Academia Cordoba

Cordova

Opinie o Academia Cordoba

anonim 2009-09-04 13:02:19
Praca tam jest ciekawa bo można poznać wielu ludzi, którzy przyjeżdżają z całej Europy.
Niestety, nie nagradza to marnych warunków finansowych oraz prawnych pracownika jakie ta firma oferuje. Wlasciciel oraz menedzer odnosza sie z lekka pogarda do pracownikow z Europy Wschodniej.
Paweł 2009-11-27 00:39:26
chyba Ciebie to spotkalo wogole menadzer swojego czasu wogole z pogarda sie nie odnosil do mnie czy do moich znajomych

w pracy atmosfera byla bardzo spokojna

pozdrawiam
anonim 2015-06-08 15:43:57
Jestem bardzo zawiedziona, co do warukow w jakich mieszkamy ja i moje kolezanki mieszkamy w pokoju 6 osobowym ..-..duszno brudno ,nie ma miejsca na nic ,bardzo mala lazienka ,brak klimatyzacji mozna sie tam udusic.... klitka i nic wiecej....juz lepiej maja w wiezieniu niz my w tym pokoju...jedzienie... sniadanie codziennie to samo jeszcze mamy byc tu 2 tyg a mi juz tu wszystko zbrzydlo...obolnie nie polecam zero orgnaizacji...! w pokojach oprocz wyrzucenia smieci to panie sprzatajace nc nie robia... naszej opiekunki polski nie mozna sie nic dorposic tak jakby nas olewala i miala gleboko gdzies./jezeli chodzi o warunki w jakich mieszkamy jestem naprawde zawiedziona i nikomu nie zycze takich warunkow..
Łukaszek 2016-04-24 20:06:07
no słabo, słabo.. rozumiem jeszcze wieloosobowe kwaterunki, bo jednak firma musi na czymś oszczędzać. Jednak warto by ktoś, kto to organizował, postawił się na miejscu osób tam śpiących i jakoś to dostosował.
Zostaw swoją opinię o Academia Cordoba - Cordova
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Academia Cordoba