Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Opinie o Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Aktualność
Pracownicy. Nowy wpis

Mam pytanie, dokąd będziemy marznąć w fabryce, czy ktoś się w końcu zato weźmie. Przecież nie idzie pracować tak przez 8 godz w temp. jak dobra pogoda 6 stopni

Jaką ma stawkę operator urządzeń produkcyjnych? W ogłoszeniu napisane o "licznych premiach" i "atrakcyjnym" wynagrodzeniu, no tylko brak konkretnych liczb podanych, nawet widełek żadnych nie wstawili. Dlatego tu wszedłem zapytać.

Czy jest możliwość pracy w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. na część etatu?

Szukają inspektora ds bhp. W ofercie widzę, ze w benefitach jest zniżka na usługi i produkty firmy. Co dokładnie? No i ile jest takiej zniżki ? Ponawiam pytanie odnośnie wycieczek. Nie macie organizowanych żadnych? A na przykład wigilijki albo inne imprezy firmowe, bony na święta, paczki? W poprzedniej firmie mieliśmy pikniki dla rodzin. Tutaj organizują coś takiego ?

Recepcjonistka

Pan który był obecny przy rozmowie sobie śmieszkował ze mnie. Nie spodziewałam się takiej rozmowy gdzie w chamski sposób zostanę potraktowana.

Pytania były głównie życiowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
;)

Mój poprzedni komentarz usunięto więc ponawiam pytanie. Czy szanowne kierownictwo zakładu ma w planach przyjąć nowych pracowników ? Od dłuższego czasu na obszarze pierwszym jest tak, że jedna osoba pilnuje jednej hali, druga kolejnej. Pracujemy za 1.5 etatu. Czasami ktoś musi stać na dwóch nawijarkach, a inni skakać po nie swoich brygadach. (usunięte przez administratora) Na koniec miesiąca premia, że śmiech na sali. Prędkości linii zwiększono, dostawiono nowe, a etaty okrojono. Kasa się zgadza. Pozdrawiam

Teofil
@;)

Komu się zgadza temu się zgadza... Ta firma już dawno przestała dobrze płacić. Gdyby nie dodatki za 4br nocki to byśmy mieli najniższa krajowa albo ciut więcej. Na każde święta też coraz mniej, a przecież wszystko drożeje. Nie oszukujmy się do pracy się chodzi aby zarabiać a nie z nudów. A pracy coraz więcej, tylko pieniędzy za nią nie przybywa

Hej, chcę aplikować na stanowiska elektryka. W ofercie piszą o rozwoju zawodowym. Wysoko mierzę wiec chciałbym się dowiedzieć jakie są możliwości awansu na danym stanowisku? Co do premii, piszecie ze jest doliczana po okresie próbnym. Aczkolwiek chciałbym więcej informacji na ten temat. Tj. Od czego ona zależy, jak jest obliczana i ile mniej więcej wynosi ???

Mareczek

Dzień dobry, chciałbym zapytać @Pracodawca czy przewidziany jest w tym roku piknik rodzinny lub tzw. piknikowe oraz dodatek frekfencyjny za okres letni??

Były
@Mareczek

Nie oczekujcie zbyt wiele... Za moich czasów były szkolenia, wycieczki, paczki, dodatki a teraz o wszystko trzeba się upominać. Nie wygląda to najlepiej

Lilka
@Były

A kiedy Ty tam pracowałeś? I czy wiesz, co spowodowało to, że trzeba się o wszystko upominać? No i pytanie - czy jak się pracownik upomni, to daną rzecz otrzyma? Czy już niektóre benefity są nieaktualne? Jeśli coś wiadomo to proszę o rozwinięcie :)

Ilona

Czyli jednak się udało? O ile % firma zwiększyła wynagrodzenie? Jeśli to oczywiście nie tajemnica :P To "rutynowa" podwyżka, czy chodzi bardziej o inflacje? ;)

Dzień dobry Kiedy planowane są podwyżki dla pracowników???

Witam. Zapraszam pracowników którzy chcieliby coś zmienić do nowo powstałego związku zawodowego zrzeszającego pracowników MPC sp. z o.o. Koniec z wykorzystywaniem i przerzucaniem odpowiedzialności na pracownika. Koniec z "konkurencyjnym wynagrodzeniem". Koniec z nieludzkimi warunkami pracy.

Przemysław

Każdy z pracowników może się zapisać i nie jest to źle widziane przez dyrekcje? Możesz powiedzieć jakie to według ciebie nieludzkie warunki pracy? Trzeba siedzieć po godzinach czy co?

Irena

czy prywatna opieka medyczna ktorą oferuje w ogloszeniu firma jest od razu od pierwszego dnia pracy takiej recepcjonistki ? mam chorobe rzadka i nie moge zostac bez specjalistow stad moje pytanie, czy dopiero po jakims okresie probnym firma daje ten pakiet?

@Irena

Dzień dobry, benefit zostaje uruchomiony po okresie próbnym. Pozdrawiam, Aneta Karp

Miki

Witam czy sa przyjęcia Pań na produkcję?

Seb00

Dzień dobry, Czy firma nadal prowadzi rekrutację na stanowisko Technika laboratoryjnego? Pozdrawiam

@Seb00

Dzień dobry, rekrutacja na stanowisko Technik Laboratoryjny jest już zakończona. Pozdrawiam i życzę miłego dnia! Aneta Karp

wkurzony

Jak to jest że "świeży "Ukrainiec dostaje na start 24.60 Polak 29.70

Wkurzony
@wkurzony

Polak dostaje 19.70

Stefan
@Wkurzony

To w końcu ile jest na godzinę?!

Wkurzony
@Stefan

Stefan 19.70

@Wkurzony

To Ukrainiec dostaje 24,60 czy może 14,60 bo nie jestem pewna czy literówki nie zrobił z tą dwójką tak samo?

Kot

Witam czy w tym roku firma organizuje festyn rodziny? I w jakim miesiąbu ?

Witam sprawie pracy czy są przyjęcia. Jakie są zarobki

Dzień dobry Bardzo ciężko pracuje się gdy wszędzie brakuje miejsca i nie ma jak się ruszyć. Bardzo uciążliwe się to robi w ostatnim czasie. Nic dziwnego, że pracownicy się zwalniają.... Pozdrawiam

WYDRA

Witam, czy zostaną podniesione kwoty na kartach vendingowych pracowników? Obecnie ceny produktów w automatach sięgają nawet do 4,50zl wiec obecne 30 złotych na kartach uważam za zbyt małą kwotę. Pozdrawiam.

Dzień dobry Czy zarząd w związku z wysoką inflacją jak i podwyżkami cen planuje podwyżki dla pracowników?

Zadowolony

Pytanie do Zarządu czy to prawda za chcecie do końca roku zwolnić wszystkixh (starych tj.doświadczony pracowników Pex z obszaru trzeciego? ) Jak już wyszkolą Nowych?

Zostaw merytoryczną opinię o Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.