Opinie o Mariusz Starek Star-Pol w Osiny

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mariusz Starek Star-Pol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Starek Star-Pol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Starek Star-Pol w Osiny

qwerty Nowy wpis

Po wpisach widzę, że chyba kiedyś była tu jakaś inwestycja w wózki? A w tym bieżącym roku też do czegoś wam dorzucili? Jak nie w sprzęt to może do wypłaty? :) Znalazłem dawniejszą ofertę z kontroli jakości. Posiadam doświadczenie z pracy na tym stanowisku wiec chcę poznać aktualne warunki tak dla porównania, możecie je opisać? Zauważyłem rozbieżność w widełkach płacowych w postaci 3 zł od godziny, czy dalej tak jest?

NICK Nowy wpis

Ja osobiście polecam pracę w Starpol. Szefostwo zainwestowało w wózki elektryczne , co baaaardzo ułatwiło pracę i odciążyło panie. Teraz śmigamy jak ta lala .

Pipi

Czy mozna wiedzieć czy praca jest ciężka chodzi mi o to czy bardzo boli ramię bo wiem się zrywa jedna ręką czy nie boli bark

Joanna
@Pipi

Też bym się tego dowiedziała. Szukają teraz ludzi do zbierania pieczarek i trochę się zastanawiam nad tą pracą. W ogłoszeniu jest napisane, że oferują atrakcyjny system wynagrodzeń. Czy ktoś mógłby powiedzieć o tym coś więcej? Na co można liczyć?

krolowa
@Pipi

ciezka chyba nie,tez myslalam o tym miejscu, ale z tego co slyszalam, to zarzadzajaca tam pani kierownik zle traktuje ludzi, daje zarobic tylko swoim kolezankom, wiec nie wiem czy jest sens wbijac sie w takie towarzystwo, zapytaj lepiej u konkurencji

To tylko ja
@krolowa

Pracowałam w tej firmie kilka lat I lepszej Pani kierownik nie spotkałam. Może warto przekonać się osobiście, zamiast oceniać ludzi na podstawie plotek ?

Chcwd Nowy wpis
@krolowa

Królowa, nie pier...l!! Ja słyszałam, że twój mąż sąsiadkę posuwa . Zajmij się swoją koroną a nie plotami... hahahha

Małgorzata Nowy wpis
@To tylko ja

Oceniać na podstawie plotek to nie, ale zawsze warto popytać i zobaczyć inne opinie. Ta Pani kierownik to jest jakaś osoba z awansu wewnętrznego, czy przyszła na to stanowisko z zewnątrz? Bo była mowa o tych koleżankach którym daje dorobić, wiec ma takowe w firmie np. jeszcze z poprzedniego stanowiska?

xd

Praca w porządku, szczególnie po ostatnich podwyżkach. Ja osobiście Polecam ????

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Mariusz Starek Star-Pol? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Siępek

Wynagrodzenie jest solidne, jasne zasady pracy. Atmosfera bez manipulacji i obiecanek bez pokrycia

Mala

Firma i szefowie w porządku, polecam

Mieczysław
@Mala

Dzięki za podzielenie się opinią, ale to trochę mało, żeby można było zdecydować czy warto podjąć współpracę ze Star-Pol. Jakie plusy pracy możesz wymienić?

Ludzie myślicie pieczarkarnie chyba. U Mariusza Starek wcale po 14 godzin nie pracujemy, święta akurat były prawie wolne bo pracowało się tylko godzine. Wyplaty też są bez porównania większe. Pieczarkarnia najstarsza ale najlepsza pod wieloma wzgledami.

Felek

Ludzie tutej się charuje w każdą niedzielę i we wszystkie dni świąteczne jak w miesiącu trafi się cztery dni wolne to luksus i praca polega jak wyścig szczurów aby szybciej a jak masz więcej naciete pieczarek to przy poborach ci procent dadzą mniejszy a brygadzistka to pomiata ludźmi jak jej się podoba idąc do pracy nikt nie wie ile godzin tam będzie może być 2 a może być 14

Nie ma zastrzeżeń
@Felek

Nie bredź! Jak się rezygnuje z dnia na dzień to cie i doleciało!!! .. Takie gnidy jak ty powinny siedzieć w domu i nie robić smrodu w żadnych porządnych firmach.. Jak dobrze się pracuje jak już nie ma kilku konfidentów. Brawo dla szefostwa, że w końcu doszli kto im (usunięte przez administratora) ę smaruje w internecie i że tacy już nie pracują.. Pracuje i z czystym sumieniem polecam tą firmę. Rzetelna wypłacalna i nie żyłują jak pozostałe firmy...

Słuchaj...
@Felek

Albo jesteś zdesperowany albo głupi że pracujesz w firmie, w której nie odpowiadają Ci warunki płacowe albo kadrowe, a mimo to dalej w niej pracujesz i z tej zgryzoty i desperacji wypisujesz brednie NIE NA TĄ FIRMĘ CO TRZEBA!!! To trzeba być nie lada bystrym. .. ???? Gratulacje

@onawie Masz rację. Też uważam, że co każdej pracy można się czepiać,nigdzie nie jet idealnie. Ale to jak niektóre osoby srają na firmę w której pracują to DNO. Osobiście nie rozumię tego i się dziwię. Przecież jak komuś praca nie odpowiada to niech ją zmieni . Jest takie 3 osoby na firmie co ciągle szczekają i wszystko im nie pasuje psują same atmosferę, nikt nie chce takich mieć w grupie i jeszcze robią donosy... Mam tylko nadzieję że właściciele się dowiedzą szybko kto im bruździ, bo już większość wie o kogo chodzi i posprzątają takich donosicieli.

Miki

Praca w Starpol jest ok właściciele w porządku,wypłacalni ale jest jeden ankament czyli kierownictwo Ukraina , (usunięte przez administratora) co Starpol dużo traci ludzi, (usunięte przez administratora)

Duża mała
@Miki

Pracuje tam już kilka miesiecy i akurat Nadia jest bardzo w porządku nigdy usłyszałam żeby była jakaś wredna.. Chyba że leciałes w kulki zamiast pracować to może Cię doleciało co nieco ale w zadnej pracy się tego nie toleruje.

STARPOL
@Miki

Jeśli jest tak faktycznie jak Pan/Pani pisze i są na to dowody lub świadkowie, to zapraszam osobiście do biura na rozmowę.. Żadna taka sytuacja nie zostanie przez nas zbagatelizowana. Nam jako właścicielom zależy na sprawiedliwym rozstrzygnięciu sprawy.. Natomiast takie anonimy w sieci, może pisać każdy (nie koniecznie z naszej firmy) i każdy anonimowo może oczerniać do woli każdą z osób, za którą nie musi przepadać... Dlatego takiego typu wpisy incognito nie będą traktowane poważnie.. Anna i Mariusz Starek

@Duża mała

Masz całkowitą rację, a te wdówki co nie wiedzą co z czasem zrobić (usunięte przez administratora) Dorwie się taka do komputera i smaruje jak nie na pis to na pracę...

Ona wie

Praca fajna...przyjemna a jeśli chodzi o atmosferę to kobietki same sobie taka tworzą są zawistne i zazdrosna... Nie daj boże żeby któraś była sprytniejsza bo co niektóre zjadlyby ja żywcem...podkładaja otwarte grzyby i mają satysfakcję z tego że szefostwo zwraca uwagę ale przecież nie ma prawa obrony bo to pod Twoim numerkiem trafił się bubel...A co do szefostwo to co niektórym jakby pozwolić wlezli by w ich życie z buciorami respekt musi być w każdej branży

Olga
@Ona wie

Czy praca jest akordowa? Jak jest z wynagrodzeniem?

lala
@Ona wie

Masz rację. Też uważam, że co każdej pracy można się czepiać,nigdzie nie jet idealnie. (usunięte przez administratora)Osobiście nie rozumię tego i się dziwię. Przecież jak komuś praca nie odpowiada to niech ją zmieni . Jest takie 3 osoby na firmie co ciągle szczekają i wszystko im nie pasuje psują same atmosferę, nikt nie chce takich mieć w grupie i jeszcze robią donosy... Mam tylko nadzieję że właściciele się dowiedzą szybko kto im bruździ, bo już większość wie o kogo chodzi i posprzątają takich donosicieli.

????

Czytam te komentarze i widzę że się nic nie zmieniło.

Albo spueszy sie kierowniczce albo wagowemuT.CH.Wiemy ze wlasciciele chca z nas wyciagnac jak najwieksza wydajnosc ale my nie mozemy szybciej machac rekami.Dobra atmosfera w pracy pomaga wydajnosci.Obserwujemy sytuacje i widzimy ze szefowa tanczy jak jej kierowniczka zagra a powinno byc odwrotnie.W zakladzie jest ogolny rop×××××l.Moze ta dwujka kierownictwa co siedzi w biurze wezmie sie do roboty a technolog odklei sie od krzesla.Oprucz obowiazkow pracownik ma prawa.Wagi ciagle popsute.Przydaloby sie zainwestowac w kilka wozkow do zbioru na dole bo dziewczyny wyrywaja je sobie. POZDRAWIAMY.

Wiem
@.

Ojjj nie ładnie tak wypisywać kto by się spodziewał. Jak sie wyda że Panie M... i G... psują opinie firmie to szybko będą sobie szukały nowej pracy. W domu tyle problemów, a wylewacie swój jad w pracy Wstyd!

Olga
@Wiem

@Wiem W jaki sposób regulowane są nadgodziny w Star-Pol? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Palacze.My tak z okazji ulotek kture byly na stolach w jadalni.Przerwa trwa 30 min.My wykorzystujemy 10_15 mi.i szybko do pracy.Cuagle jest problem ze chodzimy palic.Wtedy wykorzystujemy pizostale 15 min.Nasza praca jest pod ciagla presja ciagle szybciej i szybciej

,.,
@.

Wy palacze weźcie się do roboty bo przez wasze ciągłe przerwy na fajki reszta z nas musi nadrabiać, chodźcie co pół godziny na papierosy i jeszcze narzekacie.A jak wam się nie podoba to możecie iść do pracy gdzie indziej. Może tam was rozumu nauczą.

pracująca

Pracuję i polecam. Ja osobiście jestem zadowolona i polecam innym kolezankom żeby przynajmniej spróbowały. Jak ktoś chce robić i jest w miarę sprytny to sobie napewno poradzi

Filona

Generalnie dobra firma i pracodawca a jak dołożyć do tego dobrą pracę to można polecić ją innym.

Ryszard
@Filona

Pozytywnie oceniasz pracę w Mariusz Starek Star-Pol, ale nie podałaś żadnych argumentów. Mógłbym Cię poprosić o uzasadnienie, tzn. jakie czynniki wpływają na to, że polecasz pracę w tej firmie? Czy to dobry pracodawca?

Toja

To ja....Mamy dosc mokrych i smierdzacych fartuchow ktore musimy wkladac codziennie rano.Sprzątaczka powinna je rozwiesic zeby wyschly.Kazdy powinien wykonywac swoja prace zetelnie.Z niecierpliwoscia czekamy na Justyne wtedy bedzie porzadek.

Anna Starek STAR-POL
@Toja

Witam, Dziękuję za cenną uwagę. Zgodzę się z Panią, że każdy powinien wykonywać swoją pracę sumiennie i rzetelnie. Niemniej jednak takie nieprawidłowości można na bieżąco zgłaszać do mnie lub do biura, na pewno przyśpieszyłoby to rozwiązanie problemu. Pozdrawiam

xyz

:-)

mg

Pracowałam dłuższy okres, musiałam zrezygnować z powodów rodzinnych.. Praca jak każda jedna, jak chcesz zarobić musisz się wykazać.. Szefowa wymagająca, ale ogólnie w porządku.. Praca na poczatku czarna magia, dużo asortymentu, ale z czasem da się nauczyć.Gdyby nie prywatne problemy pewnie bym została. Ja osobiście polecam

Własnie wyrzuciłam pieczarki kupione z tej uprawy. Kompletnie bez zapachu pieczarek. Za to śmierdziały farbą na 3 metry. Czym wy je tam pryskacie???? chemia na maksa. Masakra jakaś. Chemiczne pieczarki.

@Tomek

Proszę dokładniej czytać etykiety, mylisz chyba firmy.. Naszej pieczarki nie sprzedajemy w okolicznych marketach..

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Starek Star-Pol - Osiny

• Jak się pracuje w Mariusz Starek Star-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Starek Star-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Starek Star-Pol?

Mariusz Starek Star-Pol