Opinie o SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o. w Ostaszewo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o. w Ostaszewo

Inter

Właśnie były "podwyżki" dla pracowników i jedno co wiem to już chyba nie będzie tylu chętnych na nadgodziny co wcześniej. Mam nadzieję że jednak coś się kiedyś zmieni w tej firmie ... np kierownictwo

Irena Nowy wpis
@Inter

Oo!! Ile teraz można wyciągnąć? Powiedz proszę to pilne ;-) !

Praca niezbyt to Nowy wpis
@Inter

I tak dziwne,że są tam chętni do tej...pracy...to już coś jak na te warunki.

Kamila Nowy wpis
@Praca niezbyt to

Niestety pracować gdzieś trzeba. Ale czyli z powodu tych "podwyżek" ma być mniej chętnych na te nadgodziny? To chyba sporawe muszą jednak być, że tak sobie rekompensują czy źle się domyślam?

Nbvc Nowy wpis
@Inter

Dziwi mnie,że ktoś wgl uwierzył w kasę z nagdodzin dobrą i przyszedł...oj,chyba jacyś nowi,o ile tacy się tam pojawiają jeszcze dał sobie zamydlić oczy...ale już wie co i jak ..

MIko

Praca nie jest zła, czasem cięzko jest ale gdzie jest łatwo, da się pracować . Ta Pani Iw. W. z maseczek co juz zapomniala z kim pracowała i kiedy pracowała w kontroli teraz jest bardzo niemiła , wiele osób nie może patrzec na ciebie i z toba rozmawiać... falszywy usmiech i zachowanie. Uważajcie..

Tołstoj
@MIko

Chyba jak na każdego tam uważać ..

Kamila
@Tołstoj

Nie no na każdego to chyba nie, bo co to za atmosfera niby wtedy w miejscu pracy jest? Ja to bym serio nie dała rady psychicznie w czymś takim, bo jednak fajnie jest ufać innym i być spokojnym. :/

Prawda

Czasem mam wrażenie że ten zakład jest zarządzany przez Sasina a organizacją produkcji zajmuje się Czarnek ... nic kompletnie nie działa jak należy i nic się nie udaje ale pracownikom wmawiają propagandę jak w TVP

Kamila
@Prawda

To jak to opisałeś, że faktycznie totalnie to demotywuje. Widzę, że chyba wciąż tu pracujesz, jak Ci się to udaje? Nie jest to udręczające dla Ciebie?

Po przeczytaniu około 50 opinii postanowiłem że chyba podziękuje i poszukam pracy gdzie indziej, macie dobrą reklamę ale pamiętajcie opinie pracowników są tak samo ważne i najczęściej pokazują ukrytą prawdę o pracodawcy.

@Kandydat

No cóż szkoda .... chciałbym w jakiś sposób pana zachęcić do przemyślenia tej decyzji jednak nie mam żadnych argumentów jakich mógłbym użyć więc chyba rozumiem dlaczego szuka pan dalej

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik konfekcji - wsparcie produkcji
Ostaszewo
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy specjalista ds. księgowo-finansowych
B.A.U.S. At Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Głównego Księgowego
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.
Daniel

Robota dobra na chwile na jakies 2-3 miesiace aby znalezs cos lepszego. Zatrudniaja z ulicy jak leci wiec przezimowac latwo polecam

Produkcja przeciążona obowiązkami, odpowiedzialność ogromna płaca minimalna... ale inne działy idealnie odwrotnie więc chyba spoko...

Ciągłe czepialstwo o nic

Były

Firma średnia duże wymagania małe zarobki ludzie ok zarząd niekompetentny wszystko ciągle zepsute produkcja dumpingowana

@Były

Zapomniałeś dodać jeszcze że jest cenzura na niewygodne komentarze bo dziś właśnie kolejny usunęli

Zwykle nie jem tego

Kiedy myślisz że masz zły dzień to pamiętaj że są osoby które pracują w sohbi

Haha
@Zwykle nie jem tego

Kiedy masz kiepski dzień w sobi pamiętaj że niektórzy pracują na produkcji

Mariusz
@Zwykle nie jem tego

A co jest nie tak z pracą tutaj? :D Wyjaśnisz?

Xxxx
@Mariusz

Pewnie to że trzeba pracować,tyle ludzi tu pracuje narzekają a nadal pracują. A ile się chciało zwolnić i na tym się skończyło bo robią. Praca jest dobra, mogliby jedynie więcej płacić ale jeśli chodzi o samą pracę to nie jest ciężka.

Miałam na oku tę firmę ale po przeczytaniu opinii na obu stronach chyba podziękuje nie mam ochoty pakować się w kolejne (usunięte przez administratora) I faktycznie zauważyłam, że ciągle są tu oferty pracy zastanawiało mnie czemu.

Lka.
@Kandydat

To szkoda,bo ludzie tutaj bzdury wypisują - atmosfera spoko,nikt nikogo aż tak nie goni,a ekipa z "dołu" jest fajna.Twoj wybór.

@Lka.

A więc mówisz że na tej i tamtej stronie ponad 800 ludzi bzdury wypisuje ... hmm interesujące

marko
@Lka.

Ludzie nie wygadują bzdur kto w sobi pracuje ten wie jak jest i całe szczęście że mogą się wypowiedzieć bo niestety ale trzeba o tym mówić a nie udawać że jest nie wiadomo jaka utopia....

@marko

To nie jest utopia tylko rodzina :) w której niektórzy mają więcej i lepiej niż inni :) ale przecież nie dla pieniędzy się tu pracuje tylko dla idei w każdym razie nie trzeba przynajmniej za dużo myśleć w końcu od tego jest rodzina (ta ważniejsza na wyższych stanowiskach) aby robiła to za ciebie :)

Nie polecam, propaganda, wykorzystywanie, płaca minimalna, wysokie wymagania, brak szacunku dla pracownika, wyższe stanowiska rozdysponowane pod rodzinę kierownictwa, brak kompetencji kadry zarządzającej i na odchodne kopniak.

Czy w SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Inżynier Jakości?

Niestety nie ma takiej możliwości firma najpierw zatrudnia na okres próbny druga umowa na ok rok lub dwa trzecia może na stałe, ponad to jeśli chodzi o kontrolę jakości niestety trzeba spełniać pewien warunek w tej firmie ponieważ pan Waldek zatrudnia tylko młode ładne dziewczyny niekoniecznie znające się na kontroli jakości, taka umiejętność jest w tej firmie drugorzędna w tym dziale jeśli wiesz o czym mówię....

Qwerty
@Piotr

i to by nawet wyjaśniało czemu tyle bubli jest wysyłanych do klientów i co chwila są reklamacje

Nagat
@Piotr

Wcale nie prawda bo nie tylko ładne połowa to jego rodzina

Malarki

Omijać z dala a jak ktoś nie wie dlaczego niech poczyta opinie na oryginalnej stronie go work gdzie średnia opinia wynosi 1,5 gwiazdki na 5 (ta końcówka 0,5 jest tylko dlatego że kilku biurowych i kierowników rozpaczliwie próbowali podnieść opinię aby nie było równe 1) nie starczyło by mi znaków aby to opisać więc lepiej jak zaproponuje tamtą stronę. Miłej lektury i oby nikt przy zdrowych zmysłach tam nigdy nie trafił... było to 8 miesięcy koszmaru którego nikomu nie życzę

Gutek

Mam wrażenie, że konkurencja bardzo chce przedstawić firmę w złym świetle?

Mariloa
@Gutek

Albo konkurencja,albo ludzie którzy tam pracowali,poświęcili się,i co teraz mają?Z tego co czytałam na pierwszym,oryginalnym profilu na Go Work,nic...ja też szukam pracy,ale nie zaryzykuję takiej firmy,niestety..

CIEKAWE

Ciekawe dlaczego macie druga świeża stronę...BO TA PIERWSZA Z OCENA LEDWO 2 NACIAGANE SIE NIE PODOBA?Hm...po przeczytaniu tamtych opinii dzięki wielkie,szukam dalej...

dobra firma, rozwojowa, zarząd cały czas informuje o planach, rozlicza to co było i jest. widzę w niej swoją przyszłość, wyróżnia się spoko atmosfera, a starsi stażem nie bucują tylko pomagają jak potrafią. niestety zaczynam od najniższej półki Moje sugestie dla SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o.: więcej wsparcia od innych działów dla pras Lubię atmosferę w SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o. za: że wszyscy pomagają a menadżerowie nie są anonimowi

@:)

Hahahaaa...ale brednie...dobre...

open

Ciekawe dlaczego ta firma ma jeszcze jedną stronę na Go Work,gdzie opinii jest ponad 600!!!,a ocena to zaledwie dwója...Oj,dziwne to zagranie ze strony firmy,dziwne...i tak szukam czegoś innego,po przeczytaniu tamtych opinii.

admin

Jak wygląda zatrudnienie w firmie SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o. ? Jest to praca na pełen etat czy można mieć elastyczny czas pracy? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o. - Ostaszewo

• Jak się pracuje w SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o.?

SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o.