Denon (Horn Distribution S.A.)

Opinie o Horn Distribution S.A.

Dzień dobry, Kilka pytań, w szczególności do byłych i obecnych pracowników. - Czy "z okazji" pandemii były jakieś cięcia płac? - Firma mieści się w Warszawie - płace wystarczają na cokolwiek, czy też bliżej im do gastronomii na czarno? - Dużo pracy jest przy sklepie online? O ile to nie tajemnica, bo na pewno nie wszystko jest jawne, to jakaś darmówka, np. PrestaShop? - Kto zarządza na co dzień? Jest bezpośredni przełożony, czy cała drabinka dyrektorów, vice, zastępców? Jeżeli ktoś zdecyduje się odpowiedzieć, dziękuję.

Zadowolony Pracownik

Dzień dobry, Była również u Nas redukcja etatów na 3 miesiące, ale sytuacja od lipca wraca do normy. Pracy, jak wszędzie w sprzedaży jest dużo ale dla uczciwie pracujących nie stanowi to problemu. Atmosfera w dziale e-com z tego co się orientuję jest spoko. W firmie można się rozwijać, jest dużo wyzwań bo pracujemy na różnych rynkach zagranicznych. Dodatkowe profity jak nauka języka angielskiego czy opieka medyczna jest bardzo na plus. Struktura firmy jest jasna i klarowna, masz szefa przed którym odpowiadasz. Polecam

Zadowolony inaczej
@Zadowolony Pracownik

Ładnie opisane, może i ktoś się na to złapie... oj nieszczęśnicy, którzy tam jeszcze pracują... grunt to pokazać że się coś robi, ale robić cudzymi rękoma... i najlepiej być dostępnym 24h, bez urlopu, bez wypłacanych nadgodzin...

@Zadowolony inaczej

Szkoda, bo pierwsze wrażenie nie jest najgorsze. Ale przewaga opinii negatywnych na pewno nie wzieła się znikąd.

Zadowolony inaczej

Znikąd nie, raczej z kilku lat doświadczenia... niestety. Osób pracujących tam dłużej jest już naprawdę niewiele...

Czy w Horn Distribution S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Odpowiedź

Umowy zlecenie są zawierane w okresie próbnym i po okresie próbnym masz te same warunki. Generalnie śmieszna kwota jako podstawa na umowę o pracę a większa część wynagrodzenia to zlecenie. Po co płacić składki ZUS aby pracownik zapewnił sobie świadczenia i emeryturę...

@PYTANIE Dziękujemy za zainteresowanie. Forma zawarcia umowy jest uzależniona od profilu danego stanowiska oraz od wcześniejszych ustaleń miedzy pracodawcą a kandydatem. Jest więc możliwe zawarcie umowy zlecenia, umowy o pracę bądź umowy o współpracę. Pozdrawiamy, HORN DISTRIBUTION S.A.

Obcy i postronny

Jeśli jesteś niezadowolona to po co siedzisz tam 10 lat? Znajda sie inni chetni na Twoje miejsce. W dziesiejszych czasach powinnas sie cieszyc ze masz prace a nie tylko oczekiwac wszystkiego od pracodawcy. Zrób miejsce dla innych, ktorzy docenią to co firma oferuje :) Ps. Jakoś wyczuwam szczególną chec zaszkodzenia firmie : szkoleń nie ma - a nie jednak są :) żałosne dziewczyno.

Bardziej obcy
@Obcy i postronny

Do kogo odnosi się Twoja wypowiedź? Szkoleń nie było przez co najmniej 10 lat, jedynie dla wybranych czyli dla kadry zarządzającej. Jeśli są teraz, to podpisujesz lojalkę (przypadek - kurs wakacyjny).

postronny
@Obcy i postronny

To co tu dziewczyny piszą to jest fakt a nie chęć zaszkodzenia firmie.

@postronny

Szanowni Państwo, obserwujemy Waszą dyskusję i jesteśmy zaniepokojeni pojawiającymi się zarzutami. Państwa spostrzeżenia są dla nas bardzo cenne, przypominamy jednak, że aby mogły prowadzić do realnego wyjaśnienia kwestii spornych/ niejasnych potrzebujemy więcej szczegółów, które najlepiej przesłać na maila: job@horn.eu (można również w formie anonimowej) Jesteśmy przekonani, że szczery, wspólny dialog pozwoli nam stworzyć satysfakcjonującą atmosferę pracy. Pozdrawiamy, Horn Distribution S.A.

Wujek
@Horn Distribution S.A.

A co tu wyjaśniać? Ludzie prawdę piszą, wiedzą jak jest a firma niepotrzebnie próbuje odwrócić od tego uwagę potencjalnych pracowników... którzy oby się nie nabrali na tę "cudowność" szkoleń, atmosferę, benefity... bo nie warto, oj nie warto.

Aktualność
Horn Distribution S.A.  w obecnej sytuacji epidemiologicznej zachowuje wszelkie względy bezpieczeństwa.

Nauczyliśmy się żyć w nowej rzeczywistości. Patrzymy również w przyszłość z optymizmem – jeszcze będzie pięknie!

Większość z nas pracuje z domu ale są stanowiska pracy, bez których trudno byłoby przetrwać ostatnie dni i o które szczególnie dbamy, by przesyłki i kontakt z Klientem był bezpieczny.

Bez Was funkcjonowanie naszej firmy nie byłoby możliwe.

Dziękujemy!
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Horn Distribution S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Doradca Klienta w Salonie Denon Store.
mixx

Witam pracował ktoś na magazynie i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Mag
@mixx

Czesc. Jest ok. Atmosfera spoko, wesolo i bez spiec. Pracy duzo ale sam decydujesz czy chcesz pracowac wiecej czy mniej. Zarobki jak w terenie. Mozesz korzystac z roznych dodatkow jak niektórzy sportowych czy angielski. Ja polecam.

mixx
@Mag

Dzięki za opinie zarobki to średnia krajowa czy trochę więcej?

True
@mixx

Średnia krajowa? Śmiechu warte. Na pewno nie na umowę o pracę. Część wynagrodzenia owszem, ale reszta na zlecenie...

ciekawe
@Mag

@Mag z tego co wiem to tylko jedna osoba z magazynu chodzi na angielski bo inni muszą pracować. Jest karta multisport i tylko to ze sportu bo ci co biegają robią to w godzinach pracy magazynu. Atmosfera niby spoko, ale zapomnij o tym że możesz sam wybierać ile chcesz pracować. Zapomnij o zarobkach i tak nie dadzą ci tyle ile na innych magazynach.

Aktualność
Witamy na profilu Horn Distribution S.A.

Chcemy zaznaczyć, że głos naszych Pracowników oraz Kandydatów do pracy jest dla nas bardzo ważny.
Dlatego od pewnego czasu staramy się być na bieżąco z Państwa opiniami i pytaniami a także uczestniczyć w dyskusji. Wierzymy, że szczery, wspólny dialog, pozwoli nam odpowiedzieć na Państwa wątpliwości, unikać nieporozumień oraz stworzyć w naszej firmie satysfakcjonującą atmosferę.
Staramy się pochylić nad słowem krytyki, docenić uznanie i zrozumieć stronę Pracownika.
Każdy człowiek i każda firma zmienia się na przestrzeni lat, tak dzieje się i u nas. Chcemy oczywiście, by te zmiany zawsze chyliły się ku lepszemu. Zadajemy sobie sprawę, że mogą być w naszej firmie obszary wymagające poprawy. Jednocześnie nie możemy się też godzić z niesprawiedliwymi opiniami. Prosimy o merytoryczne wpisy i powoływanie się wyłączenie na potwierdzone informacje. Pragniemy wskazać, że za zgodą Administratora serwisu, wpisy łamiące jego Regulamin, mogą być archiwizowane.
W sprawach wymagających wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu bezpośredniego na adres job@horn.eu

Żadne pytanie nie pozostanie bez odbioru :)

Pozdrawiamy HORN DISTRIBUTION S.A.
Witam

Żadna z przedstawionych opinii nie jest niesprawiedliwa. Nie wszystkie informacje nadają się do opinii publicznej, ale wszystkie są potwierdzone i prawdziwe a wpisy są zgodne z regulaminem. Może pracownicy boją się otwarcie mówić o tym, co faktycznie dzieje się firmie, ale to, co się działo to bardzo ważna informacja dla tych, którzy chcieliby podjąć pracę w Państwa firmie.

@Witam

@Witam Jak wspomnieliśmy, jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, ponieważ wierzymy, że dzięki niej możemy poprawić warunki w obszarach, które tego wymagają. Poza tym zaznaczyliśmy, iż na przestrzeni lat zmieniamy się i nadal chcemy rozwijać dla naszych Pracowników. To, czy dany wpis łamie regulamin serwisu weryfikuje bezstronna jednostka, jaką jest Administrator forum. Poza tym nie mamy w domyśle wpisów, które subiektywnie przedstawią negatywną ocenę nas jako pracodawcy lecz takie, które były przesiąknięte mową nienawiści, a chcemy, by taka była absolutnie nie obecna w tym miejscu. Zapraszamy do obiektywnej i merytorycznej dyskusji. Pozdrawiamy HORN DISTRIBUTION S.A.

#what
@Horn Distribution S.A.

A które wpisy według waszej firmy są przesiąknięte mową nienawiści? W żadnym nie ma wulgaryzmów, nie pada żadne imię, wpisy przedstawiają przeszłą i obecną sytuację, która dotyczy tego najlepszego do pracy miejsca na ziemi.

Z tego co wiem zakres nie musi byc razem z umowa. Masz tam stanowisko pracy. To dostalem. Zakres rowniez i byl ze mna omowiony. Zawsze mozesz o to dopytac :) Ja jestem zadowolony, mała rotacja co pozwala nawiazac fajne relacje na dlugo. Rozwoj jezykow - to mega atut tej firmy.

123g
@Zainteresowany

Jeśli w umowie jest wyraźnie napisane, że zakres obowiązków stanowi do niej załącznik a nie podpisujesz nic takiego to chyba coś jest nie tak. W ostatnim okresie rotacja w firmie jest naprawdę spora.

Dorota
@123g

@123g Też mi się tak wydaje. A możesz przesłać link z aktualnymi ofertami pracy w Horn Distribution S.A.? Ja jednak szukam informacji na ten temat i nic nie mogę znaleźć. Będę Ci bardzo wdzięczna.

TuJestem
@Dorota

Oferty oficjalne są rzadko bo jest jedna klika i załatwiają pracę dla znajomych żeby dobrze obsadzić stanowiska, wiecie żeby kasa została "w rodzinie" :)

Krystyna
@TuJestem

Rzeczywiście, ja też nie znalazłam żadnych ofert pracy. A co sądzisz o warunkach zatrudnienia w Horn Distribution? Można liczyć na stabilny rodzaj umowy?

XyZ
@Krystyna

W firmie obowiązuje mieszana forma zatrudnienia, ale po co komu emerytura czy świadczenia? Grunt żeby koszty zatrudnienia były jak najniższe. Bo kto jest zawsze winny? Pracownik. Trzeba cieszyć się z takiej pracy, bo taka praca to skarb.

Krystyna
@XyZ

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że wszelkie świadczenia potrzebne są każdemu. Ale skupmy się na innym problemie. Wspomniałeś, ze w Horn Distribution obowiązuje mieszana forma zatrudnienia. Co to właściwie oznacza? Podasz jakieś konkrety?

XyZ
@Krystyna

Oznacza to śmieszną kwotę na umowę o pracę a reszta wynagrodzenia to umowa zlecenie. Ale po co komu wszystko na umowę? Prezes emeryturę na już zapewnioną, jego rodzina również. Pracownik powinien być dla niego, w żadnym wypadku nie odwrotnie...

Cardi

Niestety to, co napisano tu wcześniej jest prawdą. Firma oferuje BARDZO niskie wynagrodzenia (nieadekwatne do rynkowych), jej siedziba mieści się dosłownie na końcu świata oraz pracownicy są realnie okradani na składkach, przez mieszaną formę zatrudnienia. Nie ma szans urodzić w niej dziecka (osoby, które zaszły w ciążę miały wiele problemów), kadra kierownicza nie rozumie i nie reaguje na współczesne problemy. Pracuje tu głównie koło wzajemnej adoracji - młodzi raczej szybko wymiękają.

@Cardi

Cardi, masz 100% racji. Przepisy KP były, są i pewnie będą niczym w tej firmie. Pracownik nie jest ważny (oczywiście wyłączam z tego grona "managerów" którzy zbierają gratulacje za pracę, którą wykonują za nich zwykli pracownicy - forward działa), grunt żeby prezes miał kasę na kolejne "zabawki". Cała sytuacja jest chora. Odradzam pracę w tej firmie.

@Runaway

Warto wiedzieć, że za nadgodziny nie płacą a ich odbiór graniczy z cudem. Chcesz urlop? 2 dni? Najpierw się z tego wytłumacz i najlepiej zastanów czy w ogóle go potrzebujesz...

@Runaway

Nigdy nie zaobserwowałam sytuacji, aby pracownikom biurowym wypłacono nadgodziny. Odebrać ich też nie było możliwości. Wolontariat na nowe porsche...

Witold
@Cardi

Skoro rzekomo nadgodziny nie były płatne ani nie było możliwości ich odebrać to, czy pracownik mógł odmówić pracodawcy pozostania po godzinach? Ciekawi mnie, co w przypadku, gdyby ktoś zdecydował się właśnie tak zrobić.

@Cardi

@Cardi, masz rację. Nadgodziny czasem wypłacano tylko pracownikom magazynu. Biuro pracowało po godzinach za darmo i nie było opcji NIE, z urlopem też bym problem a jeśli się go dostało to i tak ciągły kontakt był i laptop na plecach bo zastępstwo to słowo zakazane. A parking pełen Porsche i innych bolidów...

@Witold

Nie ma, że nie. Na Twoje miejsce jest zawsze ktoś inny - przynajmniej w oczach managerów. Przykład ciekawego zabiegu: co roku, 2 stycznia jest przymusowa inwentaryzacja magazynu, w której obowiązkowo biorą udział wszyscy pracownicy, bez uprawnień (nieważne czy biuro, czy serwis, czy pani z recepcji). Wszyscy wspinają się między regałami kurzu, na wózkach widłowych, drabinach i innych rzeczach, których nie powinni ruszać bez odpowiedniego przeszkolenia. Nie pojawienie się tego dnia jest zakazane. Co do nie zostawania na nadgodziny.... spróbuj powiedzieć, że nie będziesz pracować od czwartku do niedzieli, po ok 15h na dobę podczas Audio Show........ :)

Hahaha
@Runaway

Zapytaj jednego z managerów o chemitails lub ziembe to Ci zrobi wykład.

@Hahaha

A tego to nie było za moich czasów, za to istniał warsztat samochodowy he he

Iwona

@GoFar, czy dajesz do zrozumienia, że nie ma czegoś takiego jak umowa i zawarty w niej zakres obowiązków pracownika? Czy może jest taka umowa, tylko nie do końca wydaje się być wiążąca dla pracodawcy? W jaki sposób zatem pracownik jest rozliczany z wywiązywania się z umowy o pracę?

@Iwona

Umowa jest, ale bez załącznika jakim jest zakres obowiązków. Z biegiem czasu zmienia się on w odniesieniu do tego, co niby było ustalone na początku ale na zasadzie że nie pytają o zdanie najbardziej zainteresowanego... czyli pracownika. Forma zatrudnienia nie jest zbyt atrakcyjna ale co komu pasuje ;) A rozliczają pracownika w różny sposób... w zależności od działu w którym pracujesz.

.....
@Iwona

Boże co za bzdury

123g
@GoFar

Droga Iwono, załącznik do umowy jakim jest zakres obowiązków istniał tylko w Excelu, nie był przekazany pracownikowi ani podpisany. Firma dzieli wynagrodzenie ale w bardzo niekorzystny dla pracownika sposób. Wolny wybór. Pracownicy z różnych działów są rozliczani inaczej, przedstawiciele na innych zasadach, marketing czy dział handlowy inaczej. To nie są bzdury tylko kwestia czytania ze zrozumieniem.

Abcde

Zdecydowanie POLECAM omijać to miejsce! Wszyscy pracownicy mają część wynagrodzenia na umowie zleceniu a to tylko jeden z nielicznych przekrętów jakie się dzieją w tej firmie. Ogólnie kompletny brak szacunku dla pracownika i zwyczajne skąpstwo kadry zarządzającej. Nowi pracownicy uciekają szybciej niż przyszli, a Wieloletni stażem wcale nie są lepiej traktowani. Przedszkole :)

@Abcde

So true...

Katarzyna
@GoFar

GoFar, również pracujesz w Horn Distribution? Jeśli tak, to czy zechciałbyś napisać coś od siebie na temat tej firmy? Twój wpis nie jest do końca merytoryczny i niewiele wnosi do ogólnego wątku na temat pracy w tej firmie, a z pewnością jest wiele osób, które chciałyby dowiedzieć się nieco więcej o warunkach, jakie tam panują. Jakie firma stawia wymagania swoim pracownikom?

@Katarzyna

Na szczęście już nie pracuję, ale jak się słyszy "ciesz się, że najmniej zarabiasz to pracujesz"... nie można się spodziewać niczego dobrego. Abcde ma w zupełności rację i to nie są żadne bzdury jak pisze Iwona.

Katarzyna
@GoFar

Dobrze, że starasz się tak aktywnie uczestniczyć w tej dyskusji. Ubolewamy jedynie nad tym, iż nie potrafisz dostrzec żadnych atutów pracodawcy, jakim jest Horn Distribution, a na pewno je posiada. Firma ta od ponad 25 lat specjalizuje się w dystrybucji domowego i samochodowego sprzętu audio-video, oferując najbardziej liczące się i znane na świecie marki. A więc można przypuszczać, że reprezentuje sobą naprawdę bardzo wysoki poziom. A czy chociaż atmosferę tam panującą określiłbyś jako dobrą?

@Katarzyna

Dobrze napisane... tekst skopiowany ze strony firmy. Atuty? Nie kojarzę, ale Katarzyno chyba pracownikiem nie jesteś i nie byłaś widzę. Niech inni kontynuują wątek. Kropka.

Riders on the storm
@Abcde

Jak przypuszczam problem jak wszędzie gdzie zastana od lat kadra kierownicza z kominami.Czasy się zmieniają i sa tańsi lepsi ludzie z aktualniejsza wiedzą.No ale to musi właściciel dostrzec.

Było minęło
@Riders on the storm

Kadra kierownicza dba tylko o siebie i o "znajomych", lizusy też są w modzie... a to równa się maksymalne wykorzystanie pracownika. Siedź cicho i pracuj, no bo po co ci emerytura? Horn to "najlepsze" miejsce na ziemi, tak :)

Daniel

każda z ich ofert wygląda całkiem dobrze :) Obecnie poszukują specjalisty, ale ds. wsparcia sprzedaży. Co ciekawe, z językiem czeskim, a więc automatycznie podnosi to poprzeczkę podczas rekrutacji. Sądzę, że na wysokość zarobków też ma to pewien wpływ.

.....
@Daniel

Poprzeczkę to podnosi znajomość języka chińskiego a nie jakiegoś tam czeskiego.

Mariusz

Ostatnio na stronie interentowej firmy Horn Distribution znalazłem informacje o tym, w jaki sposób można zostać ich Partnerem Handlowym. Czy ktoś z Was czytał dokładnie te instrukcje i ma jakiekolwiek doświadczenie z tym związane? Tutaj link do informacji -->> https://pl.horn.eu/pl/PL/KONTAKT/JAK_ZOSTAC_PARTNEREM

Iwona

Sprawdziłam na stronie internetowej firmy Horn Distribution S.A. czy są obecnie jakieś wolne miejsca pracy, ale nic takiego nie znalazłam. Dlatego, jeśli tylko ktoś wie coś więcej na ten temat to zachęcam do podzielenia się tymi informacjami z innymi użytkownikami tego forum.

Bartosz

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Czy niektórzy tylko narzekać potrafią??

@Andrzej

To się nazywa obiektywizm. Nie zabraniajm nikomu się przekonać i mieć potem odmiennego zdania.

*nie zabraniam

GoFar

W ogłoszeniach wszystko ładnie wygląda, niby wiesz jak będzie wyglądać praca na Twoim stanowisku, ale z biegiem czasu na bieżąco sytuacja pokazuje, że robisz wszystko tylko nie swoje i za tzw. wyższy szczebel, któremu jest najlepiej. Nie doceniają pracowników, trzeba się prosić o swoje a łaska pańska może i spadnie... z konia.

Lolek

Może ktoś zdecyduje się napisać jak się tu pracuje?

Jakuku

Horn to największa porażka z jaka miałem doczynienia. Sprzet w serwisie od 3 miesięcy, na zapytania informacja ze czekają na części i się ze mną za moment skontaktuje technik. Oczywiscie nikt się nie kontaktuje i tak w kółko. Zdecydowałem odebrać od nich sprzęt bez naprawy a innnym polecam zakupić sprzęt z prawdziwym serwisem.

Qwerty
@Jakuku

Ale co ma to wspólnego z opiniom o pracodawcy? Piszesz czlowieku wyłącznie o tym, ze twój sprzęt nie wrócił do ciebie na czas. Mogło faktycznie zabraknąć części. Zobacz ile dystrybutor ma urządzeń na karku. Najprościej wystawić opinie z du..y.

To, że sprzęt wisiał długo w serwisie z powodu braku części, nie ma nic wspólnego ze środowiskiem pracy w firmie i rekrutacją. Ja od siebie dodam, że oferują bardzo nieatrakcyjne formy zatrudnienia.

Jakuku

Zostaw merytoryczną opinię o Horn Distribution S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Horn Distribution S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Horn Distribution S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Horn Distribution S.A.?

Horn Distribution S.A.