Square One Resources Sp. z o.o.

Opinie o Square One Resources Sp. z o.o.

SAP-erka

@zWarszawy ja również podpisywałam umowę po ang i bardzo żałuję.. same zakazy/nakazy... jak podpisałam to byłam traktowana przez nich jak ich bardzo przedmiotowo..! chora sprawa! na szczęście już nie pracuję z SQ1 i nigdy więcej nie będę.. powodzonka

Kacper
@SAP-erka

Potwierdzam i odradzam !

zWarszawy

Czy Wy też podpisywaliście umowy w w języku angielskim z sądem w Anglii? Czy ktokolwiek dostał do podpisania umowę po polsku z sądem w Warszawie ?

ABAP

Zdecydowanie odradzam!!!!

true

firma porażka! brak poszanowania ludzi, dzięki którym żyjecie!!

Business Development Manager

Rekrutacje oceniam na profesionalną. Ważnym aspeltem godnym podkreślenia jest otwarta komunikacja z kandydatem od poczatku do końca procesu rekrutacji, co daje pełny obraz każdego etapu.

- obecne doświadczenie zawodowe - znajomość branży i rynku - strategia

consultant

Traktowanie pracowników przedmiotowo - wizytówka firmy. Atmosfery brak. Najważniejsze, aby dzwonić i dzwonić jak w call center...

dev4R

Firma z obietnicami bez pokrycia! Obiecują wysokie wynagrodzenia, a później wymieniają zwalając na klienta, ze niby nie był zadowolony... Zacznijcie szanować ludzi!!!! Nigdy więcej!!!!

plepleple

firma nie szanuje ludzi, typowa "FABRYKA" radze uwazac. jesli ktos ma wybor, inne oferty, radze omijac szerokim lukiem. dziwie sie, ze to sie jeszcze nie rozsypalo, straszny balagan i brak managementu z prawdziwego zdarzenia. Zawiedziony.

krzysiek

Square One - nie idźcie do tej firmy. Nie ogarniają projektów na których mają ludzi, dużo nieporozumień i utrudniania życia konsultantowi. A w końcu zarabiają na nas, więc chyba powinni dbać o zadowolenie pracownika. A tu jest jakby na odwrót.

pasikonik89

Moje doświadczenia są przykre z tą firmą. Przyjęli mnie do pracy po czym po miesiącu zakończyli współpracę, że niby klient nie jest zadowolony. Że niby nie spełniam wymagań. Szkoda tylko, że wsadzili mnie na projekt inny niż początkowo aplikowałem, miałem wątpliwości, ale mówili że będzie dobrze i dałem się namówić głupi. Teraz zostałem na lodzie.

Bluebell

Nie polecam firmy, oszukanstwo i granda. Obiecuja i potem sie wycofuja z ustalen.. Jak ktos jest ogarnietym develeoperem, to radze sie rozejrzec za innym posrednikiem, jest ich sporo, placa podobne stawki. W Square przerzucaja cie z projektu na projekt, bez twojej zgody. Wcale czesto nie sa to korzystne zmiany.

xtqw45

Niestety NEGATYW! Dzwonią, obiecują złote góry, potem nie bardzo wiadomo na jaki się projekt trafi i gdzie. Mętne tłumaczenia, nie warto im wierzyć! Władowali mnie na projekt ze starymi technologiami, kiedy i czy przeniosą nie wiadomo. Nie tak miało być, radzę uważać! Na początku wszystko pięknie, ładnie, a potem - wielkie dno.

true
@xtqw45

Obiecanki cacanki!!! Potwierdzam i zaluje. Zmieniaja ustalone stawki grozac zerwaniem umowy. Zastraszaja sadami. Pozniej trzeba sie meczyć z biurokracja angielska i wydawac krocie na prawnikow... co i tak nic nie daje... prawo brytyjskie z umow nie obowiazuje w Polsce. Zastanówcie się 3 razy..

grazyna

Firma niedotrzymuje zobowiazan omijac szeroki lukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Square One Resources Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Square One Resources Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Square One Resources Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Square One Resources Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 15 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Square One Resources Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Square One Resources Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Square One Resources Sp. z o.o.