Opinie o "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn w Rzuchowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn w Rzuchowa

Czym w "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Oszukany Nowy wpis

Ręka sprawiedliwosci Cie zlodzieju dosiegnie za krzywdy ludzkie

Wkurzony aleks Nowy wpis

Nie wiem czy Tylko ja się z tym spotkałem, Panie ,Marcinie jak się pożycza komuś sprzęt to wypadało by chociaż żeby to nie był stary rupiec. Kłamiesz Pan jak najety z tych komentarzy na dole też wynika to że uczciwy to Pan żeś nie jest.

Iwona Nowy wpis

Takie obraźliwe komentarze są trochę nie na miejscu. To forum publiczne, pisanie o prywatnych sprawach pracowników Pasadyn jest mocno nie w porządku. Powiedz coś o pracy w tej firmie. Jakie są Twoim zdaniem jej plusy?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Stella

@Jakub Możesz dodać kilka informacji o atmosferze i ewentualnych benefitach?

Jakub

Polecam!!

Iwona

Chciałabym przypomnieć osobom wypowiadającym się na forum, że niektóre z wyrażeń, których używacie, mogą zostać odebrane przez pracodawcę za pomówienie. Warto zwracać uwagę na to, co się publikuje i pisać w rzeczowym i kulturalnym tonie. Czy firma "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn normalnie funkcjonuje i poszukuje obecnie może jakichś nowych pracowników? Nie znalazłam żadnych informacji na ten temat w Internecie. Może Wy coś wiecie o tym?

Krystyna

Hej możesz sie do mnie odezwać na mojego maila? luopa22@op.pl mam kilka pytań mnie tez (usunięte przez administratora):/

Krystyna.
@Krystyna

Możecie skasować ten komentarz gdyż napisałam swój mail aby ten pan który notorycznie wypisuje zle opinie, ujawnił się, niestety gdy poprosiłam to o numer tel (podając się za pokrzywdzona Krystynę) przestał odpisywać. Żenujące jest to że byle jaki Bolek może napisać na tej stronie co mu się zywnie podoba I nie ponosi za to konsekwencji. Ale karma zwraca . Pozdrawiam.

UPRZEJMY

A może Pani "UPRZEJMA" pomyśli....zanim cokolwiek napisze.... należności wynikają z tego,że ktoś inny nie zapłacił firmie Pasadyn

Uprzejma
@UPRZEJMY

Jak się wykonuje roboty bezpośrednio pod Zamawiającym to się powinno uczciwe rozliczyć z podwykonawcami po skończonej realizacji (instytucje publiczne jeżeli roboty są wykonywane uczciwie i zgodnie z umową wypłacają należności bez opóźnień). (usunięte przez administratora)

Zbigniew

Bardzo dobry pracodawca polecam

Nabyłem doświadczenie jak nigdzie indziej , pracuje do dnia dzisiejszego A te negatywne opinie pisane przez jedna I tą samą osobę są po prostu śmieszne.

Aleksander

Pracowałem w tej firmie I na nic nie narzekalem. Wypłata zawsze na czas Ale wiadomo,,trzeba się przykładać

Aleksander

Iwona

Rozumiem, że piszesz z pozycji byłego pracownika firmy, tak? Ciekawa jestem, czy dostałeś jakiś dokument poświadczający kwotę, którą pracodawca jeszcze powinien Ci wypłacić? Zawsze warto dbać o takie rzeczy, wtedy łatwiej jest dochodzić swoich praw. Daj znać, jeśli Twoja sytuacja ulegnie zmianie.

Iwona

@wojtek12, a czy pracownicy, u których firma ma jakieś zaległości w wynagrodzeniach, zostali poinformowani w należyty sposób, z czego się one wzięły i do kiedy planują być rozliczone? Dobrze, gdyby każdy wiedział, na czym stoi. Jakie widzicie pozytywne i negatywne aspekty pracy w firmie "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn?

Iwona

@Cd, możesz swoją opinię na temat pracy w firmie "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn, napisać w sposób bardziej zrozumiały? Myślę, że większość czytelników będzie miało problemy z interpretacją Twojego wpisu, dlatego zachęcam do tego, abyś wyraził go w sposób bardziej zrozumiały. W internecie oraz innych powszechnych źródłach informacji nie można znaleźć, żadnych ofert pracy w firmie "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn. Czy ktoś jest w posiadaniu informacji w jaki sposób pracodawca rekrutuje pracowników do swojej firmy? Czy, aby pracować w firmie "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn należy być poleconym przez znajomego? A może jest to firma do której trudno się dostać z uwagi na małą liczbę zwolnień pracowników? Podzielcie się z nami swoimi informacjami na temat firmy "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn

Cd

Wyjaśnię ci na przykładzie. Do sklepu poszło 99 osob z intencją kupienia czegos i zaplacenia za to a potem poszła jedna osoba i już na wejściu miała intencje ze zabierze sobie cos za darmo i nie zapłaci i oni zaliczają sie do tego jednego procenta. Poprostu Boga sie nie boją.

Iwona

@Sama prawda, kolejny raz twierdzisz, że nie polecasz pracy w firmie "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn, jednak czy mógłbyś uzasadnić dlaczego tak uważasz? Co wpłynęło na tak negatywną opinię na temat tego pracodawcy z Twojej strony? Podziel się z nami szerzej swoją opinią, aby przyszłe osoby zainteresowane pracą miały merytoryczną, jasną odpowiedź w tym temacie.

Igor

Firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy nie jest dobrym miejscem dla niektórych osób. Zbyt wymagają?

Cd
@Igor

Dla niektórych słowo jest coś warte tu niestety totalne nic.

Sama prawda

Bardzo bardzo nie polecam. Potwierdzam to co poniżej że to (usunięte przez administratora) i nie poważni ludzie.

Iwona

@Prawda, nie do końca rozumiem drugą część Twojego komentarza, czy mógłbyś doprecyzować, o co Ci dokładnie chodziło? @Kandydat, jakie stanowisko Cię interesuje? Zdecydowałeś się aplikować do pracy w "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn? W Internecie nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy w tym miejscu. Czy ktoś wie coś na temat nowych rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn - Rzuchowa

• Jak się pracuje w "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn?

Zobacz opinie na temat firmy "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

"PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn