Opinie o Brighton Pier w Brighton

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Brighton Pier. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brighton Pier o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brighton Pier w Brighton

Natalia Nowy wpis

Możecie skrócić przebieg rozmowy o prace w firmie?

kinia78 Nowy wpis

restaurants, kids games, rides and amusements - to brzmi dumnie, ale daj robote w Polsce?

lupka Nowy wpis

A ja tam obecnie pracuję (już od marca '09) i powiem tak: zarobki słabe, niestety. Owszem, można zarobić - jeśli wyrobisz odpowiednio dużo godzin... i o ile te godziny Ci dadzą, z czym czasami jest problem... Praca ciężka - praca z klientami/turystami, to naprawde męcząca praca, może się wylać bokami. Praca dobra na kilka miesięcy (chyba, że ma się zamiar awansować na supervisora - oczywiście po dłuższym stażu i z dobrą opinią). Ludzie? Różni. Zależy od departamentu. Nie można się dziwić, kiedy ktoś potraktuje Cię jak psa. Ale jest tam również mnustwo niesamowicie fajnych osób. Również dużo Polaków. Ale ludzie przychodzą i odchodzą, zostają tylko wytrwali ;) ja już powoli nie wytrzymuję tej imprezki, szukam innej pracy. Czegoś spokojniejszego, mam już trochę dosyć wiecznego hałasu i krzyków. Ale podsumowując, mogę powiedzieć, że jest to fajna praca na podszkolenie języka, taki punkt zahaczenia, ostatnia deska ratunku. Jak nie masz gdzie pracować, zawsze jest Pier ;D Pozdrawiam.

Melon

siema na temat Piera mozna powiedziec wiele od tego ze jest fabryka kiczu do super miejsca:) pracowalem tam ponad rok i stwierdzam tak: zarobki beznadziejne jak na prace z taka odpowiedzialnoscia(mam na mysli rides operator) duza dyscyplina pracy, co chwile do czegos sie doczepiaja i cos nie pasuje:) ludzie sa spoko ale jak wszedzie lubia mowic za plecami ogolnie jesli poszukujesz pracy na pierze ja dostaniesz ale osobiscie nie polecam:)

Młody Nowy wpis
@Melon

Powiedz mi jak dostać tam pracę ? i jakie są płace ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Brighton Pier? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Słowa kojarzące się z Brighton Pier (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobre... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok!... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Brighton Pier: atmosfera i możliwość rozwoju. Najbardziej nie podobało mi się w Brighton Pier: praca w święta!

Zostaw merytoryczną opinię o Brighton Pier - Brighton

Brighton Pier