Square One Resources Sp. z o.o.

Opinie o Square One Resources Sp. z o.o.

Aktualność
Cześć!

Nasz zespół budujemy w oparciu o dialog. Dlatego też każda opinia, którą zostawisz tutaj jest dla nas bardzo ważna i może mieć wpływ na poprawę naszej pracy i funkcjonowanie naszej organizacji. Na bieżąco śledzimy pojawiające się w tym wątku wypowiedzi, analizujemy je i wyciągamy z nich wnioski.

Zachęcamy Cię do zostawienia swojej opinii na nasz temat, ale pamiętaj, aby była ona skonstruowana z poszanowaniem zasad dobrego zachowania. Wszelkie wypowiedzi zawierające treści obraźliwe, kłamliwe, z użyciem słów niecenzuralnych będą usuwane. Podobnie jak opinie zdradzające tajemnice naszej firmy. Zobowiązujemy się brać odpowiedzialność za nasze działania, a Ciebie prosimy o odpowiedzialność za słowa.

Do usłyszenia!

Zespół Square One
Polecam :)

Pracowałam dla Square One przez 7 miesięcy ( dlatego tylko tyle, ponieważ sama postanowiłam się nieco przebranżowić ). Bardzo pozytywnie oceniam ten czas, ponieważ miałam okazję naprawdę sporo się nauczyć ( wszystkiego od podstaw) oraz poznać fajnych ludzi. Szczególnie dobrze oceniam zespół rekrutacji, w którym miałam okazję pracować. Osoby nim zarządzające w mojej opinii są bardzo empatyczne i traktują pracownika jak człowieka, a nie jakiegoś robota. Firma ciągle się rozwija i inwestuje w pracowników. Jeśli zastanawiasz się czy dołączyć do Sq1 to jak najbardziej polecam! :)

@Polecam :)

Cześć! Bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że dobrze się z nami czułaś przez ten krótki czas i życzymy powodzenia na nowej zawodowej drodze :). Pozdrawiamy, Zespół Square One

Barbara
@Polecam :)

Piszesz, że firma inwestuje w pracowników. O jakie inwestycje ci chodzi właściwie?

Byly Nowy wpis

Potwierdzam. Mam same pozytywne doświadczenia z pracy w SQ1

@Byly

A jak bardzo te wspomniane doświadczenia są „bieżące” i co w zasadzie się na nie składa? powyżej widzę opinię sprzed dwóch lat a chce być z firma na czasie bo być może jeszcze będę myśleć nad aplikowaniem.

Nie było mnie tam na miejscu więc nie wiem o jaka konkretnie postawę mogło chodzić? czy możesz wyjaśnić w czym był problem? Podobnie podczas pracy w OS? Występują jakieś konkretne zasady, których nie wolno naruszać?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Square One Resources Sp. z o.o.?

Edzia

Witam. :) widziałam przed chwilą ten post odnoszący się do integracji w firmie. Dopiero przed chwilą widziałam tez ofertę dla konsultanta ds. łańcucha dostaw. Jestem osobą z magisterką właśnie z jego zarządzania, lecz z dłuższą przerwą od studiów i bez doświadczenia w branży (hobbistycznie programuję), nie mam wiec komercyjnego doświadczenia. jakie byłyby szanse na przyjęcie takiej osoby do zespołu (planuję się przebranżowić). Tak dla jasności to wynagrodzenie od 8 do 14 tys jest podane netto czy brutto?

@Edzia

Dzień dobry :). Podeślij proszę swoje CV do Izy z naszego zespołu, która prowadzi ten proces rekrutacyjny, żeby mogła ocenić Twoje doświadczenie. Bezpośredni adres mailowy to: izabela.zawadzka@squareoneresources.com. Stawka wynagrodzenia to kwota brutto. Na to stanowisko zatrudniamy bowiem na podstawie umowy o pracę. Powodzenia!

@Square One Resources Sp. z o.o.

Oferta na stronie jest jeszcze dostępna z tego co widzę czy to oznacza, że wciąż jest szansa aby moc się dostać? rozmowy już są prowadzone? Czy ktoś może teraz miał jakaś i by opisał mniej więcej przebieg? Ona zdalnie się odbywa, prawda?

Cześć, Oferta dzisiaj traci swoją ważność, ale możesz podesłać jeszcze CV do Izabeli Zawadzkiej, która prowadzi ten proces: izabela.zawadzka@squareoneresources.com. Mamy już sporą bazę kandydatów na tę rolę i pierwsze rozmowy już się rozpoczęły. Wszystkie są prowadzone zdalnie. Skontaktuj się z nami, a Iza będzie mogła Ci opowiedzieć więcej na ten temat. Pozdrawiamy, Zespół Square One

Business Development Manager

Rekrutacje oceniam na profesionalną. Ważnym aspeltem godnym podkreślenia jest otwarta komunikacja z kandydatem od poczatku do końca procesu rekrutacji, co daje pełny obraz każdego etapu.

- obecne doświadczenie zawodowe - znajomość branży i rynku - strategia

Czy pracownicy Square One Resources Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Cześć W zespole Square One dbamy do dobre relacje i regularnie staramy się integrować. Dwa razy w roku organizujemy dwudniowe wyjazdy integracyjne, raz na kwartał spotykamy się na podsumowaniach kwartału, które kończymy również wspólną pizzą i wieczornymi rozmowami w biurze. Chętnie organizujemy wyjścia w mniejszych zespołach. Z naszymi konsultantami staramy się być w stałym kontakcie. Raz w roku przygotowujemy dla nich konkurs, tzw. SQ1 Extreme, w ramach którego zapraszamy zwyciezców na “ekstremalne” przeżycia, takiej jak off-road czy jazda samochodami wyścigowymi. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej napisz do nas: poland@squareoneresources.com.

Pozdrowienia,
Kasia ze Square One

Czy pracownicy w Square One Resources Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Cześć! Czynimy szereg działań, aby tworzyć zgrany zespół, oparty na otwartej komunikacji i dobrej współpracy i relacjach, które budujemy nie tylko w pracy, ale także poza nią. Oczywiście, zdarzają nam się nieporpozumienia, bo każdy z nas jest inny, ale wyjaśniamy je na bieżąco, tak aby różnice nie wpływały na efektywność i komfort pracy całego zespołu. Pozdrawiamy, Zespół Square One

kontraktor

Bieda-kontraktornia. W ramach prezentu świątecznego dostaliśmy kartkę z życzeniami z qr-kodem do ankiety, która obiecywała że "answer 5 questions and take your LEGO set home". Kartkę przeczytała partnerka i mówi dzieciakom, że dostaną lego. Niestety po otwarciu linka okazało się, że jedynie dla 5 najszybszych osób XD

XD
@kontraktor

XDDD Oj bombelki czegoś nie dostały XD co to za logika myślenia, najpierw coś mówić zanim się sprawdzi czy to na pewno się dostanie. XD i jeszcze najazd na firmę

@kontraktor

Cześć! W tym roku poza paczką z upominkiem i kartką z życzeniami, zaprosiliśmy naszych kontraktorów do wzięcia udziału w świątecznym quizie / konkursie. Pięć osób, które poprawnie i w najkrótszym czasie odpowie na pytania o naszej firmie, otrzyma nagrodę w postaci dużego zestawu LEGO Ideas. W konkursie, jak to zazwyczaj w konkursach bywa, wygrać może tylko kilka osób. Zasady opisaliśmy w regulaminie dostępnym na stronie, do której prowadzi kod QR umieszczony na kartce z życzeniami. Dzięki za Twoją wiadomość. Nasz prezent miał być miłą niespodzianką. Przykro nam, że nie spełnił Twoich oczekiwań. Pomimo wszystko nadal zapraszamy Cię do udziału w quizie, a Tobie i całej Twojej rodzinie, życzymy wesołych Świąt, wspaniałych prezentów pod choinką i jeszcze wspanialszego Nowego Roku. Zespół Square One

kontraktor
@Square One Resources Sp. z o.o.

Upominek to koc, 100% poliester z logo firmy. Pytania w konkursie to pytanie o adres firmy i ile można dostać za polecenie innego pracownika. Napis na kartce jest mylący, celowo, żeby podbić liczbe otrzymanych ankiet. Tak taniego i nieeleganckiego zachowania nie widziałem nigdy.

Kontraktor
@XD

Za ten wpis bedzie premia, 100 poliestrowych kocy i 20 quizów

Sylwia
@Kontraktor

zawsze jakiś ekwiwalent. :) a jeśli chodzi już o takie poważne premie, to jakie wam tu mogą przysługiwać i na jakim poziomie się utrzymują?

@Sylwia

Cześć Sylwia!  Wszystko zależy od tego, na jakim stanowisku pracujesz, w którym dziale oraz od tego, czy jesteś zatrudniona w naszym biurze na umowie o pracę, czy jako konsultant u naszego klienta na kontrakcie B2B.  W naszym biurze każdy ma określone premie, przyznawane za realizowane cele. Ponadto, co roku managerowie przeprowadzają także rozmowy podsumowujące ze swoimi zespołami, co również jest dobrym momentem na podjęcie tematu zmian w wynagrodzeniu. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi ofertami pracy. Podczas rekrutacji wszytko wyjaśnimy :).  Nasze aktualne oferty możesz znaleźć na stronie: https://nofluffjobs.com/company/squareoneresources-r4dr0ueb Pozdrawiamy,  Zespół Square One

Czy Square One Resources Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Każdy pracownik Square One zatrudniony na podstawie umowy o pracę może skorzystać z wybranej opcji karty Multisport. Konsultanci IT są natomiast zatrudnieni na podstawie czystego kontraktu B2B. Zapraszamy do kontaktu na wypadek dodatkowych pytań: squareoneresources.pl/kontakt.

Atmosfera powodująca złe samopoczucie, nieposzanowanie zasad umowy o pracę, jeśli zachorujesz i będziesz na l4 porównają cię do innych pracujących jako nieefektywnego. Super, ze nowi pracownicy bronią firmy, ja byłam zachwycona ze zmieniam branżę, ale nie polecam i da się lepiej i w dobrych warunkach- finansowo, z trybem pracy oraz atmosferą. ( nie ma co liczyć na zdalne.)

Cześć, Nieposzanowanie zasad umowy o pracę to poważne oskarżenia, dlatego chcielibyśmy wiedzieć o jaką konkretnie sytuację chodzi, aby móc się do tego jak najlepiej odnieść. Porównywanie pracowników przebywających na L4 do tych pracujących nie jest możliwe, ale możliwym jest weryfikowanie aktywności i postępów pracy, kiedy jest się obecnym w pracy i to właśnie na bieżąco robimy. Pozostałą część wypowiedzi jak najbardziej szanujemy i cieszymy się, że znalazłeś miejsce, które spełniło Twoje oczekiwania pod względem zarówno atmosfery, finansów, jak i trybu pracy. Pozdrawiamy, Zespół Square One

Jest to poważne oskarżenie, natomiast zignorowałam to i poszłam dalej. Chodzi o l4 i ocenianie wyników przy rekrutacji :) Niestety sytuacja miała miejsce a jest bardzo kontrowersyjna stąd moja opinia.

Oczywiście *kontrowersyjne

Krzysiek

Ofertę pracy znalazłem na hellohr. Aplikowałem na pozycję IT Researcher - CV wysłałem w środę późnym wieczorem, pani Zuzanna zadzwoniła w czwartek koło południa. Konkretnie przedstawiono mi szczegóły: obowiązki jakie czekają mnie na tym stanowisku, możliwa ścieżka kariery oraz maksymalna stawka jaką firma może zaoferować. Następnie zaproszono mnie na rozmowę w biurze. Obecna na nim była wcześniej już wymieniona pani Zuzanna oraz Recruitment Team Manager - pani Marta. Spotkanie uważam za przyjemne doświadczenie. Od początku czułem się swobodnie, rozmowa była płynna i konkretna. Dopytano mnie o moje doświadczenie zawodowe, największe wyzwania jakie spotkały mnie w pracy, po krótce sprawdzono mój angielski. Obie Panie wykazały się profesjonalizmem, ze zdziwieniem czytam niektóre opinie byłych pracowników o swojej przełożonej. Owszem, odebrałem ją jako bardzo konkretną osobę, wiedzącą kogo szuka i jakie wartości są dla niej najważniejsze, ale to chyba całkiem normalne, że lider obserwuje pracę innych, na bieżąco komentuje ich działania i wprowadza poprawki. Poinformowano mnie, że na feedback muszę poczekać około 2 tygodni. Odpowiedź dostałem po nieco ponad 2 tygodniach, niestety dla mnie zdecydowano zatrudnić osobę, która zdążyła już "złapać" pierwsze doświadczenie w rekrutacji IT. Żałuję, ale nie dziwię się - pracowałem w innej branży. Cieszę się, że nie zostałem zghostowany - niestety w dzisiejszych czasach jest to nagminne działanie, w Square One mnie to nie spotkało :) Candidate experience oceniam na 9/10. Oby nowy pracownik się sprawdził.

@Krzysiek

Cześć Krzysiek! Bardzo Ci dziękujemy za Twoją wypowiedź. Jest nam miło, że znalazłeś chwilę, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z procesu rekrutacyjnego i bardzo to doceniamy. Szkoda, że nie mogłeś dołączyć do naszego zespołu, ale... kto wie co przyniesie przyszłość? :). Być może jeszcze będziemy mieli okazję współpracować. Życzymy Ci powodzenia na dalszej drodze zawodowej! Zespół Square One

Odradzam :)

Square One Resources to firma w której osoba z marketingu nakłaniała w badaniach satysfakcji aby nie mówić negatywnych rzeczy na temat firmy, w której podczas spotkania na podsumowanie roku został poruszony temat opinii na GoWork i o tym żeby każdy pracownik napisał pozytywną opinię niezależnie od faktycznego stanu rzeczy. Wiec jeśli mówimy o pracownikach którzy faktycznie pracują z biura w Square i nie są kontraktorami dla innych firm - lepiej czytać te opinie ze szczyptą soli ponieważ osobom zarządzającym nie zależy żeby pracownicy byli zadowoleni, a operują pozorami i nieetycznym fałszowaniem opinii. Nakłaniano również pracowników by przy nowych osobach udawały, że wszystko jest do zrobienia nawet jeśli obiektywnie nie było. Firma w której osoby zarządzające są małostkowe, nieprofesjonalne, panuje pseudo-przyjazna atmosfera która staje się wymówką na krzyczenie na pracowników kiedy obudzą się lewą nogą. Zawsze muszą mieć rację, a twój komfort pracy jest zależny od ich humoru. Obiecuje się prace zdalną lub hybrydową z naciskiem na zdalną, po czym pracownicy którzy osiagaja dobre wyniki dowiadują się, że będą pracować zdalnie jeden dzień w tygodniu i tylko w przedziale wtorek-czwartek bo „liderzy” otwarcie mówią, że pracując z domu w poniedziałek lub piątek przedłużasz sobie weekend. Duża rotacja, zwłaszcza w zespole rekrutacji. Tolerancja na słabe wyniki jeśli bez słowa zgadzasz się ze wszystkimi nienormalnymi pomysłami „liderki” rekrutacji. Nie ma nic dobrego z faktycznej rzetelnej pracy w tej firmie bo wtedy przytłoczą cię najgorszymi tematami, będą wymagać więcej niż od pozostałej części zespołu zamiast to jakkolwiek wynagrodzić. W tej sytuacji głowa w dół i akceptuj albo będziesz miał problemy. Tragiczny micromanagement przez „liderkę” rekrutacji która ma zawsze rację i musi obserwować każdy twój ruch na każdy możliwy sposób mimo, że sama potrafi wydrzeć się na kandydata którego raz na „ruski rok” rekrutuje i rzucić słuchawką. Bardzo nierówne traktowanie - kto ma fory u szefa może robić co chce - pracować zdalnie, nie robić wyników, spóźniać się wiele godzin do pracy, być zupełnie nieuchwytnym podczas pracy zdalnej - co wyjaśnia dlaczego menadżerowie tej organizacji myślą że praca zdalna to przedłużenie weekendu - mają tylko swój przykład i każdego mierzą swoją miarą. Ilość > jakość, wysyłanie wielu rekomendacji niepasujących kandydatów którzy na starcie widać, że się nie nadają, żeby tylko wysłać, żeby spełnić KPI marnując tym samym czas kandydatów oraz klientów. A praca prosta nie jest bo bardzo często nie wiadomo NIC o projekcie do którego się zatrudnia. Brak szkoleń, brak prawdziwego wdrożenia - nic dziwnego że rekrutacja specjalistów jest tak mało owocna, a najwiecej placementów robią Service Delivery Managerowie, w rekrutacji mimo wielu rekomendacji bardzo mało zatrudnień. Generalnie spoko miejsce jak nie masz ambicji, nie chcesz być dobry w swojej pracy, nie chcesz mieć dobrej bazy wiedzy aby faktycznie zająć się kandydatem, lubisz mieć nad sobą bata niekompetentnej team „liderki” - w tym wypadku mocno polecam ???? Z tym, że jak będziesz chciał odejść, jestem świadkiem żenującego traktowania pracowników na wypowiedzeniu - większość z nich kończyła na L4 do końca pracy żeby uniknąć docinek ze strony osób zarządzających i kwaśnej atmosfery.

b.Pracowniczka
@Odradzam :)

Ze swojego doświadczenia mogę napisać, że się z powyższymi sytuacjami nie spotkałam. Natomiast niestety wielokrotnie spotkałam się z sytuacją, kiedy młodzi „ambitni” ludzie, którzy zaczynali w tym miejscu swoją karierę zawodową, szybko okazywali się roszczeniowi, zwracali się lekceważąco i bez szacunku do swoich kolegów z dłuższym doświadczeniem – bo przecież oni wiedzą lepiej :). Pracę zdalną mylili z dniem wolnym. Najgorsze tematy? Czyli po prostu bardziej wymagające? Każdy, kto ma choć trochę wiedzy i doświadczenia wie, ze branży IT ciężko o tematy-rekrutacje, które są usłane laurami. Pracuję już w innym miejscu, ale życzę powodzenia całemu Squerowi, a innym proponuję czytać ten rozżalony komentarz ZE SZCZYPTĄ SOLI : )

@Odradzam :)

Cześć! Dziękujemy za Twoją opinię. Przykro nam, że nasza organizacja nie spełniła Twoich oczekiwań oraz że wyrażasz się wobec nas z taką wrogością. Szanujemy Twoją opinię, podobnie jak opinie całego naszego zespołu. Jesteśmy otwarci na krytykę, wyrażanie swoich poglądów na każdym etapie współpracy. W naszym zespole stawiamy na komunikację bezpośrednią i nieformalną, dajemy dużą autonomię każdemu pracownikowi, co dla większości z nich jest plusem. Każdy może wyrazić swoją opinię podczas regularnych spotkań statusowych z managerem zespołu. Wkładamy dużo wysiłku w to, aby zarówno atmosfera pracy, jak i jej jakość była jak najwyższa (poprzez wspólne wyjazdy, wyjścia integracyjne, celebracje, szkolenia). Każdy z naszych pracowników jest indywidualnie wdrażany i zaznajamiany z czekającymi na każdym stanowisku wyzwaniami. Biorąc pod uwagę powyższe, Twoje komentarze są dla nas krzywdzące. Żałujemy, że nie znalazłaś swojego miejsca w Square One. Mamy nadzieję, że znajdziesz je w innym miejscu, a razie uwag podzielisz się nimi z pracodawcą w odpowiednim czasie i formie.   Życzymy powodzenia i pozdrawiamy,  Zespół Square One

@b.Pracowniczka

Mega odradzam współpracę z Panią "Business Operations Manager".

Jak wygląda ścieżka kariery w Square One Resources Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Odpowiedź

Ścieżka kariery oraz awans zależy tylko od tego, czy szef/kierownik ciebie lubią i czy tańczysz jak ci zagrają. Wyniki, kwalifikacje czy twoje kompetencje nie są dla nich istotne

K
@Odpowiedź

Pracowałam tam i w pełni się zgadzam z powyższym komentarzem

Cześć!  W naszej organizacji zatrudniamy osoby bez doświadczenia, które po 3-miesięcznym okresie wdrożenia, otrzymują samodzielną rolę rekrutera. Każdy z naszych rekruterów ma ustaloną ścieżkę kariery i określone cele do zrealizowania, aby otrzymać awans i rozwinąć się w kierunku specjalistycznym lub zarządzania zespołem.   Przy awansie bierzemy pod uwagę zarówno staż pracy, kwalifikacje, wyniki, inicjatywę, jak i chęć dalszego rozwoju w naszych strukturach. Każdy ma równe szanse, a najlepszym tego dowodem jest fakt, że na 8 stanowisk liderskich, 6 z nich jest wynikiem awansów wewnętrznych.   W każdym miesiącu dołączają do nas nowi pracownicy, których szkolimy wewnętrznie i przygotowujemy do wykonywania swojej pracy. W ciągu roku proponujemy również szkolenia managerskie. Każdy z pracowników ma również dostępny budżet szkoleniowy i może wyjść z inicjatywą wykorzystania go na szkolenie wspierające w codziennej pracy. Pozdrawiamy! Zespół Square One

Pracowniczka

W Square jestem od ponad pół roku i póki co, nie mam na co narzekać. Bardzo fajna, nieformalna atmosfera, możliwość realizowania swoich pomysłów, wyjazdy i wyjścia integracyjne. Miła odmiana od sztywnych ram korporacji.

@Pracowniczka

Cześć Pracowniczko! Dziękujemy Ci za opinię i... oby z biegiem miesięcy się nie zmieniła! Pozdrawiamy, Zespół SQ1

nik

z mojego doświadczenia wygląda to mniej-wiecej tak: firma w Polsce bazuje na 1 głównym kliencie, wrzuca Ciebie do tego klienta na projekt, tyle jesli chodzi o Twoją interakcję ze SqureOne, pozniej raz na rok sie odezwą, zaproszą na impreze int. do wawy pozniej wszystko zależy od ich klienta, jak bedzie miał projekty, to Ty bedziesz miał prace, jak nie, to czekasz i w tym czasie nic nie zarabiasz, bo płatnego urlopu brak (co juz staje sie normą w IT (pakiet 20 dni płatnego urlopu)) generalnie kwestia szczescia, jak trafisz na fajny projekt z fajnymi ludzmi, który potrwa 2-3, 5 lat to bedziesz zadowolony, niestety dużo jest i takich kilku miesięcznych, albo max 1roku, wtedy -> problem, brak zadowolenia, bo jak juz ktos wczesniej napisał, Square niewiele ogarnia i niewiele od nich zależy, moze nawet nic :) na plus: praca zdalna, to że są jeszcze gorsze firmy, na minus: b.słaba organizacjia, obiecanki bez pokrycia, tak na prawde maja wyjeb%$^ane czy masz projekt, czy nie, jaki, kiedy sie kończy,

@nik

Jaki to jest ten główny klient, jeśli możesz ujawnić, lub przynajmniej w jakieś działa branży ? Czy polscy konsultanci pracują dla klientów w Polsce czy zagranicznych ?

@Marek

Cześć Marek, Od 2020 roku trochę się zmieniło i owszem, mamy nadal jednego dużego klienta, którego nazwy ani branży ujawnić nie możemy, ale nasze portfolio stale się rozszerza. Prowadzimy projekty rekrutacyjne dla firm zarówno z Polski jak i zagranicy. Jeżeli szukasz więc ciekawej oferty, napisz do nas: deliveryteam@squareoneresources.com. Chętnie opowiemy Ci więcej. Zapraszamy również na nasz profil na LinkedInie @Square One Resources Poland, gdzie na bieżąco dzielimy się wieściami ze Square One. Pozdrawiamy, Zespół SQ1

@nik

Cześć NIK, Od 2020 roku trochę się u nas zmieniło. Do naszego portfolio dołączyło kilku nowych klientów, a nasz zespół powiększył się, aby jak najlepiej dbać o konsultantów, z którymi współpracujemy. Robimy, co możemy, aby zapewnić ciągłość umów, które podpisujemy i stale zmieniamy się, aby dopasować do potrzeb naszych współpracowników. Mamy wrażenie, że te zmiany przynoszą wymierne rezultaty, a ich najlepszym odzwierciedleniem są najświeższe opinie naszych kontraktorów :). Jeżeli masz do nas jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu: plinfo@squareoneresources.com. Pozdrawiamy! Zespół SQ1

mayoness

Czy, ktoś z zatrudnionych osób na B2B ma wątpliwości co do umowy, która według mnie ma same negatywne aspekty i więcej w niej kija niż marchewki ?

@mayoness

Cześć Mayoness, Od 2020 roku wprowadziliśmy spore zmiany do naszych umów z konsultantami. Wszystko oczywiście po to, aby były one bardziej jasne, przejrzyste i proste. Czyli takie zmiany, które w największym stopniu będą odpowiadać wymaganiom naszych konsultantów. Od 2020 roku ogólnie sporo się u nas zmieniło. Nie bieżąco wszystkie informacje publikujemy na naszym profilu na LinkedInie @Square One Resources Poland, a jeżeli masz do nas jakieś pytania, napisz do nas na plinfo@squareoneresources.com. Pozdrawiamy, Zespół SQ1

Czy tam tylko umowa B2B?

@Monika

Cześć Moniko, Prowadzimy różne projekty rekrutacyjne. W znacznej mierze z naszymi kontraktorami współpracujemy na podstawie umowy B2B. Taka forma rozliczenia jest też dla naszych konsultantów najbardziej opłacalna. Aczkolwiek zdarzają się u nas również oferty, w których oferujemy UoP. Wszystko zależy od projektu i danego klienta. Napisz do nas, a chętnie zdradzimy Ci więcej informacji na ten temat: deliveryteam@squareoneresources.com. Pozdrawiamy, Zespół SQ1

Współpracuje z SQ1 od ponad 7 lat. Jestem z tej współpracy bardzo zadowolony. To co zdecydowanie wyróżnia firmę, to pozytywna atmosfera i świetna komunikacja. Moja koordynatorka (Ola) jest bardzo kontaktowa, poświęca mnóstwo pracy na koordynację całego zespołu i zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom zarówno klienta jak i naszego zespołu. Zdecydowanie polecam pracę w SQ1!

@Paweł

Drogi Pawle! Bardzo Ci dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że współpraca z nami spełnia Twoje oczekiwania, a Oli za moment przekażemy Twoje słowa. Takie opinie w poniedziałek dodają skrzydeł :). Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy! Zespół SQ1

adam

solidna firma, praca przy ciekawych projektach u uznanych na rynku klientów. jestem zadowolony ze współpracy.

@adam

Drogi Adamie! Bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że praca z nami spełnia Twoje oczekiwania i mamy nadzieję, że tak zostanie :). Pozdrawiamy, Zespół Square One

Nata

Cały proces rekrutacyjny oceniam profesionalnie, ważnym aspektem godnym wyróżnienia jest komunikacja z potencjalnym kandydatem. Na każdym etapie rekrutacji otrzymywałam rzetelne informacje. Zgodnie z wcześniej określonym czasie co daje duży konfort. Wprowadzenie bez problemów, począwszy od miejca pracy i niezbędnych narzędzi pracy do dedykownej osoby,która koordynuje nasze wdrożenie. Bardzo polecam tego pracodawce.

@Nata

Cześć Nata! Bardzo Ci dziękujemy za opinię i Twoją rekomendację. Bardzo nam miło słyszeć, że proces rekrutacyjny spełnił Twoje oczekiwania i jesteś zadowolona z podjętej decyzji :). Trzymamy kciuki za sukcesy z SQ1! Pozdrawiamy, Zespół Square One

Karol

Moja wieloletnia współpraca z firmą Square One pokazała mi, że jest to Zespół godny polecenia. Bardzo dobra komunikacja, dbałość o pracowników i, co ważne przy umowie B2B, ciągłość pracy. Różnorodne projekty, możlwiość rozwoju i samorealizacji.

@Karol

Drogi Karolu! Cieszymy się, że ufasz naszemu zespołowi i że dobrze Ci się z nami pracuje. Dzięki takim opiniom wiemy, że nasza praca ma sens :). Życzymy Ci dalszych sukcesów! Zespół Square One

Zostaw merytoryczną opinię o Square One Resources Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Square One Resources Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Square One Resources Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Square One Resources Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 15 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Square One Resources Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Square One Resources Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Square One Resources Sp. z o.o.