Arra Group Sp. z o.o.

Opinie o Arra Group Sp. z o.o.

JANEK.

Zadzwoniłem w sprawie pracy,odpowiedź natychmiastowa mimo że dzwoniąc za 1 razem nikt nie odebrał,później SMS i rozmowa.Na maila wysłałem CV po czym w odpowiedzi warunki rozmowy kwalifikacyjnej,od razu. Rozmowa z Panią Anią na poziomie 6 z ,,+,, ... krótko,zwięźle i na temat...czekam na odpowiedź o zatrudnieniu mam nadzieję że pozytywnie.Pozdrawiam cały zespół ARRA GROUP.

@Kierowca pl

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie i zależy od różnych czynników, w tym między innymi doświadczenia, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego i rozmowy z naszym specjalistą, podczas której odpowiemy na pytania i rozwiejemy Pana wątpliwości. Ze względu na rodzaj zatrudnienia (umowa B2B) odprowadzaniem składek zajmuje się Pan, a ich wysokość również zależy od różnych czynników, w tym między innymi statusu działalności gospodarczej. Pozdrawiamy Arra Group

Już Nie Nowa

Fajna atmosfera, wsparcie przełożonych, pracować trzeba jak wszędzie, wynagrodzenie zawsze na czas.

@Już Nie Nowa

Felga

Jeździłem tu dłuższy czas i polecam firmę jak najbardziej tylko należy wziąć pod uwagę ze jeździć trzeba lubić i jak dla kogoś jest problem jechać kilka godzin dziennie i czasem w nocy to lepiej niech szuka innego zajęcia. Ja bym jeździł dalej gdyby nie sytuacja rodzinna i bliższe miejsce zamieszkania ale kto wie może w przyszłości wrócę do Arry

Felga

Kolego ja ci nie napisze ile godzin dziennie trzeba jezdzić po prostu dostajesz zlecenie i musisz sobie to rozłożyć czasowo ale wszystko jest do opanowania

Driver
@Amcio

Moim zdaniem nie jest to taki zły system. 3 tygodnie leci bardzo szybko zwłaszcza w trasie a tydzień wolnego przydaje się porządny odpoczynek i na załatwianie własnych spraw które ma każdy z nas. Jak się zarabia na życie jako kierowca co najmniej kilka lat to potem naprawde ciężko się przestawić na wykonywanie innego zawodu. Ja nawet w wojsku byłem kierowcą i nie wyobrażam sobie zmieniać tego fachu na inny zawód i wcale nie jest to robota tylko dla kawalerów czy rozwodników jak to mówią ludzie.

Posypało się wiele pozytywów odnośnie procesu rekrutacji, dobrze wiedzieć to i stres nie będzie aż tak ogromny. W kilku miejscowościach pojawiły się oferty dla samodzielnych księgowych. Interesuje mnie ta z Lubina, napisano w niej, że po okresie wdrożenia można przejść na system pracy hybrydowej. Ile średnio taki okres wdrożeniowy trwa?

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. To zależy od osoby, ale średnio okres wdrożeniowy trwa od 1 miesiąca do 2-3 miesięcy. Jest to czas na poznanie współpracowników, systemów oraz procesów panujących w firmie. Najważniejsze jest dla nas to, by dana osoba poczuła się pewnie, zanim zacznie częściej pracować z domu. Pozdrawiamy Arra Group

Maksio
@Arra Group Sp. z o.o.

Dzięń dobry. Wciąż w temacie wspomnianego ogłoszenia na samodzielnego księgowego. Wmagacie Państwo znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym. Do czego, zatem, jeśli mogę wiedzieć, jest on w tej pracy potrzebny? I w jakim stopniu poziom jego opanowania decyduje o wysokości wynagrodzenia, bądź nawet przesądza o odrzuceniu kandydatury?

@Maksio

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Jesteśmy firmą międzynarodową, która głównie współpracuje z firmami spoza terytorium Polski, dlatego znajomość języka angielskiego jest niezbędna do dokonywania prawidłowych rozliczeń, podejmowania decyzji czy w razie potrzeby komunikowania się z dostawcami czy klientami. Ponadto posiadamy zagraniczny oddział, z którym komunikacja odbywa się w języku angielskim. Pozdrawiamy Arra Group

Aneczka Nowy wpis
@Arra Group Sp. z o.o.

Ja jeszcze zapytam odnośnie pracy hybrydowej dla księgowej. Czas na wdrożenie jest po to , żeby poczuć się pewnie. Ale gdyby się okazało, że ktoś z hybrydy chce wrócić do biura, bo sobie nie radzi, to jest taka szansa? Czytam, że dajecie Państwo szansę na zarobienie dodatkowej kasy przez program poleceń. Ile można dostać pieniążków za jedną poleconą osobę?

Nowy wpis

@Aneczka

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Ze względu na liczne pytania i wątpliwości dotyczące pracy księgowej zachęcamy do bezpośredniej rozmowy z rekruterem pod numerem telefonu +48 535 507 071. Poznamy Panią trochę bliżej i będziemy mogli udzielić wyczerpujących informacji. Pozdrawiamy Arra Group

Marcel Nowy wpis

Czy angielski jest wymagany na poziomie komunikatywnym do pracy jako kierowca kat B?

Nowy wpis

@Marcel

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. W pracy kierowcy znajomość języka angielskiego nie jest wymagana, ale bardzo ułatwia wykonywanie tego zawodu. Pozdrawiamy Arra Group

emkz

Polecam! Wspaniali ludzie, którym zawsze się chce i inspirujące zadania do wykonania.

Januszek
@JANEK.

Również miałem, w dniu dzisiejszym rozmowę, w piątek wysłałem CV na dzisiaj była umówiona rozmowa i jutro mam otrzymać decyzję. Rozmowa bardzo sympatyczna, bardzo dużo szczegółów opowiedzianych ze strony p. Ani dotyczących charakteru pracy, w sposób bardzo prosty i zrozumiany. W dniu jutrzejszym mam również otrzymać odpowiedź jak JANEK, mam nadzieję że pozytywna. Janek od kiedy zaczynasz? Powodzenia dla Wszystkich Rekrutujących. Pozdrawiam ????

@Januszek

Witam,tak pracuje już w Firmie ARRA GROUP i jestem zadowolony,fakt odbyłem dopiero pierwszą trasę ale była spokojna i podobała mi się.Wszystkim osobą które zastanawiają się nad podjęciem pracy w ARRA polecam i NAMAWIAM do tego by dłużej się nie zastanawiali.Dziekuje Pani Ani z działu HR za pomoc w zatrudnieniu oraz Panu Romanowi który przeprowadził szkolenie wdrążające nowego pracownika w wakat kierowcy.Szkolenie fakt było krótkie mogło by być 2 dniowe ale Pan Roman stanął na żęsach żeby przeszkolić mnie z obsługi samochodu które jak widać udało się dzięki czemu poradziłem sobie w pierwszym zleceniu,a jestem kompletnym świeżakiem,Pozdrawiam cały zespół ARRA GROUP oraz Dziękuję za okazaną pomoc i profesjonalizm jaką mi okazano.

duch
@JANEK.

Na jakie auta sie zatrudniłeś??Busy czy duże??

Janek
@duch

Zatrudniłem się na busa no bo nie mam kat.C ... może kiedyś,obecnie jeżdżę po Polsce 5 dni w tygodniu,weekend wolny i jestem mega zadowolony i życzę firmie jak najlepiej żeby i nam kierowcą się układało...Polecam pracę każdemu i trzymam kciuki za to żeby każdy był zadowolony i docenił to że może pracować w ARRA GROUP.Życzę wszystkim szerokiej drogi i zdrowia.Pozdrawiam

SS
@Janek

Jaką stawkę proponują po kraju na kat.B czy można też jeździć w weekendy ? ? trzeba mieć aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych czy zatrudnią bez tego ? (bo posiadam tylko mam przerwę roczną i brak ciągłości czyli nie aktualną chyba ) proszę o odpowiedź dzieki bo chce wysłać CV na busa po PL

elog
@Janek

Jaką stawkę proponują po kraju na kat.B czy można też jeździć w weekendy ? ? trzeba mieć aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych czy zatrudnią bez tego ? (bo posiadam tylko mam przerwę roczną i brak ciągłości czyli nie aktualną chyba ) proszę o odpowiedź dzięki bo chce wysłać CV na busa po PL

@SS

Co do pieniędzy nie będę poruszał tego tematu...jeśli zależy Ci na pracy i chcesz pracować nie bedziesz narzekał...ja uważam że kwota jaką mi zaproponowano nie jest zła i nie czuje się pokrzywdzony...bardziej zależy mi na tym żeby firma jej nie zmieniała i dotrzymał słowa,ja z swojej strony daje ile mogę i na ile mnie stać,nic więcej poza sobą nie mogę zaoferować bo poza swoją osobą nic nie mam,przez swojego spedytora ,,Przemka,, jestem dobrze traktowany a to jest bardziej dla mnie wartościowe niż pieniądze które dostaje za swoją pracę,nie chce tu koloryzować ale w ARRA GROUP pracuje mi się serio dobrze i chciałbym żeby to się nie zmieniało, wiem nie byłem święty i taki dalej nie jestem,w swoim życiu byłem w wielu zakładach pracy o różnej charakterystyce i specifice w branży od logistycznej po produkcję i było różnie zazwyczaj w połowie zmiany zyczylem rekawiczki i wychodziłem nie mówiąc do widzenia bo i tak już więcej tam nie wracałem.Nie lubić kiedy się mnie oszukuje,kiedy próbuje się mnie wykorzystać nie oferując nic w zamian...mam nadzieję że w Firmie ARRA GROUP ta historia się nie powtórzy bo chciałbym popracować tam nieco dłużej może nawet zrobić C+E i iść dalej,wyżej...no bo dlaczego nie?oby było dobrze...jestem dobrej myśli i wierzę w siebie,Firmę ARRA GROUP oraz wszystkich którzy tworzą tą drużynę...pamiętajmy o tym bo kto by kim nie był,wszyscy strzelamy do tej samej bramki i razem jesteśmy wszystkim,osobno będziemy nikim a czasy są ciężkie!pamiętajmy o tym.Dbajcie o siebie...Pozdrawiam PS. Do podjęcia Pracy w ARRA GROUP potrzebne jest: -Badania Lekarskie,orzeczenie o braku przeciwwskazań do racy jako kierowca. -książeczka zdrowia z Sanepidu. -badania psychotechniczne. ZASWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI,UPRAWNIENIA ADR-ale to można donieść już pracując jeśli ktoś nie ma...Powodzenia.

Kierowca pl
@JANEK.

Witam. Może ktoś napisać jle taka wspaniała firma płaci za 7 dni w kabinie pracy. Jle jest na umowie napisane .Od jakiej kasy są składki odprowadzane emerytalne zdrowotne????

@Kierowca pl

Kierowca Międzynarodowy

Dzisiaj odbyłem rozmowę rekrutacyjną , Pani z HR miła , rzeczowa . Rozmowa długa ale też zadawałem dużo pytań , potem test z jazdy busem ;) Myślałem że to będzie parking a pojechaliśmy w miasto , trochę było stresu ale Pan z Floty też przesympatyczny. Ogólnie rekrutacje oceniam bardzo pozytywnie , a co do samego testu to pozwala sprawdzić swoje umiejętności , kierowca odpowiedzialny jest za siebie , pojazd i ładunek . Ogólnie rekrutacja na +

Jako rezultat zaznaczyłem iż dostałem pracę ale nie przyjąłem gdyż nie było możliwości zaznaczenia innej odpowiedzi a jestem umówiony za tydzień w celu ustalenia konkretnych kroków.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Aktualność
Od lutego 2023 roku pracujemy nad strategią ESG Arra Group.

W pierwszym kroku, podczas warsztatów z Zarządem i kadrą kierowniczą, opracowaliśmy mapę interesariuszy oraz wybraliśmy kluczowe dla nas cele zrównoważonego rozwoju UN . Kolejnym krokiem jest analiza podwójnej istotności, którą opracowujemy wraz z naszymi kluczowymi interesariuszami określając nasz wpływ na szeroko pojęte otoczenie. W kolejnym kroku wybierzemy właściwe ujawnienia ESRS odpowiadające na zdefiniowany wpływ. A potem już tylko zbieranie danych i opracowanie treści pierwszego raportu ESG.

Trzymajcie kciuki!
Już Nie Nowa

@Już Nie Nowa

Aktualność
Wraz z początkiem roku publikujemy wypowiedź naszego CEO Artura Ratajczaka.

"Początek roku to zawsze czas podsumowań ubiegłego roku i ustalania planów na kolejne miesiące. W 2023 roku budowaliśmy relacje z klientami oraz zdobywaliśmy nowe rynki.

Pomimo zmiennych warunków w wymagającej branży TSL, jestem zadowolony i dumny z tego, co osiągnęliśmy w ostatnich 12 miesiącach w Arra Group.

Ubiegły rok poświęciliśmy na rozwój narzędzi, takich jak nowy TMS, które usprawnią nie tylko naszą pracę, ale także przyczynią się do poprawy satysfakcji klientów. W 2024 roku będziemy kontynuować pracę nad TMS, aby możliwie najlepiej odpowiadał na potrzeby wszystkich interesariuszy.

Jesteśmy też gotowi na przyszłą legislację związaną z raportowaniem działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Opracowana w 2023 roku strategia ESG, której wizją jest bycie świadomym i odpowiedzialnym pracodawcą i partnerem biznesowym, pozwoli nam nie tylko odpowiadać na potrzeby klientów, dla których zrównoważony rozwój ma coraz większe znaczenie, ale także na oczekiwania wszystkich interesariuszy. Dbałość o zrównoważony rozwój jest nieodłącznym elementem codziennych procesów, ważną częścią kultury organizacyjnej i strategii Arra Group.

W tym roku kluczowymi obszarami, które będziemy rozwijać, są dystrybucja krajowa, groupage, a także współpraca z przewoźnikami. Istotna będzie dla nas również ekspansja na nowe rynki oraz podkreślenie naszej obecności i roli w Skandii Network. Niezmiennie ważny będzie dla nas rozwój zespołu, który będziemy realizować za sprawą kontynuacji programów rozwojowych z 2023 roku.

Jestem dumny z naszych działań na rzecz otoczenia społecznego. Nasza wartość PO PROSTU DBAM przejawiała się w 2023 roku wiele razy między innymi za pośrednictwem udziału w biegach charytatywnych i Szlachetnej Paczce.

Dziękuję wszystkim za wspólny rok działań na rzecz bezpiecznego łańcucha dostaw produktów farmaceutycznych".
Paweł Szymanowski

Czy bez doświadczenia jest możłiwość zatrudnienia ?

@Paweł Szymanowski

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Tak, istnieje taka możliwość, jednak w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami z doświadczeniem. Pozdrawiamy Arra Group

@Arra Group Sp. z o.o.

Rozumiem. W przypadku Państwa zainteresowania podjęciem współpracy z osobą bez doświadczenia, to czy wdrożenie jest jakoś rozbudowane, czy takie samo, jak dla kierowcy w kilkuletnią praktyką?

Dzień dobry, szkolenie jest przeprowadzane w taki sposób, żeby osoba podejmująca z nami współpracę była pod każdym względem odpowiednio przygotowana do wyjazdu w trasę. Dotyczy to zarówno osób z doświadczeniem jak i bez. Pozdrawiamy Arra Group

Czy jak piszą w zakładce kariera, że jako kierowca z prawem jazdy kat. B w transporcie międzynarodowym, stawkę na start miałbym od 430zł/ dzień, a dodatki przewidują dla doświadczonym w jeżdżeniu chłodniami, to po jakim czasie pracy w firmie mógłbym też zacząć otrzymywać taki dodatek? I ile wynosi premia motywacyjna, co również napisali, że występuje?

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Stawka 430 zł/dzień przysługuje kierowcom z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym na chłodni. Natomiast uzyskanie dodatków uzależnione jest od osiąganych wyników od początku współpracy, w skład których wchodzi m.in. spalanie z jazdy, więc nie jesteśmy w stanie podać konkretnych wartości, podobnie jak w przypadku premii. Jak zawsze zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 535 507 071, gdzie w rozmowie, podczas której otrzymujemy więcej informacji na temat m.in. doświadczenia, jesteśmy w stanie podać więcej szczegółów. Pozdrawiamy Arra Group

@Arra Group Sp. z o.o.

A jakie te doświadczenie trzeba mieć, liczone jest ono w miesiącach czy latach? Ta stawka 430zł to jest stawka brutto czy netto? Zastanawiam się jak elastycznie podchodzicie do tematu spalania, bo czasem trzeba być na załadunku lub rozładunku szybciej i wtedy wiadomo spalanie jest trochę większe.

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Oto odpowiedzi na zadane pytania: Doświadczenie opisane jest w treści ogłoszenia i należy mieć je minimum roczne. 430 zł to jest stawka netto (+VAT). Temat spalania uzależniony jest od wielu czynników. Pozdrawiamy Arra Group

@Arra Group Sp. z o.o.

A jak mam 10 miesięcy doświadczenia to też będę brany pod uwagę? Dobrze rozumiem, że zawsze jest szansa na omówienie wartości tego spalania i wyjaśnienie kilku kwestii? Czy trzymacie się sztywno liczb?

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. W celu weryfikacji doświadczenia prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego dołączonego do ogłoszenia o pracę lub na adres mailowy: rekrutacje@arra-group.com lub kontakt z naszym zespołem rekrutacyjnym, który udzieli więcej informacji pod numerem telefonu: +48 535 507 071. Co do norm spalania, są one określone i należy się ich trzymać, jednak zwracamy uwagę na np. warunki atmosferyczne czy ukształtowanie terenu. Pozdrawiamy Arra Group

niedoszły pracownik

firma zatrudnia tylko na zasadzie b2b czyli własnej działalności aby zrzec się wszystkich obowiązków i przerzucić je na kierowców. Nie obowiazuje Cie czas pracy, nie masz chorobowego, w 100% odpowiadasz za transport i ewentualne z nim problemy, mandaty itp itd Dzięki temu możesz jeździć 24/7 i nic im nie zrobisz. Jeżeli nie dostarczysz towaru na czas, to zostaniesz obciążony kosztami i dostaniesz kare. Stawka na własnej działalności jest czystą abstrakcj. Po prostu w tej firmie szukają frajerów, których można później obciążyć ewntualnymi karami a sami nie płacą za godziny nocne, nadgodziny, świeta czy chorobowe jak ma to miejsce w przypadku umowy o pracę. Jak sobie przeliczycie godziny pracy, odpowiedzialność to okazuje się, że pracujecie za miskę ryżu. Nawet 10 euro brutto za godzinę Ci nie wyjdzie pracując na własnej działalności na terytorium innych krajów europy, będąc 24/7 pod telefonem i śpiąc w budzie jak pies. praca dla ludzi głupich i naiwnych, którzy nie potrafią liczyć. wszystko fajnie do czasu pierwszego potknięcia a potem płacz

@niedoszły pracownik

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę B2B, ponieważ taka jest powszechnie stosowana forma rozliczeń w branży transportowej. Zawsze prosimy o zapoznanie się z warunkami umowy, ponieważ wiemy, że podobnie jak inne rodzaje zatrudnienia, tak i to ma swoje zalety i wady. Zależy nam na naszych kierowcach i przewoźnikach, dlatego przekażemy Pana spostrzeżenia do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy Arra Group

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Arra Group Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Kierowca, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 14 marca.

@przewoźnik

Oj, dlaczego tak jest Firmo Arra? Jak to jest, że w ogłoszeniach deklarujecie państwo nawet niezłe warunki, a w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej. A mianowicie: 1.Dlaczego deklarujecie państwo, że "płacimy za każdy przejechany kilometr, a także gwarantujemy kilometrówkę, ponieważ rozumiemy, że od tego uzależnione są Wasze zarobki" - z ogłoszenia. W rzeczywistości firma " NIE" płaci za "KAŻDY" kilometr, chodzi tutaj o doloty i zjazdy z bazy przewoźnika. Każdy potrafi liczyć koszty i nikt nie chce dopłacać do usługi które wykonuję - wcześniej firma płaciła za dolot/zjazd, czyli tzw. każdy kilometr, gdyż przecież to stała współpraca z firmą i tak powinno być w ramach stałej współpracy!!! 2. Gwarantowana kilometrówka - Jak to jest, może państwo wyjaśnią zainteresowanym. Piszecie państwo, że wszystko rozumiecie ale chyba wyłącznie od swojej strony, a nie od strony przewoźnika. Opłacalny transport dla przewoźnika to stawka za km i liczba przejechanych kilometrów, gdzie ich minimalny przebieg w poważnych firmach jest gwarantowany, a u państwa co przewoźnik to inna liczba deklarowanych min. km. W branży po Kraju standardem jest 10 000 km gdyż inaczej biznes jet nie opłacalny, gdyż koszty to nie tylko paliwo: amortyzacja samochodu, części, płyny, oleje, opony, ubezpieczenie OC/AC, OCP, przeglądy okresowe, chłodni. Trzeba pamiętać również, że w okresie zimowym auto również spala więcej i kierowca się podgrzewa, normalna rzecz. Samochody są ciężkie same w sobie i spalanie jest większe niż w plandece. Dodatkowo dochodzi nam jeszcze koszt kierowcy z tytułu jego zatrudnienia. Dodatkowo weekendy jedni mają wolne drudzy muszą pracować.Każdy powinien posiadać możliwość wyboru - więcej pracujesz więcej zarabiasz, a nie mus. Wszystko to są koszty droga firmo, które składają się na stawkę z km, a gwarantowane km to również stabilizacja i opłacalność przewoźnika. Jedno z drugiego wynika. Terminy płatności to też zmora przewoźników, a u państwa każdy ma inne - powinny - być możliwie najkrótsze max do 30 dni, taka sugestia. Warto droga Firmo "Arra" zastanowić się nad powagą sytuacji tak więc niech ten głos trafi do osób decyzyjnych, gdyż warto coś zmienić, poprawić aby przyciągać zainteresowanych, gdyż usługa musi być finalnie opłacalna. Każdy sukces odnosi się rozumiejąc potrzeby klientów i partnerów w biznesie. Czekamy na państwa odpowiedź. Pozdrawiamy.

@@przewoźnik

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość, zgłoszone problemy i sugestie. Przekazaliśmy je do działu ds. współpracy z przewoźnikami, gdzie zostaną poddane dokładnej analizie. Pozdrawiamy Arra Group

@kiero

Czy można nawiązać współpracę jako kierowca międzynarodowy kat B, prowadząc jdg w Czechach?

@@kiero

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Tak, oczywiście. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 511 070 944. Pozdrawiamy Arra Group

@@kiero

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Wszelkich informacji na ten temat udzielamy pod numerem telefonu +48 532 919 649. Pozdrawiamy Arra Group

Grubo ponad rok temu wygasła oferta na kierowcę z prawem jazdy kat.b, ale widzę tu nowe komentarze, że są przyjęcia. Dowiedział się ktoś coś więcej o tej robocie? Wtedy podawali do 9220 PLN stawkę, ciekawe jak to wygląda teraz? Dali jakieś podwyżki?

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu +48 535 507 071. Pozdrawiamy Arra Group

Ryszard

Wpadłem właśnie na wystawione ogłoszenie, to z robotą dla Dyspozytora ds. administracji w transporcie. Napisano, że praca jest pasjonująca i pozbawiona monotonii, że jest duże pole samodzielności i dobra atmosfera. Czy ktoś z pracowników jest w stanie to potwierdzić? Bo to dość ocenne kwestie. W dodatku brakuje mi podania choćby zakresu wynagrodzenia. Kto uzupełni tę informację?

@Ryszard

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Na gowork.pl nie można podawać stawek, ponieważ są to dane poufne, które automatycznie usuwa Administrator. W celu poznania szczegółów zatrudnienia prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 535 507 071. Pozdrawiamy Arra GRoup

@Arra Group Sp. z o.o.

Dane te są poufne ze względu na Wasz regulamin? Może chociaż podacie widełki? Nie widziałam nigdy żeby nie podawano stawek, wręcz przeciwnie. Czy telefonicznie jesteście w stanie podać kwoty?

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Stawki ustalane są na podstawie doświadczenia i kompetencji danego kandydata. Tak jak wspomnieliśmy powyżej, w celu poznania szczegółów zatrudnienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 535 507 071. Pozdrawiamy Arra Group

@Ryszard

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Wszelkich informacji udzielamy pod numer telefonu +48 535 507 071. Pozdrawiamy Arra Group

@Felga

@Felga

Kilka godzin dziennie - możesz doprecyzować to stwierdzenie? No i ile dni w tygodniu się pracuje? :-) Czasem, to konkretnie jak często jeździ się nocą? Ma się wtedy jakiś dodatek nocny? :-) Myślę nad złożeniem aplikacji :-D

Kierowca

Rozpoczynając współpracę z Arra, czytałem te wszystkie negatywne komentarze, ale mówię dopóki sam nie spróbuję to się nie przekonam. Cieszę się że poznałem firmę, a najbardziej się cieszę że tylko 3 miesiące. To i tak długo patrząc na warunki jakie tam panują. To może zacznę jednak od Plusów: - Można zdobyć doświadczenie na międzynarodówce, biorą każdego, robią szkolenie - umowa o pracę lub inna zależy kto sobie co wyburze. - Można zwiedzić zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Minusy pracy w firmie: - Brak stosowania się do przepisów o czasie pracy Kierowcy, dyspozytorzy i przełożeni byli chyba zdziwieni że znam przepisy xD - Busy zdarzają się przeładowane ale to w każdej firmie, potem kierowca ma problemy chociaż tyle dobrego że firma opłaca mandat. - Wypłata dwa razy w miesiącu (tego nie mówią na rozmowie dużo ludzi się dowiedziało po czasie) do 10. Podstawa do 25 dnia diety. Trzeba pilnować bo spóźniający się z wypłatami i liczyć bo zabierają część wypłaty nawet o tym nie informując. - Osoby które rozliczają trasę twierdzą że nie ma paragonów czy potwierdzeń i wtedy zabierają kasę z wypłaty dziwne rzeczy się dzieją w tym pomieszczeniu. Osoby niekompetentne tam po pracują którzy patrzą tylko na ile mogą (usunięte przez administratora) kierowce. Dlatego jeśli się da zjeżdżac w godzinach pracy biura. Jak zjeżdżasz w weekend czy święto wszystko idzie do koperty. - Jest "firma zewnętrzna" sprzątająca auta. koszt 100 zl. Można zostawić umyją auto. Nie dają potwierdzenia czy paragonu z wykonane usługi. Można samemu sprzątać auto ale potem ta niby firma sprawdza czy posprzątałes a ty ich o to nie prosiłes nawet. Każdy kierowca sprawdza i wypełnia kartę czy auto jest czyste. Po co osoby z tej firmy zewn się wtrącają to nie wiem. Biorą kasę i zostawiają brudne auta. Gdy im nie zgłosisz sprzątania to chcą od ciebie więcej kasy. To jest chore. Zgłosiłem to już do PiP i urzędu skarbowego kiedy się zajmą? czekam od nich na odpowiedz. - Auta są niesprawne, więcej jeżdżenia oo serwisach niż na zlecenia. Powiedzą wam że wozimy leki. Hahaha. Więcej wożenia innych zleceń niz leków. U klientów czy na odprawach celnych mają złą opinie o arze. Więc się nie zdziwcie jak mandaty będzie firma dostawać za nieopłacone faktury i odprawy celne. To jest chaos organizacyjny. Produkty do lidla do sklepów, nawet są podwykonawcom pod dhl różne przesyłki się wozi. Poważnych leków już nikt nie daje tej firmie do wożenia. Konkurencja z Piaseczna czy spod Łodzi tam przynajmniej jest praca i nie ma przestojów po parę dni.

@Kierowca

A z czego szkolą? czy na szkoleniu też jest o trasach, krajach , opłatach winietach, promach

@Kandydat

Tak szkolą z tego służy to tego wewnętrzna aplikacja z odpowiednimi plikami

@Kierowca

Rozumiem, że na zasadzie nie wiesz to sobie poczytaj? Z innego źródła sie dowiedzialem ze są lub były niby dwa dni szkolenia przed wyjazdem w pierwszą trasę, że wszystko przy aucie pokazywane plus jakaś teoria i nawet podobno hotel i obiad

@Kandydat

Tak jest szkolenie dwa dni, pokazują wszystko przy aucie, jak obsługiwać chłodnie i drukarkę od temperatury. Są pokoje na czas szkolenia i obiad. Wszystko na koszt firmy. Informacji jest bardzo dużo. Wychodzi potem podczas jazdy wszystko. Szczególnie te informacje które nie zostały dopowiedziane podczas szkolenia. Trzeba dzwonić i pytać się innych kierowców

@Kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 535 507 071, gdzie dowie się Pan wszystkiego na temat odbywanych szkoleń i całego procesu rekrutacji. Pozdrawiamy Arra Group

Maniek
@Kierowca

ja tu juz pracuje 5 lat, wiec lepiej wiem co sie tu dzieje W niektórych punktach masz rację, ale przeciez taki jest transport. W której firmie auta jeżdża nie przeładowane? A w której się nie psują? Tutaj przynajmniej od czasu do czasu kupią coś nowego, a wrazie czego kierują na serwis. Jeździłem już w dwóch innych podobnych firmach i w każdej woziło się cokolwiek, żeby nie wracać na pusto. Zawsze to lepiej dla firmy. Co do rozliczeń, trochę mi zajęło ogarnięcie tych tematów, ale tera jest już ok, a wypłata nigdy mi się nie spóźniła. A Bomba to osobny temat. Nie kumam człowieka, to jakiś ***, ale nie dałem sobie wejść na głowę i auto zawsze myłem sam Aaa, no masz rację, że można zobaczyć trochę swiata i zarobic troche grosza

Brodacz
@Maniek

Dokładnie. Tym co narzekają proponuje iść jezdzić na plandeke to zobaczycie jaka jest kolosalna różnica między plandeką a chłodnią i jak są przeładowywane plandeki. To nie kurierka że wozi sie małe paczuszki po kilka kg.

@amato
@Kierowca

A jaka ta firma z pod Piaseczna?

@arnati

Dzień dobry, zainteresowany jestem współpracą jako przewoźnik Krajowy. Rejon bazy - Warszawa. Auto BUS do 3,5 T, przystosowane do obowiązującego standardu przewozu leków, 8 paletowe. Poszukuję poważnej firmy, która w ramach stałej współpracy zapewni m.in.,: - system współpracy wyłącznie od poniedziałku do piątku; - gwarantowany w umowie miesięczny min.przebieg 10 000 km; - konkurencyjna stawka stała dla chłodni; - wypracowanie elastycznego terminu płatności; Proszę o rzeczową odpowiedź, czy firma Arra zapewni powyższy zakres w ramach współpracy? Pozdrawiamy.

@@arnati

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. W celu omówienia szczegółów oferty zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod numerem telefonu +48 532 919 649. Pozdrawiamy Arra Group

K....

Są przyjęcia na stanowisko kierowca kat. b?

@K....

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Tak, są. W celu poznania szczegółów oferty zachęcamy do rozmowy pod numerem telefonu +48 511 070 944. Pozdrawiamy Arra Group

Kamil
@Arra Group Sp. z o.o.

Witam. Czy planujecie przywrócić umowę o pracę jako formę zatrudnienia czy pozastaje już tylko B2B?

@Kamil

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Na chwilę obecną kierowców zatrudniamy wyłącznie w oparciu o B2B. Wszelkie szczegóły dotyczące takiej formy zatrudnienia można poznać, dzwoniąc pod nasz numer telefonu +48 511 070 944, do czego serdecznie zapraszamy. Pozdrawiamy Arra Group

xx

Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku dyspozytora/spedytora. Czy oczekujecie Państwo wyższego wykształcenia? Mam tylko średnie, natomiast dobrze posługuję się językiem niemieckim i angielskim, do tego mam doświadczenie jako kierowca Vana oraz na kategorię C+E. Pozdrawiam

@xx

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. W celu poznania szczegółów zatrudnienia na stanowisku dyspozytora/spedytora prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 511 070 944 lub adresem e-mail anna.zarzecka@arra-group.com Pozdrawiamy Arra Group

@Arra Group Sp. z o.o.

Witam. To jakich trzeba kwalifikacji, by pracować u Was na stanowisku dyspozytora/spedytora? Najważniejsze jest doświadczenie, czy może znajomość języków i jakieś inne propozycje?

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Wszystkie informacje znajdują się na naszej stronie internetowej https://www.kariera.arra-group.com/pl/kariera/spedytor-miedzynarodowy-121 i https://www.kariera.arra-group.com/pl/kariera/dyspozytor-miedzynarodowy-ftl-118, skąd można bezpośrednio aplikować. Zapraszamy. Pozdrawiamy Arra Group

Zostaw merytoryczną opinię o Arra Group Sp. z o.o. - Głogów

• Jak się pracuje w Arra Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arra Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arra Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 13 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arra Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arra Group Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arra Group Sp. z o.o.