Opinie o Atec Bemanning w Vossevangen

Norweska solidna firma

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atec Bemanning w Vossevangen

Janek

Agencja bardzo słaba Pracownik sie nie liczy Tylko licza sie ci co donosza do szefa Jest projekt na Botach i tam jest jeden najwiekszy konfident o imieniu Ma...sz Osobiście nie polecam tej agencji

Czy Atec Bemanning oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Radek

Pracowałem tam jakiś czas temu i przyznam że miło wspominam czas spędzony w pracy i poza nią z ekipą. Per jak i Piotrek i jego bracia zawsze pomogli gdy był problem. Trzeba tylko uważać na polaczkow robiących wszystko by lepszych czy niewygodnych usunąć a na to miejsce wujek, szwagier, brat przychodzi bo warunki naprawdę dobre. hajs się zgadzał, feriepenge, zwrot podatku też przyzwoity, za bilet zwrócili i sam zastanawiam się by znów wyjechać gdy będzie ogłoszenie dla zbrojarzy.

Witam Szczerze nie polecam tej niby agencji Zero szacunku dla pracownika Na rekrutacji sa super mili A na miejscu juz inna bajka! Uważajcie na nich!!!

Czesław
@Piotr

Co konkretnie sprawiło że masz takie zdanie o firmie? Czym objawiał się w Twoim odczuciu brak szacunku? Czy możesz też przybliżyć nieco kwestię rozmowy kwalifikacyjnej? Jestem ciekaw jak ona przebiegała i czego można się tam spodziewać.

@Czesław

Rekrutacja byla w Krakowie wszystko pięknie,wylot w następnym dniu. Ale szef i jego podpier...acze to (usunięte przez administratora) Per nie liczy sie z pracownikiem Mam kontakt z chlopakami co tam jeszcze pracuja i mowia.ze jest coraz gorzej

Od dłuższego czasu w wątku nie pojawiły się żadne nowe opinie dotyczące pracy za pośrednictwem firmy Atec Bemanning. Może któraś z osób odwiedzających ten wątek będzie w stanie napisać, czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego również mogą wyjechać do pracy w Norwegii poprzez tę firmę? Będę wdzięczny za odpowiedź na to pytanie.

Alina
@Marcin

Odpuść. Nie warto

Alicja
@Alina

Cześć, podobnie jak Marcin jestem zainteresowana możliwościami wyjazdu do pracy, w Norwegii za pośrednictwem Atec Bemanning dla młodej osoby bez doświadczenia. Czy mogła byś napisać mi dlaczego Twoim zdaniem nie warto robić tego za ich pośrednictwem?

Firma Atec Bemanning poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Hej, czy w firmie Atec Bemanning płacą za nadgodziny?

Ciesla

Tak . Jeżeli pracujesz więcej jak podstawowy czas pracy masz overtime

Nie polecam, mieszkanie kosztuje 5000 koron, które trzeba wziąć od szefa, bo inaczej nie zapewnia pracy. Jest tu rodzinna klika, która ściąga ludzi nawet nie mając pracy tylko po to by dostać profit. Firma zapewnia dojazd do pracy bądź daje samochód, lecz czasami może być problem ponieważ jest więcej ludzi niż miejsca w samochodzie na danym projekcie. Również prowadzi regorystyczne kontrolę czystości samochodów, jeżeli w mniemaniu szefa samochód jest brudny stosuje absurdalne kary sięgające nawet 3500 koron i obciąża nimi kierowcę który nie dostaje dodatku za prowadzenie samochodu ,i dowozu ludzi do pracy. Firma ta często zatrudnia ludzi nie znających języków obcych, ale wymaga konta bankowego w Norwegii, lecz nie wykazuje pomocy przy ich założeniu. Szefowie czasami tworzą nieprzyjemna atmosferę w pracy, mówiąc nieprawdziwe rzeczy do pracownika zekomo usłyszane przez innych mając na celu zwolnić, bądź skłócić między sobą. Jeżeli państwo mają zamiar pracować w Norwegii to jest dużo różnych lepszych firm niż ta.

Chciałbym się dowiedzieć czy to jest wiarygodna firma, czy warto podjąć w niej pracę. Gabi

Norbi

Czy tak dobrze sie pracuje i dlatego rzadko tu zaglądacie?

Ares

Opóźnienia z kasą nie polecam

Igi

Coś więcej na temat tej firmy. Mam tam podjąć pracę i nie wiem czy zaryzykowac czy nie.

admin

Twoja opinia ma znaczenie. Dodawaj komentarze o firmie Atec Bemanning na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Atec Bemanning - Vossevangen

• Jak się pracuje w Atec Bemanning?

Zobacz opinie na temat firmy Atec Bemanning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atec Bemanning?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atec Bemanning