przedsiębiorstwo usługowo handlowe "LASDAR" Dariusz Sawa torzym ul. młyńska 9

Torzym

Opinie o przedsiębiorstwo usługowo handlowe "LASDAR" Dariusz Sawa torzym ul. młyńska 9

Ramzes 2011-06-25 12:14:30
Jest to chyba jedna z najgorzszych firm w których pracowałem nie dość że pracuje się w kołchozie, pomocnicy mają takie same pieniądze jak wykfalifikowani ludzie pracuje sie na terenie niemiec stawki mają niższe niż w polsce, a skoro mowa o stawkach to pieniądze nie zostały wypłacone, moja ocena -10/5
Lii 2012-03-18 13:52:21
jes to nojwiekszy klamca z pracodawcow mieszkajacy w torzymiu. ma pseudo-firme w polsce a pracuje w niemczech. kradnie drzewo i sprzedaje w polsce.pracujesz 4 tygodnie a placi za 2.jest oszusustem i patalogicznym klamca.lepiej zarobicie na zbieraniu puszek
1222 2013-12-13 22:17:33
[usunięte przez moderatora] Firma krzak okradająca ludzi
hano 2016-04-23 11:25:51
nie jest łątwo, ale jest warto, ponieważ za zrealizowane targety naprawdę można mieć sporą premię :)
Zostaw swoją opinię o przedsiębiorstwo usługowo handlowe "LASDAR" Dariusz Sawa torzym ul. młyńska 9 - Torzym
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie przedsiębiorstwo usługowo handlowe "LASDAR" Dariusz Sawa torzym ul. młyńska 9