Square One Resources Sp. z o.o.

Opinie o Square One Resources Sp. z o.o.

Karol

Moja wieloletnia współpraca z firmą Square One pokazała mi, że jest to Zespół godny polecenia. Bardzo dobra komunikacja, dbałość o pracowników i, co ważne przy umowie B2B, ciągłość pracy. Różnorodne projekty, możlwiość rozwoju i samorealizacji.

@Karol

Drogi Karolu! Cieszymy się, że ufasz naszemu zespołowi i że dobrze Ci się z nami pracuje. Dzięki takim opiniom wiemy, że nasza praca ma sens :). Życzymy Ci dalszych sukcesów! Zespół Square One

Monorus

W szeregach firmy pracuje stosunkowo niedługo, jednak już teraz jestem w stanie stwierdzić,że jest to miejsce gdzie chciałam się znaleźć. Atmosfera jest bardzo pozytywna, gdzie pytania są słyszane, a odpowiedź wypowiedziane. Jak najbardziej polecam współpracę.

@Monorus

Cześć, Bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że od początku udało Ci się odnaleźć w naszym zespole. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie cały czas układać się jak najlepiej :). Trzymamy kciuki za Twoje sukcesy! Zespół SQ1

W SQ1 pracuję od dłuższego czasu w formule B2B, bardzo sobie cenię ową współpracę. Ciekawe projekty, profesjonalny zespół, elastyczny model pracy, pieniądze się zgadzają, przelewy w terminie.

@Tomek

Drogi Tomku, Bardzo Ci dziękujemy za podzielenie się z nami Twoją opinią. Cieszymy się, że pozytywnie postrzegasz naszą współpracę i zrobimy wszystko, żeby tak zostało :). Pozdrawiamy! Zespół Square One

WL

Dołączyłam do SQ1 w tym roku, atmosfera pracy nie jest korporacyjna, z każdym można się dogadać po koleżeńsku. Zawsze znajdzie się czas na małą konwersację czy żarty. Mam wrażenie, że sporo negatywnych opinii jest od osób, po których teraz trzeba było "sprzątać". Sama praca jest naprawdę w porządku, można też liczyć na pomoc - nie tylko przy rozpoczynaniu pracy, ale nawet po kilku miesiącach można spokojnie się o coś dopytać i każdy jest pomocny.

@WL

Cześć! Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że dobrze czujesz się w naszym zespole. To prawda, dobry humor jest u nas w cenie ;-). Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy Twoje zdanie się nie zmieni, a wrażenia będą tylko lepsze. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia! Zespół Square One

Business Development Manager

Rekrutacje oceniam na profesionalną. Ważnym aspeltem godnym podkreślenia jest otwarta komunikacja z kandydatem od poczatku do końca procesu rekrutacji, co daje pełny obraz każdego etapu.

- obecne doświadczenie zawodowe - znajomość branży i rynku - strategia

Od kilku lat pracuję dla jednego klienta. Umowa B2B, nie mam na co narzekać. Co jakiś czas dostaję drobne prace w innych projektach.

@Piotr

Cześć Piotr, Dziękujemy za Twoją opinię. Mamy nadzieję, że z każdym rokiem nasza współpraca będzie tylko lepsza. Pozdrawiamy! Zespół Square One

Radek

Pracuje dla SQ1 od ponad 7lat i bardzo sobię cenie współpracę z tą firmą. Projekty są ciekawe a przelewy zawsze w terminie :)

@Radek

Drogi Radku, Dziękujemy za Twoją opinię i mamy nadzieję, że kolejne lata jeszcze przed nami :). Życzymy Ci dalszych dalszych sukcesów i ciekawych projektów. Pozdrawiamy, Zespół Square One

Kuba

Moja przygoda z Square One już trochę trwa i szczerze mogę polecić tę firmę. Profesjonalne podejście do rekrutacji, rozmowy pełne konkretów dotyczące projektu, zakresu obowiązków ale jednocześnie czuć taką friendly atmosferę, która powoduje, że nie stresowałem się na kolejnych etapach. W trakcie trwania projektu swobodny kontakt, dyskusje i wsparcie które powoduje, że chce się tam pracować. Automatyczna faktura po akceptacji TS i zawsze wszystko na czas. Jestem pozytywnie zaskoczony i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie kontynuowana :)

@Kuba

Cześć Kuba! Bardzo miło nam słyszeć o Twoich pozytywnych doświadczeniach ze współpracy z nami. To nas motywuje do działania! My mamy nadzieję, że nasza współpraca nie tylko będzie kontynuowana, ale będzie coraz lepsza :). Pozdrawiamy, Zespół Square One

Łukasz

Ja osobiście mam bardzo dobre doświadczenia ze Square One. W branży IT/SAP pracuję 15 lat i miałem doświadczenia z różnymi firmami kontraktorskimi... często te doświadczenia nie są dobre. Przez Squsre One pracuję już 7 lat i przez cały czas trwania współpracy jestem bardzo zadowolony. Brak nadmiernej biurokracji, elastycznośc, ciekawe projekty i dobre stawki sprawiają, że nie szukam dalej :) Dodatkowo na projekcie na którym jestem opiekunem jest Delivery Manager, który zawsze jest mocno zaangażowany a przede wszystkim dba o swój zespół a nie traktuje nas tylko jako cyferki w excelu. Prze te 7 lat udało mi się kilkukrotnie angażować się w różne projekty co też daje duże możliwości. Wiadomo na końcu najważniejsze, żeby kasa na koncie się zgadzała ale jednak atmosfera w pracy i wzajemne wsparcie i zrozumienie jest równie istotne. Ogólnie polecam :) Fajnie gdyby była jakaś prywatna opieka zdrowotna, płatne urlopty czy jakieś inne benefity no ale cóż takie życie kontraktora na B2B.

@Łukasz

Drogi Łukaszu! Dziękujemy Ci bardzo za tę opinię. To "miód na nasze uszy" :). Zapisujemy Twoją uwagę odnośnie benefitów i będziemy starać się, aby życie na kontrakcie z SQ1 było coraz lepsze. Tymczasem, życzymy dalszych sukcesów z SQ1. Pozdrawiamy! Zespół Square One

Pracuję przez tą firmę od bardzo dawna dla wielu klientów. Bardzo wporządku ludzie - super mają atmosferę w biurze, bo czasem tam jeździłem. Dla B2B firma oferuje automatyczną fakturę - polega to na tym, że co miesiąc Square wystawia fakturę sobie w Twoim imieniu - jest to bardzo wygodne, bo jedną fakturę mniej w miesiącu trzeba ogarnąć i pamiętać. Mają także bardzo przejżystą politykę oraz umowy na pośrednictwo - zero kombinowania z klauzulami itd itp. Do tego nigdy się nie spotkałem z sytuacją, żeby firma ta mnie spaliła na rekrutacji na projekt, co akurat zdażało mi się z innymi firmami pośrednictwa pracy. Ogólnie, to bardzo sobie chwalę pracę przez nich.

@Andrzej

Cześć Andrzej! Dziękujemy za Twoją opinię. Bardzo nam miło to słyszeć i cieszymy się, że dobrze Ci się z nami pracuje. Mamy nadzieję, że tak zostanie i trzymamy kciuki za Twoje dalsze sukcesy. Pozdrawiamy, Zespół Square One

Ona

Pracowałam w firmie ponad 2 lata jako rekruter, jeszcze na Mordorze. Minusami wtedy był brak pracy zdalnej i płaska struktura, teraz ponoć się to zmieniło. Poza tym nie można narzekać - umowa o pracę, premia zależna od wyników, fajny zespół i przyjemna atmosfera. Dostałam propozycję liderka więc zdecydowałam się odejść. Ogólnie polecam

@Ona

Cześć! Bardzo dziękujemy Ci za opinię. Obecnie pracujemy hybrydowo, a strukturę dopasowujemy do stale rosnącego zespołu. Cały czas staramy się zmieniać, tak aby każdy z nas mógł się realizować zawodowo. W wolnej chwili zapraszamy na kawę do naszego biura na pl. Unii Lubelskiej :). Pozdrawiamy ciepło! Zespół SQ1

Zuzanna

Bardzo chciałabym poznać szczegóły odnośnie tego, jakie opcje zatrudnienia oferuje firma Square One Resources swoim kandydatom do pracy. Czy pracodawca oferuje jakiś wybór w kwestii rodzaju umowy?

@Zuzanna

Cześć Zuzanna, Dziękujemy za Twoje zapytanie. W większości przypadków podpisujemy umowę B2B, ponieważ jest to najbardziej opłacalne rozwiązanie dla naszych konsultantów. Jednakże zdarzają się wyjątki. Skontaktuj się z nami, a chętnie opowiemy Ci o tym co oferujemy. Do usłyszenia! Zespół SQ1

Katarzyna

Na przestrzeni lat brałam udział w wielu różnych rekrutacjach, ale rozmowa o pracę w tej firmie była najgorszą z jaką miałam kiedykolwiek w życiu styczność. Kategorycznie odradzam, nie róbcie sobie tego ludzie :)

@Katarzyna

Cześć Katarzyna, Dziękujemy za Twoją opinię. Szkoda, że Twoje doświadczenia z nami nie były pozytywne. Nasz doświadczony zespół rekruterów stara się do każdej rozmowy podejść bardzo profesjonalnie, szanując czas obu zaangażowanych stron. Jednakże, rekruter – też człowiek i może czasem mieć gorszy dzień. Gdybyś chciała dać nam jeszcze jedną szansę, to napisz do nas. Być może za drugim razem spełnimy wszystkie Twoje wymagania dotyczące idealnego przebiegu procesu rekrutacyjnego. Pozdrawiamy, Zespół SQ1

Etatowiec

Square One to tak zwana Polska Szkoła Zarządzania. Objawia się to w reaktywnym działaniu kadry zarządzającej i socjo-technicznym, bezosobowym podejściu do pracowników. Nie można liczyć na to, że ktoś się zainteresuje tym jak ci się pracuje, albo jakie masz potrzeby. No chyba, że reaktywnie :) Podsumowując: Square one stosuje socjo-techniki, działa reaktywnie, nie inwestuje w pracowników i generalnie nie stara się wyróżniać na tle innych firm tego typu na rynku. W końcu rynek ma się dobrze, to po co? Cytując klasyka "skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?"

@Etatowiec

Cześć! Dziękujemy za Twoją opinię. Przykro nam, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań w zakresie zatrudnienia i rozwoju zawodowego. Staramy się na bieżąco rozwiązywać ewentualne problemy naszych pracowników i dbać o ich dobre samopoczucie w pracy. Dzięki płaskiej strukturze organizacyjnej, możemy utrzymywać bezpośrednie relacje. Szkoda, że nie udało nam się znaleźć z Tobą „wspólnego języka”, ale dzięki Twojej opinii, aktywniej przyjrzymy się potrzebom każdego z członków naszego zespołu. Pozdrawiamy, Zespół SQ1

Paulina

Z tego co piszecie, najważniejsze to trafić na dobry projekt, aby w spokoju popracować dłuższy okres. Czy w trakcie rekrutacji mieliście możliwość wyboru zespołu? Dużym minusem są przestoje na bezpłatnym urlopie, czy możliwa jest tylko opcja zatrudnienia B2B, wolałabym umowę o pracę?

@Paulina

Cześć Paulina, Bardzo dziękujemy za Twoją wiadomość. W SQ1 prowadzimy jednocześnie wiele procesów rekrutacyjnych. Podczas pierwszej rozmowy z kandydatem, nasz zespół przeprowadza dokładny wywiad, aby najlepiej zrozumieć doświadczenie i zakres zainteresowań kandydata, a potem dopasować jego profil do prowadzonych projektów. W większości przypadków oferujemy umowę B2B, ponieważ taka opcja jest najbardziej opłacalna dla naszych konsultantów. Zdarzają się jednak projekty z możliwością pracy w ramach UoP. Skontaktuj się z nami (plinfo@squareoneresources.com), a chętnie opowiemy więcej o tym, kogo obecnie szukamy i jakie warunki oferujemy. Do usłyszenia! Zespół SQ1

Aktualność
Cześć!

Nasz zespół budujemy w oparciu o dialog. Dlatego też każda opinia, którą zostawisz tutaj jest dla nas bardzo ważna i może mieć wpływ na poprawę naszej pracy i funkcjonowanie naszej organizacji. Na bieżąco śledzimy pojawiające się w tym wątku wypowiedzi, analizujemy je i wyciągamy z nich wnioski.

Zachęcamy Cię do zostawienia swojej opinii na nasz temat, ale pamiętaj, aby była ona skonstruowana z poszanowaniem zasad dobrego zachowania. Wszelkie wypowiedzi zawierające treści obraźliwe, kłamliwe, z użyciem słów niecenzuralnych będą usuwane. Podobnie jak opinie zdradzające tajemnice naszej firmy. Zobowiązujemy się brać odpowiedzialność za nasze działania, a Ciebie prosimy o odpowiedzialność za słowa.

Do usłyszenia!

Zespół Square One
Zuzanna

Dzień dobry, znajdę tu opinie od pracowników jak się pracuje w firmie Square One Resources? Czy atmosfera jest w porządku i jak z systemem pracy korporacyjnej?

Krystian

Hej! Zastanawiam się nad przejściem do tej firmy na stanowisko IT Delivery Consultant, jednak czytając opinie trochę zaczynam się niepokoić. Ze względu na to, że od wystawienia ostatnich opinii minęło już około 2 lata, to czy mógłby ktoś uaktualnić informacje? :) Dzięki z góry! pozdrawiam

Bartosz

Czy możecie napisać jak się teraz pracuje w firmie? Widziałem, że w ubiegłym roku nie byliście specjalnie zadowoleni. Chciałbym aplikować i dopytuję.

Patrycja

Jakie są obowiązki na stanowisku IT Rekruter Contracting - Manager? Ktoś pracował na takim stanowisku? Czy ciężko się dostać na tą posadę? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

hjmn

@Kacper jak możesz podac trochę wiecej szczegółów ze swojego punktu widzena, dlaczewgo odradzasz, jakąs nieprzyjemną sytuacje miałeś? Prosze o informacje, bo chciałam tam aplikować swego czasu jako Team Coordinator. Ale teraz mocno sdie zastanawiam..

Zostaw merytoryczną opinię o Square One Resources Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Square One Resources Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Square One Resources Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Square One Resources Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 15 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Square One Resources Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Square One Resources Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Square One Resources Sp. z o.o.