"PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn

Rzuchowa

Opinie o "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn

iwan 2014-10-30 08:35:05
Ludzie przestrzegam przed tą firmą i pseudo majstrami w niej pracującymi. Opóźnienia w wypłatach to standard. Nie można doprosić się o własne pieniądze. Firma i kadra bez honoru. Przestrzegam obcokrajowców głównie Ukraińców przed zatrudnianiem się tam. Będziecie traktowani jak ludzie 2 kategorii bez względu na to jak staralibyście się pracować.
Świr 2014-11-28 17:27:07
Wypłaty nigdy nie terminowo Praca nawet w weekendy od 7 do 24 nie Polecam gościa młody kompletnie nie znający się na niczym cwaniak z firmą Po tatusiu Niech zacznie Szanowac Ludzi!!!!!!!!!

Unikac tej Firmy i Firmy Jego Brata Dynamic !!
kolo 2014-12-02 17:57:29
zgadzam się z wypowiedziami na forum ludzie z daleka od tej śmiesznej firmy
Mateusz 2014-12-22 22:22:41
Witam, Panowie iwan, Świr i kolo? Pracujecie w tej firmie nadal?.....NIE pracujecie- bo Waszą pracę trudno było nazwać PRACĄ. Jeden lawirant z honorem szlachcica (tego z czasów pospolitego ruszenia- dużo szumu mało efektów), drugi zakompleksiony zazdrośnik, trzeci- zgadza się na wszystko (jak mu powiedzą tak zrobi).
Wymyślacie sobie nicki, a gdzie Wasz honor???? Brakuje odwagi żeby podpisać się po imieniu??? Szacunku wymagacie???
Wypłaty? Ile zaliczek wziął jeden z drugim??? Tyle, że brakło do wypłaty? Co nie było tak??? Przypomnieć kilka sytuacji?
Tatusiowie nie wprowadzili co poniektórych do pracy na budowie??? Iwan? Gdie Ty?
Świr...a Ty taki stary i wszystkie rozumy zjadłeś? Zanim zaczniesz komentować kto kogo szanuje to weź się lepiej do roboty....zrób tak żeby siebie polecić, że dobrze wykonujesz swoją pracę.
kolo- z obecną sytuacją ocieplenia klimatu też się zgadzasz??? Śmieszni jesteście- brak Wam Panowie przede wszystkim chęci i zapału do pracy. Każdy na tym śmiesznym portalu może napisać komentarz....ale jak widać piszą sami zdesperowani pseudo fachowcy (o lepkich rękach), dla których brak szacunku do pracy to STANDARD.

Ja ujawniam swoją tożsamość i chętnie wejdę z Wami w dyskusję.....ale sensowną, popartą argumentami- pisanie pierdół i o swoich kompleksach- nie interesuje mnie.

Zaczynamy?

Pozdrawiam, byłych, obecnych i przyszłych pracowników firmy

Mateusz (tel. 728 446 814)
pracownicy 2015-01-30 17:45:43
weź się sam za robotę a nie tylko przez telefon gadasz
Pracownik 2015-07-02 22:46:50
Pracuje w tej Firmie od 4miesięcy kompletnie nie rozumiem osób które wypowiedziały się tutaj...według mnie wszystko jest ok
Polecam
śmich 2015-09-16 20:36:34
toś Ty z Bolesławem nie pracował chyba :-)
KTOŚ 2015-11-01 02:09:32
Polecam pracowałem w tej firmie parę miesięcy ale jak większość w Tym kraju wyjechałem za lepszym dobrobytem z Polski:)))
HA 2015-11-06 21:37:09
POLECAM PIENIĄDZE NA CZAS, ZAROBKI OK
06 12 2015-11-26 07:22:30
czy placi czy nie z tego co wiem L4 mu ktos zalatil a czy chodzi o wyplaty czy nie to pewne jest to ze troszke bedzie mial czasu na przemyslenia i zmiany w firmie czy tez w zyciu prywatnym pozdrowienia dla pana prezesa
HA 2015-11-26 23:38:28
A może znajdziesz tyle odwagi i powiesz to osobiście Prezesowi?:)
JESTEŚ ŻAŁOSNY!!!
Ka 2015-12-12 00:28:55
Prawda... Byłem na urlopie płatnym i otrzymałem to co mi się należało

zawiedziony 2016-02-25 13:01:55
Ludzie ludzie omijajcie pasadynow z daleka zlodzieje jakich malo
kolo 2016-02-25 13:07:45
mateuszku marcinek ci lodzika robi ze tak ladnie o nim piszesz zalosny gejek jestes
woldek 2016-03-01 14:30:56
Pana prezesa :D kredyt goni kredyt, a jak zabraknie kredytu, to do miesięcy trzeba na parę złamanych groszy jakie z łaski rzuci dopominać. Panowie mateuszkowie kierownicy z łapanki - udający co by się na czymś znali, zero perspektyw i jakiejkolwiek myśli przewodniej w waszym wazeliniarstwie...
aniol stroz 2016-03-06 08:03:35
przestrzegam wszystkich najwiekszy oszust w malopolsce
czerwony 2016-05-24 09:56:14
Myślcie i mówcie co chcecie ale takiego doświadczenia jak u Pasadyna nie zdobędziecie nigdzie !!! Polecam tym którzy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byli i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] widzieli !
bezrobotny skierowany do szamba z urzedu pracy 2016-07-17 00:40:11
to te geje pasadyny dalej szukaja w urzedach pracy naiwniakow do niewolniczej pracy ludzie omijajcie ich z daleka te ich firmy to jedno wielkie szambo
wert 2016-10-04 18:21:36
hej hej a nie orientuejcie się czy tutaj w najbliszym czaise to będzie jakas rakrutacja prowdzona? jestem ciekaw bo pameitam ze szukali kosztorysanta budowlanego jakiś czas temu ale może chociaż jest jakas szansa na staz albo na prkatyki u nich hm ??
Marti 2016-11-27 23:21:17
Firma okropna,tragedia nie polecam.Jedno wielkie klamstwo i oszustwo,pseudo kierownicy pod psem Boleslaw w Otoce tyran i cham,a w Tarnowie Marcin,jego pupilek Pan B,tak z ucha strzela ze wystrzegac sie tych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja czlowieka za nic.
żydek 2016-12-01 20:20:18
pany omijajcie tą firmę na sto kilometrów , oszusci kłamcy i mongoły
Zostaw swoją opinię o "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn - Rzuchowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn