specjalisty, ale ds. wsparcia sprzedaży. Co ciekawe, z językiem czeskim, a więc automatycznie podnosi to poprzeczkę podczas rekrutacji. Sądzę, że na wysokość zarobków też ma to pewien wpływ.
Jakuku 2016-12-08 22:30
Horn to największa porażka z jaka miałem doczynienia. Sprzet w serwisie od 3 miesięcy, na zapytania informacja ze czekają na części i się ze mną za moment skontaktuje technik. Oczywiscie nikt się nie kontaktuje i tak w kółko. Zdecydowałem odebrać od nich sprzęt bez naprawy a innnym polecam zakupić sprzęt z prawdziwym serwisem.
Jakuku 2016-12-08 22:31
Zostaw swoją opinię o Horn Distribution S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Horn Distribution S.A.