poczta polska

Szczecin

Opinie o poczta polska

anonim 2011-01-31 21:14:04
Witam pracowalem na poczcie w dzielnicy SKOLWIN jest to najgorsza z bandyckich dzielnic miasta, wytrwac trudno wspólpracownicy się nabijają zamiast doradzić co jak by polepszyc roznoszenie listow wieczorem najlepiej nie wychodzic z urzedu Zamnkieta 2. debile uliczni rzucaja czym sie da po ulicach butelki lodowki itp. Jadąc tam trzeba uważać na wszędobylskie ciężarówki które mają gdzies innych kierowców, dziury takie ze zawieszenie to po jednej do wymiany, od okolo godzuny 17 zaczynaja sie szwędac dziki, psy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szczekają Ostatnio jeden oberwal (skurwiel chciał mnie ugryźć na osiedlu przy ulicy polickiej wszyscy maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] listonoszy jekes( frajer to sobie stoj pod klatką, a jak mi nie przyniesiesz kistu to skarge na ciebie napisze) czy to jest normalne, popie......, krótko 3 Świat to mało napisane. i to jeszcze w mieście. Uwaga na rekrutacje szukaja do innych urzędów a wpychaja do najgorszych z możliwych.
Zostaw swoją opinię o poczta polska - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie poczta polska