Opinie o BETA aktiv GbR w Heidenheim

<p align="justify">Jestesmy niemiecka firma z siedziba na poludniu Niemiec zajmujaca sie juz od ponad pieciu lat rekrutacja polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, osrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, intensywnej opiece w domu pacjenta oraz w opiece srodowiskowej. Dzieki wieloletniej obecnosci na medycznym rynku pracy oraz dokladnej jego znajomosci jestesmy w stanie zaoferowac Ci prace odpowiadajaca Twoim kwalifikacjom, prace, ktora Cie spelni zawodowo i usatysfakcjonuje finansowo. <br/> Temat „Praca Niemcy” jest tematem nowym, skomplikowanym i przede wszystkim wymagajacym czasu. Chcesz tracic ten czas na robienie bledow, czy wolisz skorzystac z naszego fachowego serwisu skierowanego wlasnie do Ciebie? Dla Ciebie stalismy sie expertem, ktorego cechuje: – doskonala znajomosc niemieckiego medycznego rynku pracy – stale kontakty z renomowanymi, sprawdzonymi placowkami medycznymi na terenie calych Niemiec – wieloletnia wspolpraca z nimieckim czerwonym krzyzem oraz agencja pracy – perfekcyjna znajomosc jezyka niemieckiego oraz jezyka polskiego – zaangazowanie i wysoki poziom naszych uslug wobec kandydata ubiegajacego sie o prace za naszym posrednictwem <br/> Zaufalo nam juz ponad 400 pracodawcow! Zatrudnilismy juz ponad 400 pielgniarek, fizjoterapeutow, elektroradiologow, lekarzy, poloznych w Niemczech. Przeprowadzilismy juz ponad 400 nostryfikacji dyplomow oraz sprawdzili ponad 400 umow o prace. Od pieciu lat jestesmy dla Was na rynku niemieckim. Projekt: „Praca Niemcy” doprowadzil do tego, ze jestesmy Twoim wiodacym Headhunterem bialego personelu w Niemczech! </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BETA aktiv GbR w Heidenheim

lila

Masz racje ze Urkunde beta załatwi,ale nic za darmo,frycowe trzeba odrobić ciezka harówka,bo altesheim to niestety ciezka fizyczna praca,kręgosłup boli ,prawa ręką też od ciągłego mycia i.t.p. A jak juz masz urkunde i lepiej mówisz to dalej ci wmawiają ze nic nie umiesz,tak ze po przepracowaniu tego co trzeba samemu dalej szukać lepszych ofert bo pracy tu dużo...nie bać sie

Mariusz

Witam, pozostawię coś po sobie. Jestem fizjoterapeutą, współpracę z firmą Beta Aktiv nawiązałem jakieś dwa late temu. Jako że mój poziom języka nie był zbyt dobry mój pierwszy wyjazd odbyłem na własną rękę do opieki. W międzyczasie odebrałem telefon od Pani Ani z Beta Aktiv, dostałem propozycję przyjazdu na dwa dni hospitacji. Jako że nie było daleko od tego Pana którym się opiekowałem to podjechałem do Praxis, przed którą czekała na mnie Pani Ania. Team jest bardzo miły, ludzie pomocni, bardzo dużo wyrozumiałości wszędzie. Z językiem już jest lepiej aczkolwiek orłem nie jestem. W tym Praxis jestem już 10 miesięcy, natomiast co mogę powiedzieć to to, że kolejne furtki się otwierają. Rynek jest bardzo chłonny. Niemcy potrzebują naprawdę bardzo wielu fizjoterapeutów. Dziś wybieram się na rozmowę o pracą, w grę wchodzi dużo większa stawka. Więc myślę że warto skorzystać z usług firmy Beta Aktiv. Znam ludzi którzy starali się przejść proces nostryfikacji samodzielnie i wiem ile zachodu to kosztowała, bo albo ciągło się miesiącami albo się nie udawało. Tutaj nie było problemu. W Polsce pracowałem 5 lat w zawodzie, skończyłem terapię manualną dwie szkoły, Pnf, różnorakie kursy masażu, oraz Akupunkturę. Wszystko za ponad 30tys zł. A poprzedni pracodawca po mojej propozycji podwyżki z 1400zł stwierdził że "jest nas jak psów", ma w czym wybierać. W Polsce miałem dobrze ponieważ etat to nie wszytko, zawsze można było dorobić całkiem fajną kasę po godzinach. Ale życie nie polega na ciągłej kombinacji i ciułaniu kosztem rodziny, znajomych, urlopów czy weekendów. Tutaj mam dobrze, z samego etatu jestem w stanie wynająć mieszkanie, kupić żywność, opłacić auto i jeszcze odłożyć. Nawet jeśli na początku dostaniecie propozycję pracy za niższą kasę, to czasami warto się tego podjąć. Ja podszkoliłem w tym czasie język, zrobiłem pierwszy kurs fizjo w De i dziś spróbuję zrobić krok na przód. Strach przed nieznamym hamuje nasz rozwój, ale do odważnych świat należy. Ja nie żałuję. Pozdrawiam Mariusz

AGA
@Mariusz

Witaj Mariusz, czy Twoi pracodawcy w Niemczech wymagali ukończenia wielu kursów? Czy fizjoterapeuta, który dopiero ukończył studia i nie posiada kursów ma szanse na prace? Będę wdzieczna za odpowiedz.

@AGA

aga - zapytaj bezposrednio pracownikow Bety. Sa bardzo kompetentni.

maria
@AGA

czesc Aga, tutaj jest problem. Wielu pracodawcow chce miec kursy. Beta mi przedstawila oferty dla poczatkujacych. jeszcze nie wiem, czy zrobie w Polsce jeszcze pare kursow, zeby zdobyc doswiadczenie, czy pojade bez. zobaczymy. Najpierw czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna z pracodawca... Jak przejde, to sie bede zastanawiala.

AGA
@maria

Ja słyszałam, ale nie wiem czy to prawda, ze niemieccy pracodawcy nie uznają kursów zrobionych w PL (np. PNF, Mc Kenzie, terapia manualna itd) dlatego chciałam zasięgnąć opinii osób które maja w tej kwestii doświadczenie i zweryfikować te informacje :) dziękuje za odpowiedz i życzę sukcesów :)

Bardzo chciałam zacząć prace w Niemczech gdzie już pracował mój narzeczony, na własną rękę bałam się zaczynać prace nie znając niemieckiego prawa i przepisów dlatego zgłosiłam się do dwóch "poleconych" firm ale w moim przypadku w obu zainteresowanie klientem było mierne, mnóstwo nieporozumień i straconego czasu. Firmę Beta Aktiv znalazłam za pośrednictwem internetu, nigdy o niej nie słyszałam ale bazując na opiniach postanowiłam spróbować gdyż byłam bardzo zdeterminowana i to był naprawdę strzał w 10! Szóstka z plusem ! znakomity kontakt z pracownikami, konkretne odpowiedzi na pytania, zgrabnie przebiegający proces zatrudnienia za pośrednictwem Beta Aktiv i oczywiście pomoc w każdej potrzebie. Początki nie były złe mieszkałam u mamy mojego narzeczonego, zaczęłam pracować, oczywiście bariera językowa była wielka ale szybko nauczyłam sie odpowiedniego słownictwa i już 4 miesiące po zatrudnieniu pracowałam na nowej umowie jako Fachkraft. Za chwile minie rok a w miedzy czasie razem z narzeczonym wynajęliśmy własne mieszkanie, ja kupiłam nowe auto i powoli odkładamy na Ślub. Tak jak pisałam wcześniej, bardzo dobry kontakt z pracownikami za pośrednictwem mailowym lub przez telefon, szybkie odpowiedzi na nurtujące pytania, troska pracowników o klienta nawet pól roku od zatrudnienia można oczekiwać telefonu z pytaniem " czy wszystko u Pani w porządku? " i oferowanie pomocy w razie potrzeby. Czasu cofać nie muszę bo wiem ze wybór był najlepszy. Poleciłam Beta Aktiv mojej przyszłej teściowej i juz po miesiącu zaczeła prace w zawodzie i jest bardzo zadowolona, moja siostra w przyszłym roku tez będzie chciała skorzystać z usług tej firmy. Ja nie tylko wybrałabym Beta Aktiv jeszcze raz ale sama polecam tym którzy myślą o wyjeździe do Niemiec.

Barbara

O Beta Activ dowiedziałam się przypadkowo przeglądając w internecie ogłoszenia firm proponujących znalezienie pracy dla pielęgniarek w Niemczech. Gdy zadzwoniłam do tej firmy, przywitała mnie bardzo miła pani, która poinformowała mnie o warunkach, jakie muszę spełnić aby zatrudnił mnie niemiecki pracodawca. Po rozmowie ze mną po niemiecku ( a mój niemiecki był bardzo słaby) nie skreśliła mnie z listy kandydatów do wyjazdu, jak to zrobiły dwie polskie firmy, tylko pani z Beta Activ zaproponowała mi 2 dni próbne w domu opieki. Uprzedziła mnie również, że muszę jednak jeszcze poduczyć się niemieckiego. Pani Ania nie skreśliła mnie na początku, tylko zaczęła motywować i dała wskazówki jak szybko nauczę się niemieckiego. Panie z Beta Activ dają wszystkim jednakowe szanse. Jeżeli umiesz choć trochę niemiecki nie odrzucają cię tylko pomagają. Współpracuje z tą firmą już od 2011 roku i ta współpraca układa mi się znakomicie. Pierwszy raz na okresie próbnym byłam w marcu 2012, no ale niestety pracodawca stwierdził, że mój niemiecki jest katastrofalny, pomimo to panie z Beta Activ dalej utrzymywały ze mną kontakt i sprawdzały mój niemiecki co motywowało mnie jeszcze bardziej. I tak w grudniu 2012 przyjechałam do Niemiec i już zostałam. Do mojego nowego pracodawcy przywiozła mnie pani Helen z Beta Activ, była przy rozmowie z dyrektorem podtrzymywała na duchu. Po dwóch dniach próbnych przyszło podpisać umowę, przy podpisaniu której była obecna pani z firmy aby przetłumaczyć mi to czego nie zrozumiałam i pomogła mi w załatwieniu wszystkich formalności potrzebnych do zameldowania i podjęcia legalnej pracy w Niemczech. Do dnia dzisiejszego utrzymuję kontakt z tą firmą i zawsze służą mi pomocą. Gdy przyjechałam do Niemiec to na początku mieszkałam w domu opieki, gdzie pracuję, a później wynajęłam małe mieszkanie w tej samej miejscowości. Byłam sama bez rodziny, teraz wynajmuję 4-pokojowe mieszkanie, jest ze mną córka i dalej pracuję w tym samym domu opieki. Bardzo szybko uzyskalam nostryfikacje dyplomu. Po 8 miesiącach pracy awansowałam na zastępce oddziałowej. Gdybym mogła cofnąć czas i tak powtórnie wybrałabym Beta Activ. Panie z tej firmy, (a poznałam wszystkie) nie zostawiają mnie samej, zawsze służą pomocą. Inni mogliby powiedzieć, że Beta Activ musi mi płacić skoro tak pozytywnie napisałam, ale to nie jest prawda. Ta firma od początku służy mi radą i pomocą, polecam ją wszystkim osobą szukającym pracę jako pielęgniarka w Niemczech.

Lucyna
@Barbara

Tak ,to prawda co pani pisze. Kiedyś miałam przyjemność współpracować z Paniami z Beta Activ i jak najbardziej byłam zadowolona. Pomogły we wszystkim . Nawet 8 stron umowy przetłumaczyły słowo w słowo zanim ją podpisałam A jeżeli ktoś pisze, że mu ciężko pracować to niech dalej w domu siedzi i narzeka. Pozdrawiam Lucyna

Pielęgniarka

Na spotkaniu kwalifikacyjnym byla szefowa firmy i Pani z Beta Aktiv,rozmowa przebiegala oczywiscie w jezyku niem.bardzo spokojnie,luzno i bez stresu. Od razu zdecydowalam,ze zostaje w tej firmie,otrzymalam umowe o prace do przeanalizowania w domu,rowniez w jez.polskim,po paru dniach podpisalam i odeslalam do firmy.Pracuje w Intensywnej Opiece przy pacjentach z rurkami tracheostomijnymi,na respiratorach i w spiaczkach.

Nie zaskoczylo mnie zadne pytanie,odpowiedzialam na kazde,otrzymalam wyczerpujace informacje,a na biezaco firma jest dostepna droga meilowa,telef.i w biurze zawsze ktos jest.

renata

witam wszysktie pielegniarki, pracowalam w firmie leasingowej w Hamburgu. po 3 dni siedzialam w domu, bo nie mieli dla mnie zlecenia. nie mialam stalego miejsca pracy, ciagle nowy pracodawca, nowi pacjenci. moge tylko powiedziec po sobie - nie radze juz zadnej pracy w firmach leasingowych, nawet jak oferuja kursy jezykowe. a najlepsze jest to, ze sama musialam jakos sobie dojechac do pracodawcy.. tutaj przynajmniej mam stalego pracodawce. powiedzieli mi co prawda, ze zarobek bedzie 1800 euro brutto, ale po nostryfikacji ma byc 2.300 euro brutto. jest problem z kursami jezykowymi, ale mysle, ze to tylko w tym miejscu, poniewaz to jest mala miejscowosc. pojechalam na hosptiacje, zobaczylam sobie wszystko i podjelam prace. jest mi czasem ciezko dogadac sie po niemiecku, ale jakos sobie radze i zaluje, ze na poczatku odrzucilam propozycje od bety wzgledem tamtej.

Jolanta Cz.
@renata

Witam. Jestem pielęgniarką. Rozpoczęłam pracę w Niemczech dzięki firmie Beta Aktiv. Panie z Bety są bardzo miłe, kontakt z nimi to przyjemność. Nostryfikacja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. W ciągu 2 tygodniu Urkunda była już u mnie. Firma załatwiła świetnego pracodawcę i dobre warunki finansowe. Warunki dużo lepsze niż u konkurencyjnych firm. Umowa na niemieckich warunkach. Jest również hospitalizacja, dzięki której można zapoznać się z miejscem pracy i wtedy zdecydować czy jest się gotowym zostać na dłużej. Jak najbardziej, w 100% POLECAM. Jolanta Cz.

Lol
@Jolanta Cz.

Pani Jolu. Jakim językiem się Pani posługuje najlepiej? Bo co do polskiego to mam wątpliwości. Urkunde to znaczy świadectwo, TO świadectwo. Nie jest to Pani Urkunda (die). A do szpitala zapraszają (ewentualnie) na hospitacje. No chyba, że Pani rzeczywiście pojechała na hospitalizację ale to na pewno nie w związku z pracą tylko z powodu choroby. Jest jeszcze taka możliwość, że ten tekst pisała osoba inna niż polska pielęgniarka. Tylko po co? Kłamstwo jest dopuszczalne tylko wówczas gdy ma służyć lepszej sprawie. No i musi być wiarygodne.

reniia

Cd. Coz Urkunde jest najwaniejsze a to firma zalatwi.Nauka jezyka jest juz w naszych rekach.Jak najszybciej isc do szkily i uczyc sie ,beleby to B1 miec. Ta ze do firmy trudno miec pretenscje.Trzeba ciezko pracowac na poczatku,ale doswiadczenie zdobyte w altesheimie tez sie pozniej liczy.Mozliwosci sa tutaj duze mozna fajna kase zarabiac ,trzeba tylko dobrych kontaktow szukac,kto nie boi sie pracy lubi wyzwania to sobie da tutaj rade,ALE POCZATKI SA TRUDNE:/Pozdrawiam rowniez Panie Z Bety,bo co moga zalatwic to zalatwia...

reniia

Czytajcie umowę ale zadajcie po polsku,10 miesięcy to próbny okres i trzeba zrobić urkunde/to akurat beta zrobii język B2 co jest niemożliwe,bo musialybyscie mieć juz B1 i te 10 miesięcy starczyłoby by zrobić B2.a większość gdzieś tam ma A1.to do B1 to daleka droga,bo jedna sztufa trwa około 2 miesięcy.tak ze jest niemożliwością spełnić zadań zawartych w umowie,firma nie daje umowy po polsku tylko po niemiecku.

Witam wszystkich,tak czytam te opinie i zastanawia mnie tylko jedno, czy oceniamy tutaj działalność firmy beta Aktiv czy życie w Niemczech (?) Nikt nie powiedział,że życie usłane jest różami. Wszystko jest w naszych rękach. Też pracuje w Niemczech już ponad poł roku za pośrednictwem Firmy Beta Aktiv i mogę jedno powiedzieć - wszystko było tak jak Pani Ela omówiła ze mną na początku (za co serdecznie jej dziękuję i pozdrawiam:)) Do tej pory mamy kontakt i wiem że w razie jakiegoś problemu mogę zawsze się do niej zwrócić o radę :)

prawda

O czym ty mówisz (usunięte przez administratora) wykorzystywać,kto pracuje w Altesheimach,ludzie do zapierdalania,a zresztą popracuj to zobaczysz jak cię uszanują,będzie ci się chepalo hi.hi

aga

witam.Może ktoś się orientuje, jak jest z powrotami do Polski(zostanie tu moja rodzina)czy można łączyć dyżury, albo gromadzić dni wolne aby jak najczęściej być w domu,a może niepełny etat.Proszę o informacje.

ona

oszustwo oszustwo i jeszcze raz oszustwo

pielegniarka
@ona

Sprecyzuj swoja wypowiedz,co masz na mysli piszac OSZUSTWO.

Anuska

Hej! Czy jest wśród Was fizjoterapeuta/tka, który/a wyjechał/a z beta? jakie opinie, wrażenia?

magda

ok, masz racje. jade!!!!dziekuje ci bardzo, co bedzie, to bedzie.

@magda

Bedzie dobrze,gwarantuje i glowa do gory. Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Margaretha

Dziewczyny nie wiem na co licza te,ktore nie znaja jezyka na poziomie B2,nie maja doswiadczenia zawodowego i chca pracowac w niemczech jako pielegniarki? Bez Beta Aktiv zadna nie dostanie Urkundy,badzcie realistkami i spojrzcie prawdzie w oczy,ze bez ich pomocy nie macie szans na godna prace w swoim zawodzie i godne dochody.Ja zaczynalam od opieki,pracowalam w 3 domach opieki,w Ambulante Pflege,od ponad 2 lat w Intensiv Pflege Dienst i moge duzo powiedziec na temat pracy,zarobkow i na kogo tu mozna liczyc a na kogo nie. I przestancie krytykowac Beta Aktiv jak nie macie pojecia ile zachodu ich kosztuje uzyskanie Urkundy takiej,ktora nie zna jezyka,nie ma zadnego certyfikatu,nie ma doswiadczenia zawodowego,albo ma zbyt dluga przerwe,ktora ja dyskwalifikuje. I nie zazdroscie,ze ktos jezdzi nowym BMV,bo nikt nie broni i Tobie sobie takie kupic,tylko najpierw jedna z gruga przestan gadac,krytykowac,a wez sie za siebie i robote,bo nalezaloby zaczac wlasnie od tego. Pozdrawiam wszystkie Panie,ktore wspolpracuja z Beta Aktiv,chcialabym was kiedys poznac.

Margaretha

Co wy tu kobiety wypisujecie?Kto wam mowi i obiecuje,ze przyjezdzajac do Niemiec bez wystarczajacej znajomosci jezyka bedziecie mialy zaraz luksusy,lzejsza prace niz w PL i bedziecie lepiej traktowane niz inne Auslanderki czy same niemki???Zeby zarobic trzeba ciezko pracowac,nie raz zagryzc zeby i znosic niedogodnosci czy przykrosci,bo zawsze jest COS ZA COS.W PL rowniez pielegniarki pracuja,sa ponizane i narazone na mobing,a zyja i pracuja we wlasnym kraju dostajac za ta ciezka prace marne grosze.Tu sie zarabia duzo wiecej i rowniez musimy znosic nie jedno co nam sie nie podoba.Ludzie,przeciez takie sytuacje sa w kazdej branzy,przestancie wreszcie wciaz tylko narzekac i krytykowac Beta Aktiv,bo ja akurat nie moge zlego slowa o nich powiedziec. Pracuje w Niemczech juz 12 lat,mialam papiery o uznanie dyplomu w 3 urzedach i zawsze najpierw mnie wysylali na darmowe praktyki,na egzaminy czy do szkoly z czym sie nie zgadzalam,bo na zycie musialam zarobic.Jestem pielegniarka z 31 stazem,znam dosc dobrze juz jezyk,ale sama z wlasnej kieszeni inwestewalam w nauke,nie czekalam az ktos mi to sfinansuje,bo mi zalezalo,by wreszcie dostac uznanie dypl.Wciaz sie ucze,pracuje i podnosze sobie poprzecznke,nie czekam,az mi manna sama z nieba spadnie.Zglosilam sie do Beta Aktiv i do dzis nie moge sie nadziwic,bo w miesiac czasu dostalam uznanie dypl.Tak profesjonalnie Panie z Beta Aktiv pomagaja polskim pielegniarkom,a to,ze w heimach jest ciezko to juz nie jest ich wina,one tylko kieruja tam gdzie sa zapotrzebowania,wy same decydujecie gdzie chcecie isc pracowac i jak mozecie miec pozniej pretensje do Beta Aktiv ze jest ciezko czy nie macie tam kursow jezykowych.Ja 12 lat ucze sie jezyka,a prawie 6 lat sama staralam sie o uznanie,zawsze dostawalam odmowe,z Beta Aktiv poszlo jak PO MASLE i zaluje,ze wczesniej nie skorzystalam z ich uslug. Dlatego dziewczyny,nie narzekajcie,jesli juz bedziecie miec nostryfikacje i wam jakas praca nie bedzie odpowiadac zawsze mozecie zmienic na inna,ale same sie przekonacie,ze w kazdej jest cos co nam nie lezy. Pozdrawiam wszystkie pielegniarki.

maja

Możecie spokojnie wyjechać Pnie z Beta na pewno wam pomogą a co do nostryfikacji to ja czekałam 5 miesięcy. Jeżeli chodzi o twoją wypowiedź olga to mogłam się również starać o dofinansowanie ale z obecnym pracodawcą nie chciałabym mieć wiążącej umowy ( nie ma nic za darmo ).Jaka jest praca wiemy doskonale ale ja również mam nadzieję, że jak opanuję język będzie o wiele lepiej Następną pracę również chcę podjąć za pośrednictwem Beta.

aisa

maja, olga!!! dzięki! właśnie takie informacje są nam, planującym wyjechać, potrzebne :)niedługo ja tak będę pisać jak Wy stamtąd, pocieszając następne, hehe, mam nadzieje :) jak długo czekałyście na nostryfikację dyplomu?,czy Beta to załatwiała?, czy trzeba mieć B1 do uznania papierów, czy wcześniej można się starać? no bo to przecież chyba ważne jest dla kwestii finansowej, prawda?

olga

a ja dostalam doplate do kursu jezykowego, wprawdzie musialam sie wyklocic o to, zebym mogla zgodnie z umowa pracy chodzic na kurs w trakcie pracy, ale udalo sie. placa polowe kosztow kursu, i za te godziny pracy, ktore powinnam pracowac a ucze sie jezyka. co do pracy to sie nie wypowiadam... dostaje najgorsza. ale szczerze, poczekam, az bede umiala im sie wygadac i wtedy tez sobie bede w papierach siedziala i brudna robote innym rozdawala!

maja

Szanowne koleżanki, ja pracuję już 6 miesięcy i pomimo tego, że praca jest ciężka a moja oddziałowa ( Niemka ) jest okropna to do Polski nie mam zamiaru wracać, tam pracowałam na 2 etatach a i tak nie wystarczało mi to na normalne życie, pomijając fakt, że ciągle byłam poza domem.Nikt was na siłę do pracy nie wysyłała a zrezygnować zawsze można. Moje wyobrażenia też były inne i nie ukrywam, że nie jedną noc przepłakałam zastanawiając się co ja tu robię ale nie wynikało to z ciężkiej pracy do której byłam i tak przyzwyczajona tylko z faktu, że moja znajomość języka okazała się niewystarczająca .Teraz chodzę na kurs j.niemieckiego i czuję się już pewniej .Na panie z Beta nie mogę powiedzieć nic złego załatwiły wszelkie sprawy urzędowe i jak do tej pory zawsze służą radą i pomocą. A jeżeli chodzi o wynagrodzenie to nie jest źle.

ala

niki dostałam tą samą oferte co ty. Zrezygnowałam z niej. Daj znać jak było na hospitacji, jeśli się zdecydujesz.

Zostaw merytoryczną opinię o BETA aktiv GbR - Heidenheim

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BETA aktiv GbR?

Kandydaci do pracy w BETA aktiv GbR napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BETA aktiv GbR