Opinie o Ejko sp.jawna w Radonice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ejko sp.jawna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ejko sp.jawna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ejko sp.jawna w Radonice

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Ejko sp.jawna?

Co jaki czas w Ejko sp.jawna można ubiegać się o podwyżkę?

Gapa Nowy wpis

Podwyżki śmieszne , był w firmie kierownik który chciał coś zmienić i doceniał ludzi ale pani M szybko go sprowadziła na ziemie usuwając go z firmy, szkoda bo był fajny gość, miał wiedzę i potrafił wiele zdziałać. Tak jak koledzy pisali wcześniej, są w firmie fajni ludzie którzy potrafią się poświęcić dla firmy ( jeszcze) ale zobaczymy jak długo. Ps. Szanujmy ich póki są, resztę wniosków wyciągnijcie koledzy sami.

Ciekawy Nowy wpis
@Gapa

A który to kierownik ? Ten od zabierania premii za 2-3dni zwolnienia?

Czy Ejko sp.jawna zapewnia kartę multisportu?

BJ

Wygląda jakby zwijali biznes...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ejko sp.jawna? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Benek

Może słyszeliście coś o ewentualnej pracy w firmie? Jakie zarobki w jakich godzinach pracujecie?

Przewoźnik

(usunięte przez administratora) jak najbardziej ok uśmiechnięte zabawne pomogą. Obsługa magazynowa do kitu

: (

Z punktu wiedzenia przewoźnika i kierowcy ta firma to dramat. Tylko czekają na byle pretekst do tego, żeby odstawić kierowce w kolejce. A jak go przy tym traktują to inna sprawa. Człowiek przyjeżdża 5 minut po awizacji i już problem. 5 minut ! No i słyszę że rozładują przy najbliższej wolnej okazji i żeby dać numer telefonu. No i niby spoko. A później przychodzi jakiś(usunięte przez administratora) z magazynu i mówi że jak sie kierowca spóźnił to żeby (usunięte przez administratora) bo może go zrobią jutro. Myślicie że tego (usunięte przez administratora) nie słychać przez szybę ?! Za tą szybą stoją ludzie a nie psy i słyszą i widzą jak traktujecie innych ! Jeżeli ktoś ma możliwość uniknięcia załadunków/rozładunków w tej firmie to niech to zrobi

MM

Jak nie rozładują/załadują ? Dostajesz kartke i idziesz do magazynu. W magazynie prawie pusto wiec łapiesz kogos kto jest najbliżej żeby Cię ogarnął i tyle. Haha. Ale fakt. Zgadzam się ze za uczciwi to oni wszyscy nie są i zdają się robić łaskę ze pracują.

Dupkey

Czytam ... i czytam ... i śmieję się z nie których " osób " oceniających Firmę. Wszyscy macie jaja bo piszecie na klawiaturze , nie patrzą nikomu w oczy. Zapewne, nie którzy z Was tam pracowali, nie powiodło się , możecie się wyżyć ... Yyuuuuppii :D Twardziele :) szacun ??!! ŻAL !!!!! Skoro macie negatywne opinie, wpadnijcie na firmę ... Myślę , że znajdzie się ktoś, kto chętnie z Wami o tym porozmawia ... Tak kierowcy .. nawet o Was mowa ... Przyjeżdżacie trupami ... po czasie awizacji ... i szukacie sensacji. YYeeaa... Twardzi w japie słabi w czynach ... Zapewne nie jest wszystko IDEALNIE ... ( ale gdzie tak jest ???!!! ) ale czasem troszeczkę wyrozumiałości i współpracy ...

Były
@Dupkey

mały śmieszny człowiek :-)

@Były

Za pewne większy od Ciebie buraku ... Ale po co gadanie .. Twój nick mówi sam za .. siebie " BYŁY " hahaha

Andrzej.
@Dupkey

A co Ty taki nerwowy jesteś?Przyjdzie czas że i Ty zmienisz nick na były.

HM
@Andrzej.

Jest nerwowy bo jest naczelnym pastuchem i (usunięte przez administratora)w tej firmie.

Andrzej.
@HM

Takich pastuszków już trochę było w tej firmie????

HM
@Andrzej.

Nie wiem ale tego prostego człowieka każdy zna. Chyba myśli, że jest tu anonimowy...

@HM

Na każdego przyjdzie pora :) Jak znacie, to dobrze ... Pozdrawiam

Co za prosty człowiek
@Dupkey

Nie kompromituj się proszę Cię. I tak się już z Ciebie cała firma śmieje... kto by Cie traktował poważnie ?

An

Ogólnie firma nie jest pozytywna. Na magazynie jest Ok. Ludzie starają się. Pseudo udogodnienia z góry psują pracę na magazynie. Mało ludzi a za dużo pracy. Brak sprzętu. Obsługa przy okienku z obiegiem dokumentów spoko. Dziewczyny dają radę.

Bystra

Gdyby ta firma była jedyną w Polsce z branży TSL to przebranżowiłabym się i szukała pracy w innej branży. Odradzam każdemu kto rozważa tam zatrudnienie.

@Bystra

Czy mogłabyś uzasadnić swoją wypowiedź? Opisz proszę swoje doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w Ejko. Mile widziane i na pewno pomocne będzie wypisanie plusów i minusów pracy w tej firmie. Zachęcam do dyskusji.

@Bystra

No to się kobieto " przebranżowuj " .... i szukaj gdzie indziej .... Za słabe progi na Twoje ... nogi ? I wszystko jasne ... Idź do ... hmm cyfrowego Polsatu :D hahaha

@Alicja Mój komentarz nawet jeżeli ogólny i tak jest bardziej wiarygodny niż cała firma czy ktokolwiek z jej kierownictwa. A Ty próbując bronić tego wszystkiego...? Zatroszcz się o własną wiarygodność.

@anonymous

Nikogo nie bronię. Myślę, że dobrze by było, aby wypowiedzi użytkowników tego forum były rozbudowane i pełne oraz zawierały tylko prawdziwe informacje. Tylko wtedy będą pomocne dla osób, które szukają zatrudnienia.

Alicja

@Były, czy możesz uzasadnić swoją opinię? W tym momencie Twój komentarz jest bardzo ogólny. Na pewno będzie bardziej wiarygodny jeśli go rozwiniesz. @anonymous, współpracowałeś z Ejko? Jeśli tak to opisz proszę warunki zatrudnienia oraz atmosferę pracy.

Dariusz

Słyszałem, że firma ma dobra opinię!!

Mikey
@Dariusz

Hahaha. Właściciel pogroził że założy Ci sprawę że tak piszesz?

Były
@Dariusz

Od kogo słyszałeś.

Czas oczekiwania na załadunek to skandal !

Dobrze gada !

Alicja

@Ejko, skąd masz takie informacje? Czy współpracowałeś z Ejko? Jeśli tak, to na jakim stanowisku pracowałeś? Mógłbyś opisać na jakich warunkach są zatrudniani nowi pracownicy oraz jaka jest atmosfera pracy?

Ejko

Dno ! W magazynie nawet ukraińcy nie chcą pracować. NIKT NIC NIE WIE. Prowizorka. Od prezesa po magazyniera. Prawo pracy tam nie obowiązuje. Kierowcy ładują sie sami albo czekają pół dnia nawet jak przyjechali przed czasem. Załadunki na podstawie smiesznych kartek. Można im rozkraść pół magazynu i sobie załadować a oni te kartki podpiszą :D

Alicja

@Dupkey, @Mikey, proszę, aby komentarze, które dodajecie na forum były merytoryczne. Dzięki temu będą w stanie komuś pomóc. Pamiętajcie też, że obrażanie innych jest niedozwolone na forum. Opiszcie proszę warunki zatrudnienia jakie proponuje pracodawca. Myślę, że ważną informacją będzie również to czy w Ejko można liczyć na premie finansowe lub pozapłacowe.

Mikey

Zło wcielone. Dyrektor "operacyjny" z niewybrednym żartem o cyckach itp do pracownic biura. Właściciel który nie chce płacić pracownikom umówionej kasy. Jedyne co jest niezmienne to ciągłe grożenie ludziom. To się zmieni bo w dobie internetu ludzie mogą się dowiedzieć że mogą się bronić przed takimi zachowaniami.

@Mikey

Mikey ... srikey czy jak tam się nazwałeś ... Żal ... pracujesz/ pracowałeś tam ??? Po (usunięte przez administratora) siejesz popelinę skoro pojęcia nie masz o firmie ? A może byłeś za słaby, albo leser ... a takich tam faktycznie nie potrzebują, jak zresztą wszędzie :D Nara :)

Mordeczka

Pracownicy magazynu i przyległego biura jak najbardziej ok ale szef i całe kierownictwo to dno. Dorobkiewicz który ludzi ma za nic. Bardzo niestabilny emocjonalnie człowiek z którym ciężko nawiązać długofalową współpracę. Przede wszystkim człowiek nieprzewidywalny co jest bardzo dużym minusem.

Zostaw merytoryczną opinię o Ejko sp.jawna - Radonice

Ejko sp.jawna