Opinie o Bartkowiak Piotr Pramer w Ćmachowo

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bartkowiak Piotr Pramer. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bartkowiak Piotr Pramer o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartkowiak Piotr Pramer w Ćmachowo

widziałem w wizytówce google informację o zamknięciu na stale. Chciałam sprawdzić powód – do dziś go nie znam. tutaj jedyne co to klient (kandydat ?) miał chyba problem z umówieniem się na robotę. często nagle brakuje miejsc? Jak sobie umowę u nich zagwarantować?

Irek Nowy wpis

Podejście do klienta dno. Szkoda wypisywać bo tak niesławnych ludzi jeszcze nie spotkałem. Umawiasz się na ofertę a następnego dnia dowiadujesz się że już kogoś na to miejsce mają. Jak dzieci...

Administrator Nowy wpis

Bartkowiak Piotr Pramer właśnie rekrutuje w mieście Katowice. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Ewcia

Jakieś te oferty pracy tutaj są chyba dla mężczyzn, a na stronie agencji są bardziej kobiece. Czy któraś z Was jeździła i może polecić, na co warto jechać na lato i jesień? Co najbardziej popłaca a nie wiąże się z dźwiganiem? I w ogóle jak się z agencją współpracuje, czy kwatery takie, jak pokazują na zdjęciach? Tyle pytań :))

• Jak się pracuje w Bartkowiak Piotr Pramer?

Zobacz opinie na temat firmy Bartkowiak Piotr Pramer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bartkowiak Piotr Pramer