Formika Sp. z o.o.

Opinie o Formika Sp. z o.o.

+48 22 314 53 53 ten numer to na sekretariat? gdzie można do działu handlowego, sprawę mam dot. ewentualnej współpracy

tensam

gdyby miał być inny to byłyby na stronie. Możesz jeszcze próbować przez formularz

leonidas

ludzie... no jak taki jest na stronie i nie ma innych wypisanych to wiadomo, że sekretariat, a nie magazyn

Nix

Nie, to mój prywatny, dryndaj, pogadamy :)

leonidas
@Nix

no chyba że tak... co ja tam wiem...

A ja czekam i czekam...

Moja opinia jest taka: jak na tej fotce na profilu na go work piękny nowoczesny budynek a w środku dach przecieka :D

Nix

przecie jest piękny, co ty chcesz. elewacja pasuje mi pod kolor oczu.

Nix

Proszę mi tu niehejtowac budynku, tak dziś słońce przyświeciło, zobaczyłem w nim swoje odbicie i stwierdziłem po tym, że jednak jest jeszcze piękniejszy niż był dotychczas. Szkoda, że odbicie nie zostało na zawsze, bo stan by się utrzymał, ale nie można mieć wszystkiego

@Nix

Tak właśnie próbujecie nadrobić ocenę...

@.

Nie daję gwiazdek przy opiniach, to primo

@.

secundo - jestem jedną osobą, więc nie zwracaj się do mnie per "wy". jezu, człowiek chciał być pozytywny, trochę życia i humoru wnieść na forum i od razu jakieś oskarżenia

Nix

Słaby dzień dziś...ale przyszedłem do Formiki i już mi trochę lepiej

Ukraine friend

Pozytywne strony Formiki: - płatność na czas - stołówka pracownicza i dofinansowanie do obiadów - nowoczesny budynek biurowy Negatywne strony tej firmy: - umowa na 3 miesiące, potem rok a potem,........ się zobaczy ;-) - premia dopiero po roku pracy (nie informują o tym w procesie rekrutacyjnym) - praca tak naprawdę na 1,5 etatu (nowi pracownicy) - brak zaufania do nowych pracowników - stara kadra manedżerska obsadzona za staż a nie za umiejętności przywódcze - brak otwartosci na pomysły nowych pracowników, właściciele mają zawsze rację, jedyny słuszny punkt widzenia jest ich - brak klarownego systemu ocen pracowników i rzetelnego feedbacku Podsumowanie: jeśli nie masz pracy, jesteś pod kreską - zatrudnij się tam. Jeśli masz dobrą pracę - nie ryzykuj! Pożegnanie trwa z dnia na dzień, bez sentymentów :-)

Shark
@Ukraine friend

Trudno się nie zgodzić. A wieloletni pracownicy, przy odrobinie sprytu, obijają się jak mogą, bardziej są w świecie facebuka i rozrywki niż w pracy. Wystarczy dobrze głaskać Zarząd i można leżeć do góry brzuchem....

Nix

Nigdzie nie ma tak pięknie jak w naszym Parzniewie

@Nix

który tu smutne minki rozdaje? gdzie twój lokalny patriotyzm?

Misiak

Czy na stanowiska produkcyjne przyjmują bez doświadczenia, do przyuczenia?

pok
@Misiak

A szukają teraz na produkcję?

Erin
@pok

Na wydziały produkcyjne (druk/wycinanie) w przypadku braku doświadczenia przyuczają. Jednak nie kojarzę, żeby kogokolwiek na ten moment szukali.

natina
@Erin

ale można im po prostu zostawić cefałkę do bazy kandydatów

pok
@natina

A myślisz że to coś da w przeciągu miesiąca? Pewnie w sumie tak zrobie ale to nie wiadomo wtedy...

@Misiak

Misiaku kochany, składaj tę cefałkę, nie peniaj

@Misiak

jak inni nie będą chcieli to ja cię wszystkiego nauczę

Misiak
@Nix

Dzięki, dobrze wiedzieć jak coś, cefałka poszła, czekam na odzew

@Misiak

super, to ja już nagrywam tutorial

halo

gdziue jest nix? czy ktos widzial nixa?

@halo

Coś mi świta, że widziałem

Nix

super filmik na linkedinie, tak mnie zainspirował, że aż (usunięte przez administratora) zacząłem segregować

@Nix

przepraszam za użycie tego jakże niecenzuralnego słowa, miałem na myśli *nieczystości* pozdrawiam cieplutko

@Nix

na razie bez większych sukcesów, ale bardzo się staram

Były pracownik Formiki

(usunięte przez administratora) manipulacja i wyrachowanie na wysokim poziomie. Szacunek i równość, którymi się szczycą to kłamstwo. Poczucie wyższości i lepszości nad innymi gra tutaj główną rolę. Zarząd firmy, bo o nich tutaj mówię - nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu firmy, 2 lewe ręce, może o tym świadczyć fakt, że rotacja ludzi jest tam ogromna. Kto ceni sobie swoje zdrowie psychiczne i czas by nie siedzieć za darmo po godzinach to ucieka stamtąd. Wg. moich obserwacji ludzie tam pracujący są zmęczeni, sfrustrowani, nieszczęśliwi i niezadowoleni ze swojej pracy, ale czego się nie robi dla pieniędzy. Mydlą oczy na rozmowach rekrutacyjnych, a potem dopiero wychodzi ich prawdziwa twarz i jakie są realia pracy u nich. 1 etat to tak na prawdę praca na 1,5-2 etaty. Co z tego, że są dofinansowane obiady jak w ciągu dnia, pracy jest tyle, że nie ma na to czasu, żeby sobie spokojnie zjeść i mieć ustawową przerwę 20-minutową, na którą też swoją drogą każdy ma obowiązek noszenia przy sobie telefonu służbowego, który bez przerwy dzwoni.(usunięte przez administratora) Coaching tu niestety nie pomoże, to nie jest żadne rozwiązanie. Tak samo Bóg i wieszanie krzyży na ścianach. Wszystkie próby zasugerowania zmian, wdrożenie ulepszeń dla rozwoju i funkcjonowania firmy kończyły się fiaskiem. Jedyne co są w stanie zaoferować to kasa, ale szanujący się ludzie prędzej czy później uciekną od nich, tak jak i ja to zrobiłem.

Ale jak traktować ludzi? Co masz na myśli? Potwierdzam, że ogórek jest jak najbardziej w porządku :D

magazynier

Na magazyn jest zmianowka? Jakie godziny?

Omen
@magazynier

a są teraz właściwie przyjęcia do pracy???

@Omen

Witaj, aktualne oferty pracy dostępne są na stronie firmowej Formiki. Zapraszamy do zapoznania się z nimi. W sprawie szczegółów prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Personalnym. Pozdrawiamy Dział Personalny

magazynier
@Omen

Na ich stronie jakieś oferty widziałem, a tu Formika napisała, że aktualne, więc w sumie jakby ktoś pracujący na magazynie mógł odpowiedzieć to będę wdzięczny

@Formika Sp. z o.o.

Jaka szybka odpowiedź. Brawo HR. Moze dlatego ze pytanie sami sobie zadaliście. Ludzie nie sa glupi nie doceniacie

Herlog

To już dawno Ciebie nie dotyczy. Nikogo nikt tutaj nie trzyma na siłę, są możliwości, wystarczy z nich korzystać. Jeśli ktoś potrzebuje zmian - idzie po nie. Jesteśmy duzi, robimy to, co uważamy za słuszne. Czasem ktoś decyduje za nas, czasem my podejmujemy decyzje. Przestańcie narzekać, jeśli Wam nie pasuje - idźcie dalej. Życie macie jedno.

nie-głupi
@Herlog

ależ jak najbardziej mnie dotyczy... jestem byłym pracownikiem przecież... wiem, co widziałem, słyszałem i doświadczyłem na własnej skórze i najwyraźniej nie tylko ja! a możliwości są i to niesamowite do jakiej firmy teraz trafiłem, a w jakiej pracowałem! zatem przestrzegam przed tą super 'cudowną' formiczką... przestrzegam jak tylko mogę i będę to robić!

Witam, poszukują na stanowisko: specjalista ds wsparcia sprzedaży, zastanawiam się na aplikowaniem. Czy ktoś może podpowiedzieć ile zarabia się na tym stanowisku w tej firmie ? Jak wygląda proces rekrutacji, czy jest profesjonalny ?

buhaha
@Anna

Za podanie kwoty to jeszcze do sądu pozwą kogoś.... to ich WIELKA tajemnica... a jak się poda, to zaraz usuwają... zarobki sa śmieszne (rzędu niewiele powyżej najniższej krajowej) - a jest rozstrzał rzędu 3 - 4 tys na tym samym stanowisku. Umowy o pracę też nie są takie same - jesteś w lepszej komitywie z kierownictwem - masz umowę na czas taki czy siaki czy owaki... Śmieszne premie. Obiecanki cacanki. Co do rozmowy - lubią obiecywać, duuuuużo obiecują, wprowadzają w błąd (też to lubią), potem to negują - są mistrzami w negowaniu i zamiataniu pod dywan. Ale wiadomo - nagrywać nie można... Ludzie odchodzą, bo są przepracowani, wykończeni nerwowo - zawalani robotą, siedzą po godzinach - dostają za to opier papier, zero wdzięczności - tylko jeszcze więcej, za mało z siebie dajesz, pracuj pracuj, bo brakuje "pieniążków"! Wiem, co było...

Maria
@buhaha

No z tym nagrywaniem to nie do końca tak. Jeśli sąd uzna, że dowód z nagrania był zabezpieczony w ważnym interesie społecznym i przyczynił się do udowodnienia przestępstwa... Chyba że nie jest aż TAK?

An
@Maria

Jeśli nagrywa się w swojej sprawie jest to zgodne z prawem .Nie można użyć cudzego nagrania .

Jak widzę komentarze są szybko usuwane. A zapytałam tylko o możliwości finansowe na stanowisku specjalista ds. wsparcia sprzedaży i jak wygląda proces rekrutacyjny :/

Maja
@Anna

nie widzę żeby Twój komentarz został usunięty, ale też chętnie się dowiem :) podstawa plus premia? i czy mozna pracować zdalnie/hybryda?

buhaha

Czekając na feedback

Zapewniaja, ze oddzwonia w ciagu 3 tyg. Zamiast tego publikuja kolejne ogloszenie. Stracony czas na videokonferencje. Wstyd(usunięte przez administratora)

@Czekając na feedback

Nic takiego nie miało miejsca. Wystarczy napisać krótką informację z podziękowaniem za rozmowę tak jak zdecydowana większość firm postępuje. Już nie wspomnę, że odpisanie na e-mail to już należy do ludzkiej uprzejmości ale tu niestety :/

nick1

Tak, wiem właśnie jak traktują pracowników. Coś o tym wiem... znajomi zatrudnieni pracownicy są stawiani na piedestale, inni - nic nie warci. Mógł to napisać taki jeden pan p. który uważa się dosłownie za dar niebios dla swoich podwładnych - sam kiedyś był dosłownie nikim - teraz gardzi innymi ludźmi, a ta firma to jego jedyne miejsce pracy. Chodzi i opowiada o sobie, jaki to on jest super mega genialny człowiek i kierownik - nawala i nawala o sobie, aż człowiekowi robi się niedobrze i chce juz skonczyć z nim rozmowę, a ten dalej.... Pracownicy tylko za plecami się szyderczo uśmiechają - a jak mają gdzieś z nim jechać w podroz słuzbową, to juz wiedza, że nie przespia się, nie poczytaja ksiąski bo będzie non stop gadal. Nie umie sluchac. Jest jeszcze taka lalunia, ktora wszystkich poucza jak nalezy się ubierać, odzywiać i w ogole generalbie zyc. (usunięte przez administratora)

OSSTR

Uwierzcie ze kasa na czas to juz rzadkosc , co do warunkow to faktycznie kasa za mala jak na dzisiejsze zycie ale to chyba nie ich wina . Problemem tej firmy sa tchorzliwi i zakompleksieni pracownicy , ktorzy za swoje zyciowe porażki obwiniaja tzw Mroweczke. Co za szlam i tchorzostwo , co za egoizm totalny brak wdziecznosci ale pewnie jak dyrektorki czy kierownicy przyjda pogadać to uśmiechnięci i szczesliwi wszyscy jestescie . Zle tam wcale nie jest ale boli ze inni wiecej maja . Znalam ta firme z troche innej perspektywy , mam kontakt z obecnymi pravownikami znam warunki pracy typu stala temp , obiady za pol darmo , wyplata chyba tez na czas , czysto , bus za darmo . Czego by wam nie dali to i tak nie podziekujecie bo przeciez sie nalezy . Zycze Wam wszystkim szczęścia a skoro jestescie nieszczesliwi to odejdzcie z tamtad .

@OSSTR

Kasa na czas to podstawowy obowiązek pracodawcy jeśli tak nie jest wkracza (usunięte przez administratora). Widać że ktoś się mocno starał, żeby ta opinia wyglądała wiarygodnie, te błędy...... Myśleć inaczej można w tej firmie, nawet wyrażać głośno opinie, ale jeśli nie są zgodne z tym, co Góra sądzi taka osoba jest prędzej czy później usuwana. Czego ja jestem przykładem.

hry???
@OSSTR

raczej ktoś inny ten post napisał

kandydat jeszcze

Tak sobie czytam te narzekania i coś dodam: nie znam tej firmy jeszcze, być może w ogóle nie zadzwonią, ale widzę, że ludzie sobie myślą, że mają coś do powiedzenia jako pracownicy. Chcą rządzić? Żeby rządzić trzeba założyć, posiadać, wiedzieć co i jak. To naprawdę nie jest proste. Tak się tylko wydaje. Jazda konna też jest jak spacer, zanim dosiądziesz konia. To tylko tak łatwo wygląda. Nie zaminilibyście się, gdybyście stanęli tam gdzie stoi zarząd;) Żeby być wysłuchanym, a to potencjalnie zawsze możliwe - trzeba umieć to zapodać. Na tym między innymi polega różnica między pracdawcą i wykonawcą. Panwie i Panie - do kielni! I buzie w ciup;) Albo biznezy własne zakładać i dopieszczać kasą własnych pyskatych pracowników;)

Serfer
@kandydat jeszcze

Tutaj nie o to chodzi. Widzisz ja odszedlem przez to, a w zasadzie dlatego, ze ludzie ktorzy mnie douczali, robili to z wielka laska i byli tacy nie mili, praktycznie sie prawie wszystkiego nauczylem, ale skoro tak jest, to sobie poszedlem. Mali ludzie zawsze beda ciagnac Ciebie na dol. Moje zadanie jest takie. Jest Internet i dostep do wiedzy nigdy nie byl tak latwy, a swiat tak otwarty. Poza praca mamy 16 godzin do zaplanowania i spelnienia naszych marzen. Mozna przeciez prowadzic nawet swoj kanal na YTube tak jak ja zaczynal i miec z tego kase. Ja przyuczalem sie na operatora wycinarki, praca latwa praktycznie nie wymaga myslenia, jak cos to czasami. Robota lajtowa, placa to minimalne pieniadze, ludzie nie za bardzo. Powiem tak zycie jest proste, tylko ludzie sobie je komplikuja.

nick1

Nie zostanie skasowana bo jest przecież pozytywna... tylko chyba wiem akurat kto ją mógł napisać... ktoś właśnie z kierowniczków bliżej prezesów (lub nawet z samego zarządu) lub z pracowników co lubią się podlizywać...

U mnie podobnie, feedback zerowy. Zapytanie e-mail zignorowane, bez odpowiedzi. Niedobrze to świadczy o firmie.

Anymouse
@Kandydat

W odpowiedzi na twoje oczekiwanie,feedback był wręczany w załączeniu z wydarzenia video w zakładce Firmy.

Czy w Formika Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Droga

Agnieszko, przecież znacie odpowiedź ;) Są jednorazowe "zapomogi" tak jak w większości cywilizowanych firm. Nie jesteście tutaj lepsi.

Maria
@Droga

Dziwny komentarz. Was tutaj o nic nie idzie zapytać, bo od razu przyczepiacie łatkę kogoś z haerów czy w ogóle z biura. Chciałam zapytać ile by mąż zarobił miesięcznie, ale strach się tu do kogo odzywać.

Droga Mario
@Maria

bo tacy właśnie ludzie tu pracują - ludzie którym NIE MOŻNA UFAĆ, ludzie którzy potrafią zniszczyć pracownika, a hry usuwają niewygodne dla firmy i o dziwo tylko negatywne, ale prawdziwe komentarze pisane przez ludzi którzy wreszcie zaczęli otwierać oczy, mówić i pisać co myślą i jak są traktowani... a odpowiedź - zarobi mało... to jest firma która zajeżdża pracowników, a uważa się dar nieba dla swoich pracowników...

Odbiory

A jak jest z odbiorami za soboty? 25.12 i 01.01. kiedy firma daje wolne za te dni? Bo to powinny być dni wolne ... Ktoś, coś?

Tom877

Widać ze poprzedni mój komentarz został Usunięty …. Pracowałem w tej firmie wiele lat przez większość czasu na stanowiskach kierowniczych Zwolniłem się kiedy zmienił sie zarząd to co robią tam z człowieka to porażka … nie dość ze ucinają pensje pracowniką z produkcji którzy tak naprawdę zarabiają na zakład to podejście do nich to śmiech na sali Nie polecam wam tam aplikować Lepiej iść do konkurencji ktora płaci więcej i jest lepsza atmosfera itp sam pracuje już 3 lata na takim samym stanowisku

J.
@Tom877

Szanowny Tom, Zarząd firmy Formika jest niezmienny od 2006 roku, wiec chyba nie o tej firmie piszesz. Pozdrawiam serdecznie.

Bartek91
@J.

Oczywiście ze jest zmieniony Główny prezes jest inny a raczej prezesowa

ugh
@Tom877

wszystko usuwają... ale zrzuty ludzie robią na dowod... zawsze róbcie zrzut opinii, bo hry wszysko kasują, tam jest takie (usunięte przez administratora) takie mydlenie oczu, potowrnośc jedna, a chyba nie ma sali aby KRZYŻ nie wisiał...

J.
@Bartek91

Prezesowa jest córką właściciela i jest od 2006. Chyba, że pisze Pan o czasach sprzed 2006, to rzeczywiście wtedy Prezesem był p. Jerzy.

Lola
@J.

Proszę sprawdzić dokładnie w KRS córka właściciela jest wiceprezesem

Jan
@J.

Zarząd się nie zmienił, zmienili się zarządzający-osoby które zostały dopuszczone do zarządzania

@J.

Z tego co mi wiadomo Prezesowa to żona Prezesa..... tak jak żona sędziego to sędzina. Nie trzeba sobie tak umniejszać Pani Prezes ????

Dzień dobry,

Jaka jest obecnie trasa autobusu który zabiera pracowników do firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Formika Sp. z o.o. - Parzniew

• Jak się pracuje w Formika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formika Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Formika Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formika Sp. z o.o.