Poczta Polska S.A.

Rzeszów

Opinie o Poczta Polska S.A.

Rzeszowianka 2012-12-14 21:32:16
Poczta potrafi zgnębić pracownika; każdy z pracowników eksploatacji musi na dane kwoty wykupywać co miesiąc to znaczki, to kartki świąteczne, gazety, dekodery!, robić wpłaty i inne głupoty bo inaczej nie dostaniesz premii! Przykładowo: musisz kupić towaru za 200zł żeby dostać 150zł premii, mądre to? Tylko że ja nie chce robić opłat na poczcie i płacić po 2.50 skoro mam przez internet za darmo, dekodera tez nie potrzebuję, gazet nie czytam a kartek świątecznych już od paru lat nie wysyłam - są tanie rozmowy, e-maile. Więc prośba do Państwa Zarządzających, niech Państwo sobie nakupią dekoderów, gazet i znaczków a sprzedaż dzieki Wam na pewno wzrośnie!! Druga sprawa: pracownik mieszka w miejscowosci A i pracuje w urzędzie w tej samej miejscowości lub okolicach a kadra zarządzająca zeby zgnębić takiego pracownika przenosi go 30km dalej do miejscowości B a pracownika z miejścowości B do A, żałosne!! Sprawa trzecia: zwalnianie pracownika bo nie uśmiechał się do klienta! tak, to prawda, jednym słowem ŻENADA!! Przenoszenie starszych Pań, które nie są już tak szybkie i biegłe w komputerze z "zaplecza" na okienka i zwalnianie młodych - można wymieniać więcej i więcej...a związki zawodowe siedzą cichą, jak dobrą kasę biorą to co się będą mieszać do takiego bagna! Pocztą Polską to samo Ministerstwo powinno się zająć!! Zarządzający - banda nieudaczników!!
Zostaw swoją opinię o Poczta Polska S.A. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A.