GOSPODA U KRAKOWIAKA

Opinie o GOSPODA U KRAKOWIAKA

@Bartosz

Tak przyjmujemy, oferując świetne zarobki ale tylko najlepszych fachowców na każdym stanowisku , jest dużo kandydatów z Polski i z zagranicy ale można próbować Głównie pracowników do pracy w Ośrodku narciarskim ,w Hotelarstwie i gastronomi Polecam

Bozena

Pracuję od kilku sezonow w Gospodzie u Krakowiaka ,bardzo sobie cenię tu pracę bardzo duzo się nauczyłam często odwiedza nas na parę dni znajomy szefa jeden z najlepszych kucharzy w Polsce ktory to wiele nam pokazuje wprowadza nowe techniki gotowania potraw Jezeli ktos powaznie podchodzi do pracy warto probowac się zatrudnic w dobrej restauracji Mozna duzo zyskac i dobrze zarabiac.

Goska N
@Bartosz

Ja pracuje od niedawna jestem zadowolona z pracy i panująca atmosfera jest bardzo dobra , mili goście w większości stali klijeci od lat doceniający dobra kuchnie , płace wysokie wraz z napiwkami to nie ma co szukać nawet za granica , czy przyjmują to chyba dopiero na zimę ale warto się ubiegac

Warunki pracy i płacy są jedne z najlepszych w Krynicy i okolicy Fachowcy zarabiają po 7000 zet a kelnerki z napiwkami po 6000 zeetow iwiecej jeśli są szybkie i miłe dla gości Warto się zatrudnić w tej gospodzie Dmie Krynicy w/g tygodnika Sadeczanin

Była Nowy wpis

No niestety oskarżają niewinnych ludzi o kradzież. Batalia sądowa ponad rok... Myślą chyba że jak oskarża to wygrają wymyślone sobie pieniądze. Nie zatrudniacie się tam jeśli szanujecie siebie i swoje doświadczenie, bo inaczej czeka was coś takiego.

Witam. Poszukiwany jest kucharz. Ale wystraszyła mnie trochę wymiana zdań między firmą a klientem odnośnie zwolnienia pracownika. Błędy się zdarzają. I czasami można dogadać się z klientem na rabat. Niekoniecznie zwolnienie pracownika który zawalił. Czy były to nagminne przewinienia pracownika? Tego typu zwolnienia są częste czy sporadyczne?

Witam, czy ktoś z pracowników mógłby jeszcze napisać, co sądzi o warunkach? Z tego co piszecie, wypłaty sa bardzo dobre, ok. 7 tyś netto, ale za to zastanawia mnie to wyzywanie pracowników, o którym ktoś pisze niżej. Czy to prawda? I tak przy okazji, w jaki sposób dowiedzieliście się o wolnym stanowisku? W internecie pustki, jeśli chodzi o oferty pracy.

kierownik działu zatrudnienia Nowy wpis

Obecnie prowadzimy rekrutację pracowników na kilka stanowisk poszukujemy operatorów kolei linowych. pracowników wypożyczalni i serwisu sprzętu narciarskiego. Pracowników gastronomi Kucharzy .pomoce kuchenne .kelnerki. bufetowe. Ogłoszenia na OLX.

Czy rozmowa rekrutacyjna w GOSPODA U KRAKOWIAKA odbywa się również w języku angielskim?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GOSPODA U KRAKOWIAKA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Czy pracodawca GOSPODA U KRAKOWIAKA motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Gabriela

Gdyby to była prawda to jeszcze ktokolwiek by tutaj przychodził? Naprawdę takie sytuacje miały miejsce? Co na to goście?

@Gabriela

Gospoda u Krakowiaka to jedna z najlepszych restauracji w Małopolsce ,nie bez powodu została uznana przez Sądeczanina powiatowe media Dumą Krynicy i Okolicy .Codziennie jest tu setki gości głównie turystów ,Słowaków zadowolonych z oferowanych dan jak i obsługi. Niestety w ostatnich latach wiele osób stało się złośliwe , zawistne i mściwe a więc lubią cos napisać aby zaistnieć .Nam jako renomowanej firmie to nie przeszkadza po prostu takie czasy szkoda tylko że tych małych ludzi przybywa w tym pięknym kraju.

kierownik restauracji

Oczywiście , Kieruje na szkolenia, awansuje na wyższe , premiuje.

Rozczarowani

Dzisiaj odwiedziliśmy gospodę 4 osoby. Niestety jesteśmy rozczarowani i to bardzo. Rozumiem że trzeba czekać ,pierwsze danie pstrąg był podany po 40min. Ok do przyjęcia następne 2 dania po 50min. Jeszcze mieliśmy nadzieję że uda nam się zjeść wspólny posiłek ale niestety oczekiwanie na placki ziemniaczane 65 minut wyczerpało naszą cierpliwość. Zapłaciliśmy i wyszliśmy oczywiście jeden z gości głodny. Pierwszy raz spotkałam się z tym że jedzenie jest podawane do jednego stolika w tak różnym czasie. Brak szacunku i przestroga dla innych. W krynicy jest dużo fajnych restauracji. Tej nie polecamy. 24 wrzesień. Alicja G.

@Rozczarowani

Oczywiście sprawdziliśmy zaistniałą sytuację .Bardzo Państwa przepraszamy .Osoba która dopuściła się tak drastycznego zachowania ,została natychmiast zwolniona dyscyplinarnie .Jeszcze raz przepraszamy i oczywiście zapraszamy do naszej restauracji.

Na jakie wsparcie w GOSPODA U KRAKOWIAKA mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Grzegorz

Pracowałem w gospodzie u krakowiaka to najpiękniejszy okres w moim życiu Zarabiam Od 6 tys do 7.5 mile wspominam właściciela Pana Henryka oraz klejów i koleżanki a najbardziej świetna Panią Kierownik Małgorzatę .jak wrócę z kontraktu z zagranicy napewno się będę starał o ponowne zatrudnienie w gospodzie Mam nadzieje ze Pan Henryk mnie zatrudni a wszystkim polecam tą Firmę z Krakowa

@Grzegorz

A czy można tam się starać o pracę w dowolnym momencie czy trzeba czekać na jakieś ogłoszenie, jak opublikują? Daj no znać, chętnie bym zerknęła, co tam oferują. Albo może Ty coś powiesz, jak wygląda kwestia zarobków jeszcze i zakwaterowania? Dzięki.

Łukasz pracownik
@Ewa

Pracuję od kilku lat ,bardzo sobie cenię tą pracę ,jest wspaniały nastrój chociaż pracuję na różnych stanowiskach a czasami nawet wykonuję prace zastępcze przy remontach restauracji ,nawet malowania czy przemeblowania ,Mamy bardzo równą Panią Kierownik więc jak nie ma ogłoszeń o przyjęciach to wystarczy wpaść i Nią porozmawiać .Polecam tą firmę. Oczywiście . zdarzają się osoby niezadowolone ale nie bardzo im się chce pracować a więc im dziękujemy.

Emilia
@Łukasz pracownik

Ale jak to na kilku stanowiskach, to jest normalne u was? :P Czasem jest tak, że chcą żeby się robiło inną robotę, a potem ze swoją stoisz i musisz szybciej pracować albo dłużej zostawać, u was podobnie jest? Jaka stawka za bycie takim człowiekiem orkiestrą? :P Te 6-7 tys. to każdy ma szansę tam zarobić? Bo aż ciężko mi uwierzyć w takie zarobki.

Lol
@Emilia

Tak. Kazdy ma szansę. Szczególnie że te 6-7 miesięcy to jest kwota za 3 miesiące. Pozdrawiam

Artur
@Emilia

Pracowałem w okresie sezonu zimowego w tej Firmie i zarabiałem netto od 8,5 do nawet 9.6 tys zetów przez 5 miesięcy Oczywiscie pracowałem więceej godzin , Traktowałem to jako pracę sezonową i zastanawiam się czy wyjechac za granicę .ponieważ nie wiele mi netto zostaje po zapłaceniu mieszkania oraz wyzywienia plus dojazdy .Ale wiem ze teraz gdy Krynica jest prawie pusta wykonują różne prace zarabiają pracownicy powyzej 4,5 -5 tys.

@Lol

Pracowałem i zarabiałem powyżej 7 tys, netto za miesiąc pracy dlaczego piszecie głupoty .co zazdrość was zjada ,chyba ze jesteś leniem i niudacznikiem to oczywiscie zaraz po próbie ci podziękują .

Hanna
@Artur

Hmm... a na jakim stanowisku tyle zarabiałeś? Powiesz ile godzin trzeba w ciągu miesiąca wypracować, żeby dostać te 8 tysięcy na rękę?

artur pracownik
@Hanna

Jako konserwator latem zimą jako obsługa kolei przy Gospodzie 35-40/godz po 10 godz dziennie lekka przyjemna praca tylko że trzeba chcieć pracować i mieć wiedzę.

Marysia
@artur pracownik

Z jakiego zakresu trzeba mieć wiedzę? Czy trzeba mieć konkretne doświadczenie (jeśli tak - to jakie?), aby dostać się na to stanowisko? :)

Kierownik Stacji Narciarskiej
@Marysia

Należy mieć ukończony kurs obsługi .konserwacji kolei linowych lub ukończony Wydział Transportu Linowego AGH oraz praktykę na kolei jako pomocnik przynajmiej jeden sezon. Zdany egzamin teoretyczny i praktyczny w TDT na operatora lub mechanika aby otrzymać uprawnienia

Magdalena
@Kierownik Stacji Narciarskiej

Czyli jeśli ktoś aplikuje, to z miejsca musi to wszystko posiadać w swoich preferencjach? A nie ma szans by z tego przeszkolili lub wysłali pracownika na kursy? Na każdym stanowisku można wyciągnąć 6-7 tysięcy na rękę, czy są działy, w których zarabia się o wiele mniej?

ANETA

Pracuję w Gospodzie u Krakowiaka od 3 lat i bardzo sobie cenię tą pracę W zespole gastronomicznym panuje wspaniała atmosfera ,szef kuchni wspaniały fachowiec nazwany Szefem szefów ma bardzo dobry wpływ na pozostałych pracowników po prostu jest świetnym fachowcem Ze względu że posiadamy największą regionalną restauracje organizujemy kolacje dla dużych grup zamieszkujących w okolicznych najlepszych hotelach w Krynicy.Obecnie urządzamy nasz piękny taras widokowy przed Gospodą nad potokiem Kryniczanka , Warto tu pracować a jeszcze bardziej być Gościem tego urokliwego lokalu jakim jest Gospoda u Krakowiaka.,

Była

Nie polecam pracy w tym miejscu. Z tego co zauważyłam bardzo często zmieniają się tam pracownicy, często nowe osoby szybko rezygnują ze względu na atmosferę, podejście szefostwa do pracownika. Jest bardzo dużo kwestii, które powinny być zmienione. Polecam zastanowić się dwa razy zanim podpisze się umowę z tą firmą.

@Była

Co to w praktyce ma oznaczać, że "bardzo często"? Pisałaś to w lipcu to czy przypadkiem wtedy nie są tu zatrudniane osoby "sezonowe"?

Jakie są warunki zatrudnienia w GOSPODA U KRAKOWIAKA?

@Piotr

Nigdy nikt tam tyle nie zarobil. No chyba że pracował gdzieś tam po godzinach. A jakby zarobki były dobre to co miesiąc nie ogłaszali gdzie się da że szukają do pracy.

@Piotr

Zapraszamy do naszego zespołu ,świetna atmosfera i warunki pracy zapraszamy do aplikacji

Czy nowo zatrudnione osoby w GOSPODA U KRAKOWIAKA otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

KIEROWNIK

Ta osoby otrzymują od pierwszego dnia zatrudnienia umowy o pracę również osoby zatrudnione sezonowo umowy zlecenia Nie zatrudniamy osób bez umowy tzw. na czarno.

@KIEROWNIK

A umowa o pracę jest na czas określony czy nieokreślony?

Gabriela

Ale później już można liczyć na nieokreślony? I jak tu wygląda sprawa okresu wypowiedzenia?

@Gabriela

Po umowie na czas określony pracownicy otrzymują umowę na czas nieokreślony a okres wypowiedzenia jest uzależniony od lat pracy zgodnie z Kodeksem Pracy.

Xd
@kierownik restauracji

Jaka umowa tam macie umowę zlecenie nic więcej

@Xd

Oczywiście zatrudniamy pracowników na umowo o pracę na czas określony ,okres ,próbny, a następnie na czas nieokreślony Pracowników sezonowych oraz do przyuczenia zawodu na umowy cywilno prawne. Zapraszamy na rozmowy

Smar Oskar

Miła i przyjazna atmosfera. Obsługa na najwyzszym poziomie a golonka wysmienita

@Smar Oskar

To mega! A jak z cenami u nich? Są przystępne?

Katarzyna

Pracowałam w Gospodzie u Krakowiaka przez kilka miesięcy bardzo byłam zadowolona z atmosfery i tam stosunków panujących .Właściciel bardzo konkretny przedsiębiorca z Krakowa ,zgrany zespół na czele z Kierowniczką która jest bardzo życzliwą osobą ,pomagającą w rozwiązywaniu problemów .Zarobki atrakcyjne oraz napiwki w całości są dla kelnerek nie jak w innych restauracjach w Krynicy tylko pewien procent. Niestety przeprowadzka rodziny na północ Polski zmusiły mnie do rozwiązania umowy. Bardzo mile wspominam tam pracę i poszukującym polecam Kaśka

@Katarzyna

Jest z zakwaterowaniem praca??I w ogólr ile daje dokładnie jak możesz to napisz prosze dzięki

Jolka

Jestem zainteresowana pracą w Gospodzie U Krakowiaka słyszałam od koleżanki że jest tam fajna ekipa i dobre warunki pracy.oraz dobre zarobki,ponoć wysokie napiwki i nie zabierają ani też nie dzielą jak w innych knajpach.w Krynicy.

Czy w GOSPODA U KRAKOWIAKA pracuje się na open space?

XD

Nie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w GOSPODA U KRAKOWIAKA?

Grzegorz

Co to za pracownik jeśli ma sprawy w sądzie dobrze zrobił właściciel ze go pozwał za nieuczciwość i teraz spłaca firmie co miesiąc to i za ile zagarnął Świetna firma profesjonalnie prowadzona dobrze zarabiają wartościowi pracownicy a obijboki z lepkimi rękami idą pod sąd

goska
@Grzegorz

dobrze piszesz bo pracuje tam i wiem jakie sa warunki oraz jak wspaniała firma z Krakowa ciągle inwestują rozwijając Krynicę Zdroj i pracownicy są zadowoleni bo dobrze zarabiają. Bywa ze obijbokow zwalniają ale tak powinno byc.Zachęcam do pracy w Gospodzie u Krakowiaka

@goska

Pracowałam tam kawał czasu. Większość nowych osób, które przyszły uciekły po kilku dniach bez pobrania wynagrodzenia. Nie raz się zdążyło że byliśmy w (usunięte przez administratora) Bo zostaliśmy bez rąk do pracy. Oj różne rzeczy tam miały miejsce... różne....

Jak jest z pakietem medycznym w GOSPODA U KRAKOWIAKA? Można dołączyć rodzinę?

Kierownik

Tak do ubezpieczenia można dołączyć bliskie osoby zreszta firma na bardzo szeroki pakiet socjalny dla pracowników jak dopłaty do wczasów , dodatkowe ubezpieczenia pośmiertne członków rodziny itp Jako ze siedziba firmy jest w Krakowie i wieloletnie budowanie renomy na arenie europejskiej czyni ja jena z czołowych firm również w w Filip w Krynicy Zdroj są stosowane te zasady

@Kierownik

(usunięte przez administratora) PRAWDA. U Was jest juz tak UJOWO, że sami w to niewoerzycie. Bogu dziękuję, że udało mi się uciec od Was

Bartosz

Czy ktoś z pracowników może podpowiedzieć czy firma potrzebuje ludzi?

Byłam widziałam, pracowałam
@Bartosz

Ciągle potrzebują bo każdy nowy szybko ucieka. Przecież (usunięte przez administratora)

Byl
@Bartosz

Jak chcesz popaść w depresję to zawsze możesz się tam zatrudnić.

Henryk

To nieprawda pan w tej firmie nie pracował a jeżeli ktoś pracuje uczciwie zgodnie z umowa i prawem to jest bardzo zadowolony zarabia pieniądze adekwatne ze nawet za granica by tyle nie zarobił masa osób pracuje powyżej 10 lat

Goska N

szef marketingu
@Byl

Ale brednie piszesz Panie Doktorze nawet nie rozumiesz co to za choroba a moze chodziło ci o lenistwo z lepkimi dłonmi tylko się pomyliłes bardzo duzo osob pracuje po kilkanascie lat i są bardzo zadowoleni ,ja rowniz -,swietnie zarabiamy .i chyba zazdrosc cię zjada .Firma renomowana odznaczona wieloma tytułami na rynku Europejskim..Polecam psychologa zycząc zdrowia

Wieloletni pracownik

Oj cały zespół pracujący w Fili Firmy Hatron Electronic ja i wieloletni pracownicy tworzący trzon tej renomowanej firmy również Gospody jak i najlepszego ośrodka narciarskiego w Krynicy Henryk Ski bardzo Ci współczują ponieważ jad jakim zioniesz , mściwość zawiść to bardzo poważna choroba psychiczna i każdy człowiek na pewnym poziomie to rozumie i spewnoscia Ci współczuje My również

Zostaw merytoryczną opinię o GOSPODA U KRAKOWIAKA - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w GOSPODA U KRAKOWIAKA?

Zobacz opinie na temat firmy GOSPODA U KRAKOWIAKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOSPODA U KRAKOWIAKA?

GOSPODA U KRAKOWIAKA